KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Erata
Petkana
HappyGirl
mirjana 7888
tiramisu
libertte
Ema78
srculence 84
aleksandra b
smiley77
Endzi
JocY
sareni leptir
KoMetaK
lelas
peki78
marija123
ne gubim nadu
Iva79
fight&faith
Vuchica
Hiperaktivna
maki021
SoJa
mamadabudem
BiKsi :)
saska1
Nataly17
luckystar74
Tebi
annci
SladZana
sandrolina
tatjanica
Ancica 87
ivanicasale
PalcicaBg
cecilija78
Afrodita
micaubica83
AriesGirl
Star77
bak
Blanka
Smrdica
MalaSaJuga
lela1984
BabyBear
zvoncica36
Vecka
54 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 6/11/2014, 12:42

Drage moje da vas pitam jer smem sada da pijem bromokriptin, posto nas je sestra na klinici iskulirala i ne znam sta mi je ciniti. plasim se da nesto ne utice na trudnocu.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 6/11/2014, 12:57

Markosanja prvo da ti i ja cestitam :) Bogu hvala na vasem uspehu pa da svima nama da vetar u ledja ...
Nemoj NISTA na svoju ruku da pijes i po savetu bilo koga, pitaj doktora i bez njega nista ne pij osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 6/11/2014, 13:02

Tebi hvala, kad bi dosla do doktora, ali ne mogu jer se sestre javljaju. a ova sto se javlja nam je rekla kao koji marko, koja sanja znate li koliko takvih imamo, a onda je rekla da pijem do bete. nije ni znala da sam radila betu, zatim je rekla da pijem do uz i ne znam sta da radim
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 6/11/2014, 14:07

Braavo Tebi, srecan pocetak! I jos srecniji zavrsetak osmeh srce

Diphereline jos uvek nisam primala, tako da ne mogu da ti nista pomognem, ali vec si ti tu dobila odgovor od Lele. Ko je tebi koordinator? Skupljam iskustva i otvaram konkurs za najefikasnijeg koordinatora lol! Koga cu potom izabrati da bude moja zrtva
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/11/2014, 14:22

Tebi, ja sam u fetu isto primala diferelin. Da malo primiri hormone, i kao sto rece lela da estrofem odradi svoje. Sedam dana je nista, kad pogledas, ocas posla prodje. Jeste smorko, al proletece.  Nek ti januar donese najvecu srecu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/11/2014, 14:27

Anci, svi kazu da je to Ivana. Ja sam nekom greskom (svojom) valjda upala kod Danice, ali ja nju maltretiram do beskonacnosti i ne dozvoljavam joj da mi ne posalje odogovor (znas onu staru "ne j... lep nego dosadan" Wink ), tako da ja nemam problema sa njom. Ali ipak ti izaberi Ivanu
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/11/2014, 14:43

Annci, jesi li ti definitivno odustala od daljih prirodnjaka kod Kopite? A šta ćeš da radiš sa onim pokušajem preko RFZO?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 6/11/2014, 14:58

Annci meni je Ivana koordinator, ja sam zadovoljna Ivanom, al moram reci da je Mirna najbolja.Mi smo slucajno upali kod Mirne, ona nam je prva odgovorila email kad smo saznali za problem i isli na prve konsulatacije, pa nas je prebacila Ivani. Sa Danicom sam imala kontakt u avgustu kada je Ivana bila na godisnjem i ona mi nije bas nesto.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 6/11/2014, 18:47

Devojke, srca srca srca srca srca srca srca
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/11/2014, 19:33

Ivana mi oba puta bila koordinator i vrlo sam zadovoljna.Isto sam,kao i Tebi prvi put upala kod Danice dok je bila Ivana na odmoru i isto nisam njome nesto odusevljena.Sreca,pa bilo tek za donatorkinu aspiraciju i vodila me samo kratko,do transfera u PFC-u,cela 4 dana.Ako budem opet isla na donaciju,sto je vrlo moguce,opet biram Ivanu.Tako da,Annci-moj savet-Ivana!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 6/11/2014, 19:45

MDB, nisam ja odustala od nje, nego ona od mene Very Happy . Sto se tice drzavnog pokysaja, iskoristicu ga. Ukoliko bude uskoro. Tj u narednih 2-3 meseca.
U decembru svajako nusta necu eaditi. Hocu da odmorim organizam. Oticicu 2dc kod Arsicke, da me pogleda i da joj kazem da ozbiljno razmisljam o Pragu. Da vidim sta i ona kaze, a i kada mogu da ocekujem da me pozovu o trosku fonda.
Borba se nastavlja, koracamo dalje...
Zakljucak, ako migu da biram, biracu Ivanu
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/11/2014, 21:10

BabyBear ::Saska, a kod tebe u potpisu vidim da je smanjen AMH. Koliko sam razumela ti si uspela da ga povecas svim time. Koliko si ga povecala? Sa koliko na koliko i za koje vreme?
Ja sam 2 meseca pila DHEA i Q10 i uspela da sredim FSH, a AMH je grozan, tako da se on time nije ni malo sredio (a nisam ni znala da je tako los jer je bio u granicama pre 2 god).
Znaci, na njega definitivno ne uticu DHEA i Q10, a od ostalog ne znam sta utice. I Tebi rece za tu zelenu psenicu, ili kako se to vec zove. Smokve u maslinovom ulju uticu na FSH, a na AMH cisto sumnjam. Omegu 3 nisam pila i ne znam na sta ona utice.
Videcu sta Kopitovicka bude rekla u petak...


Za godinu dana u mene sa 0,65porasto na 1,69 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/11/2014, 10:07

Koračaljke igracice igracice igracice igracice igracice za svaki korak!
Da što pre pređete na trudničke igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Bockalice, čekalice ljubav ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 7/11/2014, 12:18

Ovih dana dala sam se u citanje pa me zanima da li je neka od vas koristila IVIg ( intravenosni imunoglobulin ) i kolika je cena istog ?
Naisla sam i na to da se na nekim klinikama koristi Intralipid u postupcima VTO i da poboljsava uspesnost.Da li neko zna nesto o tome mozda ?
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 7/11/2014, 12:25

Drage moje dame meni je histeroskopija zakazana za sledecu sredu a sa diferelinom bih trebala da pocnem 14 novembra i juce sam vadila kks i sve sto treba za histero i sve je ok.ali u mokracu imam dosta bakterija sto bas nikad u zivotu nisam imala cak nisam ni primetila bilo sta sto bi mi ukazivalo na to....cekam rez.urinokulture da vidim koje su bakterije u pitanju ali sam pocela od juce da pijem uvin i caj od brusnice a cula sam i da je caj od persuna jako dobar za ciscenje jer ako se ne resim ovih napasti do srede odlozice mi histero a verovatno cu onda i cekati sl.mesec da pocnem sa terapijom bas sam se iznervirala jako,cela godina mi prosla u skupljanju analiza komisija jedna,druga i sad me ovo snadje pred pocetak Sad svima zelim svu srecu ovog sveta i da uspemo u nasim borbama radost radost radost radost radost radost radost
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/11/2014, 12:41

Tebi ja sam koristila i imunoglobuline i intralipide jedna boca infuzije iviga je oko 900 eura a intralipidi su dosta jeftiniji.I sada mi je Miljic rekao da cu primit ivig ako beta bude pozitivna,vrlo se tesko nalaze nigdje ih nema .Ja sam ih uzimala u Igoru u Beogradu ali sam morala prethodno narucit.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/11/2014, 12:52

Samo ti leskari,Saskice  i mazi stomacic i svoje bebice u njemu,a mi cemo da navijamo!
Very Happy Razz

Tatjanice,i za tebe navijamo!sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 7/11/2014, 16:02

Maki, za te urinarne bakterije obavezno kupi negde u zdravoj hrani caj od divlje kruske i pijes bar 1 litar dnevno. Imam jedan recept od neke mesavine cajeva za taj tvoj problem. Ako hoces napisacu ti
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/11/2014, 16:33

Solubisan ili solubitrat preparat za urinarne infekcije-na biljnoj bazi,provereno deluje,pisala sam na temi urinarne infekcije.Ja sam se njime otresla eserihije,a imala sam je dve godine!affraid

Brzo deluje,resava i peska i svih ostalih zgadija,probaj to.Samo u "Igor-u" u Resavskoj.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 7/11/2014, 18:12

Hvala vam drage moje odma cu i to uzeti pa cu u utorak ponoviti nalaz valjda cu se resiti napasti radost radost radost radost
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 7/11/2014, 20:40

saska sreacno...
ostale koracaljke grlim

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 8/11/2014, 01:06

Jesu li koga boljele grudi od cikloproginove. Ostale su mi jos tri tablete da popijem a grudi su otecene i bolne ili je to normalno
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/11/2014, 12:02

Jel se kome desavalo da poruke nece da odu vec stoje u sanducetu za slanje?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/11/2014, 12:35

Meni kod pp.

A tebi,evo malo rodica,Sale! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

I tebi,Tatjanice! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/11/2014, 12:38

lela1984 ::Meni kod pp.
Kako si rijesila?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu