KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/4/2014, 12:40

Draga Bak, pokusavam...trudim se...Moram da se pridignem....Mnogo je njihovih brljotina, to me bas izjeda...Ujedno, krivim i sebe....Nadam se da ce uskoro proci.....Ljubim sveee koracaljke, divne curice.... love love love love love love 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 12:40

Afrodita, draga, vec rekoh da mi je zao, ali nema padanja. Ono sto moras sama da uradis to su sve dodatne analize, ad nadjes dobrod dr koji ce videti zasto tako malo folikula, da ti eventualno da suplemente za popravku istih i da nadjes dobru kliniku gde ces sledeci put raditi VTO. Druge nema. NEma padanja, mozes sebi da dozvolis da odoblujes neko vreme, pa glavu gore i samo napred. GLedaj potpise nekih od nas ovde, sta smo prosle i ne odustajemo, nego se i dalje borimo, trazimo resenja, radimo same analize i idemo dalje. Moj savet je da odes na konsultacije kod prof. Kopitovic u Novi Sad, i onda ces videti sta ce ti ona reci i posavetovati i videti sta dalje. Konsultacije sa pregledom sam kod nje placala 3000 dinara, to moze da se izdvoji.

Okacice, nista ta beta ne mora da znaci! Proveri je opet za 2 dana! Zavisi kad se embrion prikacio, ako je skoro, beta se ne dupla na 2 dana na pocetku. I meni nije bila dupla, samo nesto veca, pa je sve bilo ok. TU je i Buby, koja se pre neki dan porodila sa predivnim sinom, prirodna trudnoca, kasnije se plod zakacio, slali je na kiretazu jer nema srcane radnje kad treba, a eno ga Davide medenjak! I njoj je beta slabo rasla od pocetka koliko se secam. Bitno je da je veca. Sacekaj!


Za one koje idu u Genezis u skorije vreme, cisto da znate, mada verujem da ce vam oni ponuditi vec ovu opciju. Danas videh na FB profilu Genezisa da su poceli sa monitoringom embriona. Mislim da im je samo to falilo pa da budu najbolja klinika u Srbiji (iako ih ja vec smatram za najbolje i bez ovoga), ali sad su definitivno postali "konkurencija" Pragu, i verujem da ce se i njihov dosadasnji uspeh samo povecati!

Evo i teksta i videa koji to potrvdjuje: https://www.youtube.com/watch?v=CbmkX3_Gei4&feature=youtu.be

Specijalna ginekološka bolnica Genesis Novi Sad - Blasto developement . Primo Vision Time-Lapse Embryo Monitoring System. www.genesisivfns.com
U cilju poboljšanja i proširenja usluga Specijalna ginekološka bolnica Genesis iz Novoga Sada uvodi najsavremeniji svetski sistem za praćenje embriona.
Primo Vision je sistem koji čine mikroskop i kamera smešteni u inkubator. Ovaj sistem pruža kontinuirano snimanje i nadzor procesa razvoja embriona od momenta oplošenja , pa do trećeg ili petog dana njegovog razvoja. Za svo to vreme kamera unutar inkubatora na svakih 10 minuta vrši snimanje razvoja embriona, a potom računar spaja, te kontinuirane fotografije i kreira kratak film o brzini razvoja embriona. Embriologu koji posmatra brzinu i način deljenj ćelija embriona je na novaj način olakšan odabir kvalitetnijih embriona , onih embriona koji imaju najveći potencijal za implantaciju (usađivanje u unutrašnost materice). Odavno je poznato da je vreme koje protekne od oplođenja jajne ćelije do prve ćelijske deobe parametar koji ima prediktivnu vrednost u proceni kvaliteta nastalog embriona. Pomoću ovog sistema možemo neprekidno pratiti kako se svi , a ne samo jedan dobijen embrion razvija. Na ovaj način dobijamo informaciju više koja nam pomaže u odabiru najkvalitetnijih embriona i time šanse za trudnocu možemo značajno povećati.
Specijalna ginekološka bolnica Genesis je prva u našoj zemlji koja koristi Primo Vision sistem za konstantan nadzor embriona.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:41

Ponovicu u nedelju... Jeste, super je znak, shvatam to, i ako treba da ode bolje sad ovako rano nego kasnije...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 12:44

Evo ti moje bete iz potpisa: 9dpt - 61, 11dpt-70,6 Ne da nije duplo, nego je za nijansu veca samo. Tako da, jos ima vremena, ne otpisuj mrvicu! JA navijam da sve ipak bude ok!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:46

Hvala vam devojke  poljubac ... Da Meta, sad gledam tvoj potpis, nije se duplala. Pa medicina nije matematika...

Poljubac za sve kutanjke  poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:50

KoMetaK ::Evo ti moje bete iz potpisa: 9dpt - 61, 11dpt-70,6 Ne da nije duplo, nego je za nijansu veca samo. Tako da, jos ima vremena, ne otpisuj mrvicu! JA navijam da sve ipak bude ok!

Divna si kao i uvek  poljubac ! Inace, bila sam kod dr Kopitovic, pogledala je sve moje rezultate, bas nas je odusevila, rekla je da smo mm i ja lak slucaj za VTO  lol! ... Kao samo treba fine tunning stimulacije, a ne krkanje kao ovi u Visegradskoj, po njenom misljenju j.c.nisu bile zrele, i na kraju je rekla da eto, bas nismo imali srece ali imamo sanse. Ma super je, bas smo odusevljeni.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/4/2014, 12:53

OKacica ::Hvala vam devojke  poljubac ... Da Meta, sad gledam tvoj potpis, nije se duplala. Pa medicina nije matematika...

Poljubac za sve kutanjke  poljubac 

Moj nemoj da gledas, a i meni je padala, a tvoja raste  osmeh srce 

Ipak su prirodni radovi u pitanju, kasnije dodje do oplodnje, i sve ide polako.
Ljubim te i navijam jako!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/4/2014, 12:54

Okacice, ni moja beta se nije duplala na 2, već na 3 dana. Bila sam očajna, ali eto ispalo je sve ok  osmeh srce  Nadam se da je i kod tebe taj slučaj i navijam iz sve snage  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Vidiš da je tako bilo i kod Mete. Što ne ponoviš danas?

Metice, jel i ti krećeš u maju?  srca srca srca 

Afrodita, nedaj se  zagrljaj  Mogu misliti kako se osećaš, ali budi hrabra, sledeći put će biti onaj pravi  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 12:54

OKacica ::Hvala vam devojke  poljubac ... Da Meta, sad gledam tvoj potpis, nije se duplala. Pa medicina nije matematika...

Poljubac za sve kutanjke  poljubac 
MAzi tu mrvicu i veruj u nju!!!  osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 12:55

Ja im poslah mail, koliko to zadovoljstvo kosta i da li se naplacuje dodatno. javljam kad odgovore

Okacice, jako navijam do nedelje, jako, jako, jako, pogotovu sto ti imas pcos i verovatno ciklusi nisu uvek bas redovni i ko zna kad je tacno bila ovulacija. Evo Buby kao primer  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 13:00

Hvala Vuchice, Bak, Niny, Kometice na podrsci... Pa jeste, prirodni radovi, ko zna kad je bila O, danas sam je radila, pa cu opet u nedelju... Danas me laborantkinja prepoznala i kao proveravate da li vam raste beta, jel' to prirodnim putem ili ne? I ja tek onda skapiram da je ovo prirodnim putem, misaona imenica... U svakom slucaju dobar je znak.

Ljubim vas sve!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/4/2014, 13:05

KoMetak, svaka ti cast! Ti nas sve ovde lepo opravis! :)) Neverovatno je, ali i ja sam razmisljala o dr Kopitovic i Genezisu...:)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 13:08

Bak, a jel ti oni odgovore uopste na mejl? Ja sam im slala u decembru, nisam dobila nikakv odgovor, mada su mi pre toga odgovarali. Ali sad imam "direktnu vezu", pa necu da se maltretiram sa mejlovima i pisanjem.  Wink Napisi cenu na temi o Genezisu, pustila sam ovo i tamo, da se ne pogubi ovde, ali sam stavila i ovde, jer verujem da ne gledaju svi temu o Genezisu.

Niny, ja sam u niskom startu!  lol! lol! Maj histero, jun postpak! Ako da Bog da bude sve u redu!  Very Happy 

Okacice, jeste, to je prirodna trudnoca, ne zna se kad je bila ovulacija niti kad je doslo do oplodnje. Buby je imala cikluse na 30 dana ili manje i ovulacija joj je bila mnogo kasnije. Cak je dr posle I UZ slala na kiretazu, ona bila ocajna, sacekala 2 nedelje i cula srculence. Znam da je plod "kasnio" 2 nedelje po ciklusu, sto znaci da joj je ovulacija bila mnogo kasnije. Moja drugarica je ostala trudna 21 dc (samo tad imala odnose jer joj muz bio u vojsci). Tako da sanse postoje, samo se ne nerviraj, prihvati najgori moguci scenarijo, al iveruj u mrvicu i budi pozitivna! Sta god bilo, vidis sta ti je Kopitovicka rekla, da ste lak slucaj, pa verujem da vam je zato moguca i prirodna trudnoca! Ponovi betu za 2 dana, pa ces videti.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 25/4/2014, 13:10

Afrodita  zagrljaj odboluj i smisljaj novi plan,sledeci put ce biti dobro samo menjaj kliniku Genezis je bez premca pa najbolje saslusaj i njihove predloge
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 13:11

Kometa, nemam pojma, prvi put saljem  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 25/4/2014, 13:13

Okacice draga bice to sve dobro,ipak je to prirodna trudnoca mozda se i ne dupla kao kod nas s vantelesne..navijamo za bebusku :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2014, 13:14

Afrodita žao mi je.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2014, 13:14

Okanice ja ti čestitam.Po meni si ti lepo trudna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/4/2014, 13:20

afrodita ,yao mi je ..
kometak ,bas si me obradovala tim tekstom o genesisu ...samo nek su nam zivi i zdravi oni i nek napreduju samo ! good job 
okacice,sto rekose cure -bice to dobra beta ,ne tuguj ....ima puno sl kojima je beta stagnirala na pocetku a onda krenula da raste ..ponovi je opet,srecno ! good job
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 13:35

Opet ja, odlicna emisija, verujem da mozete naci odgovore na neka pitanja. Emislija sa dr Mirjanom Andjelic, u kojoj lepo i na vrlo jasan nacin objasnjava sve probleme i uzroke steriliteta. Mozda bude od koristi nekome.


KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 13:46

Hvala vam devojke! Lepo ste me orasplozile, sto se mene tice trudna sam dok se ne dokaze suprotno  as !!!

Kometak, super vest za Genesis, ja sam odusevljena sa dr Kopitovic. Bas se radujem sto su nabavili taj uredjaj za monitoring embriona, to je velika stvar.

Poljubac za sve!!!

Hvala vam jos jednom, bas ste me smirile!

 d d d d d 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/4/2014, 14:02

Oko moje lepo,navijam da je to-to!
Prosto se oduševim kad neko ovde prijavi rezultate iz prirodnih radova!
Kometak,eto maja,samo što nije,pa ćemo da navijamoooooooo!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 14:05

Hvala ragaco, moj ratni druze  ljubav !!!

Kometice, od srca navijam za maj, ti si nasa zvezda vodilja!!!

 poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/4/2014, 14:12

Okačice o kako mi je drago ma ti si naša trudnica cure su ti već sve rekle isto i ja tako mislim i navijam jako da u nedelju beta bude ko kuća  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Afrodita baš mi je žao ali glavu gore biće bolje.Gdje si radila postupak?

Meta divna vijest za Genesis baš mi je drago neka ih samo neka idu napred ,navijam za jun i tvoj postupak jako,jako,jako

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Šareni leptiru super izvještaj i da ti se ostvare tvoje želje igracice igracice igracice igracice igracice 
Bak samo napred polako ali sigurno a mi ćemo malo da zalijemo
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 14:18

Kometak za JUN !!!!
OKacice ako imas ukljuci utrice malo podrske zutom telu nije na odmet navijamo ta nedelju !!!
Koraci samo napred ♡♡♡
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu