KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 29/6/2014, 18:48

fight&faith ::MDB, baš mi je žao. :'( Nadam se da će jesen biti plodonosna.
Saška u, uslovno rečeno, uspešnom postupku mi je beta bila 36 i to 15 dana posle transfera. Dva dana kasnije preko 100, a još dva dana kasnije preko 300. Nadam se da će se, bez obzira na malu vrednost, beta lepo duplati.
Bak, navijam za debelu betu.
Kometak sretno bockanje.
Lela, navijam da prirodnjak bude uspešan.

Hvala. osmeh srce Da i ti krenes uskoro u prirodnjak.Dokle si stigla s primolut-smorom?  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 29/6/2014, 19:01

fight&faith ::MDB, baš mi je žao. :'( Nadam se da će jesen biti plodonosna.
Saška u, uslovno rečeno, uspešnom postupku mi je beta bila 36 i to 15 dana posle transfera. Dva dana kasnije preko 100, a još dva dana kasnije preko 300. Nadam se da će se, bez obzira na malu vrednost, beta lepo duplati.
Bak, navijam za debelu betu.
Kometak sretno bockanje.
Lela, navijam da prirodnjak bude uspešan.


Hvala ti ovo uliva nadu,mada su mi sve ladje potonule.Vidjecemo sutra.

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ivanicasale 29/6/2014, 19:48

Saska bice ok.
Gde je radila vto Mamadabudem?Nesto ne mogu da nadjem.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 29/6/2014, 19:52

Ivanice, imaš pp
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 29/6/2014, 21:14

Mamadabudes, bices ti mama! Zao mi je jako sto u ovom krugu nije uspelo, nekako sam bila sigurna! Ali, s drgue strane mi je drago da si ti pozitivna i vec razmisljas dalje. Sa dr kod koje si bila se retko ko skonta, mozda je najbolje da odes na konsultacije i u Jevremovu i u Ilic (kod Kopitovicke), bacis pare za konsultacije, pa ko ti bolje legne. Znas kog bih ti ja savetovala. Svakim danom me sve vise odusevljava i potvrdjuje moje poverenje! Verujem da ce Lela biti samo jos jedan uspeh u nizu kod nje iz prirodnjaka.


Saska, nade ima, iako je situacija takva kakva je. Videces sutra na cemu si, a ja drzim fige da dozivis lepo iznenadjenje i da beta bude oko stotke! Radovala bih joj se kao da je moja! Drzim fige i navijam jako za sutra!  molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

Bakili, mazi mrvice, a mi cemo da navijamo jos 4 dana do bete! Mislim da nece progesteron depo da utice na betu mnogo, pa n ebrini! Neko mi je rekao da progesteron moze da da laznu betu od 5, ali ne vise od toga, tako da ne brigaj uopste!  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

Hvala vam za navijanje drage moje. Veceras pale i druge bocke. Bockam se 4 puta, moracu da vidim da se bockam intramuskularno sa menopurom i puregonom, da imam mesta za fraxi i suprefact u stomak. Kako su vam bese savetovali, sta bodete zajedno u jednu stranu a sta u drugu? I da li se bockate sa strane pupka ili ispod? Ja se bocnula sinoc sa strane, ostale mi 2 tackice ko zmija da me ujela!  Rolling Eyes Posto sam ja sklona zaboravljanju, cini mi se da sam se bockala sa strane pupka ranije, ali mi sad izgleda ne odgovara, pa se bocnuh ispod. Jos samo 8 dana svih ovih boca!  Wink lol! lol! lol! Ja sam maximalno pozitivna i verujem u uspeh, bice me strah kad uspem samo! Nagnjavila se decice po Srbiji, a pogotovu po Novom Sadu, valjda ce mi se neki pelcer uhvatiti!  Wink Wink lol! lol! lol! lol! 

Danas sam pila kafu sa Cicsom, pa u istom kaficu naleteh na Ninko i njenu Milicu i rece mi da prenesem pozdrave svima. Milicica je premedena i vec velika devojcica!  osmeh srce osmeh srce Kako je ovaj NS mali!  Wink 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 29/6/2014, 21:30

Meta mene je moj medecinar bockao ispod pupka par dana ali kad sam otišla 5 dan u Genesis sestra mi reče da nikako nisam smjela ispod već lijevo i desno od pupka 2-3 prsta.
Nisam gledala strane on mi je par puta davao u istu sranu merional i puregon a u drugu orgalutran ,a ja sam sebi fragmin isto sve u stomak.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 29/6/2014, 21:44

Hvala Saska. Mene iskreno mrzi da odem u Genezis da ih pitam, a zaboravih u petak. Neko je pominjao, mislim Brbljiva da su joj savetovali sta sa cim ide i kako. JAvice se ona vec do sutra uvece. Veceras sam zavrsila sa bockanjem. Nije mi problem da sama sebi dam i intramuskularno, jedino sto me nervira sto se i kod menopira i kod puregona stvaraju mehurici kad ih aspiriram, pa ih jedva saberem u jedan da ih izbacim i zato ih nisam dala i.m.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 29/6/2014, 21:52

Hvala,Kometak.  osmeh srce I ja se nadam da ce ds mi uspe prirodnjak kod Kopitovicke. sunny Kako god da bude,drago mi je da sam te poslusala i otisla kod nje na konsultacije.Zaista je vrhunski strucnjak.Histero mi je extra odradila.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 29/6/2014, 22:01

MetaK ja sam prvo bola Suprefakt (nekad je bio i Diferelin) pa sa te strane i Puregon (čist FSH kao i Gonal npr) davala u jednu stranu,a Menopur ili Merional (FSH+LH) u drugu stranu stomaka.
Znači:prvo supresiv,pa u drugu stranu Fsh+Lh,pa opet u prvu čist Fsh.
Fraksiparin sam davala uvek u drugo vreme,nikad sa th sa stimulacijom i to sam svaki dan menjala stranu.
Daješ 2-3 cm ispod pupka u stranu.Pupak nek ti bude vrh trougla,pa onda opali krake.
A bogme nekad i više cm u stranu jer je mesta bivalo sve manje,a ja imam i dosta mladeža u tom delu.
Nadam se da sam uspela da objasnim.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 29/6/2014, 23:39

MDB  c  Svaka chast na odluchnosti, neka naredni pokushaj bude sa sretnim ishodom.
Bak, vishe gledaj koliki je razmak sa prethodnom dozom pregnila nego koliko do bete. Ako se dobro sjecam treba onoj dozi od 500 i do 3 dana da se izluchi iz organizma, al' lako cemo mi to malo oduzeti od povisoke bete.  yes 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 29/6/2014, 23:41

Meta bockalica, stiskalica zena i dece  osmeh srce 

Sanni, divna nasa suncana navijacica smajli angel 

Nece progesteron da da pogresan rezultat, ali hoce pregnil, on je cist bhcg  Wink 
Mada vidim da je Leptiric primila dan pre pa nije pobrljavio rezultat.
A mozda ga i primim sutra, 4. dan, sta ima veze  Embarassed 

Elem, prodje jos jedan dan, danas nisam bila ama bas za nista, ceo dan me je boleo stomak, onako, tek da nervira, ceo dan sam predremala, nisam bas najbolje spavala, piskim nocu po 5-6 puta, vruce mi... Fali mi 100 k...  lol! Veceras sam bolje  Wink 

Ljubim sve a najvise Sasku  osmeh srce Necete se naljutiti, sigurna sam  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 30/6/2014, 06:16

Saska,navijamo da se beta udupla danas i da raste! osmeh srce 

Palcice,srecno na UZ danas,da se izdvojio bar 1 folikul i da pocnes FET uskoro!  sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 30/6/2014, 07:06

Saska, evo mene i ranom zorom da poskocim za lepu betu danas i za lepo iznenadjenje!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Bak, pa jel nadje ta 100 k..a koji ti smeta najvise?! Ti si sad trudnica, nemoj da se izrazavas, molim te!  Wink Na pregnil sam i mislila, ne znam zasto napisah progesteron depo. JA sam samo pregnil primala prosle godine, iako je pisalo na 5. dan, ja se bockala na cetvrti (tako me posavetovale neke kutanjke koje su isto radile) sve vreme, pa mozes da se bocnes i dan ranije, nije problem. Mada, kao sto mi rekose, ne utice bitno na rezultat. Vreme je da pojacamo navijanje i za tvoju betu! A to sto te stomak zeki, samo nagovestava nemirnu decicu!  Very Happy igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 30/6/2014, 08:33

Saska  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Palcice za dobar uz  radost 

Meta, ne nadjoh ga  lol! Danas 9. dan, kad pre  Shocked Mislim da cu i ja danas da dobijem pregnil, znam da ga je meni moja dr u dz njega prepisivala na 3. dan, a jedno vreme su ga i u Frontu davali na 3. dan, hocu reci sme.

Jos 3 dana pa tvoj uz radost 

Ljubim vas i navijam jako  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 30/6/2014, 08:45

Saska, navijam jako da se beta danas fino udupla  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Sve je moguće i ja navijam od sveg srca da se beba zakačila kasnije  trudnica bebe 

 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

MDB baš mi je žao  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  Ali nema predaje. Bićeš ti mama, samo sada nije bilo pravo vreme  ljubav 

Bak, trudnice naša, još malo pa beta  beta beta beta beta 

Meta bockalica  roda roda roda zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 30/6/2014, 09:06

MDB , zagrljaj 

Bakiša ,nikako da stanem i uslikam ti rode koje me pozdrave svakog jutra  Embarassed ali znam da su tvoje .
MetaK ,bockalice ,vezbaj više taj Fraxi ,njega ćeš duze davati  Very Happy 

Saška ,drzim fige !

Ljubac za sve  usne 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ganedina 30/6/2014, 11:27

Evo i mene , konačno dođoh do kompa .

Prvo , MDB jako mi je žao što ti ovaj prirodnjak nije uspeo . No šta je - tu je, glavu gore i idemo dalje , tako moramo jer nam druge nema .

Drugo , Saška Kometa mi je u subotu odmah rekla za tvoju betu jer smo se družile u NS. Svi te sada čekamo nestrpljivo da nam se javiš i saopštiš lepe vesti , znaš da sve navijamo svim srcem za tebe .

Bak, počelo je odbrojavanje 3-2-1. Samo da znaš da smo sve do jedne potpuno sigurne u tvoju trudnoću i da upšte nemamo dilemu oko toga .Ma cepni ti danas slobodno Pregnil , taman 36h pre debele teta bete , vidiš da su ga cure primale i na 3 dana .

E sad ja i moje iskustvo sa Kopitovićkom od subote:

    Žena je zaista legenda i to je ponovo potvrdila i u mom slučaju . Počeću od kraja:

 - nije htela ništa da mi naplati kad je videla da sam iz Obrenovca .
- rekla je da mi je svaki put malo falilo, ali dovoljno da mi ne uspe,jednostavno nisam imala sreće.
- za moju blastu koja je 2 puta zamrznuta kaže da su male šanse da preživi još 1 ledeno doba .Ona 2 embriona sa poslednjeg ET koja su jedina od 4 bila na slici kaže da su bili dobri, bez fragmentacije .
- htela bi ona da mi uradi histero , da vidi gde bi bilo najbolje staviti embrione, da to slika i posalje Sonji . Rekla mi je način kako bih to mogla da izvedem da mi uradi besplatno u Betanji, što znači da zavisim od dobre volje ovih mojih ovde
-Predlaže da odmah počnem da koristim Q 10
- uvela bi i meni Pregnil posle ET
- Estrofem u Fet da počnem koristiti od 4 dc i to samo 2x1 , a paralelno sa njim istog tog dana bih krenula i sa Fraxi
- TORCH treba obavezno da uradim(jedino to od svega nisam, mislila sam kad zatrudnim pa onda)
- pitala me da li sam za vreme čekanja bete radila TSH, kažem - nisam , moj TSH je inače poslednji bio 0,55
- prirodnjak kod mene nebi imao nikakvog smisla ,s obzirom na preveliki FSH od 70 , još pre 4 godine
-putovanje avionom, velike god.MD,one zgadije tipa ešerihija, klepsiela i sl.ne utiču na implantaciju
-DHEA ne moram da uzimam, jer se on daje samo kad se od žene očekuju njene jajne ćelije
- Difereline ne treba da koristim u postupku.

Eto, to bi negde bio detaljan izveštaj .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 12:11

Evo mene danas, malo je bolje...Hvala vam ženice!!!  sunny sunny sunny sunny sunny 
Saška, držim fige!!!  sunny sunny sunny 
Bak  sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 12:13

kometa ,ja sam pisala nakon mog gostovanja u Genesisu o bockanju kako su meni rekli ,posto ja volim da detaljisem pa sam sve pitala .
dakle ,moze superfakt i menopur zajedno ,ili superfakt i puregon -nikako puregon i menopur ..ta kombinacija NE !
druga stvar-bockas se sto rece saska ,3 prsta od pupka ulevo i u desno  ali ne u visini pupka ,vec nize od pupka,tako da tvoje bocke sa pupko cine trougao ,ako si razumela .
bak ,blizi se tvoja beta  zagrljaj zagrljaj
 saska ,jel si ponovila betu ?
 ja bila na kotrolni UZ ,veliki smo skoro 3cm...sve je ok.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 12:16

Ganedina, vidim ja da će tu biti bebica.. sreca sreca sreca 
Lela, Palčice, Kometice.....samo napred!!!
Saška, držim fige!!!  sunny  sunny  sunny  sunny 
Bak  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 30/6/2014, 12:47

mamadabudem :) ::Evo i mene...beta je negativna  No ....Bili smo pre podne u gradu i kao hajde da uradimo betu, kad ono, međutim...Bila je gotova beta za nepuna dva sata..ali jbg. Nismo iamli sreće ovaj put, nastavljamo dalje  yes nećemo da pokleknemo...po sistemu "vetrovi me lome ja teram po svome".... Sad

MDB! Koji dan si ti to pozurila da radis betu? Jesi li sigurna da nisi poranila? Znas sta, ja nisam verovala da sam negativna ni kad mi je ciklus krenuo, pa ne verujem ni za tebe dok ne krenes da krvaris punim kapacitetom. Ali ako je to definitivno tacan rezultat, jbg. Znas da mi je zao. Znam kako je meni bilo, i to 3x, i jos uvek mi je. Jbg. Samo ne odustaj, jer ovo ti je VTO tek:
mamadabudem :) ::Prva.
Tesko, mila, ide iz prve, a opet nemoj o tome misliti, nego letos prirodni radovi i uzivancija s muzicem, pa ako ne bude, vi na jesen opet. kao i mi sto cemo. Lepo si rekla, niste imali srece. Bukvalno, jos vam samo malo srece treba, da se sklope kockice. Ostalo je tu. zagrljaj 
mamadabudem :) ::40
Mlada si!  yes  U 42 imaces vec ti bebu.  usne usne usne 


Saska, citala sam sta se tebi desilo, i ja gajim nadu za tebe. Gde ima dima, ima i vatre. A i neces biti prvi ni zadnji slucaj da je kasnije krenula da raste beta. I ajde javljaj!!!!  sreca 


Kometo, SRECAN POCETAK, i jos srecniji zavrsetak!!!!  bebe bebe 

BAK, mislim jako na tebe, procitah da ces ipak u cetvrtak, a ne u petak.  Wink  Navijam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  osmeh srce 


Petkana, kad ce prvi UZ?  Wink 


Klubasice, srecno svima koje su u postupku, ako sam neku previdela u zurbi!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 12:53

Miss, draga, radila sam betu 11dpt. Negativna je, nema šta, još sad samo da dobijem, valjda ću uskoro....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Stenli 30/6/2014, 12:58

MDB, zao mi je sto nije uspelo ovaj put, ali tvoj pozitivan stav ce sigurno pomoci da sledeci put bude uspesan. Nas troje vec pocinjemo da navijamo za sledecu.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 13:01

Miss, Stenli  osmeh srce osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 30/6/2014, 14:48

Beta 6 ništa od ovoga rekli su mi da prekinem terapiju i dobiću za 2 dana.Hvala vam svima na podršci što ste mi slale i pozitivnoj energiji grlim vas sve d 
Planiram ovaj mjesec otići na odmor napunit baterije pa na jesen možda neki prirodnjak neznam vidjećemo već sa dr.U medjuvremenu ćemo  sex pa možda i to upali nikad se nezna.Eto ovaj put sve bilo savršeno i embrini nikad bolji dva 16 ćelija jedan 8 endometrijum 15 mm sve dovela u normalu čak i antitijela koja su stalno bila preko 4000 sad 370 i opet ništa .Stvarno smo mi nemoćni pred Višom Silom On je taj koji odlučuje o svemu ,sve što je bilo do nas odradili smo tako da nemam za čim da žalim normalno da mi nije svejedno ali šta da radim idemo dalje.Najgore u svemu što moja mama i mm mama odmah briznule u plač pa sam ja njih morala tješit umjesto one mene .Eto toliko od mene drage moje još jednom vam hvala svima da vas ne nabrajam hvala vam do neba.Teška je ovo borba nadam se da ćemo jednoga dana sve izaći kao pobjednici sa svojim bebicama u naručju.

Bak draga navijam za tebe svim srcem da nas bar ti obraduješ  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu