KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 9/4/2014, 19:23

Drage, samo da vam se pohvalim da sam upravo u DZ sve zavrsila bez problema-dobila sifru 0.200, Utrogestan na recept, Fraxi na nalog i seka mi je odmah na ruke dala 15 kom.i sve je proteklo u najboljem redu.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/4/2014, 19:25

sjajno, d77, eto, bezveze si se brinula!!! čestitamo 

ostalim devojkama, jos malo poljubaca
 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 9/4/2014, 19:36

Super D77, neka se i to zavrsilo. Sad se opusti i uzivaj :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 9/4/2014, 19:47

Vuchice, uzivaj, jer si zasluzila...  sunny 
A meni se blizi ponedeljak i prvi UZ  Rolling Eyes 
Suzo  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neris8 9/4/2014, 20:08

D77, koliko su ti prepisali boca dnevno? Ja sam danas bila kod hematologa. Preporučio mi je jedan fraxi dnevno sve dok mi je d dimer u granicama, a ako se desi da predje duplu vrijednost max granice, treba da pojacam i injekcije na dvije dnevno. Rekao mi je takodje da je pored MTHFR i PAI bitno to sto imam kardiolipinska antitijela. Ja sam mislila da su mi ona u redu jer su u referentnim vrijednostima, ali izgleda da ne valja ako su uopste pozitivna.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 9/4/2014, 20:28

Neris, primam Fraxi 1x dnevno... D dimer mi je bio prosle god.na gornjoj granici, pa bi trebalo i to kontrolisati.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 10/4/2014, 08:02

Da čestitam svi novim trudnicama  b b b b b b b b i navijam za sve naše čekalice  d d d d d
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/4/2014, 08:54

Vuchice draga, cestitam  igra igra igra igra igra igra igra  da nam budes lepa i debela narednih meseci  igra 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/4/2014, 09:02

D77 bravo, vidiš da je sve dobro prošlo  radost radost radost  Sad čekamo uz  igracice igracice igracice igracice Proveravaj D dimer.

Vuchice  trudnica  bebe  as    love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 10/4/2014, 09:36

Vucice, baaas si me obradovala!!! Divna vest!! Svaka cast! Zaluzno!! :))

Imam jedno pitanje za sve, juce mi je bio 7.dan ciklusa,a 6. dan stimulacije, estradiol mi je 83, a LH 6,1. Dr mi je izgledala zabrinuto i promenila mi je nesto malo stimulaciju, dodala mi je Menopur...Trazim odgovor od juce sta da ucinim da budu sutra bolji rezultati......Pomagajte! :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 10/4/2014, 10:26

Afrodita, zavisi koje su referentne vrednosti estradiola u lab, čak i ako je mali, verujem da će dr to popraviti. Nemoj da te muči što su ti menjali terapiju, meni su je menjali svaki uz i na kraju izvadili 7 kom i svih sedam oplođeno, dobijeni savršeni embrioni. Normalno je da menje na osnovu uz nalaza, to znači da ne idu šematski nego se prilagođavaju svakom pacijentu...bar ja to tako doživljavam  Very Happy Menopur je, koliko se sećam, zadužen za kvalitet jć


Poslednji izmenio insomnia dana 10/4/2014, 10:38, izmenjeno ukupno 1 puta
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 10/4/2014, 10:31

Draga Nesanice, nemam ref.vrednosti jer mi nije dat nalaz-ostao je kod njih, a imam samo rezultat, napisan na listi. Bas sam se uplasila.....Hvala ti na brzom odgovoru :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 10/4/2014, 10:37

To onda verovatno znaju devojke koje su radile vto u Višegratskoj, nadam se da će se neka javiti  Very Happy 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 10/4/2014, 10:52

Afrodita, najgore sto sad mozes da radis, je da se nerviras. To to ne treba, a grc i nervoza uticu na hormone i na rast folikulcica.
Veruj lekarima i pitaj ih sve sto ti nije jasno.

Probaj da se opustis. Mnoge od nas su uzimale i nesto za smirenje tokom postupka, bromazepam, persen, neki caj za opustanje i mirniji san

Srecno!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 10/4/2014, 11:43

Afrodita,nema ništa što bi ti mogla uraditi,organizam tako reaguje.
Pratiće te,menjati terapiju po potrebi...nekome treba maloviše vremena.

Moj E2 je 6. dana stimulacije bio 51,endo isti kao na početku,folikulčići malecki,pojačali su mi malo terapiju i na kraju došli na odličan rezultat-10jc i 10 embriona.

Sama stimulacija mi je trajala 17dana dok je sve došlo na svoje.

Držim fige i želim ti rezultat kao moj!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 10/4/2014, 12:29

Devojke da li vas je bolela glava dok ste cekale betu?I temperatura 37 konstantno?Da li je mozda to od utrica?
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/4/2014, 12:39

Afrodita, setaj sto vise i probaj da se opustis. Unosi dovoljno tecnosti. Bolje ces reagovati na stimulaciju. I ja bolje reagujem na menopur nego gonal jer on pored FSH sadrzi i LH.
Smrdice sto se tice temperature to ne mora nista da znaci, ja sam konstantno imala vise od 37 i kad je beta bila negativna i kad je bila pozitivna.  Ali ti si draga trudna 100% zato ne brini. Nema ni jednog razloga zasto ti beta ne bi bila +.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tulumba 10/4/2014, 12:58

Afrodita,ja sam imala identičnu situaciju kao tvoju prošle godine u februaru.Meni je četvrti dan stimulacije estradiol bio 69,a LH 0,3 samo...Profesor Tulić mi je totalno promenio terapiju isključio Gonal i Diferelin koji sam primala i uključio Menopur po 4 amp.Stimulacija mi je trajala 13 dana...Sve drugarice iz grupe su bile oho ho ispred mene...Na aspiraciji sam imala 3 ćelije i dva fantastična embriona...E sad postupak se završio biohemijskom trudnoćom,za malo pa bi uspelo...Znači bez nervoze,bez sekiracije,biće to odlično.Zato se i rade analize da bi se korigovale prema pacijentkinjama...Veruj u uspeh...To što se menja terapija ne znači da neće biti kvalitetnih ćelija...Navijam jakoooo ljubav 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 10/4/2014, 17:37

Drage moje, nije me bilo par dana pa nikako da pohvatam sta se sve izdesavalo!

Mojoj dragoj drugarici Vucici cestitam od srca betuuu koja ce sutra da se divnoooo duplira  osmeh srce 

Smrdice, dosta devojka ima tu temp pred betu, nemoj da brines!

Bak navijam najjace za histero i dobitni postupak u Genesisu!

Leptirko cestitam na rezultatu za amh,  radost Jedva cekam da poletis! Uzimi malo vitamincica za svoje jc vit c, e, cink, q10 da im pomognes da zablistaju  osmeh srce 

Sareni leptiricu srecnoo bockanje!!!

Sve koracaljke ljubim punooo i vucem za nosiceee!!!

Meni je danas dr pustila i da cujem bebino srce pa se sva raspilavih! Inace sam po M 10+4 a po uz 10+0.. sto se po meni ne uklapa jer mije A bila 20dc, al dobto..dabl za 2 ned.
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 10/4/2014, 18:29

Ančice bravoooooo!!!!
Te će mere da se menjaju kako raste bebac,a ovo po ciklusu ostaje isto.
Jesi li ozdravila,draga?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 10/4/2014, 18:44

Cure, navijam jako za sve  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

Ana srce bravo za  srce srca srca srca srca srca srca srca ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 10/4/2014, 23:26

Ana bravo za srculence, ja bih za Leptirka dodala i Mg ja sam se pokrila sa vitaminima i cekam  b 
Vucko navijam za sutra da se beta lepo udupla
 b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b igracice  b 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 11/4/2014, 08:49

Tulumbice, hvala ti puno na recima podrske....:)) Videcemo vec danas kako stoje stvari. Puno pozdrava za sve koracaljke!!! :))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/4/2014, 08:53

Koračaljke drage, srećni vam koraci  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca  svim  srce  navijam za vas  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/4/2014, 08:57

Anasrce, bravo za dobar izveštaj i srculence  trudnica srce ljubav ljubav ljubav ljubav 

Afrodita, bez sekiracije, imaj poverenja u dr-a, dešava se da menjaju terapiju ako vide da ne reaguješ dobro na nju. Zato uostalom i služi vađenje krvi. Biće sve dobro videćeš, evo da zalijem malo  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu