KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/3/2015, 22:17

I moj je pio profertil,proxeed,L-arginin,tocoferol,Zn,oligogal Se,vit. C,Mg,beviolex davno i popravio spermogram pristojno.Moze se to uz dobrog urologa,Enap.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/3/2015, 13:01

Tebi ::Evo jedna info. za sve one koji cekaju da se privatne klinike ukljuce u drzavni program.
Rece mi jedna doktorica,da je ne imenujem,da ako sada predate papire za drzavnu VTO doci cete u septembru na red i ona misli i nada se da ce se do tada i privatne ukljuciti u drzavni program.

Cmokic :)

E Tebi, ja imam malo drugacije informacije. Prvostepenu sam prosla u junu, a drugostepenu u septembru u Frontu. Moja dr koja radi u frontu a ja kod nje idem i privatno, kaze da tamo trenutno rade na zenama koje su drugostepenu prosle u MAJU prosle godine!!!! I da se ne nadam pre jeseni! Tako da tesko da ce na jesen uspeti i ove koje sada tek krecu....

Ma to mi stoji u rezervi, ali ja svakako pratim svoje prirodnjake redovno, a u aprilu odoh za Prag. Planiram u Maju postupak kod njih
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cimi 12/3/2015, 14:25


Drage moje, 8 dana vec imam temperaturu 37 sa 2, 3, 4 kako kad, prvo sam mislila da sam bolesna ali sve analize su ok.... Treba da dobijem 13.03. grudi su mi bas osetljive, uradila sam test negativan je ali posto sam nestrpljiva uradila sam ga uvece. Da li je neko imao slicnu situaciju? i da li postoji mogucnost da sam trudna s obzirom da sam uradila test dva dana pre nego sto treba da dobijem? Jaaaaakoooo bih voooolela da jesam sreca zato moli Vas da mi pomognete ako Vam se desilo slicno ljubav ljubav ljubav

cimi

Broj poruka : 6
Godina : 37
Datum upisa : 11.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 12/3/2015, 14:27

Da da da! I ja sam u prvoj trudnoci i sav prvih 12 nedelja imala blago povisenu temperatu,oko 37,5,to je progesteronska tt.
Vucem vas za nosice :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cimi 12/3/2015, 14:35

Hvala na odgovoru Very Happy Nadam se da je trudnoca, ali me buni zasto je test negativan ????? h

cimi

Broj poruka : 6
Godina : 37
Datum upisa : 11.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/3/2015, 14:39

Mozda ti se kasnije zakacio embrion, pa se kasnije pocne luciti beta hcg. Najbolje bi bilo da izvadis krv i da ti urade betahcg, tu nema greske. Hoce ta blago povisena temp u trudnoci. Drzim fige.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cimi 12/3/2015, 14:51

Hvala radost suta je dan kada bih trebala da dobijem, valjda necu .

cimi

Broj poruka : 6
Godina : 37
Datum upisa : 11.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 12/3/2015, 21:12

Hallo cure , ima li koja da samnom malo procaska....danas sam dobila moje papire iz klinike .. sutra idem kod dr.Lojmer u Bec..Malo sam citala ove izvjestaje od protekli 2.j svaki doktor navodi da nema filokula I slobodne tecnosti..ostalo sve je ok..jajnici 2.5*1.5 malo su manji .citala sam na ovom forumu da je velicina jajnika jako bitna ..Uglavnom moja diagnoza je na hormonima fsh I amh..
dhea je 170 referntne vrij. Od 20 -300..treba. li uzimati dodatno dhea ..jer ovo znaci da je prilocno los kvalitet..ali u apoteci mi nisu dali bez recepta.
Sta je hormon androstendion ..kod mene je 3.4 granica je do 5..je li ovo ok.


uffff da mi je znati sta ce sutra da se desi..pise samo donacija jer stimulacija na ovakve hormone nema smisla
danas sam kupila fratov papar za snizavanje fsh I cikluse..prevodi mi da je to konoplja..?????
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 12/3/2015, 22:28

Amna, samo polako, bez panike. Razumem da je tesko i da se bojis ishoda ali nikad se ne zna. Ima zenica na forumu koje su sa niskim AMH ostvarile trudnocu, to vec znas. Ujedno, postoje i misljenja da AMH i nije neki pokazatelj stanja, vec FSH. Da sam na tvom mestu ja bih se potrudila da uradim jednu stimulaciju - probaj, sto da ne. Donaciju uvek mozes da uradis....Puno pozdrava :))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/3/2015, 10:28

Amna, danas ce ti dr sagledati i analize i pogledace stanje na UZ, pa ces videti sta savetuje za dalje. Svakako ga pitaj da li uz suplemente, tipa DHEA i Q10 mozes da se nadas da popravis stanje i da probas da ih uzimas 2-3 meseca pa da dodjes opet kod njega. ZNam par cura koje su bile kod njega, i ne deluje mi kao dr koji tek tako otpisuje "teze" slucajeve, vec im se posveti. Svakako, pitaj ga da li sa tvojim stanjem moze da se radi prirodnjak, da li oni to rade, da se ne kljukas hormonima i ne trosis i tako niske zalihe. Nemas sta da izgubis u razgovoru sa njim, a lepo mu reci da bi probala sve pre nego sto odes na donaciju. Svakako, vama, koliko znam, zdravstveno pokriva dobar de otroskova za VTO u Austriji, tako da se placa nesto malo, ne znam samo da li postoje ogranicenja kao u Srbiji u vidu pojedinih dijagnoza ili ne. Srecno danas i javi sta ti je dr rekao! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/3/2015, 16:05

JocY, srecno na histero 17. og!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/3/2015, 16:11

Palcice, sta bi sa tvojim hormonima, promaklo mi, izgleda?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 13/3/2015, 16:13

Fala Biksi sestro Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/3/2015, 17:45

Biksi pisala sam na temi hormonski status,pa prostudiraj ako ti nije tesko Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kokica82 13/3/2015, 17:49

Drage moje,ima vec nekoliko godina da nisam pisala na ovom forumu,ali sam redovno pratila. Posto su meni pomogla vasa iskustva ( u poslednje vreme iskustvo Lela1984),nadam se da ce i moje pomoci nekome. Naime, ja sam imala 5 pokusaja vto i svaki put sam imala nezrele degenerativne celije, dva puta sam dosla do transfera ali su embrioni bili losi, doduse jedna biohemijska. Hormoni su mi bili dobri i niko nije znao o cemu se radi. (postupci su radjeni kod Ivanovica i u Visegradskoj). Te 2011. posle poslednje vto u kojoj opet nije bilo transfera ja prelomim i odem u Prag na donaciju i donesem moju nejvecu srecu, djevojcicu. Zatim sam opet posla na transfer zamrznutih embriona,ali nista. Onda nekoliko mjeseci borbe sa eserihijom i onda opet poceh da redovno pratim forum. Tada sam najvise pratila nasu Lelu jer je bila u postupku kod Kopitovicke i to mi je dalo neku novu ideju: da ponovo probam sa mojim celijama. U oktobru sam posla kod Kopitovicke i dala mi je da pijem Dhea i Q10. Pila sam do Nove godine i kada sam pozvala da se dogovorimo za prirodnjak rekose mi da vise ne radi u Genezisu. Dogovorih konsultacije kod dr Crnogorac. Kada sam posla kod nje u januaru imala sam folikul od 20mm i odmah sam je pitala "mozemo li da ga izvadimo", ona se nasmejala i rekla "hajde". Interesovalo me je kakve su mi celije u prirodnom ciklusu,bez stimulacije i ispostavilo se -dobre. Dobili smo lep embrion i uradjen hecing,ali beta negativna. Celija nije bila do kraja zrela,ali je embriolog sazreo u laboratoriji i lepo se oplodila. To nisu uspeli u nijednoj laboratoriji u mom slucaju i time je Genezis dobio moje veliko poverenje. Pre dvadesetak dana sam uradila histeroskopiju isto u Genezisu (dr Crnogorac mi je dala popust i naplatila 24.000,00 din, nicim izazvana i hvala joj) i u aprilu cu ponovo u stimulisanu VTO.
Bila sam malo skepticna kada je dr Kopitovic otisla iz Genezisa,ali sve sto sam tamo dozivela mi je dalo veliko poverenje u dr Crnogorac i posebno u njihove uslove u laboratoriji. Moguce da mi je pomogao i Dhea i Q10 koji i dalje pijem, kao i vitamini D3, Femibion....
Trudila sam se da budem koncizna, izvinite zbog duzeg posta...

kokica82

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 13/3/2015, 17:51

ooooooo devojke....ima li nekih novosti? Srecno i od mene na histero...
Ne videh dugo Baby Bear? Ima li sa njom nesto novo???

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2988

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu