KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/4/2014, 11:27

Anasrce, bravo za srculence!!! Sad prelazi na trudnicke strane!  Wink 

Afrodita, nista ne brini, zato se i rade hormoni, da se prilagodi terapija!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/4/2014, 12:17

Ana srce , cestitam ti od srca, hrabra i odvazna zeno.  srca  srca  srca  srca  srca 
Secam se tvog potipsa iz oktobra 2013. Zavrsavao se sa "prosli drugostepenu komisiju i na prolece 2014 sam  trudnica "
Koliko je to meni bilo slatko! Tako samouvereno i tako pozitivno! Znala sam da ces uspeti!
Sada se malo opusti i uzivaj u trudnoci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci 

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/4/2014, 13:08

"Bar daaaaan!

Idemo redom (valjda sam dobro ukapirala) Razz 

Čestitam Anasrce, Sofex, D77, Vučice, Niny, auuuuuu, svašta sam propustila!!!! Erati i Zvončici već jesam ali nije na odmet jedan ljub! Stvrano s eizvinjavam ako sam nekoga propustila.

Izvinite žene ako sam neku zaboravila, nisam bila čitavu večnost!

Vidim d asu pripreme u toku, idemooooo, napred naši  as lol! osmeh srce 

Ko se priprema, što bolje začine želim! Ko je trudan i ko ima decu-ljubim vas u istu!

Beta koliko hoćeš i to je sjajan povod za javljanje i cmakanje. Ja sam odlično. Plašili me za dž d asu mi preostala dva polipa, juče kontrola 5 dc i nema ničega u mojoj utrobici, nek' se tornjaju svi redom. mislili su da su preostala dva polipa ali se ispostavilo d aimam nešto što liči na neki ožiljčić i krije se negde u fundusu, kapiraju d aje ostatak neke stare eksplorativne koju sam nekada imala zbog jakih krvarenja. Hm, svašta k'o na vašaru. Koga zanima histero u Bgd-u kod dobrog i proverenog doce koji je pritom drugar sa docom iz NS, nemojte trčati tamo jer čovek radi a radiće i ovde uskoro na jednoj klinici za 300 evra. Pritom, saznala sam d asu NS doca i on odlični drugari, podržavaju se i cene rad ovog drugog. Meni neće trebati, hehehe, rekao mi je da se opustim i uživam u svojom prirodnim radovima. Ja već uživam  lol! 

Ja se, dakle, sledeći put javljam doci za jedno pola godine i to zbog redovne kontrole ili...čuk čuk...psssssst  yes  sreca 

Tako, dve nedelje nisam bila mirna misleći d ame čeka još jedna gadost nakon samo metar dana.

I ja ne bih bila ja da ne opletem gospodže iz histopatološkog odeljenja u Frontu i poželim jedan dobar sex sa mužem ili već jer frust je neverovatnih razmera! Sramota je tražiti svoj hp nalaz posle mesec dana, sledeći put bijem ;-)

I pohvalim fine sestre u Sterilitetu jer su zaslužile ;-)

Ljubim sve, srećno žene!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/4/2014, 13:13

INV,bravisimooooooo!!!
Šta da ti kažem osim-uživaj sa mužićem u prirodi i radovima !

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 11/4/2014, 13:49

Ana draga divno, sada pravac na trudničke  srca1 srca1 srca1 a nama da svraćaš da nam pružaš podršku  as 

INV, kao što rekoh par puta, kraljice!!! Radujem se da je sve u redu i sada samo teška uživancija  vv 


Poslednji izmenio insomnia dana 11/4/2014, 15:54, izmenjeno ukupno 1 puta
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/4/2014, 14:06

Ana srce cestitam.
Zene sada sam zvala za histeroskopiju,u KC Vojvodine niko mi se niije javio a u Narodnom frontu jesu ali su mi rekli da moram da imam izabranog lekara pa onda da zakazem histero.Koga vi preporucujete?
Pomagajte ja neznam nikog tamo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/4/2014, 14:15

ivanicasale ::Ana srce cestitam.
Zene sada sam zvala za histeroskopiju,u KC Vojvodine niko mi se niije javio a u Narodnom frontu jesu ali su mi rekli da moram da imam izabranog lekara pa onda da zakazem histero.Koga vi preporucujete?
Pomagajte ja neznam nikog tamo.
Nije zahvalno preporučiti dr,ali za histero u Nf ja bih izabrala R.Maglića.Mislim da je on najbolji tamo za histero.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/4/2014, 14:16

ivanicasale ::Ana srce cestitam.
Zene sada sam zvala za histeroskopiju,u KC Vojvodine niko mi se niije javio a u Narodnom frontu jesu ali su mi rekli da moram da imam izabranog lekara pa onda da zakazem histero.Koga vi preporucujete?
Pomagajte ja neznam nikog tamo.

Prof. Mladenko Vasiljevic moja iskrena preporuka...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/4/2014, 14:18

InNaturaVeritas ::"Bar daaaaan!

Idemo redom (valjda sam dobro ukapirala) Razz 

Čestitam Anasrce, Sofex, D77, Vučice, Niny, auuuuuu, svašta sam propustila!!!! Erati i Zvončici već jesam ali nije na odmet jedan ljub! Stvrano s eizvinjavam ako sam nekoga propustila.

Izvinite žene ako sam neku zaboravila, nisam bila čitavu večnost!

Vidim d asu pripreme u toku, idemooooo, napred naši  as lol! osmeh srce 

Ko se priprema, što bolje začine želim! Ko je trudan i ko ima decu-ljubim vas u istu!

Beta koliko hoćeš i to je sjajan povod za javljanje i cmakanje. Ja sam odlično. Plašili me za dž d asu mi preostala dva polipa, juče kontrola 5 dc i nema ničega u mojoj utrobici, nek' se tornjaju svi redom. mislili su da su preostala dva polipa ali se ispostavilo d aimam nešto što liči na neki ožiljčić i krije se negde u fundusu, kapiraju d aje ostatak neke stare eksplorativne koju sam nekada imala zbog jakih krvarenja. Hm, svašta k'o na vašaru. Koga zanima histero u Bgd-u kod dobrog i proverenog doce koji je pritom drugar sa docom iz NS, nemojte trčati tamo jer čovek radi a radiće i ovde uskoro na jednoj klinici za 300 evra. Pritom, saznala sam d asu NS doca i on odlični drugari, podržavaju se i cene rad ovog drugog. Meni neće trebati, hehehe, rekao mi je da se opustim i uživam u svojom prirodnim radovima. Ja već uživam  lol! 

Ja se, dakle, sledeći put javljam doci za jedno pola godine i to zbog redovne kontrole ili...čuk čuk...psssssst  yes  sreca 

Tako, dve nedelje nisam bila mirna misleći d ame čeka još jedna gadost nakon samo metar dana.

I ja ne bih bila ja da ne opletem gospodže iz histopatološkog odeljenja u Frontu i poželim jedan dobar sex sa mužem ili već jer frust je neverovatnih razmera! Sramota je tražiti svoj hp nalaz posle mesec dana, sledeći put bijem ;-)

I pohvalim fine sestre u Sterilitetu jer su zaslužile ;-)

Ljubim sve, srećno žene!
Da ti razonoda i uživanje sa mužem rezultiraju kao kod mene.Vučem te za nos i uživajte u svakom trenutku.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/4/2014, 14:19

Anasrce super za srculence.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/4/2014, 14:33

Vasiljević ili Maglić. Ako mene pitaš. Srećno!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/4/2014, 14:37

Hvala vam divne ste.Ljubim vas puno.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/4/2014, 14:43

INV  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/4/2014, 14:49

INV, grlim ljubim i zelim dobar vetar!!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 11/4/2014, 15:34

ragaco ::
Jesi li ozdravila,draga?
Jesam draga konacno  usne 

Biksi, Ragaco, Soja, Karakaca, Niny  osmeh srce  osmeh srce 
Kometak evo stidljivi gvirnem na teme  Very Happy Popravicu se obecavam!
Annci, imenjakinjo, hvala ti od srca! Ja sam samo tako umela i znala da se borim sa necim skroz nepoznatim.. i evo hvala Bogu sad trudnujem  sunny U nekoliko postova sam skretala paznju za dokumetarac i knjigu Ronde Bern "Tajna", obavezo je pogledajte ima na You tube sa srpskim prevodom! Meni ona mnooooogo pomogla!!!

INV draga, tako mi je drago da su se zeznuli za dva polipa! Sad konacno mir i opustencija! Kucica je potpuno spremna za prirodne radove, prema tome navalite, pa da nas ovde sve obradujes kao Zvoncica  love 
Insomnija necu ja vas nikad zaboraviti! Zelim da vas sve povucem na te druge lepse strane!
Ivanice, Zvoncice  usne 

Koracaljke samo hrabro u nove korake, navijam da nam april zaseni mart!!!

anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 11/4/2014, 15:37

ANasrce, bravo za  srce 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 11/4/2014, 15:44

Dok cekamo Vucka sa izvestajem bete ja da javim stiglo pismo konsultacije 30.04.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/4/2014, 16:02

Bravo, Karakaca  bravo d b d b d b d b d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 11/4/2014, 16:31

D77 hvala draga! kad ces ti na uz?

Karakaca bravooooooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 11/4/2014, 16:52

INV  osmeh srce uzivaj u pravim prirodnjacima,ja sam zaboravila sta je to zbog silnih bakterija Very Happy 
Karakaca,uraaaa radost radost radost bravo za konsultacije,jos malo pa poleces!!!
Anasrce,trudnice nasa,obavezno cu odgledati tajnu yes yes yes 
Sve koracaljke d d d 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/4/2014, 16:59

Karakaca bravo za konsultacije!  bravo bravo bravo 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/4/2014, 17:05

Drage moje, pisala sam u dnevniku, ništa od nas ovog puta, beta je pala sa 46 na 36...
Biće više sreće za nas u sledećem izvlačenju, znam.

Hvala vam puno na podršci. Guramo i pratimo se dalje, do konačnog ostvarenja cilja  d 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/4/2014, 17:23

Vuchice,grlim i ljubim ,bice dobro sledeci put,biohemijska trudnoca je dobar znak. zagrljaj 
Anasrce,bravo za malo srculence,sad se opusteno trudnuj! konfete  konfete  konfete  konfete 
INv,pa to je super ,da nema polipa!Sad prava opustencija! radost  radost  radost 
Ivanice,zene su ti dale dobre preporuke za histeroskopiju u frontu ili Maglic ili Vasiljevic!
Jeste li videle ,bilo u V.Novostima da ordinacija u Jovanovoj,radulovic valjda,daruje jedan postupak vantelesne oplodnje !Odoh da nadjem clanak!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/4/2014, 17:34

http://www.bolnicabeograd.co.rs/humanitarne-akcije
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/4/2014, 17:41

Karakaca,bravo za pismo ! radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu