KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 14/7/2014, 20:42

Таман се порадовах поруци "корњаче", ал ме "рагацо" постави на место! :) Хвала вам обема на информацијама. Контам да ти, корњачице, ниси "гаковка" (а баш добро звучи то сама себе боцкам)? Ти чекај, ја навијам!  beta 
Драга Рагацо, гаковско чекање ми је добро позната ствар, на жалост, па је сва прилика да ћу тамо опет инвентарисати. И то бар 15 дана, изгледа?
Још проучавам ове стикерчиће, ал контам да се рагацо радује? Ако добро контам и ја се  konfete 
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 14/7/2014, 20:51

Аннчи, математичар нисам, ал за судоку јесам! Зар нисмо сви у некој врсти потраге?  Rolling Eyes Идемо даље!  sestro slatka zagrljaj 
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 14/7/2014, 20:55

Петкана, сад видех поруку и хвала! Биће шетње до миле воље, као и статирања у Гак-у, по свему судећи :) Шифра 8-1-223=  as 
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 14/7/2014, 21:48

Vece evo i mene malo :) Danas sam posteno uspela da nasmejem docu, pitala sam ga jel uzgajam ja nesto tamo :) Vidim gleda on i cuti, pa mi rece da sam prolupala i naravno da uzgajam :) Nisam pitala koliko (ma nije ni vazno) :) Aspiraciju ocekujemo 25.07. :) ili tu negde  lol! lol! lol! lol! lol! 
Kornjacice  igracice 
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/7/2014, 21:50

Hiperaktivna ::Vece evo i mene malo :) Danas sam posteno uspela da nasmejem docu, pitala sam ga jel uzgajam ja nesto tamo :) Vidim gleda on i cuti, pa mi rece da sam prolupala i naravno da uzgajam :) Nisam pitala koliko (ma nije ni vazno) :) Aspiraciju ocekujemo 25.07. :) ili tu negde  lol! lol! lol! lol! lol! 
Kornjacice  igracice 

Samo ti uzgajaj,tako i treba! lol! Very Happy likeit sreca c napred scuro 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/7/2014, 21:52

Hiperaktivna, da ipak mi zalijemo mao taj uzgoj

 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/7/2014, 22:02

Hiperaktivna navijam za sto bolji uzgoj i berbu  lol! 

Vila dobrodosla  c 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 14/7/2014, 22:07

bb bb bb ima da nam bude rodna godina. PalciceBg dusice, kako ide :*

annci jos kad kisa malo zalije, bice tu svasta :)

lela....kad je covek crko od smeha, kaze svasta sam cuo i svasta su me pitali, ali tako jos niko :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/7/2014, 22:11

Vilaa,dobrodosla! ljubav love

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/7/2014, 22:46

Navijamo !!!
I zalivamo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/7/2014, 22:58

Vilo, dobrodosla i uspela isprve, sto bi rekli u mom kraju, *isprve, da, da, jedna rec!  lol! Cenim da si jezicara! Laughing 

Kornjaco, srecno proshjutre!  Laughing 

Hiperaktivna, da bude rodna godina!  Very Happy Ne, samo tebi, nego svakoj koracaljki ovde!

Jelena87, mozda je to kod tebe ipak posledica svih prethodnih intervencija, ne znam ni sama. Grlim te u svakom slucaju.

Da posaljem malo roditeljske prasine, svakoj curi kojoj treba, borite se lavice, jer stvarno vredi boriti se za mirisljave paketice! Zive bile, pa uskoro to i osetile!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 14/7/2014, 23:04

konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete Biksi ja vec krecem da prasim po svim koracaljkama :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/7/2014, 23:56

Pozdravljam sve redom,
Vjerno vas pratim ali nemam nista pametno za napisati, pa se ne oglasavam :)

Annci, djevojke ti vec rekose sta misle, ja navijam za dobre nalaze :)

Vila, dobro dosla i sto prije otisla na trudnicke strane :)

Kornjaca, navijam jako, jaaakoooo :)

Hiperaktivna, samo ti uzgajaj, a mi cemo da zaljevamo i bice sve u redu :)

Jelena, duso, ne mogu ti pomoci, jer nemam iskustva. Hocu samo da ti posaljem veliki zagrljaj i poljubac. Samo hrabro,  mila, sve ce doci na svoje.

Ljubim vas i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 15/7/2014, 08:00

Vilo nisam bila u NF pa ti ipak moje iskustvo nije pomoglo, ali sam za sve ostalo sam tu!!!
Hiperaktivna navijam za proizvodnju!
Ostalima veliki zagrljaj!!!!
Ja jutros bljak glava me boli od juce ujutro, ne prestaje MIGRENAaaa No No No No popila paracetamol rekli mi da mogu posto sam na rubu ludila ali mi ne pomaže. Preguracu i danas a sutra sta bude!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/7/2014, 08:45

Kornjaco, neka ta migrena bude znak trudnoce!!! Drzim fige jako, jako!!!  beta 
 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd


Poslednji izmenio Vuchica dana 15/7/2014, 09:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 15/7/2014, 09:21

Hvala Vučice draga!!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 15/7/2014, 10:01

Sta mislite mozda je bolje da odem negdje malo da prosetam????
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/7/2014, 10:57

Hiperaktivna ja u mestu tupkam i dalje,folikul prerastao u cistu pa nista od feta ovaj mesec.Cekam ciklus da se vidi da li je pukla cista pa se nadam da ce se nesto desiti u avgustu.  srcasti poljupci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 15/7/2014, 10:59

kornjaca ::Sta mislite mozda je bolje da odem negdje malo da prosetam????

Pa naravno, slobodno idi šetaj. Pravila nema, znaš i sama! Samo šetaj lagano i uživaj!!! Wink Wink Wink 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 15/7/2014, 11:11

MDB  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Palcice  igracice igracice za avgust
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/7/2014, 11:14

Kornjacice, priblizilo seeee
 bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/7/2014, 14:43

Kornjacice,navijam za sutra,nek ta glavoboljica bude znak  beta beta beta beta

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2

Hiperaktivna,da zalijemo malo da taj uzgoj ide sto bolje i kvalitetnije! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/7/2014, 15:40

kornajcice ,i mene je do skora mucila glavobolja ...ali ja sam izdrzala ,nisam htela nikakve lekove .ko sto rece vucko ,nek ti to bude znak za veliku betu! srca1  srca1  srca1 
 palcice,neka se sve lepo sredi pa avgust nek je tvoj .... as  as  as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/7/2014, 16:02

Kornjacice, prasim  konfete  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 15/7/2014, 17:04

Devojke, sve sam isčitala i želim svima koje ste u procesu, koje čekate betu.....i one koje se spremaju za postupke, puuuuno sreće ovog leta  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu