KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/4/2014, 18:59

Vilhemina cestitam draga!  d d d d 
Ne moras ponavljati betu,super je za 14.dan.
Da dani do UZ sto pre prodju  b b b 

PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/4/2014, 19:02

Vilhelmina, cestitaaaaaam, dragaaaa! Neka ti trudnoca bude mirna i dosadna!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 17/4/2014, 19:02

Vilhemina, cestitam od srca  b b b b b b b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 17/4/2014, 19:03

Vilhemina bravo za betu fantasticna je d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  a sto se ponavljanja tice kako su ti rekli, mada vecina devojaka ovde rade posle dva dana zbog duplanja
Leptiricu zovi kliniku ne razbijaj glavu mozda tako treba da bude, a  veštica  da bude zadnja i da je nema bar godinu i po i cekam te da me vuces za nosic srca1 
Bak draga srecno  zagrljaj 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/4/2014, 19:06

Vilhelmina, bravo, sve cestitke, nek ti trudnoca protekne lagano i skolski!
Bas sam se obradovala!

Javila mi se Bak. Dr nije zadovoljna njenim endom, mozda u sredu ili cetvrtak ponovo bude radila histero, da se vidi novo stanje. Ako nista, odradice joj kontrolni uz. Al dr rekla bice dobro. Odmara, pa ce se javiti kad dospi. Zahvaljuje se na poz energiji sto ste joj slale.

Afrodita, srecno na aspiraciji!

Ivanicasale, meni tvoj ogtt deluje ok, je li ti to rezultat sa pijenjem leka ili ne?

d77, divno za srculence sto ste culi, uzivaj u nastavku trudnoce, za posao uzmi bolovanje ako mozes!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/4/2014, 19:08

Biksi, posalji Bakisi poljupce!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/4/2014, 19:11

stigli mi nalazi hormona ....
dakle ovako ...mislim da je ovo ok ,ali ajdete cure -vi to bolje znate za ove dane ,dali je ok ?
 LH 2,0
 E2 13,9
tsh 1,78        ref vred 0,27 -4,2
ft4 14,9        ref vredn 12-22
prolaktin 333  ref vre 102-496


 za LH i E2 je kopitovicka napisala napomenu :ukoliko je LH manji od 2 i E2 mnaji od 20pg/ml,kao i uredan UZ nalaz moze da krene druga faza stimulacije jajnika...
obzirom da je meni LH na granici ....hm ..moze se desiti da mi produze superfakt jos koji dan...sta Vi milsite ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/4/2014, 19:40

Vilhelmina,cestitam i  neka trudnoca bude bezbrizna! radost radost radost radost radost 
Bak,navijam da endo bude dobar za dva dana!
sareni leptiru,hormoni su ti super,ali nikad nisam bila na dugoj semi pa ne znam vise o vrednostima lh i e2!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/4/2014, 19:59

endokrinolog mi sada savetuje eutirox da pocnem od sutra pola tablete a posle cela tableta 25ug  dnevno plus brazilski orah ili selen od 50mg .zbog FT4 kaze ,da se taj hormon drzi pod kontrolom jer je on bitniji od tsh ... Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/4/2014, 20:36

Sareni leptiru, dobro ti je endokrinolog rekla za ft4. Mislim da ce ti Kopitovicka zapoceti stimulaciju, mislim da su ti hormoni ok za start.

Leptirko, prenecu bakisi poruku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/4/2014, 20:55

hvala biksi ,,,cekam da vidim sta ce javiti kopitovicka ...nisam znala za ft4 ..mada se u te hormon jako slabo razumem...
uz to mi je rekla da pocne braz orah ili selen od 5omg
 samo neznam do kada selen ,moracu da je pitam...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/4/2014, 21:03

Vilhelmina, cestitke za lepu betu!!! Neka je trudnoca lagana i skolska!! kako hoces, ako nisi nervona, ne moras ni da ponavljas betu, a ako zelis, mozes cisto mira radi da je ponovis za 2 dana da vidis kako se dupla. Ja bih pre rekla da proveris TSH.  d d d d d d d d d d d 


Afrodita, srecno sutra na aspiraciji!!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 


Navijam cure, ako sam neku omasila!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Leptiricu, to je ok LH, ne znam da li si poslala rezulatte u NS ili nisi, ali ces sigurno koliko sutra poceti sa stimulacijom. I ja sam cekala da se spusti do 2, bio je nesto malo vise (tipa 2,1) ali sam poceal sa stimulacijom. Ocekuj i ti info, ne znam kako komuniciras sa dr.

Bakisa, duso moja, samo cu da te zarglim jaaako posle svega sto si danas prosla! Nadam se da si se odmorila i da si bolje! Bice sve to super, videces!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 17/4/2014, 21:09

Vilhema i ovde sve naj naj sjajna vest

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 17/4/2014, 21:22

drage moje posto se moja nova dr angazovala i predlozila da se odradi i trombofilija razmisljam da odradim i histeroskopiju nekako bi da budem sigurna da pre pocetka budem nacisto, e sad da li da sacekam konsultacije ili da je odradim pre toga  zbunjen zbunjen
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/4/2014, 21:25

Vilhelmina, bravo za divnu betu, neka ti trudnoća bude laganica, uživaj maksimalno, zaslužila si  yes 

Bakiša, zagrljaj i ljubac za tebe  zagrljaj poljubac Biće sve super i ti ćeš uskoro biti debelaaaa  trudnica 

Afrodita, srećno, držim fige  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Šareni leptire, polećeš i ti  good job bravo sretan početak poljubci poljubci poljubci 

Ljubac drage moje  d ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2014, 22:01

Vilhelmina, cestitam od srca! Zelim lepu i laganu trudnocu!

Leptiricu, kreces?

Fala cure sto ste mislile na mene.

Danas dan, katastrofa! Usput nam crkne auto. Kasnim. Sva sreca kasni i dr. Camim cekajuci.

I tako se i nastavilo.

Posle histero me je dr koji je specijalizant dr Kopitovic, ponovo gledao na uz i kaze vako:
Grlic jako dug, neverovatno
Uterus pun priraslica, to se zove Ahermanov sindrom, sad googlah. Iduce nedelje da se javim u sredu, da vidi sa dr Kopitovic da li ce se ponoviti histero, al najverovatnije da. Proguglah, to je jedan od nacina sprecavanja da se vrate. Uklonjeno sve sto je moglo.
Kaze bice ok. Ja se skenjala 100%. Sad citam, gledam ima na Rodi dosta slucajeva, nije bas tako crno kako mi se cinilo  Wink 

Sve u svemu, mozda opet iduce nedelje histero, da pospremimo sta je jos ostalo ne pospremljeno i onda beba moze da se gnjezdi  yes 

Ono sto me je najvise pogodilo je sto toliko godina, a imam priraslice bar dve godine, ja svima kukam na oskudne cikluse, gledalo me 10 strucnjaka i niko da ne vidi. Da sam otisla u Prag, videli bi na aspiraciji. Mozda.

Sta je tu je, popravicemo sta se popraviti da  yes 

Ljubim i hvala zenske osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/4/2014, 22:07

Pa ti praviš veliko spremanje za bebu!  sunny sunny sunny sunny sunny Ajde, ajde, biće , biće...  Wink Wink Wink 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/4/2014, 22:08

Karakaca ako vec nameravas da uradis histero uradi pre konsultacija jer ce ti dr svakako savetovati ako do sad nisi radila.

Bak bice sve ok,bitno da se nasao problem,pa ce biti resen.  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 17/4/2014, 22:18

Bak, draga moja, znam sta znaci kada jednostavno zaborave da primjete nesto sto im zaista ne bi smjelo promaci...ali to je sada iza tebe. Kreces krupnim koracima naprijed, misli sada samo na to i sve ce biti u redu.  osmeh srce 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/4/2014, 22:36

karackac,odlicno za histeroskopiju .
bak ,samo napreed -svidja mi se izvestaj kopitovicke koji ti je dala i njena opreznost oko svega .svaka cast .
 ja malopre dobih poziv iz Genesisa,krecem stimulaciu sutra .u pravu si Kometak-sve sto si rekla predhodnim postom.bas si izucila zanat .. Wink sledece nedelje ,nakon praznika-krecem sa merenjem folikula tj . pravac N sad.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 17/4/2014, 22:47

Vilhelmina cestitam neka sve bude skolski i lagano  radost radost radost 

Bakisa generalno spremanje za bebca, bice sve to u redi i kucica spremna cakum pakum  igracice igracice igracice 

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/4/2014, 23:04

Leptiricu srecan pocetak stimulacije,da sve ide ko po loju  c 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/4/2014, 23:45

Vilhelmina čestitam i želim ti laganu trudnoću  radost radost radost radost radost radost 

Leptiriću startuješ srećno i da bude bebićetno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Bakiša biće to sve super da se sredi kućica za bebicu,ja u utorak radim histero i nekako predosjećam da će i kod mene tako sigurno sam puna priraslica od silnih kiretaža a isti slučaj imam sa oskudnim menzesom u zadnje 2 god ali šta je tu je sve za bebice  osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 18/4/2014, 08:22

Bak, glavu gore...bice to sve sredjeno k'o bombonica.  sunny 
Leptriricu, srecno  b b b b b 
A mene juce ponovo vratila hematolog, zbog guzve i kasnjenja, te mi ostaje da joj se u ponedeljak javim, posto je dezurna. Uglavnom, onako s nogu mi je rekla da nema ukidanja Fraxija, jer prosto u ovom stadijumu se to ne sme.
U ponedeljak ce mi odraditi na klinici KKS, fibrinogen, D dimer itd. Nejasno mi je zasto se krv mora dati tacno 4h nakon Fraxija?! Rolling Eyes 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/4/2014, 08:38

Saska srecno u utorak!  ljubav 

D77 ako ce ti ukinuti fraxi to ce verovatno biti posle 12.nedelje.A to za davanje krvi javice se vec ko je strucniji.Ljubim te draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu