KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/4/2014, 14:21

Saska ja sam postupak radila u Visegradskoj.....i veruj mi na rec-vise tamo necu raditi :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 14:25

Hvala Saska, noja  ljubav ! Imam i utrice i estrofem, ostali od VTO... Sutra idem kod dr, moja dr nije u gradu ali sam uspela da zakazem kod drugog, pa cu videti sta ce mi reci...

Afrodita draga, ja te potpuno razumem, iz mog potpisa vidis sta se desilo... Nemoj se sekirati, ako je to ikako moguce... Da ne pominjem "uslugu", i gratis hiperstimulaciju sa punim pansionom u Visegradskoj...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 14:39

Nedaj da te cacka dole
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 14:43

I kad budes sad vadila i betu izvadi i tsh i progesteron
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 14:45

U pravu je Noja, nemoj da ti radi UZ! Mada, ne znam zasto bi isla, jos je rano da se bilo sta vidi, jedino ako treba da primas neku terapiju. Mozda je bolej da odlozis do ponedlejka, ali svakako ne bi trebalo da ti radi vaginalni UZ sutra.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 14:47

Vadila jutros TSH i FT4, TSH je 2.15 a FT4 mislim 18... Dobra ideja za progesteron...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 14:49

Mislila sam da odem ako treba da ukljucim neki utric, da mi kaze koliko (100, 200...). Ma crnjak je sto sam u ponedeljak i utorak na sluzbenom putu, srecom nije mnogo daleko, ali nisma u BG-u... Slazem se za UZ, nisam ni mislila da mi to radi, jer sa ovolikom betom nema sta da se vidi...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 15:04

Bebice se ugnjezdjuju da ih neuznemirava dr ...moze da vidi debeli endometr i nista vise. Ja sam sa leom kad me malo stomak zaboli koristila utro i magnezijum sve sama dozirala po dve od sto popijem isto mi bilo ostalo.  Amislim da se visak ispiski nemoze da naskodi...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/4/2014, 15:05

Oko-Okano, pa bravooooo!! Prirodni radovi su pravi melem za oci! Cestitam draga. Verujem da strepis, ali nista ne brini. Priroda je malo drugacija nego ovi nasi planirani i kontrolisani postupci. Ko zna kada je bila ovulacija, kada se mrvica zakacila...ma sve znas.
Miruj ti malo narednih par dana, pa cemo videti. Za utrogestan mozes da pitas i bez UZ. Drzimo fige i navijamo za vas dve jaaaaaaaaaaaaako  trudnica beba trudnica beba trudnica beba trudnica beba 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 15:09

FSH ti nije ni merodavan sad, meni su greskom u 4. mesecu radili FSH umesto TSH i znam da je moj dr ostao u soku koliki je i sto sam ga radila, a ovi iz laba su isto ludi, znaju da sam trudna, a rade mi FSH!
Nego, nel ti pijes nesto za stitnu? Taj TSH je ok za sada, ali ako se beta lepo dupla i trudnoca lepo razvija, moras da ga kontrolises cesce do kraja 3. meseca i da uvedes ili korigujes terapiju, ako zatreba. Sacekaj ponedeljak, pa ako se beta lepo dupla, pravac kod dobrog endokrinologa.  Very Happy Vec sam pisala vise puta da TSH mora da se kontrolise cesce na pocetku, jer moze da bude uzrok spontanih.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 15:09

Hvala vam devojke! Tako sam i mislila, da pitam za utrice bez UZ-a, znam da mogu na svoju ruku da ih koristim, ali eto lakse mi da pitam, a dr je stvarno ok, mlad decko i bas se trudi pa nije neka frka...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/4/2014, 15:09

Afrodita, draga  zagrljaj 

Sve razumem. Meni nisu u februaru uspeli da izvade JC i bilo je groooozno..tebi je sigurno jos gore. Al sta da se radi! Bar si odlucila da Visegradsku skidas sa svog spiska.
Sto se Kopitovicke tice, ja juce zvala da zakazem konsultacije u ordinaciji Ilic, i malopre me zvali da mi potvrde za 03.05. Moj predlog ti je da zoves odmah, jer su ocigledno danas dobili od dr raspored za Maj. Koliko sam razumela ako kod nje zakazes kosultacije u ordinaciji Ilic, malo je jeftinije nego u Genezisu. A to su samo konsultacije. Ukoliko se odlucis za postupak, naravno da ces raditi u Genezisu.
Ljubim i glavu gore!  poljubac 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/4/2014, 15:11

Bak, samo neka bockanje ide kako treba radost 

Ragaco  osmeh srce 

Afrodita, vjerujem da je jako tesko proci kroz sve to, isplaci se, od odboluj i nastavi dalje. Bic sve u redu!

Okacice, ma ti si nasa trudnica :)

Kometak, divan izvjestaj...svakako skupljam novac i informacije ako ovo sada sto imam od fonda ne uspije. Citajuci vasa iskustva, mislim da sam vec odlucila gdje dalje:)

 ljubav 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 15:12

Slazem se Meta, TSH i FT4 mi je trazila dr koja me je spremala za VTO, idem i kod nje sutra ma kod mene ratni plan, moze rezultati da se gledaju ali nema pipanja!  lol! 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 15:24

Annci bravo za kontakt jeste brze kad se zove Ilici to njen brat drzi i tu je kao kod kuce sve lepo i natanane se dogovori spremi pitanja blokcic olovku sve ...
a i u genesisu i u betaniji sa njom je isto zena svudda stize srecno i bebicetno ti sa mojom omiljenom dr od svi dr ova !!!
Okacice neka si ti nama trudna pa kako god. A vidim ja zasto ti ides kod mladog dr:)))kao nema frke :))) ljubim i snazno drzim figeeee !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 15:34

noja ::
Okacice neka si ti nama trudna pa kako god. A vidim ja zasto ti ides kod mladog dr:)))kao nema frke :))) ljubim i snazno drzim figeeee !!!

 lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Kad sam ja bila kod dr Kopitovic u dr Ilic, nisu imali termine za maj, znam jer su neke zenice zvale dok smo cekali. Ako ih sad imaju, znaci da treba pozuriti. Ordinacija je super.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/4/2014, 15:50

Eee, pa hvala. Nadam se da ce biti uspesno i da cemo izaci bar malo pametniji! A osim toga, provescu lep dan u NS. Sada mi je drugarica preporucila i cevape u Zlatiborskom prozorcetu.
Upravo sam se dogovorila sa svojom ljubavi da ostanemo i da prespavamo. Ionako ne idemo nigde za praznik, pa mozemo da se svrcnemo do NS.

Noja, koga je smuckala Kopitovicka, Andreu ili Leu?  osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 16:01

Najveceg sejtana Andreu. Da samo znas kako se zezzamo na racun njen :)))
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/4/2014, 16:09

noja ::Najveceg sejtana Andreu. Da samo znas kako se zezzamo na racun njen :)))

Preeepisujem onda od tebe!  smiledraw 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/4/2014, 16:12

za andreu i noju  veliki  ljubav  ljubav  ljubav
noja, nisam ti se javila jer idem veceras na Uz ,umesto u podne ....javljam ti veceras ....sad odo u setnju
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/4/2014, 16:48

Okaciceeeee, grlim, ljubim, jakooooo!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 16:50

Hvala leptirko!!!!  srca srca srca srca 

leptiricu sarenicu, drzim pesnice za uz  igracice  igracice  igracice  !!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 25/4/2014, 16:53

Okacico, pa jupravo vidim lepe vesti...cestitam od srca, bice to sve u redu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Afrodita, zao mi je...sl.put mora uspeti  zagrljaj 
Leptiricu, navijam jakooo  srca srca srca srca srca 
Blizi nam se i jun mesec kada cemo slati podrsku nasoj Kometici  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/4/2014, 16:55

Za Kometu cu da navijam po celom svetu!!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 16:56

Hvala d77, generacijo  ljubav !

 bravo za tvoj tiker  poljubci 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu