KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/4/2014, 12:47

Erata, slazem se u potpunosti sa tobom  sunny 
Neizbezan mi je moj Fraxi, ali dobro...najbitnije je da sam dosla do ovog stadijuma, pa u buduce moracu da sve kontrolisem. I ovaj TSH da oborim ispod 2,5.
Vilh, ocekujem lepe vesti  smajli angel 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 15/4/2014, 13:25

Boni m meni nikada nije stiglo vec su me zvali iz Nemanjine da odem po odluku i to je to..srecno
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 15/4/2014, 13:26

D77 bravo za srculence. Sad mozes da se opustis i uzivas.
Vilhemina navijam da ovog puta bude uspesno.
Kako bih ja drage moje trudnice vrlo rado ove sekunde zbrisala na trudnicko. Annci i Erata tako privlacno govore o tome, kao o legalnom odmoru koje nam daje mogucnosti da zadovoljimo brojna interesovanja za koja ranije nismo imali vremena. Uzivajte u trudnovanju.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/4/2014, 13:42

D77, bravo za srculence!!  yes radost srca1 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/4/2014, 13:45

Hvala puno  osmeh srce 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/4/2014, 14:43

Vilhemina, drzim fige..nadam se da ces poslusati djevojke i otici da provjeris stanje.

Smrdice, sretan pocetak :)

Kometak, bas tako, sto nas vise nerviraju, jace smo :) Grlim te jako

Slazem s sa Erato, to isto kaze moja sestra...nikad vise nije mislila na sebe i o sebi nego u trdnoci :)

Nadam se da nekoga nisam zaboravila, sve vas grlim i ljubim :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 15/4/2014, 15:06

Suzo,mozda ne bi bilo lose da uradis TSH privatno,da bi,ako je povisen,mogla odmah da krenes s terapijom jer znam da ces uskoro u proces a moze se desiti da kad vadis hormone,opet fale reagensi pa izgubis na vremenu.Ne znam kolike su tamo cene,ovde je vadjenje TSH 550 din. u privatnom labu.Meni je trebalo 3 meseci da ga spustim sa 4,5 na 2,5,doduse sa najblazom terapijom.Srecno draga moja Very Happy Very Happy Very Happy 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 15/4/2014, 15:15

Devojke, evo mene, imam par folikula na levom jajniku, nesto traljavo....bas se nerviram. Oko mene sve zenice stanciju jajne celije, a ja nikako...Danas mi je bio 11 dan stimulacije i imam folikul od 18, 15 i 15mm i valjda nekoliko manjih. Imala sam jedan vodeci ali mi je on izgleda puko, dr je i rekla da cemo njega zrtvovati zarad ostalih. Plasim se da li cu imati jajne celije....Aspiracija mi je najverovatnije u cetvrtak ili petak. Uzdam se u veliki praznik! Sve vas grlim i ljubim.....:))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 15/4/2014, 15:44

Afrodita,ne brigaj i ne upoređuj se sa drugima,ne reagujemo svi isto.
Pisale smo ti već mi koje smo bile u sličnoj situaciji.
Bitno je da ih ima i da rastu polakice.
Biće to ok!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 15/4/2014, 15:57

Evo bacih look u moj dnevnik ,11.dan stimulacije folikulići 10-14mm,pa je do kraja sve ispalo sjajno...probaj da se opustiš,biće dobro sve!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/4/2014, 15:59

Petkana ::Suzo,mozda ne bi bilo lose da uradis TSH privatno,da bi,ako je povisen,mogla odmah da krenes s terapijom jer znam da ces uskoro u proces a moze se desiti da kad vadis hormone,opet fale reagensi pa izgubis na vremenu.Ne znam kolike su tamo cene,ovde je vadjenje TSH 550 din. u privatnom labu.Meni je trebalo  3 meseci da ga spustim sa 4,5 na 2,5,doduse sa najblazom terapijom.Srecno draga moja Very Happy Very Happy Very Happy 

Hvala draga moja na savjetu...u ponedeljak radim polne hormone, makar se nadam, valjda c ciklus biti uredan. Taj isti dan radim privatno amh, pa sam mislila da tada uradim i stitnu. Sve odjednom. Jedva cekam da dobijem sve te nalaze, valjda cu onda znatina cemu sam...

Ljubim te i grlim jako :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 15/4/2014, 16:16

Ragaco, hvala draga...znace mi reci podrske, ali iskreno. Danas su mi ladje potonule, a na korak sam do aspiracije....Ne znam sta mi je... h 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/4/2014, 16:35

Afrodita, vec su ti rekli, ne reaguju svi isto ...Ragaco ti je takodje rekla. Opusti se, bice sve u redu :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 15/4/2014, 16:56

Joj hvala vam puno, nemir neki se uvukao....strah, sta li je....Danas je taj dan - za bojazan....nadam se da ce sutra biti bolje....Hvala vam devojke,od srca.... love love love love love love love 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 15/4/2014, 17:06

smrdice hvala na obavestenju........zvali me ponovo i u utorak idem kod njih na konsultacije......
ljubim vas sve SRECNO
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2014, 17:52

Boni, sjajno!

Afrodita nema potrebe da se poredis s drugim zenama, tvoje telo je samo tvoje. Bice tu bebica, ne brini  osmeh srce 

Bila kod imunologa, kaze zena, nista joj se ne uklapa kod mene  lol! Sigurno nije nikakva sistemska bolest, povisena ANA se javljaju kod milion nekih stanja i oboljenja i ne moraju da znace ama bas nista. U trudnoci da se prate i kontrolisu i to je to. Nije prepreka nicemu pa ni vto i trudnoci  yes 

Uhvatila i Miljica  f Hteo da me od..be i zakaze za jun, rekoh nece moci. Ostao je skoro sat vremena posle radnog vremena  lol! Stvarno je car  king Elem, nakon pregleda rezulata, mada bi on voleo da je imao vise vremena da ih prouci, njegova terapija je na 12h clexan 0,4, 6 nedelja nakon et kontrola  yes Rekoh a ako ne bude beta + kaze bice  yes , bas bi mu bilo drago. Eto samo sto se nisam raspekmezila.

Saska, u cetvrtak histero .

Ne verujem da sam uspela da sve zavrsim  Shocked

Koracaljke  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/4/2014, 18:00

Bak, divne vijesti :) Srecno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 15/4/2014, 18:12

Bak,Boni-bravo cure!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 15/4/2014, 19:10

ragaco ::Bak,Boni-bravo cure!!!
 smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw 
Suzo bravo i za tebe samo napred drzim pesnice da sve bude dobro
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/4/2014, 20:23

bak ,odlicno za imunologa ...
 d77 ,u pravu su cure ,svaka cast kopitovicki ali ja bih do kraja sebi bola fraxiparin ,meni je bar elezovic tako napisao i naravno provera d dimera stalno.reeci mi gde si bila na UZ ,jel u Genesis ili u Dr Ilica ,posto sam nacula da se kopitovicka ne bavi trudnicama(neznam stvarno koliko je tacno ,recite mi cure ??) Shocked  Rolling Eyes 
 karakaca ,jesi li dobila konacno valjevo ili te ostavljaju u nisu ?!navijam za valjevo! osmeh srce 
boni m ,srecno ! igra  igra  igra  igra  igra  igra 
 afrodita ,nisu sve zene iste -uzdaj se u lekare i ne opterecuj se ...opusteno ,koliko se moze . sunny  sunny  sunny  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje  klizanje 
cure ostale ... usne  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 15/4/2014, 20:53

Bakiša ti krenula krupnim koracima likeit  .Juuupiiii.Navijam i verujem dr Miljiću ipak je on vrhunski stručnjak i zna da 'namiriše' buduću trudnicu yes . love 
Leptiriću šareniću bockaš se bockaš  sreca .Još malo si nam stimulisana,pa koka,pa trudnica leptirica vv 
Erata queen  trudničice  love 
INVi  queen  love 
Missile zalet uVaćen likeit pa uskoro realizacija trudnica   love 
Ko još,ko još.....
Ja sam neredovna na časovima,pa malo gubim konce ,a i godine sustižu,ali navijam za sve vaše korake koraci.
 cveće  cveće  cveće  cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2014, 21:09

Bak super je sve to, bravo i srećno u četvrtak na histero i da se Miljićeva prognoza ostvari ubrzo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/4/2014, 21:20

Bak, vidis da nista nije bilo strasno...navijam za dobre vesti, uskoro  srca srca srca 
Leptiricu, UZ sam radila u Genesisu i tu je kraj...Kopitovicka me je uputila da kod dr u svom gradu vodim trudnocu...svoj posao je zena odradila  osmeh srce 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/4/2014, 22:03

aha ,a reci mi ukoliko se neka cura odluci da vodi trudnocu u Genesisu ,jel to moguce ? milsim na najbitnije UZ ? i reci mi jos ovo ,koliko si platila UZ ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/4/2014, 07:45

Leptiricu, cena UZ je umanjena za 50% i iznosi 2500 din.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu