KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+93
SoJa
MalaSaJuga
noja
SladZana
Zmajuška
Jerapetra
Vanja80
Blanka
micam
mamadabudem
HappyGirl
fight&faith
Strumfeta78
alisa
AriesGirl
libra35
ganedina
BabyBear
Simona
Sirijus
Bobac
Vuchica
marina_82
Nessi
saska1
JocY
Orline
Deni
lolipop
mimi85
Bobaue
bosiljka
SannyP
Principessa
Ancica 87
snowwhite
micaubica83
Amna84
winni
cicsa80
maki021
bak
zvoncica36
snedra
KoMetaK
sareni leptir
Ninche
Jelica74
lela1984
ne gubim nadu
millena
ariadne69
Ceca797
LaFolie
neris8
jelena*mama2andjela*
Tinche
bobica83
ragaco
OKacica
maus
Klarica
LAJTOP
insomnia
Struzzo
JAmajka
ninica2
cufta
makac71
luckystar74
neca73
Niny
fmala
leptirko82
Petkana
Marie
Stenli
Star77
nina :)
lelas
MAAKKI
Erata
Smrdica
zoxa
Sofija Veks
missile
djole42
Shizika
d77
ivanicasale
PalcicaBg
SannI-AlL
hocukusurnecuzvaku
97 posters

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 26/7/2014, 12:05

Metice mila,i ja verujem u cuda i da betica moze da poraste!Mantram i molim se da u ponedeljak bude visoka beta! molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od JAmajka 26/7/2014, 23:22

Kometice zagrljaj .Navijam za ponedeljak,za lepe vesti,za buduću mamu,za devojčicu(koju sam sanjala da imaš)...navijam za veeeliku,srećnu porodicu. b b b 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 26/7/2014, 23:29

Meta,
male bete mogu da rastu, dupliraju se i više... sačekajmo ponedeljak.

Ne daj malodušnosti da te obuzme... nekako uz tebe borbenu i optimističnu ona ne stoji.

Grlim te snažno i navijam...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lelas 27/7/2014, 08:57

Za ponedeljak,za betu! molitva 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 27/7/2014, 09:16

Meta, da se sutra iznenadiš  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 27/7/2014, 09:20

Metice,da beta poraste sutra,navijam svim srcem! sunny sunny sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 27/7/2014, 10:27

Hvala vam drage moje. Ja sam svesna da su sanse male, malecne, ali da postoje. Kad su druge zene bile u mojoj situaciji, ja sam bila optimisticna i verovala da ce beta rasti... a sada za sebe sam svesna koliko su sanse male da sve bude kako treba. Javila mi se i Kopitovicka i rekla da nastavim sa terapijom i ponovim u ponedeljak betu, da jos ima sansi. Ja sam u sredu evece primila pregnyl od 2500, pa sve mislim da je beta veca zbog njega. U cuda sam nekad verovala, s' godinama sve manje verujem u njih, ali nikad se ne zna. Nisam malodusna, samo sam svesna situacije, i bila pomalo tuzna posle svega. Zar nije dosta mucenja? Zar nismo zasluzili da se radujemo malo? Mislila sam da cu mnogo lakse podneti negativnu betu posle svega, ali .. nije lako.. nadala sam se mnogo i verovala. Boli me i to sto se vecina mojih prijatelja nije ni setila da nas pita dokle smo dosli... pa cak ni S&S koji su u Svedskoj kod rodjaka, culi se sa nama 2 dana i nista nas nisu pitali. Znali su da betu radimo u petak, znaju da je ovo vreme kad treba da je uradimo, oni ne pitaju, a mi smo resili da cutimo.

Ova 2 dana smo posvetili jedno drugom... tuzni smo i razvlacimo se po kuci kao dva puza... ali smo resili da necemo odustati. Mnogo smo do sada ulozili vremena, zivaca, zdravlja i para da bismo tek tako odustali, a usvajanje nam je jos uvek najkomplikovanija varijanta. MOzda se nesto i promeni u medjuvremenu, a do tad idemo dalje. Pricali smo o novembru, jer mm ima puno posla do oktobra, od novembra je slobodan. Mozda i sad postoje sanse posto su embrioni bili 4,5 i 6-to celijski, pa da su sporije rasli i zakacili se kasnije, ali sam ja ocekivala da budu veci na ET i svesna sam da su mi embriolog i dr ponovili da su plivaci bili jako losi, iako je rezultat bio bolji nego prosle godine... Nisam dobila, ne krvarim... kaze Kopitvicka da ima jos sansi, a ja znam da je to samo zbog utrogestana koji primam.

Jel neka od vas radila nivo progesterona sa betom? Ja sam razmisljala da ga uradim sutra... citah po stranim forumima da su zene imale nizak nivo sa ovakvom betom, pa su im dr rekli da je zbog toga doslo do biohemijske. Nekako sam posle nekoliko biohemisjkih sad iz Genezisa u dubini duse osecala da ce se to desitit i nama, ali se i nadala... Saska je imala betu 19,7, jos neko, ne secam se ko... pa posle toga je pala. NEsto fali da bi se ti embrioni odrzali posle usadjivanja.

Citah i uspesne price posle ovakve bete, ali definitivno su retkost.

Nadjoh i neki blog, gde pise zasto ne dolazi do implantacije i sta taj dr radi u tom slucaju, videcu da li imamo temu o tome, pa da postavim. Jer ocigledno je da je to problem kod nas, pored losih spermica.

Grlim vas i ljubim puno, i eto me sutra oko 4-5 da javim rezultate.


Poslednji izmenio KoMetaK dana 27/7/2014, 11:34, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od PalcicaBg 27/7/2014, 11:24

Kometak posle svega sto ste prosli nije fer ako sreca sutra ne pokuca na vasa vrata.
Molim se za vas svom snagom,dusom i srcem.  molitva  molitva  molitva 

PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 27/7/2014, 12:49

Meta, sansa uvek postoji...moras biti jaka i sve ovo izgurati, a mi smo tu da se molimo da nas sutra obradujes lepom betom  molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 27/7/2014, 12:54

KoMetice, volim shto si se javila. Ponekad je teshko prosuditi da li ljudi zhele malo vishe privatnosti i tishine ili zhele da komuniciraju. Ponekad se puvuku u zhelji da malo odvrate misli i zadnje shto im treba je podsjecanje na neizvjesnost ishoda. Mozhda i tvoji s&s chekaju da vi prvi neshto spomenete u vezi VTO.
Ti si zhena realna i informirana, odreshita i preduzetna. Proshla si bezbrojne prepreke u ovoj borbi. Normalno je da se zbog tog ponekad osjecash slabijom. Ali je karika koja vezhe tebe i tm sve jacha. I drago mi je da niste iscrpli sve snage, prekaljeni ratnici. I ja vam toliko zhelim te melem ruchice oko vrata, djechju graju i smijeh shto razgale srce.
Za progesteron shto pitash, ja jesam mjerila nivo isti dan kao i betu, na klinici mi se chudili shto "bacam pare". Nemam pojma koliki je brojem bio al' su mi potvrdili da je to dobar nivo (mislim da sam primala 2x400mg dnevno prvo tromjesechje). Moje je mishljenje da dodatne doze nisu potrebne ako inache u ciklusu ne patish od niskog progesterona.
Mislim na tebe i drzhim palcheve. Tu sam negdje i na skype i viberu.
Ljubim  grljenje 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od nina :) 27/7/2014, 15:44

kometo imam utisak da ce beta sutra da skoci jer je kasnije bila implentacija
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od insomnia 27/7/2014, 15:53

Kometa draga, navijam sutra za veeeeeliku betu  srca1 
Razumem te...ja sam kroz to prošla 3 puta...teško je verovati ali šansa uvek postoji, uvek!!! Zato ćemo snažno da verujemo i da navijamo da se beta sutra podupla  srce  srce  srce  srce  srce  srce  srce  srce  srce 

Ja sam svaki put ( svaki prvi put, pošto sam u sva tri postupka vadila betu po 5 peta, jer je svaki put rasla) uz betu radila i progesteron. Bio je u u referentnim vrednostima ali uvek bliže donjoj granici, iako sam koristila utrogestan i progestaron depo, tako da ti je moj savet da ga uradiš  cvet
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 27/7/2014, 17:01

KoMetaK ::Hvala vam drage moje. Ja sam svesna da su sanse male, malecne, ali da postoje. Kad su druge zene bile u mojoj situaciji, ja sam bila optimisticna i verovala da ce beta rasti... a sada za sebe sam svesna koliko su sanse male da sve bude kako treba. Javila mi se i Kopitovicka i rekla da nastavim sa terapijom i ponovim u ponedeljak betu, da jos ima sansi. Ja sam u sredu evece primila pregnyl od 2500, pa sve mislim da je beta veca zbog njega. U cuda sam nekad verovala, s' godinama sve manje verujem u njih, ali nikad se ne zna. Nisam malodusna, samo sam svesna situacije, i bila pomalo tuzna posle svega. Zar nije dosta mucenja? Zar nismo zasluzili da se radujemo malo? Mislila sam da cu mnogo lakse podneti negativnu betu posle svega, ali .. nije lako.. nadala sam se mnogo i verovala. Boli me i to sto se vecina mojih prijatelja nije ni setila da nas pita dokle smo dosli... pa cak ni S&S koji su u Svedskoj kod rodjaka, culi se sa nama 2 dana i nista nas nisu pitali. Znali su da betu radimo u petak, znaju da je ovo vreme kad treba da je uradimo, oni ne pitaju, a mi smo resili da cutimo.

Ova 2 dana smo posvetili jedno drugom... tuzni smo i razvlacimo se po kuci kao dva puza... ali smo resili da necemo odustati. Mnogo smo do sada ulozili vremena, zivaca, zdravlja i para da bismo tek tako odustali, a usvajanje nam je jos uvek najkomplikovanija varijanta. MOzda se nesto i promeni u medjuvremenu, a do tad idemo dalje. Pricali smo o novembru, jer mm ima puno posla do oktobra, od novembra je slobodan. Mozda i sad postoje sanse posto su embrioni bili 4,5 i 6-to celijski, pa da su sporije rasli i zakacili se kasnije, ali sam ja ocekivala da budu veci na ET i svesna sam da su mi embriolog i dr ponovili da su plivaci bili jako losi, iako je rezultat bio bolji nego prosle godine... Nisam dobila, ne krvarim... kaze Kopitvicka da ima jos sansi, a ja znam da je to samo zbog utrogestana koji primam.

Jel neka od vas radila nivo progesterona sa betom? Ja sam razmisljala da ga uradim sutra... citah po stranim forumima da su zene imale nizak nivo sa ovakvom betom, pa su im dr rekli da je zbog toga doslo do biohemijske. Nekako sam posle nekoliko biohemisjkih sad iz Genezisa u dubini duse osecala da ce se to desitit i nama, ali se i nadala... Saska je imala betu 19,7, jos neko, ne secam se ko... pa posle toga je pala. NEsto fali da bi se ti embrioni odrzali posle usadjivanja.

Citah i uspesne price posle ovakve bete, ali definitivno su retkost.

Nadjoh i neki blog, gde pise zasto ne dolazi do implantacije i sta taj dr radi u tom slucaju, videcu da li imamo  temu o tome, pa da postavim. Jer ocigledno je da je to problem kod nas, pored losih spermica.

Grlim vas i ljubim puno, i eto me sutra oko 4-5 da javim rezultate.
Prvo ovo crveno da prokomentarišem:
elem ja sam se naprimala Pregnila posle Et,u zadnjem postupku (pisala sam ti) u Sloveniji nisu ni imali Pregnil od 1500 ij i doktor mi je da bi me smirio dao bocu od 5000ij i rekao da nema veze.Kad sam stigla kući nastavila sam od 1500 na peti dan,koji sam ja računala ,pa je to nekad bilo i ranije Rolling Eyes .Takođe sam primala i Progesteron depo (opet na moju inicijativu)  i tu sam sama brojala dane Rolling Eyes .Prokrvarila sam 12 dan od Et.Beta je bila nekih 2-3 ne sećam se više.Onaj silni Pregnil je ispario,Progesteron nije odložio ciklus..nikad,sem kad sam ostajala trudna.
Tako da ,da, velika je verovatnoća da je kod tebe došlo do impatacije kasnije ,jer su i embrioni bili manjećelijski,što nikako ne znači i manje uspešni i kvalitetni.Sutra ćemo da vidimo,a mi ćemo i dalje da navijamo silno,jako,glasno,verujuće.
Šizika je lepo rekla o ponašanju nama bliskih osoba,i da,i nama se to dešavalo i nikad mi nije bilo jasno zašto,ali prihvatila sam to.Retki su oni koji su hrabri da nazovu,pitaju,progutaju knedlu.Ljudi su navikli na komfor i razmišljaju kao da ne povrede druge,a u stvari se plaše svoje nereakcije.Opljuva ja i moju rodbinu i okolinu i u tom stilu da završim sa jednim bećarcem iz mog kraja  Wink : "Iju-iju izeš familiju,samo gledu da te za*ebedu".Čast izuzecima.

Biksi hvala za komlEment love , mada mm govori da sam  pesimista (kad sam ja u pitanju) ,a ja tvrdim da sam suvi realista sa pojačanim šestim čulom i ,da, ja verujem u naša čuda,povećao se broj  b  b -javilo mi se  Wink  sunny  sunny .
Tako i sad veoma realno verujem u Metinu deMbelu betu i u to ime ću se razmahati za sutra jako,najjače
 b b b b b b b b b b b b b b 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta  beta  beta  beta 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ariadne69 27/7/2014, 18:43

Draga Meta, ipak, ja se nadam, da ce sutra ta beta lepo porasti! Navijam jaaakooo!  osmeh srce 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od insomnia 27/7/2014, 18:45

Slozicu se sa Sanni u svemu i potvrditi da ni meni progesteron nikada nije odlozio ciklus cvet 

Zato navijamo jako  srce srce srce 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 27/7/2014, 19:08

Kometa  zagrljaj 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Vuchica 27/7/2014, 19:58

 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta  beta  beta  beta 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće

Kometo nasa, neka je sansa mala ali - POSTOJI!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od makac71 27/7/2014, 20:06

Draga Kometak, zao mi je kad vidim kroz sta si sve prosla i stvarno je vreme da se sreca okrene. Javi nam se sutra sa lepim vestima i sve nas obraduj.
Najvaznije da sa tm imas razumevanje, a prijatelji verovatno nece da forsiraju tu temu da te ne bi povredili.
Izdrzi jos nocas, a sutra ocekujemo pozitivne rezultate za sve ove godine borbe.  zagrljaj
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LAJTOP 27/7/2014, 22:18

O Kometice draga,

Znam kao je tesko to cekanje..I ja sam negde u pribliznoj situaciji....nisam jos vadila betu,danas mi je 7 dpt ..pms poceo..ali ja VERUJEM U CUDAAA....ZELIM JEDNO VELIKO KMECECE CUDO I TEBI I SEBI!!!KISSSSSS
 lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! roda roda roda roda roda roda roda roda 
LAJTOP
LAJTOP

Broj poruka : 89
Location : novi sad
Datum upisa : 28.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Klarica 27/7/2014, 23:09

Meta, heroju od žene,

navijam za sutra, navijam za lep rast bete. Imam osećaj da će biti dobro  ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 27/7/2014, 23:13

Kometice, za sutra i jedno veliko lepo iznenadjenje! Jako, najjace navijamo!

Sani, kao i uvek, mudro zbori. Ljudi se plase, pa onda i prestanu da pitaju. A i mi smo cesto kao na iglama, ne volimo ni kad nas pitaju, ni kad nas ne pitaju. Rolling Eyes  Jbna borba, iscrpljuje do bola, pa onda daje snagu, i tako u krug. Mene jos uvek zestoko iznervira kad nekoga, ko jos nije dobio decu, pitaju sta ceka, sto ne radja. Ne,nije me prosao ni kad sam dobila Arsu, sada me, cini mi se, jos vise iritira to pitanje kad cujem. c 

Sani, realista nego sta,moj covek!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od fmala 27/7/2014, 23:30

Meto, uz tebe sam svim srcem!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 28/7/2014, 00:26

Meta navijam za sutra iz sveg srca i dubine duse da se ipak desi cudo i da beta bude preko sto
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od PalcicaBg 28/7/2014, 07:45

Kometak srecno danas,navijam iz petnih zila!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 28/7/2014, 08:00

Metak, navijam za danas. Ljubim puno!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 5 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu