KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 5/5/2014, 12:35

Sofija, kakva je komisija? Ne sitnicari li nesto?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 12:53

Sofija Veks,i ja sam danas bila na komisiji   b u Vladetinoj...I meni su takođe produžili još 6 nedelja...
Nego šta i treba da mirujemo... sreca 
Ja se drage moje spremam UZ sledeće nedelje...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/5/2014, 12:55

Ja sam bila prosle nedelje i produzili mi do 10.juna.
Tulumbice meni je promakla tvoja trudnoca  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 13:34

He,he SladZana,krajem marta je počela VTO...Moja druga VTO...Oko Uskrsa sam imala pozitivnu betu...Sada čekam prvi UZ...Dok sam ležala posle ET nisam dolazila na forum...Još se plašim svega i strepim...Strah me i da kažem okolini da sam trudna...Sve je mnoooogo rano  sreca 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/5/2014, 13:42

Tulumbice,

Cekamo tvoj tiker...!  yes osmeh srce 

Izgleda da smo sve dobile po 6 nedelja...  Very Happy 

D77, osim sto je haoticno, nije nista posebno. Mi smo stigli u pola 9, guzva nevidjena. Rekose mi da je najbolje da dolazim oko podneva, jer rade do 4h, i do tada se guzva isprazni.

Inace, na Savskom Vencu su spojili i jos nekoliko opstina, ne videh koje sve, uglavnom i Stari Grad, Vozdovac, Zvezdaru...pa je ogromna guzva, a prostor mali, i svi stoje  affraid A ja kako krvarim i pritisak mi je pao na dno (90 sa 50, nikad uz zivotu nizi), bas mi je tesko palo to stajanje i neprestano guranje ljudi, pa sam otisla u drugu susednu prostoriju i sela pored cuvara  Very Happy Mislila sam da cu da cekam barem 3 sata, medjutim taman su me prozvali pre pauze, cekala sam negde sat i po. Unutra sam se zadrzala maksimum minut. Dve doktorke, samo su mi tri pitanja postavile brzinom svetlosti: kada mi je bio poslednji period, kog dana mi je radjen VTO i kada sam isla na UZV. Kada videse UZV, onda su me pitale sto sam isla tako kasno, a ja im rekoh da sam isla na jos jedan pre toga, ali drzavno, pa ti drzavno ne daju nikakav papir. One rekose "aha", i onda da i ne moram cesto da idem na UZV hehe. Rekose mi i da odem ponovo kod njih 17. juna od 12 do 14h, i to je to, dok sam im rekla dovidjenja, vec su prozivale sledece prezime. Bukvalno sve u 60 sekundi  Razz
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 13:47

Naravno,postaviću ticker,ali samo da prođe UZ...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 5/5/2014, 13:48

E pa fino, Sofija...ja idem na komisiju 15.maja, pa cemo videti...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/5/2014, 13:51

Divno, Tulumbice! Sda se opusti i uzivaj u trudnoci!  sreca 

D77, taman, ti si nekih 10-ak dana nakon mene, pratimo se...  Very Happy Very Happy 

Mene inace pocela da muci i gorusica, najgore mi kada legnem da spavam nocu, sve mi se "lucevine" vracaju, da izludis...izbacila sam i beli i crni luk, i pomorandze i limun (teska srca), ali za sada nema efekta...grickam i bademe i orahe, i sargarepice...ali cepa li cepa gorusica, jos kazu da ce samo da se povecava kako trudnoca odmice...dobro barem sto su me mucnine izbegle...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/5/2014, 13:57

Znam taj osjecaj, ali posle uz ce biti mnogo lakse. Kad si zakazala?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2014, 14:07

Uh Sofija, videh da si imala krvarenje i da još pomalo curkaš, samo kad su bebe dobro, odmaraj što više. Koju ono ti imaš mutaciju?! Za gorušicu ne znam šta bih ti rekla, mene je u trudnoći dokusurila, i nikome je poželela ne bih. Sve sam probala što sam čula i pročitala i takoreći mi ništa nije pomoglo. Uzimala sam tabletice na kraju, čisto da bih mogla da zaspim, a i to je trajalo do prvog narednog piškenja. Veruj da više sada spavam nego u trudnoći, a beba mi se budi na svaka tri sata. Onda ti je sve jasno,koliko sam se napatila. Isto nisam imala mučnine i prva tri meseca su mi bila ok, ne računam uvećan jajnik od stimulacije.

Tulumbice, sve čestitke, nisam ni ja znala da si trudna! Da ti trudnoća bude totalno lagana i školski dosadna.

Cure, super što ne radite, što ste prošle te komisije, uživajte koliko god možete!

Niny, ne prizivaj simptome, veruj mi!  Very Happy Ne trebaju ti!

Sve vas ljubim u kompletu i da u maju bude talas pozitivnih beta kao i u martu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 5/5/2014, 14:08

Tulumbice, čestitam, baš mi je drago  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Uskoro ćete čuti srculence  bebe bebe trudnica srce Jupiiii  ljubav ljubav Gde si radila vto?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/5/2014, 14:13

Biksi,

Ja sam preslikana ti sto se tice trudnikih simptoma!

Ja sam kao i ti - PAI-1 4G/5G...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 15:06

Radila sam VTO kod "Ivanovića"...To mi je bila druga VTO...Sve je prošlo ok...I aspiracija i et...Zakazujem UZ za vikend ili početak sledeće nedelje...
Inače imam mučninu samo ujutru kada ustanem...Nagon ali,bez povraćanja...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 15:07

Gde ste našle ovako lepe tickere i kako da postavim  sreca 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 5/5/2014, 15:09

Tulumba, cestitaaam!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/5/2014, 15:22

Hvala drage moje... ljubav 
Ah,da videh kako se postavlja ticker...Postavicu posle prvog UZ...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 5/5/2014, 15:31

Evo da se javim da sam videla mog bebca  osmeh srce Dr je zadovoljna,a za par dana idem opet da cujem  srce 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 5/5/2014, 15:49

Lepe vesti, ovde  sunny 
Meni gorusica mozda tek sada pocinje-imam neki osecaj vreline, povremeno u predelu zeludca.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 5/5/2014, 16:42

Tulumbice čestitam nisam znala da si trudna neka sve bude školski uredno  osmeh srce 

Okruglice grlim vas sve redom samo gurajte napred sve su to slatke muke  Very Happy d 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2014, 17:26

Sofija Veks ::Biksi,

Ja sam preslikana ti sto se tice trudnikih simptoma!

Ja sam kao i ti - PAI-1 4G/5G...

Joj gujo! lol! Jesi išla do hematologa zbog mutacije sad u trudnoći? Je l bi ti ne uzimaš ni aspirin ni fraksiparin?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2014, 17:27

Mili2, sve čestitke! Kad vidiš blinkanje, još je sladje! A tek kad budu kao medvedići, pa zamlataraju rukicama i nogicama, ma divan osećaj, da ga sve devojke koje ovde svraćaju, što pre osete (mislim na ove cure koje još nisu trudne)!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/5/2014, 17:29

Tulumbice, Mili bravo cure  radost radost 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 5/5/2014, 22:26

Sofija super bas sam se bila uplasila , a mogu zamisliti Kako je tebi i tm bilo  affraid  affraid  
Tebe tumbulice moj kovrdzava pratim te na face-u  osmeh srce   yes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 5/5/2014, 22:30

Mili bravo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 6/5/2014, 04:21

LenaBeograd  ljubav 

Biksi, Zeno!  love 

Pijem aspirin, isla sam kod hematologa, ciji je predlog bio da nastavim sa aspirinom do kraja 12-te, a da posto nisam otpocinjala sa fraxijem ranije, da to sada ne cinim. Bilo je tu premisljanja da li da me salje na dodatne analize oko trombofilija ili ne, na kraju mi rece da ipak nema potrebe, jer je misljenja da to ako smo genetski predodredjene da ih mozemo imati, ne znaci da cemo ih ikada imati, i da je terapija od koristi svakome ko ima trombofiliju, a ne samo genetsku predispoziciju. Mene je taj odgovor zadovoljio, s tim da ukoliko bi opet nastavila sa mrljanjem, da bih zelela da odem na ta dalja ispitivanja. Mada ne znam koja su to tacno ispitivanja. Nesto sam citala, moguce da se odnosi na protein C, protein S? Ukoliko se misli na ono koliko ti traje da se krv zaustavi po vadjenju i slicno, to sam vec radila, i bilo je dobro, samo tom prilikom nisam taj papir nosila sa sobom...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu