KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podrška Petkaninim dečacima

+44
veki1
libra35
ivanicasale
sareni leptir
Sami
Marie
jelena*mama2andjela*
Star77
neris8
OKacica
Klarica
saska1
Sanjci87
Stenli
Blanka
JocY
ragaco
snedra
tatjanica
fight&faith
lela1984
Ancica 87
Niny
zvoncica36
Vuchica
Vecka
Petkana
Ema78
SladZana
MalaSaJuga
Djurdjevak79
MAAKKI
bak
Sofija Veks
makac71
KoMetaK
lelas
mamadabudem
Simona
PalcicaBg
dragana76ns
viktorija
nina :)
BiKsi :)
48 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od mamadabudem 17/1/2015, 07:59

Joj, Petkana, izdrži! molitva Izdržaće i Anđel yes molitva On je veliki borac i hrabriša!

A kvazilekare ne mogu ovde da komentarišem jer ovde ne sme da se psuje...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:46

Sva sam se najezila i iznervirala i nemam reci za nase lekare i sestre,nazalost takvih je u vecini.
Molimo se bogu da tvoji andjeli sto pre izadju odatle i da se ne vracaju na to ruzno mesto.
Saljem vam snagu drugari,drzite se!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 17/1/2015, 09:23

Joj draga, drzi se. Bice bolje. Dobro je da je sestra primetila.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od JocY 17/1/2015, 09:41

Auh, strasno. Drzite se nadam se da ce brzo biti bolje, ljubim vas.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Vuchica 17/1/2015, 09:50

do sada ste bili hrabri, samo tako nastavite, Petkanici!!
molitva molitva molitva
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od KoMetaK 17/1/2015, 10:02

Hvala Bogu da je sestra to primetila. Pade mi na pamet dok sam citala, mozda je i ta dr sa neonatologije namerno napravila scenu da bi ga vratili na intenzivnu? Kako god, vazno je da Andjel bude dobro i da se osamostali sa disanjem bez problema sto pre! Saljem vam svu svoju pozitivnu energiju da prebrodite krize sto pre i da Andjel bude sa batom, stabilan i zdrav! molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od lelas 17/1/2015, 11:18

Molim se za vas.nadam se da ce sve nase molitve i podrska dati veliku snagu vadim malim divovima da sve prebrode i brzo budu stabilni.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od bak 17/1/2015, 11:43

O Andjele mali! Bice oni super, samo da se izborite ne samo sa zdravstvenim problemima, vec i sa ljudima koji su tu da pomognu, a cesto to ne rade dovoljno.
Probaj da budes sto mirnija, oni to osecaju . Ljubim vas
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od nina :) 17/1/2015, 12:39

dok sam citala tvoj post palo mi isto kao i kometi da ona to namerno nije izazvala.a da je dr sto je pricala sa tvojim muzem rekla onako napamet jer je pomesala njih dvojicu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Blanka 17/1/2015, 13:16

Petkana, molim se za tvoje andjele molitva Budi jaka kao i do sada! To su pravi mali borci. Izborice se Andjel sa svim nedacama, ime njegovo je jace od svega.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Stenli 17/1/2015, 17:21

Petkana draga, mogu samo da zamislim kako ti je, moja Ana je par puta imala pad saturacije. Svaki put kad sam cula da imaju hitan slucaj, ja trcim da vidim da nisu moja deca. Zelim ti da decaci sto pre ojacaju, da sve prodje i da uzivate zajedno u svom domu sto pre. Mislim na vas😘😘
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od lela1984 17/1/2015, 18:25

Petkana ::Horor fim!A nazalost nije...Danas mi saopstavaju da ce i Andjel biti prebacen na neonatologiju kod bate.Ja ne mogu da verujem,jer smatram da mu jos nije vreme,vidim da tesko dise a ima upalu pluca.Kad su ga prebacili odem da razgovaram sa dr.koja je sad zaduzena za moju decicu,ona mi sasvim otvoreno i sa izrazom punim zabrinutosti i sazaljenja kaze da Andjel lose dise,da je iscrpljen,losa mu seturacija i da ona smatra da on jos nije za ovo odeljenja,da njemu treba neprestano pracenje a ovde nit ima dovoljno sestara nit lekara a da dolazi vikend kad jedan lekar dezura 24 na odeljenju i u prijemnoj ambulanti.Ja je pitam dal moze ona da urgira da se vrati na intenzivu,kazene moze,al je prenela dezurnom ako mu budu losiji nalazi ,neke gasne analize,da ga vrate nazad.Govori mi da ako bude tesko disao,moze mu ponovo puci plucna maramica .Ja u soku,zovi muza,on zove intenzivu gde mu kazu da ja ja nisam to dobro razumela,ili da lazem da je dr to bas tako rekla,da je on VEC cetiri dana stabilan i tu ga umire.Nakon dva sata,cimerke su vracajuci se u sobe,videle na stepenicama doktore kako strcavaju dole,bio je neki hitan slucaj,ja molim Boga da nije nas Andjel u pitanju.Odlazim na odeljenje,izlazi sestra i napravi ozbilnu facu i kaze,moram vam nesto reci,vasa beba je prestala da dise pa je vracena na intenzivu,ja hocu da ubijem nekog,trcim na intenzivu,be znam sta me tamo ceka.Vidim ga na tzv.toplom stolu,dise sam,kriza je prosla,desilo se da de sekret nakupio u plucima,on je navodno na kratko ostao bez kiseonika,sestra je primetila i odregovala.A sta da nije primetila?Ljudi,s cijm se zivotima igrate,zasto je moje dete moralo napraviti mesta drugome?Srbijo gde su inkubatori?

Petkana!Za tvoje divove!Za Andjela! molitva molitva molitva molitva molitva molitva A i za Despota!Samo hrabro,izborice se oni! molitva molitva molitva molitva

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sanjci87 17/1/2015, 21:11

Petkana veliki poljubac za tebe i tvoje hrabre decake....

Mislimo i molimo se svim srcem za vas i  da sto pre idete kuci da uzivete vas cetvoro.. molitva molitva  srca
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 37
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od saska1 17/1/2015, 21:22

Petkana vjeruj u svoje hrabre bebice a mi ćemo da se molimo i za njih da budu dobro i za tebe i tm da skupite snagu i da što lakše prebrodite ovaj teški period koji vas je snašo i da što prije sve bude iza vas i da uskoro budete sve četvero u svom toplom domu.Molim se i mislim na vas molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Klarica 17/1/2015, 22:20

molitva molitva
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 17/1/2015, 22:23

Lubimo vas i puno vas pozdlavlamo tete drage!Andjel i Despot💋💋
Koliko pomesanih osecanja u meni.Andjel je stabilan,parametri za infekciju mu padaju,ima pomoc kanilica u nosu,jos je na toplom stolu,njemu je problem sekret u plucima.A opet kad ga vidim kako je izmucen,izboden,kako podrhtava na svaki dodir,kako stalno spava mrvica mamina,srce mi se stegne,mislim puci ce.S druge strane Despot me doceka s osmehom,smejulji se stalno dusica moja,navikao se na moj glas,voli kad ga mazim,kad mu pevusim uspavanku...Radost i tuga,mesaju se u meni praveci uragan.
Muz je danas pricao s nacelnikom intenzive skoro sat vremena.Trazio je objasnjenje i odgovornost onog ko je doneo odluku da se nase dete posalje na drugo odeljenje,cime mu je ugrozio zivot.Odgovor je da su oni kao tim doneli tu odluku,priznaju da su pigresili al da nemaju kapaciteta i moraju imati mesta za hitne slucajeve,da oni ne smeju imati emocija,da su prinudjeni da broje eci peci pec kog ce poslati jer imaju samo osam inkubatora na odeljenju a svakog momenta iz bilo gde ih mogu zvati da dodju hitno po neko nedonosce.On cak i ne moze da obeca da to nece uskoro ponovo uciniti jer moraju.Surovo.Ledeno.Potpuno otvoreno.
Disi Petkana,disi duboko i pokusaj da sacuvas zdrav razum,trebaces svojoj decici.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od bak 17/1/2015, 23:30

Disi duboko i smej se, sta je bilo, bilo je, vise mu nece trebati dodatna nega, pa i da ga prebace , smanjuje se infekcija, sam dise, milina! Jos da krenu obojica da lepo jedu i kuci ste! Misevi mali srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od makac71 18/1/2015, 00:36

Petkana, duso, moras izdrzati, oni tebe trebaju. Polako i sve im je bolje i sve su jaci. Jos malo pa kuci. Uz vas sam molitva molitva
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od KoMetaK 18/1/2015, 01:14

Vazno je da se infekcija smiruje i da se parametri poboljsavaju. Izmorilo ga je sve, ali videces, za par dana ce i on biti sa batom, smejuljice se i biti pun energije!!! Dogodine u ovo vreme ces se zaliti kako je nemiran i neuhvatljiv! Bravo za Despota koji lepo napreduje i daje mami snagu da podnese i Andjelovu borbu!
MOlim se i dalje da ANdjel sto pre bude bolje i da bude sa batom! molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od dragana76ns 18/1/2015, 06:58

Pekana...bas kako i Bak kaze,sve ide na bolje....brzo cete se vi mazuljkiti u vasem domu
Mislimo na vas...uzvracamo :* :* i saljemo vam pozitivne misli i energiju
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od OKacica 18/1/2015, 09:21

Draga Petkana,

Od srca navijam da sve bude u redu i da ti i tvoji mali borci uskoro odete kuci, zdravi i veseli!!!

Veliki poljubac za tebe, Despota i Andjela!!!

molitva molitva molitva
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Ancica 87 18/1/2015, 11:51

Petkana draga.... Svi smo uz vas!!!!! molitva molitva Za dva mala borca!!!! I za sve ostale bebe koje prolaze tako nesto!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od MalaSaJuga 18/1/2015, 13:01

Petkana,moras ostati jaka,vidis kako se dusice male bore. videces uskoro ces ti njih kuci,pa da uzivate skupa. molim se za vas molitva molitva molitva molitva
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od ragaco 18/1/2015, 17:12

To su junaci pravi,na mamu!!!!!!
Da se što pre svi skupa okupite i uživate u najvećoj ljubavi,a lekare i bolnice nakon ovoga da viđate samo na sistematskim pregledima!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 18/1/2015, 19:21

Petkana, bas tako, disi duboko. Bore se oni junacki, macici pilici. Bore se na mamu, znaju koliko se ona borila da dodje do njih. I svakim danom ce biti bolje, videces. Emocije, uh, nakon porodjaja to je uragan, a jos kad se deca prevremeno rode, to ti je kao pet uragana. Plakanje, pa smeh, pa radost, pa tuga sto se oni muce, sto ih bodu, pa onda ispunjenost sto su stigli, pa hiljadu pitanja sta ce i kako ce, joj, ne da nije lako, nego je bas zeznuto. AL i to ce sve leci na svoje, kad dodjete kuci i budete skupa. Onda ce one iste emocije da te zveknu, samo na malo drugaciji nacin. LJubim vas puno i saljem pregrst energije da se Andjelu sto pre taj sekret sredi i izbaci.

Stisak jaki i tebi i tvom muzu. Verujem da je i on u haosu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 3 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu