KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podrška Petkaninim dečacima

+44
veki1
libra35
ivanicasale
sareni leptir
Sami
Marie
jelena*mama2andjela*
Star77
neris8
OKacica
Klarica
saska1
Sanjci87
Stenli
Blanka
JocY
ragaco
snedra
tatjanica
fight&faith
lela1984
Ancica 87
Niny
zvoncica36
Vuchica
Vecka
Petkana
Ema78
SladZana
MalaSaJuga
Djurdjevak79
MAAKKI
bak
Sofija Veks
makac71
KoMetaK
lelas
mamadabudem
Simona
PalcicaBg
dragana76ns
viktorija
nina :)
BiKsi :)
48 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od neris8 19/1/2015, 18:07

Strasno je kakva je situacija kod nas u zdravstvu. Sad Ali kako je tako na svim poljima, tesko je igdje ocekivati izuzetak. Nadam se da cete ubrzo kuci zajedno, da se volite i mazite :*
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Star77 19/1/2015, 18:46

Petkana draga,  nisam ni znala da si se porodila, slucajno sam procitala.  Zelim samo da ti posaljem mnogo pozitivne energije,  najezila sam se dok sam sve citala,  ne mogi ni da zamislim kakva se silna osjecanja mjesaju u tebi. A oni,maliandjeli, izgurace oni to.
Neka Bog dragi bude uz vas,  da.sto prije uz Boziji blagoslov dva mala princa zdravi i sigurni dodju svojoj kuci, zajedno sa mamom i tatom.
A ti se draga moja cuvaj, neka vas Vasa ljubav nosi i cuva. Jer oni osjecaju sve tvoje misli. Misli pozitivno,sve ce ovo jednog dana ubro biti.iza vas.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/1/2015, 19:04

Draga Petkana
saljem ti svu pozitivnu energiju na svetu i jedan veliki veliki zagraljaj za tvoje decake. poljubci  poljubci
Molim se za vas da sto pre izadjete iz bolnice i budete jedna mala srecna familija a tvoji decaci su jaki i izborice se sa ovim nedacama videces. Ljubim vas puno puno

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Niny 19/1/2015, 19:51

Držite se draga. BIće i Anđeo dobro, samo treba vremena. Ne mogu da verujem da su tek tako hteli da ga premeste iz intenzivne. To je strašno, dobro je da ste reagovali i da su ga vratili. Ipak mu tu posvećuju dosta pažnje. Ljubimo vas drugari naši hrabri ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 19/1/2015, 22:24

Mislim na vas. Nadam se da ste danas bolje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 19/1/2015, 23:01

Hvala tete nase na molitvama i svoj pozitivnoj energiji.Treba nam kao hleb nasusni.Andjel,cudo mamino preslatko,jos je na intenzivi tj.posto im je danas pukla neka cev u zidu,celo odeljenje je rastureno i ispremestano po bolnici,tako da je nas junak u jednoj sobici sa jos dve beke i pored njih dezura jedna sestra a lekar ih obilazi.To ce trajati par dana,dok majstori ne rese problem.Nazalost,infekcija mu je danas porasla a bila je par dana u padu te su mu promenili terapiju.Danas je primio i transfuziju jer je anemican al to je slucaj kod svih nedonoscica,bar mi je tako rekao dr.On,mace moje,cim cuje moj glas place,zali se,zaklanja rukicama lice,vidi se da je izmaltretiran al to mu zivot spasava,ponavljam sebi stalno.Ima manje sekreta i popravila mu se motorika,budniji je,pomera rukice i none vise,glasnije place.Uh,silno,silno ih volim!!!Despot,secerak mali,je dobar,danas sam ga prvi put drzala u svom narucju,krenule mi suze od udivljenja,za te momente se zivi.Cula sam danas da je kinuo,jel to ok,mamice?
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od ragaco 19/1/2015, 23:42

Joj,dušice mile malene,svaki pomak je korak dalje u ovom novom svetu,jeste im težak početak,ali će mama i tata da se postaraju da nastavak bude bajka!
Divan je osećaj držati ih i posmatrati...
Na zdravlje Despotu...normalno je da kijaju i to baš dosta u početku,navikavaju se na vazduh i sve što je u njemu.
Drži se draga,treba ti ogromna snaga za ovo,ako neće san na oči,bar ih zatvori,diši duboko,odmori telo...a odmor za dušu će ti biti svaki pokret voljenih bića malih,svaki korak na bolje,pa i taj Despotov a-pćiha!
Ljubim vas puno!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sofija Veks 20/1/2015, 01:48

Bebice divne i jake, sve im je bolje, nego sta, polako, i bice oni mega jaki i zdravi decaci, svakim danom su sve bolji i bolji <3 <3

Mislim na vas puno, majcina je ljubav najveca, samo ih voli draga, a oni ce rasti i jacati iz sata u sat, iz dana u dan...

molitva molitva

srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Ancica 87 20/1/2015, 08:32

Petkana molimo se da sve bude dobro!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od SladZana 20/1/2015, 10:11

Petkana i djecaci saljemo vam poljupce i mislimo na vas, da se sto prije druzite svojoj kucici osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od KoMetaK 20/1/2015, 13:11

Petkana, i to se desava, kod prevremeno rodjene dece, 2 koraka napred, pa korak nazad... ali cini mi se da je Andjel stabilan prilicno i da je bolje. Verujem da ce sad krenuti da se bori muski, kad je dobio energiju i transfuziju i da ce se izboriti sa svime! Ljubac veliki za njega i brata! Mogu samo da zamisljam kakav je osecaj da drzis svoje cedo u rukama, posle svega! srca srca srca srca Da i Andjel bude sto re u maminom narucju! I dalje ste mi u molitvama! molitva molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od zvoncica36 20/1/2015, 15:25

Petkana želim ti da svu patnju i bol što pre ostavite iza sebe. Andjel će biti dobro i brzo će izrasti u velikog momka. Sve će ti jednog dana izgledati kao ružan san, a ja ti želim da zaboraviš. Čim se Andjel žali(ima snage da se požali) znači da je dobro duša mala. Bebe kijaju,štucaju,prde,podriguju,...ma videćeš i sama sad ćeš život deliti sa trojicom muškaraca.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Ema78 21/1/2015, 10:30

Petkana,bebe bas kijaju i kasljucaju, stucaju...to je normalno, ne brini...

I obicno je jedna beba malo jaca, druga malo slabija, ali sve to dodje na svoje, vremenom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 22/1/2015, 00:43

Da uskoro i Andjela priviješ uz grudi, da se ta infekcija što pre sanira.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 22/1/2015, 22:37

Osecam se grozno.Gde je moja vera,gde je pozitivna energija,gde je moja cvrsta ubedjenost da ce sve biti dobro?Osecam se kao losa majka.Kao slabic.I mrzim sebe zbog toga.
Decica su sada zajedno na neonatologiji.Preslatki su,jedan sladji od drugog a drugi od prvog.Andjel dise dobro kad je aspiriran,cim se napuni sekreta u plucima,krci dok dise,pada mu seturacija,ja umirem pored aparata,kad krene da pisti hocu da poludim od muke.Prima tri antibiotika.Uglavnom spava,slabo se pomera i place,a ja ga ne cackam jer znam koliko je izmucen.Ne drhti vise na moj dodir,da li se opustio il je jos hipotonicniji.?Rekla je dr.tek kad resi problem s disanjem i infekcijom da ce ukljuciti fizijatra i da cemo vezbati.Despot je bio super,hteli da mu iskljuce antibiotike danas al je sinoc dobio povisenu temperaturu,kijao je cesce i jutros odem do njih i vidim da su i njemu kanilice na nosic stavili i mere puls i seturaciju.Lose je disao.Dr.sumnja da razvija plucnu infekciju mada je crp i dalje dobar.A ja se nadala da cemo bar jedno blago uspeti izvuci uskoro iz ove ludnice.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Marie 22/1/2015, 23:12

Draga Petkana, šaljem vam svu moguću pozitivnu energiju! Nemoj o sebi misliti loše, u toj situaciji ne može niko ostati hladne glave i potpuno pozitivan i smiren, a naročito ti koja si majka i brineš više od bilo koga. Pa ja se izgubim za sitnicu najmanju kad se desi mojim curama, a ne za ovako nešto... Jaka si ti veruj mi! I tvoji borci osećaju to i biće sve bolje! Neko je u prethodnim postovima napisao "dva koraka napred, jedan nazad" i verovatno je tako, ali to znači da ide napred, polako ali sigurno. Uz tebe smo i tvoje divne dečake... Želim vam da što pre budete svi zajedno kod kuće i sve ovo ostavite iza vas.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od KoMetaK 23/1/2015, 01:17

Petkanice, normalno je da brines za svoju decu i da imas i da nemas vere ponekad. Sve je normalno! NE osudjuj sebe, nego se posveti decici, pricaj im, mazi ih, da te osete, da osete tvoju ljubav, jer mama je najvaznija u ovom trenutku u njihovim zivoticima. Placi kad izadjes od njih, ali pored njih budi hrabra! I neka spava, izmucen je, i tako mu se orgniazam odmara, raste... Drago mi je da su zajedno, i tu energiju ce osetiti, da su jedno pored drugog, kao u stomaku. Molim se da sto pre budu stabilno, bez problema i da dodjete kuci i uzivate! Veliki ljubac za tvoje hrabrise da lepo rastu, prezdravljuju i dodju kuci sto pre!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Simona 23/1/2015, 07:36

Marie ::... Pa ja se izgubim za sitnicu najmanju kad se desi mojim curama, a ne za ovako nešto...

I ja isto za mog sina... Kakvo pozitivno razmišljanje, to nemoj ni očekivati od sebe, ali zato ćemo mi sa strane slati pozitivnu energiju. Mada ja kad se tako izbezumim isto šaljem neku energiju ali u stilu da mora da ozdravi da mama toliko ne brine, mora, mora... Dobro Vilenjak razume kad mu govorim, ali razumeju na nekom nivou i tvoji dečaci pa im ako ne klasičnu pozitivnu energiju upućuj bar takve ili neke slične misli. A da ne brineš ne zahtevaj od sebe. Neko je meni baš sa Kutka rekao kad sam dobila dete da od tada pa svakog dana brinuću, nekad samo malo manje a nekad više ali gotovo je sa bezbrižnim životom. I kod mene tako i jeste. I ja mislim kao Kometa da je dobro da su dečaci zajedno, oni se medjusobno podržavaju, tu si i ti - prebrodićete zajedno ove dane. Nadam se da ćeš nam se ubrzo javiti sa lepim vestima srca srca srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 09:23

Majčinstvo je briga dok oči nezatvoriš. Kažu da prisustvo majke umanjuje bol deteta. Ti za njih značiš sigurnost. Videćeš kad budu malo porasli kako će da te gledaju kad se budu zagrcnuli, ako odreaguješ šokirano oni će plakati,itd. Bolje što su Despota shvatili ''ozbiljno'', a ja se nadam da nije ništa. Zamisli da si kod kuće sa njim, a njemu treba pažnja i Andjelu treba mama. Šta ćeš onda uraditi? Neka ih tu pored tebe obojica,pa da lepo kući svi zajedno idete.Koliko god da ti je teško bolje je da su pored tebe. Ti si najbolja i najhrabrija mama na svetu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 23/1/2015, 12:49

Petkana, šaljem ti snage da izdržiš. Normalno je da padneš sa raspoloženjem, koliki stres preživljavaš. Polako. Biće bolje. Tako je sa prevremeno rodjenom decom. Sve će oni to ostaviti za sobom. Inače, kad su tako nejački, najčešće samo spavaju. Znam da mi je jedna sestrica na neonatologiji rekla da retko otvaraju oči, verovatno im je sve to napor, da uglavnom samo spavaju i da ih hrane, presvlače, mere, pregledaju. Pa zamisli koliko je to samo za njih aktivnosti. Mišići maleni. Verujem da će u narednim danima biti samo i isključivo poboljšanja i kod jednog i kod drugog.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Niny 23/1/2015, 21:24

Petkana,normalno je da se tako osecas. Oni su slabasni i treba im vremena,zato moras biti strpljiva i doci ce dan kada cete da se sa svojim decacima mazite kod kuce :)
moj Konstantin je sa mesec ipo imao bronhitis i proveli smo 2 nedelje u bolnici,saturacija je padala, gasne analize bile lose i primao je kiseonik preko haube. On im pomaze da se mala pluca oporave od napora. Neka ga primaju koliko god treba. Mazi ih,pricaj im koliko ih volite, pricaj im o planovima, bice im lepo kada cuju mamin glas a i ti ces se bolje osecati. Ja sam pisala mom decaku svako vece pred spavanje i to me je smirivalo.
Ljubimo vas i saljemo puno pozitivne energije
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od makac71 24/1/2015, 02:12

Svratih samo da vidim kako su nasi hrabri momci Andjel i Despot jer stalno mislim na vas. Saljem vam svu ljubav i molim se da sto pre stignete kuci na najbezbednije mesto na svetu, u zagrljaj svojih roditelja.
Petkana, ti si divna majka i misli samo pozitivno, kako im je svaki dan bar po malo bolje i kako uskoro stizu kuci. molitva molitva
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od lela1984 24/1/2015, 15:14

Petkana zagrljaj
Tvoji momci,Despot i Andjel ce se izboriti i uskoro ce biti kuci s vama. molitva molitva molitva

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Star77 25/1/2015, 10:16

Petkana draga, stalno sam u mislima sa vama. Mislim na tvoje djecake i saljem mnogo pozitivne energije...zelim vam da sto prije sve bude iza vas i da uzivate zajedno u svom toplom domu!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 25/1/2015, 10:28

Petkana, kako ste? Mislim na vas.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 4 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu