KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 20/5/2014, 09:39

Lela hvala na objasnjenju  love
I ja se nadam da ce se javiti neko...
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 09:48

Vanilla ::Lela hvala na objasnjenju  love
I ja se nadam da ce se javiti neko...
Fraxiparin svakako ide, tek od transfera ili,u nekim sl., kod vas sto ne idete na donaciju kao ja,od aspiracije.Jesi li radila PAI mutaciju?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 20/5/2014, 09:50

Nisam jos radila, ne radi se nigde u NS Sad
Bas sam htela da te pitam gde si ti radila, da li treba uput, koliko kosta..?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 09:58

Te urodjene se sve rade privatno i skupe su.Ja sam ih zajedno radila,pa ne znam pojedinacno cene.Obavezno pici kod hematologa,to stvarno nije nista sto si radila,pa nek ti on da sta sve treba da radis,a trebace.Meni je hematolog odavde rekao da mi je zbog PAI bila biohemijska.Ako dodje do implantacije, embrioni ne mogu da napreduju kod onog ko ima PAI mutac.Zato se prima fraxiparin i onda embrioni nisu u opasnosti ako dodje do implantac. Tako meni hematolog sad objasni.  osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 20/5/2014, 10:05

Dobila sam spisak sta sve treba da uradim, neka silna natitela: antikardiolipidna, antifosfolipidna, antispermatozoidna, antimikrozoonalna, antiovarijalna, lupus antikoagulans, torch i neki trombofilni markeri: at, pc, ps apc-r
Sad pokusavam da uradim preko uputa sta god mogu, a sta ne mogu moram privatno.
 srcasti poljupci
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/5/2014, 10:33

ja sam radila u kozilijum lab u bg ,ali ima pospust od 7,5% ...pa cu ti ispsiati cene .inace sam ih radila 22 februara ove godine i budu gotove za oko 10ak dana .
 lupus antik  1144,91
pai  4293,91
 faktor v - 2,957,91
 prototrombin III- 2 957,91
 apc -r---- 1,908,41
 aca- igm ,igg----2x990
 protein c-2.212,04
potein s-  2.212,04
 antitrombin III-634,55
beta2glikoprotein (igg ,igm) 2x 1.045,96
prototrombincko vreme -249,75
aptt-------------249,75

ukupno 22,911,10 sa popustom .

 antispermatozoidna antitela (asa) oboje na uput na torlak u bg .
 ustanovljena i je mutacija na pai i lupus antikoagulans kao sto vidis u poptisu
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 20/5/2014, 10:35

Niie me bilo par dana da vas pratim a vi se raspisale. Ja sam najvise vremena provodila na jutrima, zbog svog ovog haosa, ali sam strasno mnogo mislila na sve vas. Nadam se da su nase drage trudnice i djevojke u postupku bile koliko toliko van ovih desavanja, jer vam stres nikako nije potreban...

Preletih malo i vidjeh novih djevojaka...zelim vam dobrodoslicu, i da sto prije ostvarite svoj san.

Petkana, znas koliko navijam i mislim na tebe :)

Leptiricu, trudnice nasa :)

Ljubim i grlim sve redom, cim stignem sjescu i iscitati sve...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/5/2014, 10:36

petkana ,javi nm se sa izvestajem iz genesisa ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 10:39

Vanilla ::Dobila sam spisak sta sve treba da uradim, neka silna natitela: antikardiolipidna, antifosfolipidna, antispermatozoidna, antimikrozoonalna, antiovarijalna, lupus antikoagulans, torch i neki trombofilni markeri: at, pc, ps apc-r
Sad pokusavam da uradim preko uputa sta god mogu, a sta ne mogu moram privatno.TORCH moze na uput jedino kod nas u GZZZ,njega jedino nisam platila.Antitela sam platila,mada,mislim da neika antitela mogu kod nas na Klinickom centru na uput.Te trombofilne markere sam i ja sad naknadno radila nakon konsultac. s hematologom.Mislim da oni svakako ne idu na uput,ja sam ih radila privatno,skupi su. sreca 
 srcasti poljupci

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 20/5/2014, 10:56

Девојке, помагајте...данас ми је пети дан боцкања мерионалом (сама дајем да се похвалим) и јутрос сам радила естрадиол па увече идем у Генезис на УЗ...немам појма дал ми је добар, вредност је 264  zbunjen  шта ли то значи??
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 20/5/2014, 12:05

Lela, Leptiricu hvala na dragocenim informacijama
 love 
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 20/5/2014, 12:08

Jelka, u toku stimulacije nisam radila estradiol, vec samo UZ sedmog dana stimulacije, ali nadam se da ce se javiti neka pcelica uskoro  cvet 
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 20/5/2014, 12:16

Ja danas isla u dz da uzmem upute za histero kad prazna cekaonica, sestrica sa saltera mi zakazala za 11.06. ja pitam jel moze ranije zbog briseva i ostalog kaze sve popunjeno sacekam dr da je pitam ona meni kaze da su guzve i da mora da se zakaze ako je hitno da se javim sledece nedelje pa ce me primiti preko reda, cekaonica je bila pola sata prazna mogla je da mi napise ali izgleda da ih mrzi.
 veštica je nema kasni neki dan ja sam malaksala bas se lose osecam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 12:21

karakaca ::Ja danas isla u dz da uzmem upute za histero kad prazna cekaonica, sestrica sa saltera mi zakazala za 11.06. ja pitam jel moze ranije zbog briseva i ostalog kaze sve popunjeno sacekam dr da je pitam ona meni kaze da su guzve i da mora da se zakaze ako je hitno da se javim sledece nedelje pa ce me primiti preko reda, cekaonica je bila pola sata prazna mogla je da mi napise ali izgleda da ih mrzi.
 veštica je nema kasni neki dan ja sam malaksala bas se lose osecam
Karakaca,a gde ces da radis histero?Bas su ti kasno zakazali u DZ,stvarno! c

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 20/5/2014, 12:25

ivanicasale ::E ovako:Doktprka nas je primola tacno u 17.20h u koliko nam je i bilo zakazano.Znaci prvi utisak je fenomenalan.Prosto je bila iznenadjena cinjenicama sta je meni sve radjeno,i videla je na snimku HSG-a da imam neki polip u materici i da obavezno radim histeroskopiju.Ona ce da mi je radi da bi videla ujedno i na koje mesto je najbolje za embrione.Radice mi i AHA,rekla mi je da urodjene trombofilije nema potrebe da radim jer ce u svakom slucaju da mi ubaci Faksiparin 0.3 od aspiracije i Dexason tab.2x1/2 od aspiracije.Rekla je i da ce joj za nas trebati teska antiljerija ali da ce sve da sredi.Bicu na dugom protokolu jer moze bolje da prati jajnike i folikule.
Upravo sam zvala da zakazem histeroskopiju za 28.08 ali su mi rekli da sada zakazuju za novembar na uput a da meni mogu da rade tada ako platim 25.000din.Tako da platicu i tako
Tada cu poceti i da pijem Mikroginon ujedno i za histero rekla mi je od 5dc u mesecu kada ce da mi radi histero i posle nastavljam sa stimulacijom za vto u Septembru.Tako da do kraja Septembra boze zdravlje bice sve zavrseno i za moj rodjendan 4.10 bicu mala trudnica  yes yes yes  Kao sto rekoh bicu ja jesenja  trudnica 
Ljubim vas sve.

P.S. Lela zena je stvarno  queen Videces i ti 22.05 kada odes.


Ivanice, nije me bilo neko vreme, i jedva ti pronadjoh izvestaj. Bravo draga! Kakav lepo poklon za rodjis ti se sprema  poljubac 

drzimo figeeeee....ja slusam Kopitovicku, pijem sve sto mi je rekla i cekam junski ciklus pa da joj se javim. Mozda je on pravi, pa i ja sebi za 07/07 poklonim isti poklon za rodjendan  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 12:26

Jelka ::Девојке, помагајте...данас ми је пети дан боцкања мерионалом (сама дајем да се похвалим) и јутрос сам радила естрадиол па увече идем у Генезис на УЗ...немам појма дал ми је добар, вредност је 264  zbunjen  шта ли то значи??
Ne znam,meni su u Leskovcu vadili u toku postupka na klinici do aspiracije i nisu nikad saopstavali vrednosti.Sad idem na donacije,pa ne vadim hormone u postupku,ali,javice se vec neko ko zna ljubav .

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/5/2014, 12:28

Jelka ::Девојке, помагајте...данас ми је пети дан боцкања мерионалом (сама дајем да се похвалим) и јутрос сам радила естрадиол па увече идем у Генезис на УЗ...немам појма дал ми је добар, вредност је 264  zbunjen  шта ли то значи??
meni je 8 dana stimulacije estradiol bio 1147.....polako ,i tebi ce estradiol jos da skoci ....znaju oni sta rade ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 12:29

Annci,i ja prekosutra idem za Novi sad kod Kopitovicke prvi put da se konsultujem za histeroskopiju pred narednu donaciju.Ako ne bude poplava,naravno. igracice

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/5/2014, 12:30

jeeeeeeeeeee...lelaaaaaaaa!! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 20/5/2014, 12:33

Lela u Beogradu radim ali bezobrazluk u dz me izludjuje
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 14:28

karakaca ::Lela u Beogradu radim ali bezobrazluk u dz me izludjuje
Verujem za bezobrazluk,nego sam mislila na Front ili GAK Visegradska?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 20/5/2014, 14:40

evo i ja da se javim devojke sutra idem u genesis da se dogovorim za histero za jun :) u julu su mi rekli iz fonda da ce biti prvi dogovor za samu vto  radost radost radost 

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/5/2014, 14:43

maki0211 ::evo i ja da se javim devojke sutra idem u genesis da se dogovorim za histero za jun :) u julu su mi rekli iz fonda da ce biti prvi dogovor za samu vto  radost radost radost 
 osmeh srce osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 20/5/2014, 14:50

Maki bravo za histero jul ce brzo da dodje
Lela u frontu sve popunjeno do sredine avgusta juce sam zvala ja toliko ne mogu da cekam, idem u Visegradskoj
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 20/5/2014, 15:06

Star,Leptiricu Very Happy Very Happy Very Happy pa vi mislite na mene...
Evo izvestaja iz Genesisa:danas mi je 3dc.,imala zakazano vadjenje hormona u 9h a posle uz,sve sam zavrsila pre 9,30h.Cista je nestala,dr.kaze da su jajnici odlicni.Promenila mi je prethodno planiranu semu gde sam trebala poceti stimulaciju sa menopurom,na fostimon i to samo 75 prva tri dana jer se plasi da ne buknu svi folikuli,tako rece.Takodje mi je smanjila terapiju glukofazom jer kaze da sam mnogo smrsala,6kg od januara ,sad imam 53kg a visoka sam168cm.Folikometrija zakazana nakon sest dana stimulacije koja pocinje sutra.Ne znam vrednosti LH i e2,samo su mi tako rekli na tel.
Inace dr.Crnogorac je bilo bas lose,sva je pozutela,ima jake bolove u stomaku tako da je prvo ona isla na UZ kod dr.Andjelic.Uplasila se da nije jajnik u pitanju no kaze da je izgleda besika.Rekoh joj da se cuva i da ima da bude dobro sad kad sam ja konacno dosla na red affraid .Uh,od prve komisije do stimulacije godinu dana.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu