KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 24/4/2014, 17:43

kad sam bila na konsultacijama rece mi doktorka da je pozovem kad dobijem menstruaciju da
odredi terapiju.................je neko zna kakva je to terapija ,jel mozda za stimulaciju jajnika ili za nesto drugo
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/4/2014, 18:37

Draganice,Noja hvala  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Koračaljke srećno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/4/2014, 18:39

Nataly17 ::Na deseti dan bockanja na desnom folikuli 14 i 11 a na lijevom 11, endo 9,5. Brzo ce stop inekcija. Dr kaze da endo valja i  da folikuli rastu sporije ali sigurno. Ja sam optimisticna i vjerujem da ce biti ok sto i vama zelim


Divno Nataly samo napred navijam jako,jako  radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/4/2014, 20:26

Nataly navijam da tri ćelijice postanu tri divna embrina.  b  b  b  b  b 
Bak zalivam.  zalivanje 
Koračaljke.  navijači1

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 24/4/2014, 20:35

Nato i Bak da zalijem i ja folikulcice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Palcice definitivno ja i ti u maju moramo da se sretnemo navijam za tebe
Boni sigurno ces sa antibebi pilulama da krenes recice ti dr ne operecuj se vec uzivaj kreces nam i ti krupnim koracima
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/4/2014, 21:31

karakaca ::Nato i Bak da zalijem i ja folikulcice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Palcice definitivno ja i ti u maju moramo da se sretnemo navijam za tebe
Boni sigurno ces sa antibebi pilulama da krenes recice ti dr ne operecuj se vec uzivaj kreces nam i ti krupnim koracima

Karakaca  radost radost radost  Idemo zajedno po pobede  beba beba 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/4/2014, 21:47

PalcicaBg ::
karakaca ::Nato i Bak da zalijem i ja folikulcice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Palcice definitivno ja i ti u maju moramo da se sretnemo navijam za tebe
Boni sigurno ces sa antibebi pilulama da krenes recice ti dr ne operecuj se vec uzivaj kreces nam i ti krupnim koracima

Karakaca  radost radost radost  Idemo zajedno po pobede  beba beba 

Navijam za vas iz dna duse :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/4/2014, 23:06

cureee ,ja nemam neki net ovde zaista ..
dosla 22og u ns,23eg bila u genesis-6i dan stimulacije  ,pojacana mi je terapija ..primila sam sem superfakta ,jos 2 menopura i 1 puregon ,,,danas sam bocnula 4 menopura i suprefk.endo mi je juce bio 6,2mm (malo tanji doduse ) ,folikuli 3kom na levom i tri kom na desnom svi do 9mm,samo jedan od 10,5mm
 videcemo sutra kako ce biti ...inace sam se ponudila za studije o crinonu ,i to mi bas prija sto ce voditi racuna o meni- i nadam se bebi ! 
sestra mi lepo sve objasnile o tome .bas sam zadovoljna ....inace  kupujem inekcije u irisu 
 vilhelma, cestitam !
bak ,pa bravo ..sta reci --kreces u nove pobede !
saska ,brzo ce utorak ,ne brigaj ...
afrodita ,pa sta je sa tobom ? masem i navijam za lepu betu !
 sto se tice d dimera,i ja ga moram raditi nakon pozz bete ,ali se sada pitam dali da ga proverim odmah nakon bete jer nikad  nisam radila d dimer ...
suzo ,ne sekiraj se ..bice sve u redu ...
karakaca ,jel te zvali iz valjeva ?
inace juce sam ceo dan setala sa mm ,,obozavam n s i vec radim na tome da ubedim mm da se preselimo u n s...premestaj za poso bi odma dobio ,jer se trazi taj profil radnika..
uh ,,ja ,on ,i nasa beba ,,u n s ! prelepo !moj san bi bio ostvaren !DacE Bog !
 puno pozdrava Vam saljem iz Ns! v  v  v  g  g  g
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 25/4/2014, 00:23

Sareni brbljivi leptirko prelep izvestaj iz NS, nadam se da ce ti se ostvariti zelja da Beta bude  beta i da budete zajedno ti, tm i beba ili bebe u NS. da malo zalijemo i tvoje folikulcice da lepo rastu  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Ja idem u VA 30.04 ali pre toga pokusavam da zakazem kod hematologa za trombofilije uradicu ih pre ili posle VA sve je jedno jer  veštica  upravo odlazi pa sledecu ocekujem sredinom maja ako dr misli da tad mozemo da krenemo sa postupkom krecemo
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/4/2014, 00:27

odlicno karakaca ,sto ces uraditi trombofilije ..ja sam sve placala bas iz razloga da sve bude sveze i da ne stare analize ,jer sam zurila da renem u proces ..zato sam i odustala od le ,jer sam silne pare dala na priv lekare i analize koje sa mogla na uput da uradim natenane da sam ceklaa jun ko sto su hteli oni .
hvala Bogu to sam zaboraavila i mislim samo na Genensis ,ukoliko imas mogucnosti trazi studije ,tj da udjes u njih ...mislim ako zelis ,jer su mnogo dobre  a i korisne ....ako te zanima kasnije  kad udjes u proces ,cu ti objasniti o tome ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 01:16

Leptiricu, bice sve to super!!! Navijam jako!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Nataly, za lepe embrione!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Boni, da, mislila je na stimulaciju pod terapijom.

Navijam i za sve vas cure, ne stigoh da se vracam unazad! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 25/4/2014, 07:47

kometak hvala na odgovoru......ja za 3 do 4 dana trebam da dobijem i krecemo igra 
nisam bas najbolje razumela doktorku za briseve ...jel moram da ih odnesem pre menstruacije
svim koracaljkama PUUUUUUUUUNO srece bb bb bb vv vv vv d d d v v v 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 25/4/2014, 08:00

karakaca  usne usne usne 
suzo  usne usne usne usne 
palcice  usne usne usne 


sta se desava sa afroditom........
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/4/2014, 09:43

Boni m  samo polako, zovi ih i pitaj sve sto te zanima.

Sareni leptiricu, nadam se da ce ti se zelje ispuniti, drzim ti fige :)

Afrodita, javi nam se...

Bak, kako ide bockanje ?

Kometak, nema veze sto ne stizes da procitas sve, bitno je da navijas :) veliki pozdrav za tebe


Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 10:47

Leptiricu, lepo sve zvuci, polako ali sigurno  yes 

Suzo, ide, ja sam na dugoj semi, bockacu se jos duuuugo

Sofija, sve ti je Meta rekla. Pravac hematolog. Bice sve ok, ali preventivno, mora da pogleda

Koracaljke  igracice igracice igracice 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/4/2014, 10:50

Da povučem i ja za nosiće- Bak,Nataly,Leptiru,Boni,Karakaca,Palčice,Suzo-neka vam je srećno i bebićetno ovo proleće!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/4/2014, 11:27

Drage moje, ja nisam imala snage da se javljam ovde....bas sam bila nesto bzvz....Transfer nije radjen jer embrioni nisu bili dobri....Da, da....embrioni. Od 3 celije, na kraju su se dva oplodila ali su prerano izvadjene jc i nisu bili kako treba. Nisu smeli da ih vrate iz straha od lose trudnoce-kako rece biolog. Bolujem jos uvek.....Jedina nada mi je kad vidim ovde koliko ima lepih beta i trudnoca....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/4/2014, 11:57

Afrodita,jako mi je žao!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 12:28

Afrodita  v Ajd sad, otresi kolena, gore glavu pa u novu akciju.
Isto mi se desilo na prvoj vto, veruj mi to je apsolutno nista kako boli negativna beta, spontani, gubitak deteta....

Evo i sunca uskoro, pa u nove pobede!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:32

Devojke, prekljuce sam bila presrecna, beta mi je bila 58 i danas ponovim pa savetu lekara i ona je 64...  tuga 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 12:35

Okacice  No Pa sta je bilo, prirodni radovi ili...
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:35

Prirodni radovi... Prvi put u zivotu uspelo...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/4/2014, 12:37

Okacice, koji ti je dan ciklusa? Mozda ce tek da raste....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2014, 12:38

Vuchice, 34dc... Nemam krvarenje, imam mucninu i gorusicu...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2014, 12:39

Sta da ti kazem. Sama znas da je to super znak, mada sam sigurna da sad ne deluje tako  cmoka

A da ipak ponovis?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu