KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

+20
lelas
Simona
Vuchica
lenjivica
Niny
KoMetaK
makica84
Tinche
missile
Gramatika
bak
Čupsi
MAAKKI
Erata
Mirjana
sareni leptir
Ema78
ZarPtica
anak
HappyGirl
24 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Niny 5/12/2012, 14:23

Draganice, nadam se da će mi pomoći, znaću tek kad odem 2-3 puta :) Zovi da zakažeš, gužva je, posebno za popodnevne termine.
usne
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 14:36

Ja bila u cetvrtak, kasnila, i imala sam samo pola sata. Sita sam se isplakala, valjda mi naislo sve sto sam cutala i bacala pod tepih. Rolling Eyes Idem u sredu na jos jednu turu plakanja, jer mi je ova bas, bas prijala! Wink lol! Stvarno su divni svi u savetovalistu i predusetljivi! Ne oklevajte, ako osecate da vam treba pordska ili savet ili samo neko da vas saslusa! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Niny 9/12/2012, 15:16

E neka si,i ja sam počela da plačem odmah na početku,a posle sam sve vreme onako kroz suze govorila,uf:-(inače retko plačem,glumim da je sve ok,ali mislim da to sve nas muči treba izbaciti iz sebe i da će nam savetovalište u tome pomoći:-)ja idem sutra opet


Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Vuchica 17/12/2012, 18:11

I ja planiram da pozovem i zakazem, bas osecam da mi treba, i meni i mm....
Samo neka prodju malo ovi praznici, nekako mi decembar a i januar iscure kao blesavi.....

Pisite kako napredujete, Meta, Niny...
Jel jos neko krenuo?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Niny 19/12/2012, 13:35

Vuchice, ja sam bila već 3 puta i stvarno mi znači. Pre 3 dana mm i ja smo imali ozbiljnu svađu, sutradan od toga sam bila kod psihologa i naravno sve joj ispričala. Pomogla mi je da sagledam sve to iz drugog ugla.... osećam se bolje i verujem da će i biti bolje yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od KoMetaK 23/12/2012, 14:35

Ja sam isto bila 3 puta do sada, iako konfuzna, psiholog mi je pomogla da sagledam neke stvari iz drugog ugla. Napravicu 3 nedelje pauzu zbog toga sto sam van i jako mi je zao, ali u svakom slucaju, mnogo mi je pomogla do sada. Pocela sam da se opet radujem malim stvarima i da planiram narednu VTO. Mada, imam jos mnogo toga sto su mi neuspesne VTO do sada ostavile kao trag, ali znam da sam na pravom mestu i da cu i to resiti uskoro! yes Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Vuchica 10/1/2013, 22:20

Drugarice, i ja sam danas bila na 'upoznavanju'.
Zaista mi je proletelo tih 50minuta, i imam osecaj da sam tek pocela....Vec imam zakazano da sledecu nedelju i jedva cekam

Inace, ja sam juce zvala i eto, zakazala za danas....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 14:11

Nikako da napisem ovde, jako mi je zao sto grad nije imao sluha za Savetovaliste i sto je na zalsot, prestalo sa radom.
Ja sam posle individualnih razgovora isla na psihodramsku grupu, i posle spontanog se vise puta cula sa psihologom iz Savetovalista i mnogo mi je pomogla da prebrodim krizu.
Ja sam prezadovoljna njome i radom sa njom, ona nastavlja da radi privatno, ne znam da li ovde mogu da stavim njeno ime i telefon, pa bolej da ne stavljam. Ako nekoga interesuje, neka mi se javi na pp pa cu vam poslati. A ako kazete da moze da se stavi, stavicu i njeno ime i telefon. Kako mi je rekla, nastavlja se i psihodramska grupa, pa tako mozete i vi da se prikljucite, ukoliko zelite.
Meni je mnogo pomogla ova zena i svakako je od srca preporucujem!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Simona 19/3/2014, 14:57

Žao mi je za Savetovalište...

Kometa,
da li je ta psihološkinja specijalizovana baš za vto ili možemo da joj se obratimo i u nekim drugim situacijama? Mene prvenstveno interesuju situacije u roditeljstvu i povezano sa usvajanjem...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 15:39

Simona, znam da su prosle obuku za VTo, ali ne znam za ostalo. Saljem ti broj na pp, pa nazovi i pitaj, najbolje je tako.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Simona 19/3/2014, 16:20

Hvala puno Kometa :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od HappyGirl 19/3/2014, 21:27

Slobodno napiši draga javno! SVE!  Very Happy 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od KoMetaK 21/3/2014, 21:20

Kad je gazdarica dzala dozvolu - pisem!  Wink 

Ja sam prvih par meseci (2-3) isla kod jedne psiholoskinje (jel' se tako sad kaze za zenu psihologa?) koja mi nije legla uopste, jer se svodilo na to da ja pricam, ona klima glavom i ne podstice me na pricu, niti pokusava da mi pomogne pitanjima. Mucila sam se, bilo mi je malo lakse sto me neko slusa i cini mi se razume, ali nije bilo to to. Pocela sam da izbegavam da idem, nisam imala uopste volju. Njeno ime necu da pominjem, ko je isao u Savetovaliste, zna o kome se radi, a i ovde sam da dam preporuku za psihologa kome verujem i koji mi je pomogao.
Nekako u vreme kad sam se spremala da odustanem od odlazaka, pocela je psihodramska grupa koju je vodila Milica. Zvucalo mi je izazovno, pa sam krenula i mnogo mi se dopalo! Obradila sam najznacajnije stvari koje su mi smetale, pa sam morala da odem, jer sam odlazila iz BEograda. Sa Milicom sam ostala u kontaktu i kasnije, dopisivale se, cule po potrebi. Kad sam dozivela spontani, ona je bila tu za mene, cule smo se redovno preko skajpa, i u 8 ujutru i u 10 uvece, kad god da smo se uklopile (jer je tad jos radilo savetovaliste) i kad god da mi je trebalo i mnogo mi je pomogla da se relativno brzo vratim na noge.
Dobila sam dozvolu od nje da mogu da ostavim njen broj telefona: 0643336482
O cenama necu da pisem javno, ima 2 prostora u kojima radi i cena na zalost, zavisi od toga u koji prostor idete, jer ih i ona placa drugacije. Nahbolje je da nazovete i da pitate sve sto vas interesuje.
Milica je zaista jedna mila, divna, smirena, posvecena i pre svega strucna zena, koja se trudni na svaki moguci nacin da vam pomogne!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od lelas 22/3/2014, 13:18

Bravo za Milicu!!!!!Sad posto ima najave da ce grad finansirati ponovo treci pokusaj,ja se nadam da ce i savetovaliste nastaviti da radi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od missile 18/8/2014, 13:30

Sta je bilo sa Savetovalistem? Ne radi?  Rolling Eyes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od bezdan 11/9/2014, 01:51

Drage moje,i meni treba neki razgovor,ja sam odlozila vto zbog anksioznosti,dr mi rekli od stresa imam i panicne pa bi mi dobrodosao neki razgovor...ali tel jer sam ja u unutrasnjosti..
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od OKacica 11/9/2014, 10:20

bezdan, probaj na:

http://www.hocubebu.rs/kontakt-centar-hocu-bebu/

imas tu telefon na koji mozes da pozoves.

Drzi se draga... poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od dr mali pariz 24/8/2016, 08:08

I dalje postoji jaka potreba za Savetovalištem.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od alisa 24/8/2016, 08:24

Naravno da postoji i uvek ce postojati... ja sam u Visegradskoj videla velikim slovima napisano da odredjenim danima ima neko savetovaliste tamo al nisam proveravala... sledeci put kad odem bas cu da se raspitam
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od dr mali pariz 24/8/2016, 08:32

Alisa, znam za te ordinacije ...ali ja sam mislila na Savetovaliste kao ustanovu jer samo kao takvo postojalo bi s razlogom, a ne kao puko odradjivanje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od alisa 24/8/2016, 08:40

Ja licno nisam bila i ne znam kakvi su... ako budem nasla vremena bas cu da odem... mozda ljudi ozbiljno rade, mozda ne odradjuju samo.... a mozda se ja i samo tesim lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od dr mali pariz 24/8/2016, 08:53

Nisam htela tako da zvucim, pogotovu sto nisam bila korisnik njihovih usluga, ali mi mnogo ozbiljnije zvuci kad se time bavi Tim , a ne pojedinac.😊
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od alisa 24/8/2016, 09:16

Slazem se al ako je dobar i posvecen psiholog i pojedinac mnogo znaci ☺
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne - Page 2 Empty Re: Savetovalište za psihosocijalnu podršku u procesu vantelesne

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu