KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 24 od 41 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 10:36

Hajde probacu, pa da vidim dokle i kod koga cu da stignem. Moram da odem sada tamo, a tako mi je muka kad treba da idem na Klinicki, zbog guzve i njihove neorganizovanosti i ko zna za kad ce da mi zakazu, itd. Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 10:47

BabyBear ::Hajde probacu, pa da vidim dokle i kod koga cu da stignem. Moram da odem sada tamo, a tako mi je muka kad treba da idem na Klinicki, zbog guzve i njihove neorganizovanosti i ko zna za kad ce da mi zakazu, itd. Sad
Macut isto radi na klinickom,na internoj B,gde i Trbojevic.Kazu da je i on dobar.


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 15/9/2014, 10:55

Ivanice sretan početak lelki roda ja ne dodjem tu nekoliko dana a ono lepih novosti gomila.... bravo

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 10:58

Ancica 87 ::Ivanice sretan početak lelki roda ja ne dodjem tu nekoliko dana a ono lepih novosti gomila.... bravo

sunny Very Happy smajli angel osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 15/9/2014, 11:06

Ivanice nek ti je srecno i bebicetno, navijam silno!
Lelo,trudnice nasa!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 11:11

Petkana ::Ivanice nek ti je srecno i bebicetno, navijam silno!
Lelo,trudnice nasa!

Iz vasih usta u Bozije usi! sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/9/2014, 11:20

Ivanice,

Navijam puno - pa da nam se sto pre pridruzis na trudnickim stranama!!

vv vv vv vv vv

bb bb bb bb bb

d d d d d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/9/2014, 14:01

Hvala vam drage moje:Nataly,Sofija,Petkana,Bb,Ancica 87,Jedna sova,Lela....Pala je prva bocka,jos malo pa sam trudnica: -) Lela ce da me vuce za nosic!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2014, 14:23

Vuchica ::
Vuchica ::ljubav Prasim jako, drage nadalice/čekalice!!! vv vv vv vv vv vv Lela, posebno tebe!
Hajde pa da se druzimo na trudnickim dnevnicima ljubav


ljubav Mi smo danas bili na prvom UZ i videli smo naše čarobno pasuljče od 8 mm i njegovo srculence srce
Uf kako mi je laknulo,  i na dalje idemo lagano, korak po korak... Ljubac za sve!!! poljubci poljubci poljubci

Umesto uzivo, ja ovako srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Izlapitis, draga moja...

Polako, korak po korak....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 14:28

Lelice, upravo dolazim sa KCS. Trbojevic je otisao u penziju, rekose mi na salteru. Sto se zakazivanja kod hematologa i endokrinologa tice, "dodlite 1. oktobra u 7h da zakazete za oktobar"! NoaffraidNoaffraidNo

Sto se tice Instituta za reumatologiju, gde me je poslala moj ginekolog, tamo mi rekose da rade imunoloska ispitivanja samo za reumatoloske bolesti, ali ne i za reproduktivne, te me uputise na KCS jer i tamo to rade. Ja odoh tamo, a oni rekose da moram da promenim uput i naslovim na njih i dodjem sutra.

D'izvinete, jeb..... na 100 nacina
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2014, 14:30

pravnica ::Drage moje, izvinjavam se što se ne javih ovako dugo ali bila sam u blago rečeno haosu par dana. :)
Beta mi je 1693! Nisam znala gdje se nalazim kad sam vidjela nalaz.
Najiskrenije mi je zao zbog cura kojima beta nije bila velika. Uz vas sam i nadam se da će već idući put biti!
A onima koje čekaju želim veliku betu! :-*

Pa pravnice, vredelo je cekati, draga!
igra bravo igra bravo igra bravo igra igra bravo igra bravo igra bravo igra bravo

Sve cestitke od srca!
Tolika beta ukazuje da mozda tu imamo i blizancice beba beba beba beba
Uzivaj u trudnoci i neka ti bude bas onako dosadna....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2014, 14:37

Pa Ivanice, SREEEEECNOOOOOO!!!!!  sretan početak  sretan početak  sretan početak

Da nam prepises betu od Pravnice.
navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  b  b  b b
konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete
wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2014, 14:39

BabyBear ::Lelice, upravo dolazim sa KCS. Trbojevic je otisao u penziju, rekose mi na salteru. Sto se zakazivanja kod hematologa i endokrinologa tice, "dodlite 1. oktobra u 7h da zakazete za oktobar"! NoaffraidNoaffraidNo

Sto se tice Instituta za reumatologiju, gde me je poslala moj ginekolog, tamo mi rekose da rade imunoloska ispitivanja samo za reumatoloske bolesti, ali ne i za reproduktivne, te me uputise na KCS jer i tamo to rade. Ja odoh tamo, a oni rekose da moram da promenim uput i naslovim na njih i dodjem sutra.

D'izvinete, jeb..... na 100 nacina

Kako bre otisao u penziju??? Pa reko mi da dodjem 21 dc, sto mu dodje sada u petak 19/09??? Ccccc, e vaka bas je j.. lud zbunjenog.
Nista, juricu ga privatno, sta da radim.
Ko ga prvi nadje, neka javlja
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/9/2014, 14:42

Hvala Annci dace dragi bog da prepisem pravnicu.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 15:25

annci ::
BabyBear ::Lelice, upravo dolazim sa KCS. Trbojevic je otisao u penziju, rekose mi na salteru. Sto se zakazivanja kod hematologa i endokrinologa tice, "dodlite 1. oktobra u 7h da zakazete za oktobar"! NoaffraidNoaffraidNo

Sto se tice Instituta za reumatologiju, gde me je poslala moj ginekolog, tamo mi rekose da rade imunoloska ispitivanja samo za reumatoloske bolesti, ali ne i za reproduktivne, te me uputise na KCS jer i tamo to rade. Ja odoh tamo, a oni rekose da moram da promenim uput i naslovim na njih i dodjem sutra.

D'izvinete, jeb..... na 100 nacina

Kako bre otisao u penziju??? Pa reko mi da dodjem 21 dc, sto mu dodje sada u petak 19/09??? Ccccc, e vaka bas je j.. lud zbunjenog.
Nista, juricu ga privatno, sta da radim.
Ko ga prvi nadje, neka javlja

Probajte u ord.Medikus u Kneza Milosa,tu je poslednji put radio privatno.Nemam broj,ima na netu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/9/2014, 15:47

.Specijalistička ordinacija
za ultrazvučnu dijagnostiku
MEDICUS
11000 Beograd, Kneza Miloša 58/6
tel/faks: (011) 361 45 52

Hvala, Leki. Zvala i zakazala kod Trbojevica za ponedeljak 22/09. Inace, kod njih prima ponedeljkom i utorkom. Ako jos nekom treba informacija
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 16:10

Cekaj Ancice, polako.
Ja licno mislim da on jos uvek nije otisao u penziju nego da ide od 1. oktobra (kako je ovde vec neko rekao), ali oni to tako govore za sve mesec dana pre nego sto neko napusta posao. (Tako su mi ranije u mom domu zdravlja za neku doktorku, koja je otisla iz tog doma zdravlja u privatnu praksu, rekli da ona ide od 1. i da ne prima vise pacijente nego ih je prebacila na druge doktore.).
Ova salterusa je mene naravno pitala da li ja dolazim prvi put kod njih na endokrinu i ja rekla da, onda pitala za dr Sumarac, kaze nije tu ove nedelje. Ja onda pitam za Trbojevica, a ona kaze da je on otisao u penziju, da ne mogu kod njega jer je ionako prebacio sve svoje pacijente drugim doktorima, ali mislim da je to zato sto dolazim prvi put i nisam njegov pacijent, a i zato sto vise nema zakazivanja za septembar nego treba da se dodje, kao sto rekoh, 1. oktobra u 7 ujutru da bi zakazala za oktobar.
Jbg, kad je neko vec otisao u penziju onda se kaze da je otisao u penziju i nista vise, a ne obrazlaze se da je prebacio svoje pacijente drugim doktorima.
Ja mislim da ti treba da probas da odes kod njega u KCS da ne bi placala, a ako te otkace, ti onda idi u Medicus, a ako neces da se smaras, onda odmah idi u Medicus Wink Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 16:21

annci ::.Specijalistička ordinacija
za ultrazvučnu dijagnostiku
MEDICUS
11000 Beograd, Kneza Miloša 58/6
tel/faks: (011) 361 45 52

Hvala, Leki. Zvala i zakazala kod Trbojevica za ponedeljak 22/09. Inace, kod njih prima ponedeljkom i utorkom. Ako jos nekom treba informacija

Pre oko dve godine je dolazio kod njih jednom mesecno,to je odlicno-2 puta nedeljno.




lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 16:24

Bb,ti onda mozes da zakazes za oktobar,ako ne moras sad,u septembru da obavis pregled.Ako moras,pici i ti u Medikus.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 16:48

Pa eto videcu. Za oktobar u KCS kod njega ne mogu jer je covek "otisao u penziju", a kod nekog drugog mogu. Videcu jos od sledece nedelje da odem kod dr Snezane Polovine kad se vrati sa seminara, jer sam davno bila kod nje nekoliko puta, posto ona vodi onaj program za barijatrijske operacije, na koju sam ja htela da idem i na samom kraju odustadoh. Tj. ne znam da li vodi, ali kod nje se odlazi na prvi pregled pa onda ona dalje upucuje kod ostalih doktora iz tog tima.

Jel neko mozda bio kod dr Snezane Polovine nekad ili cuo nesto o njoj? Kad sam ja bila 2011/2012. god bila je divna, prijatna, itd., ali ne znam koliko je dobar dr...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 17:21

Ja za tu Polovinu nisam cula,sta je ona,endokrinolog?Isto radi u KCS?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 17:27

Da, endokrinolog. Ona je sef ambulante Centra za gojaznost u KCS, a radi i u Belmedicu privatno (kao i dr Sumarac i dr Micic).
Mozes videti njenu sliku na sajtu Belmedica lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 17:34

Pa,u Bellmedic-u vecina lekara radi,inace.A zaista za njih privatno rade samo najbolji lekari,tako da verujem da je i ona dobra onda.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/9/2014, 20:27

Ivanice, srecno sunny
Prasim punooo i sve ostale konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/9/2014, 21:00

Odličan endokrinolog Vesna Mijailović Alfa Medica. Bolja od mnogih izvikanih, a cena pregleda korektna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 41 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu