KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/5/2014, 19:40

Okačice, ja hocu da verujem u tvog borca! Sa 4 plus 1 nema šanse da se vidi mešak, bar ja nisam čula da je kod nekoga tako rano vidjeno. Ovulacija se ko zna kad odigrala, tako da verujem da je sve to ok. Za sedam dana do dve nedelje ti želim da čuješ jedno maleno srce najsladje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/5/2014, 19:40

Bakiša, sutra će ona da prokine, večeras se samo sprema. Javlja mi se.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 7/5/2014, 20:07

Drage moje, treba mi savet. danas sam uzela hormone pa rekoh da ih pogledate i kazete sta mislite...Molim vas!
Lh 2,2
progesteron-0,27
prolaktin-84
estradiol-veci od 20 (mislim da je to taj znak)
testosteron-0,5
FSH-7,2
AMH-0,38 (vrednosti 0,19-9,13)

radila sam 2.dc....brine me ovaj AMH, cini mi se bio mi mi je veci pre stimulacije.....ali isto tako mi se cini da su bile druge vrednosti.....

Hvala vam puuunoo unapred!!!
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/5/2014, 20:13

Logično je da se amh posle stimulacija, pretpostavljam dugog protokola, smanji. Ali ne opterećuj se sa amh, vidim da sve više dr ni ne pita za taj hormon...Mad 
Malo je veća razlika između LH i FSH, ostalo je ok. Pa ti si prošli ciklus imala stimulaciju, čekaj da se oporave malo hormoni.... Wink 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/5/2014, 20:18

Dva do tri ciklusa treba da se oporave hormoni minimum,tek onda ima svrhe raditi hormone.Do tad ne pokazuju pravu sliku nakon stimulacije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/5/2014, 20:24

Ma da, i ja tako mislim. Afrodita, nisi ni trebala da radiš hormone, opusti se, baci se na  vođenje ljubavi
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 7/5/2014, 20:34

Oh....svidja mi se recept!!! :))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/5/2014, 20:37

Ja hormonski status radim samo pred postupak, osim TSH, koji često ponavljam, da se ne stresiram, što je sigurno,sigurno je  lol! lol! lol! 

Afrodita, mislim da si prerano uradila hormone, treba da prođe 3 meseca od postupka da bi rezultati bili validni, makar su meni tako rekli....Pokušaj malo da iskuliraš i ne lupaš glavu  zagrljaj ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/5/2014, 21:01

Okakice verujem u malog borca i slazem se sa curama da se u 4.nedelji ne moze nista videti i ljutim se na tvoju doktorku kako je mogla da ti kaze takvu glupost!  c 

Ne vadi betu,ne opterecuj se jos s tim,nego lepo sacekaj jos nedelju dana pa na UZ da cujes srculence kuckajuce. Ljubim te!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 7/5/2014, 21:35

Kusurko, sve si u pravu, al mi djavo ne da mira....Ne umem da mirujem, moram nesto da radm, stalno i neprekidno. Jos sam i pitala dr da li moram da pravim pauzu-ona mi rece da ne moram, da predam komisiji pa dok stignem na reeeed. I ja eto, povucene prethodim iskustvima i cekanjem, uradih....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/5/2014, 21:48

Aha, i ovde ste pisale. Afrodita, razumem tvoju potrebu da odmah kreneš dalje, svaka čast, mada organizmu ipak daj malo oduška da se očisti od prethodnih hormona. Napravi plan, al dok ne kreneš da ga sprovodiš, ipak napravi i dva tri meseca pauze. Pa onda grabi hrabro napred, do pobede.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/5/2014, 21:54

Afrodita, ja iza sebe imam 2 neuspela postupka. Posle prvog sam bila u bedaku teškom, sada sam to znatno lakše podnela. Posle ovakvog neuspeha, makar ja, imala sam tu fazu tugovanja, pa je to nekako prošlo, bukvalno sam imala utisak da mi se raspoloženje i mišljenje menja iz nedelje u nedelju. Posle recimo 2-3 nedelje već mi se činilo da sam spremna da idem dalje, jurim papire, analize, doktore, kopam po internetu, bunarim šta bih mogla od analiza da odradim, mozgam, kako ću ovako ću, onako ću. U celoj ovoj našoj priči je bitna ta podrška, porodice, prijatelja, a najviše partnera. Ja potpisujem da je bilo situacija u kojima bih odlepila da mi nije bilo muža. On je bio taj glas razuma koji me je smirivao i terao da stanem na loptu kad sam se gubila u našim planovima i vraćao me na pravi put....
I tako prolaze dani i shvatiš da je prošlo gotovo 3-4 meseca, e onda dođeš u fazu, opet govorim u svoje ime, kada polako spremaš krila da poletiš u nove pobede, ali te koči strah, strah da neće opet uspeti, ali je želja jača od straha i nastavljaš dalje, ruku pod ruku sa voljenim, jer on je uvek čvrst oslonac i veran pratilac...
Hoću da ti kažem da nije doktor taj koji će proceniti da li je rano ili nije, već ti, kada budeš osetila da si spremna nastavi, ustani i bori se, a ove divne, predivne snažne, hrabre žene će te uvek podržati, jer zapravo su i one deo podrške, porodice, a da toga i nismo svesne dok ne poželimo da dođemo ovde, na ovo virtuelno mesto i proverimo kako su one  sunny Ja te  zagrljaj i želim da sledeći postupak bude onaj pravi  d d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/5/2014, 22:05

Okačice i ja vjerujem da će sve biti u redu i stavljaj utrogestan i svu terapiju koju trebaš koristi a pusti pojedine doktore pojma nemaju

Leptiriću uživaj m neka te sluša i za par dana ima da proslavimo tvoju veliku betu  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 7/5/2014, 22:09

Jao Kusurko, bas si me dirnula lepim postom....Ja sam ionako ranjiva, bas mi malo treba da me neko dotakne. Podrska ne nedostaje od strane mm...On je divan, divan i svaka mu cast na svemu, ima zivaca za mene i sto kazes - smiri me. Mislim da nas ova ponovna papirologija gura napred. Licno mislim da svako treba po svom osecaju da radi, bas kao sto kazes. Ja bih da predam komisiji papire pa da cekam...Znam da nece to brzo, ali kad bude. Mozda se na ovaj nacin borim sa tugom, sad bas nesto razmisljam o tome. Mislim da u stvari sad kao ja nesto preduzimam pa mi to milo....:))) Nadam se da me razumes....Hvala ti jos jednom na diiivnom postu.... srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/5/2014, 22:26

Ženice šta nam je sa Erate i Lakole nema ih odavno
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 7/5/2014, 23:55

Hvala Zvako poljubac ,oraspolozila si me,narocito sa Primolut-Smorom likeit likeit likeit 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/5/2014, 00:17

I mene je slatko nasmejao i oraspoložio Primolut-smor nakon ove biohemijske.I meni je taj Primolut bio smor kad sam ga pila.  lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 8/5/2014, 03:00

Drage moje, zavrsih ja sa gostima za slavu pa da vam se javim. Nisam citala sta se desavao, to cu sutra kad se probudim uz kafu. Nego, zvali su me iz Banja Luke, rekli da se javim sledeci ciklus da provjerimo hormone,pa ako stignemo sa vremenom da krenemo sa stimulacijom. Ako stignemo, jer oni krajem juna idu na seminar neki, a juli i avgust su na kolektivnom godisnjem odmoru. Tako da ce mene novi pohodi cekati tek u septembru. Sta je tu je, ko zna zasto je to dobro.
Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 09:23

saska1 ::Ženice šta nam je sa Erate i Lakole nema ih odavno
..i ja sa pomislila na njih pre neki dan ....pogotovo na erato ,zasto je nema ?  Shocked 
 kako ste cure dannas ? suzo ,bravo za pocetak -pa i ti kreces jel da ..jos malo ? Very Happy  Very Happy  Very Happy 
 ..ja se sinoc smejala sa majkom ko luda ,stomak me zaboleo -da li to moze da smeta nesto ? a uz to jutros poceh da kijam ,,,doduse kinula samo jednom ,al u krevetu pa me i tu nekako negodno zabole stomak ? plasim se da ne naskodim nesto tim naprezanjem....kometak i ostale cure ,sta vi mislite ? Shocked
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 8/5/2014, 09:41

Smejanje pomaze, 5% povecava uspesnost..i ja sam u periodu cekanja beta par puta imala nenormalne napade smehe i eto  lol! a sto se tice naprezanja nema veze,ja sam imala zatvor..
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 09:44

jao hvala mili,bas se nasekirah.... ff  ff  ff .mene nista ne boli ,osim malo oko stomaka kad kad -kao da imam obruc ,doduse /dole  me jajnici zigali par puta ,grudi sasvmi normalne ....imam napade vrucine ,pa mi hladno ..i tako.al nista posebno ...


Poslednji izmenio sareni leptir dana 8/5/2014, 10:07, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/5/2014, 10:04

Okacice draga, ne slušaj dr, već veruj u svoju mrvicu  trudnica bebe as  Odkud dr zna kad je tebi bila ovulacija, pa nije svakome školski na 14dc. Ja verujem da će to biti jedna lepa beba koju ćete upoznati oko Nove godine  b b b b b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 10:05

BiKsi :) ::Okačice, ja hocu da verujem u tvog borca! Sa 4 plus 1 nema šanse da se vidi mešak, bar ja nisam čula da je kod nekoga tako rano vidjeno. Ovulacija se ko zna kad odigrala, tako da verujem da je sve to ok. Za sedam dana do dve nedelje ti želim da čuješ jedno maleno srce najsladje!

To je i meni palo napamet posle kad sam malo sabrala utiske posle dolaska kuci... Ko je jos video mesak sa 4+1? Nemam reci, zena me je totalno zbunila, mm i ja smo izasli od nje kao pkokisli... Jedina dobra stvar, a koja je jako bitna je ta da je plod u materici, to me je dosta smirilo. Sinoc sam uzela i utric i danas sam kao nova i jos uvek trudna  lol! ! Hvala ti draga na lepim zeljama  osmeh srce ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 10:08

okacice ,NAvijam i saljem ti  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  drzi se draga ,bice to dobro !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 10:09

PalcicaBg ::Okakice verujem u malog borca i slazem se sa curama da se u 4.nedelji ne moze nista videti i ljutim se na tvoju doktorku kako je mogla da ti kaze takvu glupost!  c 

Ne vadi betu,ne opterecuj se jos s tim,nego lepo sacekaj jos nedelju dana pa na UZ da cujes srculence kuckajuce. Ljubim te!

Hvala ti draga, kad pocnu ovako da mrace od pocetka, nije ni cudo sto je pad nataliteta u Srbiji i regionu...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu