KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 29/4/2014, 16:16

Nataly navijam za ljubav u labu igracice igracice igracice igracice 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 41
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/4/2014, 16:18

Smrdice čestitam na bebicama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 29/4/2014, 16:18

Hvala zvoncice :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 41
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/4/2014, 16:20

Nema vas u svijet. Najbolja ste podrska!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/4/2014, 16:21

nataly sjajno! Ovaj put je to to! Videces! Sve cemo navijati iz sve snage  radost radost radost 

Nema nam Brbljive i Saske....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/4/2014, 17:15

Dobar dan devojke, jel nemate nista protiv da vam se pridruzi i jedna cekalica na poziv ? lol! 
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 29/4/2014, 17:20

Drage moje, ja zivnula malo...Pratim vas sve!! Dok sam sve procitala-vidim ima lepih desavanja!! Sareni leptiru, navijam da sve bude dobro i da bude i smrzlica. Trudnice, cestitam vam!!  srca srca srca srca srca srca igracice igracice love love love love 

Hiperaktivna, dobrodosla!!! Cekamo zajedno izgleda..... sreca 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/4/2014, 17:26

Kazu ko ceka doceka (mada ja na tu recenicu pocinjem da rezim)  borba ali tako bar izvucem neku informaciju :) Brzo cemo i mi svi da dodjemo na red i da se radujemo
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/4/2014, 17:51

natali super bices ti nama trudnica videces.
Hiperaktivna dobrodosla!
Brbljiva,saska gde ste vi?Cekamo izvestaj  b b b b b b 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/4/2014, 18:16

evo sad dodjoh
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/4/2014, 18:28

dakle ovako ,u 13 bila aspiracija ,kopitovicka bila na aspiraciji -izvuceno 8 j celija ,sto je za mene sasvim dovoljan broj ! samo neka su kvalitetne .nisam ocekivala da ce biti toliki broj j celija ,obzirom na manje folikule -ali ocigledno da je to ok broj tj velicina .
 u cetvrtak mi javljaju sta se desava sa spermicima ,ali sve u svemu ja sam do sada zadovoljna .
nije me bilo jer sam do 15h bila u postelji njihovoj ,pa onda ja i mm bili na klopu i ponovo se vratila u 17h na par minuta zbog onih studija ,da vidim sta ce biti dalje .
dobila sam uputstva i ciglogest vaginalete ,sto sam i zelela.pijem dostinexpo pola tablete 2 dana ,fraxiparin (imam 3 ampule od 0,4-od prosle vto ,pa nastavljam sa 0,3 -kaze kopitovicka da je to u redu ,sve sam pitala ),palitrex jos danas i sutra ,folnak nastavljam ,gluformin normalna doza od 1500mg ,eutirox mi je endokrinolog povecala -vikendom tableta i po ,a radnim danima 1 tabletica 25mg.
 u cetvrtak idem da opet odradim TSH za svaki slucaj ,trazi kopitovicka.i to je to drage moje .
samnom je u sobi bila cura koja je radila 1vto na betaniji i 1 u pragu i niko joj nije video da ima septum tj pregradu u obliku srca u materici,osim dr Crnogorac.doktorka joj rekla da septum smeta oplodnji ,a zena je ostajala prirodno trudna 1x i drugi put vto -i nikad nije iznela trudnocu vise od 2 meseca ,pa joj dr Crnogorac navodi da je to razlog-histeroskopija ce uciniti svoje kod nje .
ovo govorim jer nisam davala toliki znacaj histeroskopiji,a ni tome da moze smetati septum oplodnji tj zacecu.nadam se da sam i ja sa tim odstranjenim septumom otklonila sve razloge mog neuspeha ,i da ce ovaj put biti dobitna kombinacija .
 karakaca ,srecno u Valjevu ,eto brzo je i to doslo ,bas se radujem zbog tebe !
nataly,pa to je divna vest -ako su blaste !otvaraj prozore saljem rode  roda  roda  roda  roda  roda 

 saska ,ja predadoh izvestaj sada cekamo tebe! napred scuro
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 29/4/2014, 18:45

Sareni leptiru, divan izvjestaj, navijam svom snagom da ovaj put bude kao sto i sama kazes, dobitna kombinacija :)

Mili2,  primljeno k znanju :)

Saska, cekamo te :)

Natali, divna vijest :)

Sve ostale djevojke puuunooo pozdravljam i naravno da pozelim dobrodoslicu hiperaktivnoj :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 29/4/2014, 19:02

Leptiru neka cveta ljubav u labu... juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš igracice igracice igracice igracice igracice 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 29/4/2014, 19:07

leptiru divan izvestaj,da ti ovaj put bude pobednicki i da ti NS donese najlepsi poklon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/4/2014, 19:08

sareni leptir ::dakle ovako ,u 13 bila aspiracija ,kopitovicka bila na aspiraciji -izvuceno 8 j celija ,sto je za mene sasvim dovoljan broj ! samo neka su kvalitetne .nisam ocekivala da ce biti toliki broj j celija ,obzirom na manje folikule -ali ocigledno da je to ok broj tj velicina .
 u cetvrtak mi javljaju sta se desava sa spermicima ,ali sve u svemu ja sam do sada zadovoljna .
nije me bilo jer sam do 15h bila u postelji njihovoj ,pa onda ja i mm bili na klopu i ponovo se vratila u 17h na par minuta zbog onih studija ,da vidim sta ce biti dalje .
dobila sam uputstva i ciglogest vaginalete ,sto sam i zelela.pijem dostinexpo pola tablete 2 dana ,fraxiparin (imam 3 ampule od 0,4-od prosle vto ,pa nastavljam sa 0,3 -kaze kopitovicka da je to u redu ,sve sam pitala ),palitrex jos danas i sutra ,folnak nastavljam ,gluformin normalna doza od 1500mg ,eutirox mi je endokrinolog povecala -vikendom tableta i po ,a radnim danima 1 tabletica 25mg.
 u cetvrtak idem da opet odradim TSH za svaki slucaj ,trazi kopitovicka.i to je to drage moje .
samnom je u sobi bila cura koja je radila 1vto na betaniji i 1 u pragu i niko joj nije video da ima septum tj pregradu u obliku srca u materici,osim dr Crnogorac.doktorka joj rekla da septum smeta oplodnji ,a zena je ostajala prirodno trudna 1x i drugi put vto -i nikad nije iznela trudnocu vise od 2 meseca ,pa joj dr Crnogorac navodi da je to razlog-histeroskopija ce uciniti svoje kod nje .
ovo govorim jer nisam davala toliki znacaj histeroskopiji,a ni tome da moze smetati septum oplodnji tj zacecu.nadam se da sam i ja sa tim odstranjenim septumom otklonila sve razloge mog neuspeha ,i da ce ovaj put biti dobitna kombinacija .
 karakaca ,srecno u Valjevu ,eto brzo je i to doslo ,bas se radujem zbog tebe !
nataly,pa to je divna vest -ako su blaste !otvaraj prozore saljem rode  roda  roda  roda  roda  roda 
 saska ,ja predadoh izvestaj sada cekamo tebe! napred scuro



divan izvestaj zelim ti lepe embrione i ako ti nesto znaci,cura koja je samnom bila u NIsu na vto i uspela joj koristila je ciklogest vaginolete.Tako da navijam za tebe. b b b b b b  koristis 2x dnevno Ciklogest jel da?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/4/2014, 19:21

da ,2x dnevno .znaci ukupno 800mg progesterona ,sto je priznacete -super stvar za zacece .
 da i sve moje drugarice sad skoro koje su usle u te studije i koristile ova cuda ,su trudne -e sada dali to zaista pomaze ( a kopitovicka tvrdi da pomaze ,jer sam je pitala za savet dali da udjem u studije )-videcemo .
svakako ako su blaste i ako se ide na zamrzavanje -nema studija i vracam se utrogestanu .
ps.pocela sam sa kikiriki puterom .pa sto ne rekoste da je odvratan ukus  Razz ,fuj ! ali ,moracu da ga gutam kada sam ga kupila ,takodje narandze i onaj next 100% sok narandze ,bar dok ne dodjem kuci svojoj.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2868
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu