KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembru dragi, budi nam dobar :)

+24
KoMetaK
JAmajka
fight&faith
mamadabudem
SoJa
*AIDA*
karakaca
missile
Orline
nina :)
Shizika
Niny
bak
djole42
Sofija Veks
SladZana
MAAKKI
Ema78
Star77
HappyGirl
BiKsi :)
tatjanica
Vecka
hocukusurnecuzvaku
28 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 24/11/2014, 07:12

Devojke lepo za druzenje, drago mi je da ste se lepo druzili i iskreno, zavidim vam na druzenju :*

Arso, cestitam krstenje!!! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od mamadabudem 24/11/2014, 08:23

Biksi, srećno krštenje malog Arse! Da bude zdrav i nasmejan 100 godina! ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od fight&faith 24/11/2014, 09:02

Star sretno zaposlenje. Neka bude dugo i bericetno.
Arsi, sretno krštenje. Da nam bude živ, stav i sretan 100 godina. Vidim da je i Bak bila u Ue. Divno.
Cuftici sretan novi početak. Ako sam dobro razumela uspela je. Hoću i ja da čitam Cuftin blog, postoji li link?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 24/11/2014, 12:21

Star, sa srecom da je posao!

Cure, hvala vam puno.

Kao slag na ovaj divni vikend, jutros javlja kum da je dobio sina! VOlim ovakve dane! srca yes Pu, pu, pu, samo nek se nastavi u istom ritmu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od nina :) 24/11/2014, 12:33

gde mogu cuftin blog da citam.
arso srecno krstenje
star sretan novi poso
ostalim curama pozdrav
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od snedra 24/11/2014, 15:38

Drage naše,

Mi smo juče u jednoj igraonici Beogradu imali prvi susret usvojiteljske zajednice.

Bilo nas je 32, od toga 22 odraslih i 10 dece. Bilo je porodica sa usvojenom decom, parova koji su dobili podobnost za usvajanje i čekaju na pravi poziv, kao i odrasle usvojene dece. Među nama su bile i 3 porodice koje su doputovale iz gradova izvan Beograda! Poseban naklon njima! Very Happy

Dugo smo maštali o ovom događaju. Postojala je inicijativa pre dve godine ali je došlo samo par porodica... 

Bilo nam je DIVNOOO, deca su se divno družila i izigrala, mi odrasli smo pričali i vreme nam je prebrzo prošlo! Na kraju su se deca okupila oko plavo-roze torte u obliku srca, mi oko dece i otpevali: "Danas nam je divan dan, SVIMA nam je rođendan!" 

Nadamo se nekom novom susretu i zahvaljujemo Kutku koji je tokom prethodnih godina bio mesto naših razgovora i međusobne podrške! osmeh srce    

d
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 24/11/2014, 15:56

Divno za druzenje devojke! :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od snedra 24/11/2014, 16:01

Simona nam je prenela da se inače u svetu baš novembar obeležava kao mesec posvećen usvajanju dece, te je baš lepo da smo u tom mesecu, tj. 23. novembra prvi put imali širi susret usvojiteljske zajednice! 

srcasrcasrca
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od snedra 24/11/2014, 16:08

Hvala Vecka, srecno i tebi, da bude školska trudnoća... Very Happy sunny Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od bak 24/11/2014, 16:16

Snedra ja sam citala i na blogu i ovde o vasem druyenju i nekako mi je bas, bas puno srce, mnoge od vas "znam" odavno i mnogo se radujem sto se siri usvojiteljska zajednica, sto se deca druze, sto se, ja se nadam sve vise skida koprena tajnosti i ne znam cega sa usvajanja.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 25/11/2014, 08:40

Hvala Snedra osmeh srce
Bas kao sto kaze Bak, kad citam o vasem lepom druzenju srce mi je puno. Citam vas blog redovno, i odusevljavate me energijom. osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Simona 25/11/2014, 09:38

Snedra,
iznenadi me sa ovim izveštajem ali - divno da si ga stavila i ovde srca Jeste, novembar se u SAD obeležava kao nacionalni mesec usvajanja pa ga onda i druge zemlje preuzimaju kao povod da se susretnu i raspravljaju o problemima i lepim trenucima usvajanja. Npr u Hrvatskoj su imali sedam dana konferencija, radionica, filmova i tsl. Mi smo održali jedan ali vredan susret. Divno je bilo, uglavnom su to bile Kutanjke sa muževima i decom (i 'dete' Daca). Jako smo zadovoljne kako je sve ispalo, emotivno, korisno i za dečicu i nas. Hvala što nas pratite i podržavate ljubav ljubav

Ja vas inače čitam povremeno ali ne stižem da pišem...

Bak,
Videćemo kako ćemo napredovati, još smo pod utiscima ovog uspešnog susreta d  

Vecka,
čestitam! Da bude školska trudnoća trudnica  radost

Ćufta videh da se zaputila u neku daleku zemlju... Neka je sa srećom jumping

Pozdravčići za Kutanjke novembarke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 26/11/2014, 06:42

Dobro jutro devojke :)
Simona hvala osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Star77 26/11/2014, 06:49

Drage moje, samo na brzinu da se javim. Kod nas maglovito jutro, ali uz jutarnju kafu i topao stan sve izgleda lijepo :)
Hvala vam na llijepim zeljama, i ja se nadam da ce ovaj posao da potraje, dopada mi se ovaj osjecaj i ova obaveza ustajanja, spremanja i odlaska negdje a da to nije Dom zdravlja i posjeta ljekaru :)

Sretno krstenje malom Arsi, ziv i zdrav bio 100 godina :) vjerujem da ste se divnoooo proveli :)

Dok sam citala o vasem druzenju usvojitelja, sva sam.se najezila. Smatram da su to ljudi velikog srca i duse, i to je takva stvar o kojoj se ne mogu ni pronaci dovoljno plemenite i lijepe rijeci da bi se opisala. Zelim vam sve najljepse.

Sve vas grlim i ljubim :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od snedra 26/11/2014, 09:16

Bak i Star77 hvala na podršci! Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Ema78 26/11/2014, 12:09

Nema me vec neko vreme....al vidim da ima lepih vesti....dogadjaja....putovanja...i srce mi je puno!  Mi se spremamo za iui , ja sam kod mojih, uskoro se vracam za Bgd...ljubim vas sve....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 26/11/2014, 17:00

Ema, je l ne dojis vise? Srecne pripreme! :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 26/11/2014, 21:58

Star,  cvet !

Napolju miriše da će sneg. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od tatjanica 27/11/2014, 06:55

...obozhavam sneg...a kako stvari stoje,uskoro che biti grudvanja....ZIMA6
...naime,sledeche nedelje napushtam ove morske krajeve(muzhich je dobio poziv za brod) a ja tj. mi idemo nazad u rodnu mi vojvodinu(kukuruzovinu kako je ja zovem)....pa sam taman htela da vas pitam,ima li ko iskustva sa avionom u ranoj trudnochi? ...ps ne povracham,samo sam manijachki gladna non stop uz te napade muchnine,pa ako je zheludac pun mirna sam! srcasti poljupci
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 27/11/2014, 07:57

Tatjanice ja ne znam, ali zelim ti da ti bude dobro u letu :)

Ja ne volim zimu i sneg. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od tatjanica 27/11/2014, 08:23

....zato chesh ti tvoju bebushku roditi na leto! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 27/11/2014, 09:13

osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od bak 27/11/2014, 11:42

Dan cure! Mirise, nego sta i treba, vreme mu je. Ne mora bas danas ali ovih dana moze lol!

Danas mi jos jedno lepo druzenje sa curama predstoji, jedva cekam!

Ja eto da se pohvalim pa odoh lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Sofija Veks 27/11/2014, 11:48

Tatjanice, ja sam letela i u prvom i u drugom trimestru, bez problema...

Pozdrav, zenske! Ja se bavim bebama 24/7, pa ne stignem ni da odahnem, a kamoli da nesto vise napisem ovde Very Happy Very Happy ali vas grlim puno sve! d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od tatjanica 27/11/2014, 12:27

...ok,hvala sofi,uzhivaj sa svojim lutkicama! cvet cvet cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 4 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu