KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 21/5/2014, 16:22

Simptomi kao po knjizi,povracanje,jake mucnine,vrtoglavice..ali sve je to super samo neka bebice rastu proci ce i to..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 21/5/2014, 16:27

Petkana možeš početi ananas,kvas,svežu papriku,cijeđenu narandžu i naravno šetnja,mada to sve zavisi nismo svi isti i ja sam prošli put to sve koristila a endo bio 7,6 na aspiraciji i došlo je do trudnoče a sad što se nije održala to je druga tema.
Meni je rekla Kopitović da ćemo dodat malo estrofema nisam ga do nsad nikad koristila i neznam kad se kreće s njim ali sutra idem u Genesis pa ću pitat.

Šareni Leptiru ne vraćaj se u prošlost misli pozitivno i sve će biti dobro sad si pokrivena svom terapijom.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 21/5/2014, 16:57

Hvala Leptiricu,Smrdice,Saska cvet cvet cvet pocecu od sutra da se dopingujem.Tek u ponedeljak je UZ,a dobila sam najblazu mogucu stimulaciju,videcemo...
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 21/5/2014, 17:01

Saska,kad ti kreces sa stimulacijom,bices na kratkoj semi?
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 21/5/2014, 17:20

Sutra idem na pregled, pa ja se nadam krajem mjeseca znaću sutra sve.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 21/5/2014, 17:28

Sve vrednica do vrednice na ovim stranama!
Petkana,od sutra dakle bildovanje enda!
Šetaj što više,dobra cirkulacija puno znači i za endo i za folikule.
Saška,navijam za odličan plan sutra!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 17:43

saska ,estrofen je super ...odlicno sto ti ga ubacuje u proces ..
nego neama nam je komete???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 21/5/2014, 18:11

cao devojke! evo i ja da se javim, ko po obicaju sa pitanjem.. da li je normalno da jedan dan ne osecam nista a opet drugi da me bolucka stomak??? malo se plasim kad me tako bolucka pa zato pitam.. inace na uz idem tek 30.maja.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 18:23

Ja sam estrofem pila u oba postupka donacije od 2-og dana ciklusa i zadebljao mi se endo od njega,ali tek s pojacanom dozom,na standardnu ne reagujem.Svakako je on dobar za endo.Posle mi se lepo zadebljao za transfer.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 21/5/2014, 18:32

Brbljivi leptiricu uzivaj u trudnoci jos malo pa cemo da se radujemo tvom  srce 
Petkana moj endo je bio super na prosloj VTO pila sam sok od narandze, vitamine c,mg, i pivski kvasac tablete, jela i ananas, mada mi je dr na sredini stimulacije ubacila bele tablete od ciklo proginove i pila ih do transfera koliko se secam.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 19:10

malena 92 ::cao devojke! evo i ja da se javim, ko po obicaju sa pitanjem.. da li je normalno da jedan dan ne osecam nista a opet drugi da me bolucka stomak??? malo se plasim kad me tako bolucka pa zato pitam.. inace na uz idem tek 30.maja.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
malena92,mene nista ne boli ,uz mi je 2 juna ....pa se i ja pitala da nesto nije u redu ,al cure rekose da je to sve normalno .ja nemam nikavih simptoma ,mada mi se mozda vise spava u odnosu na ranije ...i nekako lava strana stomaka me vise ziga ,nju cuvam ,dok sa desne strane cini mi se nista ne osecam nikako .
uz to me stomak svrbi ,verovatno od fraxiparina ..jel ima slucajeva da je neku svrbeo stomak  Shocked  Very Happy ?
elem ,ja uzela u toku procesa tablete pivskog kvasca i jedna cura rece ovde na forumu da mogu tako da izazovem kandidu ,odmah sam prestala sa time .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 19:24

Pivski kvasac moze itekako da izazove kandidu,treba ga izbegavati.Inace,sad me zvali iz "Ilic" ord. da mi kazu da ce Kopitovicka biti odsutna sutra,ali da moze da me primi u subotu u 11:20.Meni odgovara subota,tako da cu tad kod nje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 19:45

super lela !  igracice  igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 20:06

Drage devojke,da li moze pomoc, molim Vas Shocked 
VT nam proslog meseca nije uspela radili smo u Leskovcu, da li neko od vas ima pozitivna iskustva sa drugim klinikama, u BG,Ns....inace mm ima azzospermiju ali su punkcijom nadjeni spermici,bas sam zbunjena,jer u normalno datom uzorku nema spermica, a ovako ih ima u testisima...ne bih da odlazem i cekam zelela bi da pokusam dalje i ako svi govore da sam mlada i u smislu bice imas vremena No 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 20:38

markosanja.imas teme o klinikama na portalu kutka pa iscitaj ..ima raznih iskustva od Jevremove ,Praga ,Ivanovica do Genesisa .
trenutno prednjaci Genesis ,koliko vidim ovde .ali sama odluci i proceni .Vama je najpotrebniji dobar biolog ,a to Genesis ubedljivo ima .
opet kazem imas temu o klinikama i iskustvima ,pa procesljaj .. love  love  love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 21:20

Sareni leptir,hvala puno...
Jos da pitam da li je ok ici na oplodnju nakon 3 ciklusa, tj 3 meseca od neuspelog pokusaja.posle ciklusa i dalje osecam bolove nekad boli levi,nekad desni jajnik, jer imala neka devojka iste probleme nakon oplodnje? inace je sve bilo dobro, dobar endometrijum, 2 embriona osmoceliska i beta 12 dan 9,9.na kraju nista... tuga 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 21:33

..ja sam trebala ici u leskovac ali sam odustala i hvala im puno sto sam se u njih razocarala ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 22:23

sareni leptir,hvala sto si iskrena,ovo mi je zaista trebalo...i ja sam se razocarala...moj muz je zvao da javi da sam prokrvarila i pitao da zakazemo razgovor sa doktorom,ipak smo zeleli da nam neko objasni a ujedno nam i kazu kako cemo sledeceg puta,kad oni nisu nam dozvolili,kao nema potrebe,dodjite za tri meseca pokusacemo opet.kazu pa nije smak sveta pokusavaces jos si mlada... affraid 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 22:29

markosanja.radosavljevic ::sareni leptir,hvala sto si iskrena,ovo mi je zaista trebalo...i ja sam se razocarala...moj muz je zvao da javi da sam prokrvarila i pitao da zakazemo razgovor sa doktorom,ipak smo zeleli da nam neko objasni a ujedno nam i kazu kako cemo sledeceg puta,kad oni nisu nam dozvolili,kao nema potrebe,dodjite za tri meseca pokusacemo opet.kazu pa nije smak sveta pokusavaces jos si mlada... affraid 
Imas pp.A Leskovac je posebna prica... affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 22:35

lela,videla sam poruku,hvala puno. krajnje neprofesionalno je odradjen ceo postupak,nismo cak ni dr. stojkovica upoznali...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 22:40

markosanja.radosavljevic ::lela,videla sam poruku,hvala puno. krajnje neprofesionalno je odradjen ceo postupak,nismo cak ni dr. stojkovica upoznali...
JA sam ga upoynala ,ali ....no coment ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 22:44

Mi smo prvo kod Stojkovica imali konsultacije i on je odmah rekao da sam ja za donaciju.Nadala sam se da gresi,ali se ispostavilo da ipak nije pogresio.On nam se jako dopao i nikad nisam mogla da shvatim kako dozvoljava onom ginekologu Markovicu onakvo neprofesionalno ponasanje! fd  c

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 22:45

e da sam ranije videla sve ove price i iskustva,znala bih sta da radim,ali kako god idemo dalje
u pobedu do nase bebice,puno, puno bebica radost 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 22:46

lela,slazem se ja sam bila tri dana bez terapije,cekali smo da prokrvarim,kaoko on kaze jer to je to
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 22:48

Idemo,nego sta,bice bebica! srcasti poljupci

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu