KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem ostanka u drugom stanju

2 posters

Ići dole

Problem ostanka u drugom stanju Empty Problem ostanka u drugom stanju

Počalji od Slavisa Pavlovic 21/11/2014, 19:48

Postovani,zovem se Dragica Pavlovic, imam problem vec navedeni gore,u braku sam 16 godina i do sada nijednom nisam ostala u drugom stanju.Ja sam 78godiste,suprug je 72 godiste,do sada smo bili 2 puta na procesu vantelesne oplodnje i nismo uspeli,prema testovima i rezultatima koje smo do sada radili receno nam je da je problem azospermija.Zeleli bismo da se konsultujemo sa vama na koji bi nacin mogli da nam pomognete da se ostvarimo u ulozi roditelja, sta bismo trebali da uradimo od analiza, terapija i ostalih stvari po vasem uputstvu. Unapred zahvalni Dragica i Slavisa

Slavisa Pavlovic

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem ostanka u drugom stanju Empty Re: Problem ostanka u drugom stanju

Počalji od Ema78 20/12/2014, 12:45

Dragice, dobrodosla na forum... sunny

Postoji poseban topik o azospermiji, pa mozte tamo da procitate iskustva, jer ne otvaramo pojedinacne teme svaki put, da se forum ne bi zatrpavao.

Takodje, postoji i Korak po korak do bete plus, Dodatne analize, pa na tim temama mozete naci dosta korisnih informacija.

Ima dosta parova koji se bore sa tim problemom, neki su ga pobedili, a neki jos uvek koracaju...

U svakom slucaju srecno!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu