KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 23 od 41 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pravnica 14/9/2014, 14:47

Lela jako navijam za tvoju betu! I da, pojačano sam mokrila ovih dana, odnosno svako malo sam mogla ic u wc. A grudi razvaljuju. :)
Nešto mi se cini da ćeš i ti jao i ja.;-)
:-*

pravnica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 15:25

Ja inace cesto idem u WC,jer pijem jako puno tecnosti,pa po tome ne mogu da ocenim.Ali,i sad puno piskim.Znam da Sonja preporucuje betu tek 16-i dan,ali po tome ne bih ni znala da sam imala biohemijsku iz FET-a iz donacije,jer je tad vec pocela da opada.Mislila bih da je skroz negativna.Vadila sam je 13-og dana tad prvi put.

D77,ti si imala spotting,znaci.

Pravnice,vrednost bete ukazuje na blizance. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/9/2014, 15:30

Pravnice, divna beta.. Sve cestitke draga!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 14/9/2014, 15:55

Pravnice cestitam od srca da imas skolsku trudnocu i da uzivas sa svojim bebicama jer ih je sigurno dvoje radost radost radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 14/9/2014, 16:58

Pravnice svaka cast draga! Uzivaj sa svojim blizancima sad i javi nam rezultat UZ kad bude. Napokon lepe vesti osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/9/2014, 17:23

Vucice cestitam na pasuljcicu i njegovom malom <3,sada samo uzivaj i mazi stomacic.

Pravnice sve cestitke za tako visoku betu,ajde Lela ti si na redu sa jednom cetvorocifrenom betom.

Lela Lela Lela Lela Lela Lela
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 17:32

ivanicasale ::Vucice cestitam na pasuljcicu i njegovom malom <3,sada samo uzivaj i mazi stomacic.

Pravnice sve cestitke za tako visoku betu,ajde Lela ti si na redu sa jednom cetvorocifrenom betom.

Lela Lela Lela Lela Lela Lela

Moze i trocifrena. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 14/9/2014, 17:42

Auuu sta ce da bude duplih bebirona :) :)
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 17:50

Eeee,Atomac,kako ti je zenica?!Kad imate prvi UZ? sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pravnica 14/9/2014, 18:31

Drage moje hvala vam puno! UZ će biti za nekih 10.ak dana, tako je dr. Sonja rekla. Tad ću poć do moje doktorice, pa vam javljam. ;-)
PS. Obradovale ste me vijescu da su blizanci. :)))

pravnica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 14/9/2014, 21:10

Pravnice, cestitam i ja...
Lela, malo rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 14/9/2014, 21:13

Ivanice, sad vidim, pa ti kreces sutra sa bockanjem, pa srecno draga...t isi nam sledeca trudnica...sad lela, pa ti, a ja cu tamo u novembru... likeit sretan početak trudnica trudnica trudnica
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 21:31

Ivanice,srecan pocetak sutra! sunny
Mene uhvatila bila malo nervozica,zaboleo me jace stomak,te se rasplakah k'o kisa,muzic me jedva smirio,dobice covek stres od mene! affraid
Sad mi je malo bolje,mirujem,lezim,ali me seva u stomaku i dalje.Malopre me je bolelo u jajnicima,cupalo,sevalo,pritisak u materici i nadutost. Shocked

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 14/9/2014, 21:44

Lela draga ti bolovi nista ne znace, nema mesta brizi, seti se samo koliko si hormona u sebe sasula, a sad verovatno ima i utrogestana. Od svega toga su i bolovi i sevanja i nadutost. Ja verujem da su se tvoje bebice lepo ugnezdile kod tebe a bolove ignorisi f f f
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 22:08

JocY ::Lela draga ti bolovi nista ne znace, nema mesta brizi, seti se samo koliko si hormona u sebe sasula, a sad verovatno ima i utrogestana. Od svega toga su i bolovi i sevanja i nadutost. Ja verujem da su se tvoje bebice lepo ugnezdile kod tebe a bolove ignorisi f f f

To i noj muzic kaze.
Ali,mene tako uhvati frkica svaki put,sad mi je bolje. sunny
Prvi ET iz donacije me jako boleo stomak i beta bila skroz negativna.Zato se i rasplakah.Ali,znam i ja da tu nema pravila,plus ovog puta,pored utrogestana imam i fraxi i dexazon.Dexazon je umesto pronizona i aspirina koje Sonja daje.I ne bila naduta od svega... Rolling Eyes

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 14/9/2014, 22:30

Pravnice sve cestitke!!!
Ivanice, srecno bockanje!
Leli sve mi mirise na dobro. Samo polako i pozitivno.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 01:29

Zene, jel mozete da mi preporucite dobrog hematologa iz Klinickog centra u BG? Treba sutra/prekosutra da idem. Imam upute.

Sto se tice endokrinologa, ici cu kod dr Sumarac. Ako ona bude u guzvi ili ne budem mogla da dodjem kod nje, sta predlazete kod kog drugog dobrog endokrinologa na Klinickom da odem?

Takodje, dobila sam upute i za Institut za reumatologiju kada sam rekla mom ginekologu da treba da uradim i APA i ANA. Jel neko od vas bio tamo i imate li iskustva sa njima?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 02:39

Bb,hematolog Antic ili Elezovic s klinickog,oboje rade privatno u Bellmedik.Ja idem kod Antica u Bellmedik.Elezovic je nacelnik hematologije u klinickom,a Antic radi s njim.Obojica su odlicni.

Endokrinolog-prof. Trbojevic-nacelnik instututa za endokrinologiju KCS,mada rece Annci da krajem oktobra ide u penziju.Poslednji put je radio privatno u ord. Medikus u Kneza Milosa,ali ima sigurno preko dve god. kako sam bila,pa ne znam sad.

Za reumatologa ne znam,jer su mi antitela,Bogu hvala u redu,pa mi nije trebao,bar za sad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/9/2014, 10:00

lela1984 ::Bb,hematolog Antic ili Elezovic s klinickog,oboje rade privatno u Bellmedik.Ja idem kod Antica u Bellmedik.Elezovic je nacelnik hematologije u klinickom,a Antic radi s njim.Obojica su odlicni.

Endokrinolog-prof. Trbojevic-nacelnik instututa za endokrinologiju KCS,mada rece Annci da krajem oktobra ide u penziju.Poslednji put je radio privatno u ord. Medikus u Kneza Milosa,ali ima sigurno preko dve god. kako sam bila,pa ne znam sad.

Za reumatologa ne znam,jer su mi antitela,Bogu hvala u redu,pa mi nije trebao,bar za sad.
Vučem te za nosić.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 10:21

Hvala Lelice ljubav

Sad gledam na sajtu, Trbojevic je nacelnik Odeljenja za bolesti stitaste zlezde, a neki akademik Micic je direktor Klinike za endokrinologiju i nacelnik Odeljenja za gojaznost, metabolicke i reproduktivne poremecaje u kome je i dr Sumarac (ona je sef Kabineta za gojaznost)...ako su to svezi podaci...

Ko bese pominjao dr Macuta? I on je u Klinickom
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/9/2014, 10:23

Lela,Markosanja hvala vam drage moje. Posle idem za bocku a danas je mojoj ljubavi rodjendan pa dace bog da nam donese srecu i jednu bebicu.Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/9/2014, 10:24

Dace Bog Ivanice osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 10:26

zvoncica36 ::
lela1984 ::Bb,hematolog Antic ili Elezovic s klinickog,oboje rade privatno u Bellmedik.Ja idem kod Antica u Bellmedik.Elezovic je nacelnik hematologije u klinickom,a Antic radi s njim.Obojica su odlicni.

Endokrinolog-prof. Trbojevic-nacelnik instututa za endokrinologiju KCS,mada rece Annci da krajem oktobra ide u penziju.Poslednji put je radio privatno u ord. Medikus u Kneza Milosa,ali ima sigurno preko dve god. kako sam bila,pa ne znam sad.

Za reumatologa ne znam,jer su mi antitela,Bogu hvala u redu,pa mi nije trebao,bar za sad.
Vučem te za nosić.

smajli angel osmeh srce sreca likeit love

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/9/2014, 10:34

BabyBear ::Hvala Lelice ljubav

Sad gledam na sajtu, Trbojevic je nacelnik Odeljenja za bolesti stitaste zlezde, a neki akademik Micic je direktor Klinike za endokrinologiju i nacelnik Odeljenja za gojaznost, metabolicke i reproduktivne poremecaje u kome je i dr Sumarac (ona je sef Kabineta za gojaznost)...ako su to svezi podaci...

Ko bese pominjao dr Macuta? I on je u Klinickom

To je taj Trbojevic.Isto je internista-endokrinolog,kao i Sumarac.Meni je on jedini pronasao TU na nadbubregu,maximalno spustio progesteron.Sad je samo blago povisen,a bio je mnooooogo visok! affraid Zbog PCOS mi je davao gluformin da ne bi dobila IR i oslabila sam onda za oko godinu dana 19 kg, sestro slatka !
Sad sam polovinu kilograma vratila posle 6 VTO,ali opet nisam tako gojazna kao sto sam bila.Ma,on je endokrinolog sto ga nema,majstor svog zanata! smajli angel

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 15/9/2014, 10:36

Ivanice draga, zelim ti najsrecniji pocetak i jos srecniji zavrsetak ovog puta sretan početak

Pocinjem sa navijanjem v v v v v
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 41 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu