KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 2/4/2014, 21:51

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 2/4/2014, 21:52

Bravo Ceco jeeeee  bb d bb d bb d bb d bb d bb bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofka 2/4/2014, 21:53

Pita mene jedna vila, sta ja zelim od aprila:
zelja dosta, sto bih krila...
kad bih samo skromna bila
daj mi zdravlje, ljubav, srecu
a i para punu vrecu..
nece moci, veli vila, jedna ti je zelja bila..
da ti kao kod svake zene, radosnica suza krene
da postanes i ti mama, i od tebe ode tama..
Vazi vilo, zelju znas, moras samo jos nesto da mi das:
ispuni barem po jednu zelju svima, koliko god na kutku nas ima!

Zene birajte   cveće 

Leptirko, drago mi je za tvoju mamu, cuvaj je, jer jedna je mama  ff
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od fight&faith 2/4/2014, 21:57

d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v d bb vv x v

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Shizika 2/4/2014, 23:23

Kakvo plodonosno proljece!  likeit likeit likeit 
Pun je Kutak napupalih zhena!  vv trudnica vv trudnica vv 
Nek se ovako nastavi!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Niny, bravo za UZ  srce 
Ceco, chestitam!  čestitamo 
Stihoklepac Sofke, neka bude bash tako.
 bravo vv bravo vv bravo vv bravo


Poslednji izmenio Shizika dana 2/4/2014, 23:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 2/4/2014, 23:55

Ceco, cestitam !!!!  d d d d 

Devojke, je l vidite da nam akcija ide od ruke, da ne kazem rode... roda  roda
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 3/4/2014, 00:03

ceco i ovde da cestitam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od maus 3/4/2014, 08:26

Dobro jutro svima!

Ceco divno, divno sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

Prelepa vest za ceo Kutak!

Sutra Soja da nas obraduje, pa Vucica pa Ganedina roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Na poslu sa, srkucem kafu i razvukla kezinu Very Happy U subotu ranom zorom moram za Bg, pa opet u sledecu subotu a u onu onu onu tamo subotu necu bas ranom zorom za BG, vec malo kasnije radost radost radost radost radost radost radost 

Ani je bolje, hoda ali po malo ramlje. Jos malo je boli, mada mislim da se vise plasi bola, pa zato ramlje. Ne obracamno paznju na to da bi i ona zaboravila na predhodni problem sa nogicom.

Ljubim vas sve do jedne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 3/4/2014, 08:38

Ceco čestitam  vv vv vv vv vv vv 
Neka ti je lagana trudnoća  bravo bravo bravo bravo bravo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 3/4/2014, 08:46

Jutro!

Ceci797 cestitam, nek joj je trudnoca skolska i lagana!!!  trudnica  Ali drugaciji ishod iz one energije i ljubavi Kutka i nije bio moguc!  Wink  CECO, bravo, jako se radujem!  cvet 

Ostale cure jako stiskam!!!  d 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 3/4/2014, 08:51

missile ::Jutro!

Ceci797 cestitam, nek joj je trudnoca skolska i lagana!!!  trudnica  Ali drugaciji ishod iz one energije i ljubavi Kutka i nije bio moguc!  Wink  CECO, bravo, jako se radujem!  cvet 

Ostale cure jako stiskam!!!  d 

Potpisujem sve sto si rekla :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od caci 3/4/2014, 09:49

Dobro jutro
April nije mogao lepse zapoceti...CECO DA TI I OVDE CESTITAM i pozelim skolsku i laganu trudnocu.
Anci mila drago mi je da si bolje hrabrice nasa  poljubac 
Dok ispijam svoju prvu jutarnju kafu a Markicu ukljucena inhalacija ( krenule mukice sa pocetkom proljeca) da vam prepricam dogadjaj od juce.
Kad sam se vracala sa posla kupila Markicu coklodanog Zeku, koji on inace obozava, i nakon sto smo rucali on trazi nesto slatko.I ja odem u spavacu sobu uzmem tog zeka i sakrijem ga ispod trenerke i on dolazi sedi do mene i ja polako otkopcavam trenerku i kazem nenjemu...- Ajde Marko zaviri sta ima unutra !! A on sav seracn ceka i kad je ugledao zeku, uzeo ga i ko iz puske- A zekaaa, a ja miselo da ces da mi pokazes da ti je porastao stomak i da ces da mi rodis bebu.!!!! Ja ostala otvorenih usta. On ode sa zekom a meni ostade knedla u grlu.

Vi me razumete najbolje zato sam htela da ovao podelim sa vama  Sad Sad Sad 

Idem sad imam domaci  lol! 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bundevica 3/4/2014, 10:57

Bravo Ceco cestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo

Devojke, da li mogu da zamolim da mi neka od vas posalje telefon psihologa iz savetovalista. Znam da je Kometica pominjala Milicu, ali ona nam je sad na putu pa ne verujem da ce se skoro javljati. Ako neka ima telefon psihologa neka mi posalje (ili ako je u skladu sa pravilima, neka ostavi ovde). Hvala mnogo ff
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 3/4/2014, 11:50

Bravo za ANčiku što je boljeeeee! Jeeeej!

Bravo i za Cecu ovdeeee! Jeeeej!

Caci, uh, ta knedla neek ove godine konačno nestane i da stvarno budeš pupa napupela od srca ti želim!

Hvala tete, Arsa će biti izljubljen!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 3/4/2014, 12:04

bundevica ::Bravo Ceco cestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo

Devojke, da li mogu da zamolim da mi neka od vas posalje telefon psihologa iz savetovalista. Znam da je Kometica pominjala Milicu, ali ona nam je sad na putu pa ne verujem da ce se skoro javljati. Ako neka ima telefon psihologa neka mi posalje (ili ako je u skladu sa pravilima, neka ostavi ovde). Hvala mnogo ff

Od juce saljem pp, i nikako da budu poslate!  Mad  Bundevice, pisi Hepi pp i pitaj nju.  Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bundevica 3/4/2014, 18:51

Hvala, Missile ucinicu kako kazes  ff 
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 3/4/2014, 22:10

Dobro veče!

Svaki put kad svratim ovde,jedna trudnica više.Čestitam Ceci!
Niny,čula srculence srce Želim ti laku trudnoću.
Čekamo Soju,Vučicu,Ganedinu..,pa onda...Bak,Miss,Kometu,Caci i ostale čekalice.Navijamo,da nas bude što više.

Maus,ljubi nam Ančicu,malu hrabru devojčicu. ljubav 

Mi smo svi bolesni,ali ide na bolje.
Sve vas  d .Odoh da kuvam čaj,pa u krevet.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 4/4/2014, 10:24

Samo da vas ljubnem puuuno iz ovog sivog, zagadjenog, ali lepog Londona!!!

Ceco, cestitke i ovde za betu i neka je trudnoca sto laganija!!!

Caci, ja verujem da ces jednog dana imati i stomacic da pokazes Markicu i da ce imati batu ili seku!

Drago mi je da je ANci dobro!

Bundevice, ja sam ostavila broj psihologa na temi Savetovaliste za VTO. Evo linka, tu imas i broj MIlice koju od srca preporujujem. https://kutak.forumotion.com/t2319p30-savetovaliste-za-psihosocijalnu-podrsku-u-procesu-vantelesne
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 4/4/2014, 10:29

Caci, želim ti od sveg srca da uskoro Markiću pokažeš stomačić  trudnica  Kako je on divan i osećajan dečak  osmeh srce  Vučem te jako  vv vv vv vv vv vv vv 

Ljubim vas sve redom, jedva dočekah petak, da se sutra konačno naspavam. Sutra imamo rođendanac kod jednom slatkog mališe, pa se nadam da neće biti kiša, kao što najaviše  sunny
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od maus 4/4/2014, 13:35

Brzinski da vas sve poljubim i pozdravim. U nekom poslu sam od jutros a sve nesto tapkam u mesu, cini mi se...ili sam prestroga prema sebi...

Cekam Soju nasu dragu da nam javi betu. I ovde da napisem - pri netu sam jos oko sat vremena posle ko ima moj br mob neka mi posalje sms i ulepsa dan.

Nema Tine, Cufte, Dace...`ste bre???

Ajd sad stvarno cao!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 4/4/2014, 13:50

Ajde ajde Mimi.

Ja da se prijavim samo.

Dete trenutno spavka, a ja vatam zjale, umesto da perem kosu.  Very Happy 

Stisak veliki.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 4/4/2014, 14:00

Nestigoh da se javim. Gomila nekih događanja, ne stižem do komjutera!

Koliko vidim, april smo oderdila da bude za bebe i dijete..... zadaci nisu laki...pazite se!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 4/4/2014, 14:47

Dan, Jutra

Samo da vas pozdravim, i mala info za sve, a najvise za Bak i Metu Kometu, sredinom maja startujem. Ima i do tada jos ponesto da pijuckam i pustim krvcu, ali maj je nas. Trudnovacu zajedno sa Bak i Metom.

Info za Mimicu. U junu igramo u onoj tvojoj fontani u Lozani. A sad saljem veliki poljubac Ani.

Ljubim sve i masem sa auto puta ns-bg
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 4/4/2014, 14:49

Missi, Bak i Meta, trio fantastiko, jos malo pa trudnice nase!  sreca sreca sreca 

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 4/4/2014, 14:51

Opa bato, opa miss! Kako ću da navijam, pojma nemaš!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu