KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 25/7/2014, 17:48

Ooooo hvala za lepe reci podrskeeee, javljam se veceras posle 20h sa informacijom koliko nas ima, kako mamina zlata napreduju i kada je transfer Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/7/2014, 19:39

Kometa je objavila betu na "klub 38+".Beta joj je 20,ponavlja u ponedeljak.A mi navijamo da bude uduplana...I da na Meta bude velika,ma ogromna trudnica.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 25/7/2014, 21:36

6 od 6 se oplodilo ljubi ih mama  smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel javice nam sutra oko 11 kad ce biti transfer samo da jos ujutro vide kojom brzinom se dele  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/7/2014, 23:55

Hiperaktivna, bravo za 6 embriona  bb d bb d bb d bb Biće i za zamrzavanje  vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/7/2014, 08:44

Hiperaktivna,extra za 6 embrioncica!Bice i za zamrzavanje.Jedva cekam da nam javis kad je transfer! lol! Very Happy sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/7/2014, 11:12

cestitiam Hiperaktivna ,bice tu i smrzlica  Laughing  Laughing  Laughing  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/7/2014, 11:45

Hiperaktivna, da se lepo i pravilno dele!

Bonim, navijam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/7/2014, 12:09

Boni m,navijam da u ponedeljak bude  beta !Saljem ti malo lepih rodica! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/7/2014, 15:32

Hiperaktivna bravo,navijam za sto lepse embrioncice,da bude i za zamrzavanje.  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/7/2014, 16:00

Hip, srećnooooo sunny sunny sunny sunny radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/7/2014, 09:24

Hiperaktivna,srecno na transferu kad bude,da se embrioncici lepo ususkaju kod tebe(mamice) i tu ostanu narednih 9 meseci,a ostali da se zamrznu,pa da posle bude bata i seki! Very Happy sunny osmeh srce 

Boni m,navijam da sutra bude visoka beta!  osmeh srce sunny Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/7/2014, 10:14

Hiperaktivna, bravo za 6 lepih embriona! Da se lepo razvijaju i da budu sto pre kod mame!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

BoniM, navijam za sutra i lepu betu!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 27/7/2014, 10:45

kometice nisam imala mogucnost interneta pa sam tek sad videla kolika je beta............pa draga ne otpisuj nista kolika god je pozitivna je i ima nade.....znam puno njih sa malom betom ali je posle pocela lepo da se dupla zato navijam draga i ja za tebe sutra Very Happy 
sve ostale koracaljke jako ste devne i mnogo znacite u ovakvim trenutcima............. srca1 srca1 srca1 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/7/2014, 11:25

Boni m malo roda za tebe  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Srecno sutra,da sve prsti od tvoje i Kometine bete!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2014, 13:15

Hiperaktivna, super za 6 embriona, navijam...
boni m, saljem rodice roda roda roda roda roda roda , a sutra ogromna beta... beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
ja sam bila na konsultacije, u oktobru postupak...doktor je odlucio da u avgustu krenem sa kontracepcijom, ne znam tacno kako se zovu tabletice nesto na m...treba da ponovim briseve i to je to...inace radio mi je uz i reko da je sve super i da imam i na levom i na desnom jajniku folikule...u ponedeljak radim trombofilije uzela od doktorke uput i videcemo sta ce biti..
e sad jedno pitanje, opet imam problema sa infekcijama, brisevi su pokazali proslog meseca da imam enterokokus, doktor je prepisao makmiror i antibiotik, medjutim opet se pojavio sekret i opet sam u cetvrtak dala briseve, cekam izvestaj...doktor kaze da je uzrocnik anemija i pad imuniteta i dokle god to ne popravim, vrtecu se u krug sa infekcijama...sestro slatka 
pomazite, kako da se resim napasti...ja vec pijem dugo lekove za anemiju -referum, uzimam oligogal sa selenom i folnu kiselinu med i propolis kapi.dajte mi neki savet..
inace sam skoro svakog meseca na vaginaletama mislim i da se poremetila flora, a za to mi nikad nisu prepisivali nista...izvinite sto vas gnjavim... Embarassed 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/7/2014, 13:31

Poliginex vag. i fluomizin su dobre za enterokok,markosanja,ja sam ga imala.I makmiror su dobre vaginalete.Meni je za enterokok od antibiotika pomagao ciprocinal.I obavezno koristi kondom do sledeceg postupka u oktobru,da se ne bi prenosila infekcija. osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2014, 13:37

draga lela i ja sam pila ciprocinal, a sad opet imam sekret...ma kondom koristimo od januara kad smo poceli pripreme za prvu vto...ne znam sta mi je vise...svaki put nesto drugo pokazu brisevi, muka mi je vise od vaginaleta...ma samo da prodje...a jesi koristila posle nesto za floru, citala sam nesto po internetu i zenice kazu da posle toga koriste nesto za vaginalnu floru, jer antibioticima se to poremeti...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/7/2014, 13:42

Svasta,ali meni je flora ostecena,jer smo se jako dugo rvali s infekcijama.A meni je najvise pomogao solubitat ili solubisan preparat za infekcije,pije se,a antibiotici slabo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2014, 13:50

aha, videcu sta ce mi reci doktor u utorak treba du budu rezultati...valjda ima nesto sto ce mi pomoci...hvala Lela , sad videh da je to caj...jer mogu na svoju ruku da uzimam da ga vec sutra kupim
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 27/7/2014, 13:54

markosanja, pisale su ovde zene po raznim temama o borbi sa zgadijama.
Pominju se jogurti, beli luk, belo vino, probiotici....

Moj iskreni savet ti je da izbacis slatkise iz ishrane, kao i testenine, beli hleb i ostalo.... Sve sto pravi kiselu sredinu u organizmu.
Blaga limunada bez secera je takodje super. Nparavis litar i po i pijuckas  Very Happy . Srecno!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/7/2014, 13:56

Moze,ali nema ga svugda.Ja sam ga nalazila samo u apoteci "Igor" kod mene u Beogradu.Nije caj,ne kuva se,razmuti se jedna kasicica u 2dl mlake vode i popije 3-5 puta dnevno.Vrh je,ubija bakterije samo tako,olaksava tegobe i obnavlja sluzokozu,tj.,odlaze i sprecava vracanje infekcije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2014, 14:10

vuchica, hvala na savetima, i ja sam cula za slatkise, bas ih nesto i ne volim , slabo ih jedem...
lela pokusacu da nadjem ovde kod nas ili u Nisu, ako ne moracu nekog da zamolim da mi uzme u Beogradu...jos jednom, hvala vam puno, evo cedim limun i u napad...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/7/2014, 16:43

Kometice, draga, evo jaaaalo d4zim fige da ta beta rasteeee!!!!
Saljem ti puuunooo sunny  sa Krfa.
Kissic....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/7/2014, 19:39

Boni m,malo rodica za tebe i navijam da sutr bude  beta ! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

Kometice,molim se da beta sutra poraste! molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/7/2014, 19:47

..ja sam pisala davno na temi o ureaplazmi ,kako sam je ja izlecila i mm posle dugih 5,6 godina borbe sa istom ,pa pogledaj  na toj temi ,mozda ti pomogne nesto od toga .
ja sam imala taj problem da smo ludeli od bakterije i sve u krug ,pili antibiotike ,kondome koristili ,higijena ko u bebe bila...razumem te potpuno ,zaviri u tu temu i pogledaj .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu