KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 19:08

Leptirko, hvala draga moja, i ne brini, vjerujem da ce nalazi biti dobri:-)

Ragaco, hvala puno, ljubim vas sve redom :-)

Sofija, samo primiri dok ne prodje ziguckanje. Moju sestru su pregledali sa prvim djetetom i uvijek je bolio stomak, sa drugim nije dala nikom da joj pridje i nikaad je stomak nije zabolio. Nekad su doktori stvarno katastrofa!!!

D77, generacijo moja, tako sam srecna zbog tvoje bete. Uzivaj draga moja , divnooo, divnoooooooo :-):-):-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/3/2014, 19:12

d77 ::Danasnja beta je 806 12 dnt sunny

Cestitke Daco i ovde!!! Neka je trudnoca skolska i lagana! Bila si "otpisana" od nekih dr a sad si trudna!!  osmeh srce likeit likeit sreca Pripazi se malo!

Ceco, super da si se smirila, ne nerviraj mrvicu/e! Mozes i sutra da je uradis ako si nestrpljiva, pa opet u sredu. Navijam za duplanje!!!  b b b b b b b b 

Suzo, super! Juna cemo zajedno!  f 

Sofija, sto kaze Ragaco, sad se primiri i bice sve u redu. Poklopilo se to sto se bebice namestaju sa pregledom, ali bice sve super, ne brini. Da sam na tvom mestu, ja bih menjala lekara isto. Papa u trudnoci mislim da se ne radi, ili bar ja nisam cula. Pogotovu ako nemas razloga, jer si je skoro radila i jer nisi pod rizikom. Druga bi prica bila da si vec imala nesto pa da te kontorlise. I raspitaj se stvarno za komisiju da li uvazavaju privatnike ili ne i onda ces videti gde ces i sta ces. Nemoj da ides i u DZ i kod privatnika na UZ, postedi malce malo. Ne znam ni kakav je UZ u DZ i da li mogu da cuju srculenca, bojim se da ce ti reci da dodjes opet.

Genedina, duso, kako si ti? Jel te hvata nervoza? Navijam da nas u cetvrtak obradujes jednom lepom trocifrenom betom!!!  b b b b b 

Najdi, ako mozes da cekas do cetvrtka - super! Ja ne bih izdrzala, sta god dr da kaze!!! Pogotovu sto beta nije neka invazivna metoda, pa da moras da pazis bebice. Gde si bese ti radila VTO? Za cetvrtak! b b b b b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 31/3/2014, 19:15

lelas ::Evo mene konacno sa izvestajem sa susreta i pregleda kod prof.Kopitovic.
Oni koji su je upoznali znaju da je prijatna zena,energicna i da sve do detalja prouci.O strucnosti nema dileme.
Odem ja kod nje,jer dr iz doma zdravlja predlozi ponovo da radimo histeroskopiju pre Fet-a.Kako planiram brzo na Fet ,ja odlucih da odem kod Kopitovicke da se dogovorim da radim  histeroskopiju u mesecu pre Feta.prvu sam radila u Visegradskoj,lepo prosla ali mi je muka od cackanja a Kopitovicka se vodi kao strucnjak bas za ovo sto meni treba,histeroskopija pre vracanja bebica.
Ponela sve nalaze.kazem profesorki zbog cega sam dosla,ona mi uzima podatke i gleda nalaze.
greskom ponesem skenirane snimke sa HSG -a a ne otpusnu listu i ona ih pogleda i kaze HIDROSALPINKS na desnom jajovodu,ovo je trebalo laparoskopski proveriti i tecnost punktirati.Ja u soku.
Sve od nalaza ok.osim antitela stitne ali sam na terapiji zbog toga.Ponela sam uz od drugog dana ciklusa gde se vidi koliko imam antralnih,kaze,ono sto znam da je dobra rezerva j.celija i trazi da vidi otpusne liste sa postupaka,komentar ,totalno pogresna stimulacija ,uvek kratka sema ,uz veliki broj jajnih celija(i hiperstimulaciju ).kod mene je potrebno primeniti DUGU SEMU,jer prvo treba smiriti moje hormone.Neocekivano.
E najveci sok sledi na pregledu.Zena kaze odmah miomcina,ja  pitam za dimenzije 44x40 mm,nije mnogo narastao od stimulacije.ali ona ga gleda i kaze ,na zadnjem zidu ali zahvatio i prednji zid.Do sad su ga razliciti lekari videli ili na prednjem ili na zadnjem zidu a jedino ga je ona opisala ovako.
I najvaznije,zbog polozaja i izgleda,a zahvata 2/3 zadnjeg zida i intramuralni je (u samom zidi ne remeti kavum)postoji sumnja da se radi o ADENOMIOZI,stanju slicnom endometriozi,koja ometa da se embrion zakaci .E ovo mi jos niko rekao nije.Goca Ivanovic mi rece da nece da radi vantelesnu sa miomom i mi smo odustali od nje i otisli u Prag.Kaze da sa spermogramom kakav ima muz ,ako se ostrani miom mogu i prirodno.
Tako da ona predlaze ,zbog svega,laparoskopiju i histeroskopiju.
Takodje ,gde god radim obazno AHA i preventivnu dozu Fraksiparina ,iako nemam indikacije,a ne aspirin.
Tako izadjoj zbunjena.
Mi smo prosle godine konsultovali jos doktora i bili su protiv operacije.Dr Sonja se slaze da ako ne remeti kavum ,sto je i histeroskopija potvrdila ne treba ga dirati.
E sad kad sam cula za adenomiozu nije mi bilo dobro.
Postoji rizici i kod operacije i u trudnoci sa miomom.
Muz ne dozvoljava operaciju,pa mi unosi jos vecu napetost.
Sve sam bliza odluci da probam biljke i promenu ishrane  i da radim na sebi jer se tek sad nalazim u corsokaku.Da su mi ovo rekli pre 8 godina kad sam krenula u ovu borbu,do sad bi se mioma resila sigurno.
Janici su fantasticni ,kao da nije bilo stimulacije,izgledaju kao kd zene od 20 godina i bilo je i ovulacije posto sam bila 15 dana ciklusa.

ako ce ti nesto znaciti, 6 mjeseci prije postupka sam izvadila 4 mioma, najmanji 3 cm, najveci 6 cm, prednji zid, zadnji zid i po jedan u svakom rogu materice.... cekala 6 mjeseci dok mi nisu odobrili da krenem... rezultat vidis...

intramuralni miomi jesu teski za uklanjaqnje, i ostaju oziljci, i zid materice je stanjen, ali ne zavaravaj se da ce toliki miom da se smanji ili da nestane - nestace samo pod nozem, ili laserom. moja operacija je bila laparotomija, dakle otvorena operacija kao CR. i da, dr koji mi je radio VTO me poslao kuci da "sredim miome" pa kad to zavrsim dase javim, nije htio ni da pomisli na postupak s miomima...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 31/3/2014, 19:20

Draga d77 divna beta! Uzivaj trudnice nasa  trudnica ljubav ljubav ljubav 
Ceco, cestitam za betu, sad navijamo da lepo poraste  vv vv vv 
Lelas draga, mislim da je Koptovicka najveci strucnjak u nasoj zemlji i svaka joj cast sto bez sujete preporuci i pohvali i druge kolege kojima veruje, ja bih je svakako poslusala, ali svako najbolje zna za sebe, kada i koliko mogu telo, psiha i brak da podnesu, saberi se i polako, uz tebe smo sta god da odlucis samo ne odustaj od svog sna  ljubav 
Sofija draga, i ja imam povremene grceve, kazu da je to normalno, samo odmori posle pregleda, ja u sredu idem na prvi uz  Very Happy 
Sareni leptiru, kad nisam nasla fraxi od 0.3 ja sam uzela od 0.4 i istisnem otprilike jednu cetvrtinu, a ostalo bocnem sebi, ne savetujem nista, mozda to nije ok, samo kazem kako sam ja, nisam imala drugi izbor.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 31/3/2014, 19:23

E da, jos da poskocim za Suzinu uspesnu komisiju i za sve ostale drage cekalice  vv vv vv vv vv vv vv vv 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 31/3/2014, 19:36

Kometice OK sam, iscekivala danas 9. dpt implantaciono krvarenje , znak da sam trudna , ali uzalud- nema ga . Gore sam u 1 postu od danas pisala da sam imala bolove u stomaku danas , ali sam jutros bas dosta kasljala zbog alergije pa sam pomislila da me zato ne boli stomak , mada su bolovi bili slicni menstrualnim , cak i upredelu jajnika . Znam da sam ovog puta uradila sve sto je bilo do mene , od ET primam na 3. dan i Progesteron depo. Pijem Glukofaz 1000 uz dorucak i oko 4 kad rucam . Valjda me to sve cini mirnijom i blizom pozitivnom ishodu .

Ako opet bude negativno , ne znam da li cu moci i kako to da podnesem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 31/3/2014, 19:38

D77 bravoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je super beta,ma odlicna je uzivaj.
Sofija pridruzujem se ostalim komentarima ko jos pregleda trudnicu koja je tako malo trudna pa to nema nigde.Samo leskaraj i prestace stomak da boli.
Lelas ipak treba da doneses odluku sa muzem,meni je moj najveca podrska i uvek sve radimo u dogovoru,ali mislim da trebas da se resis tog mioma.
Najdi navijam za cetvrtak.
Ostale devojke veliki poljubac
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 19:40

Još da poskočim za Leptirka i za dobre nalaze  radost radost radost radost radost radost
Ganedina,nije to siguran znak,mnoge devojke nemaju implantaciono,pa bude BINGO!
Što kažeš,sve od sebe si dala i nadaj se najboljem!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 31/3/2014, 19:43

Ganedina, ni ne ocekujemo nista manje od poyitivnog!
Rale, trudnjaco zgodna, ljubim te!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 19:51

KoMetaK, hvalaaaa, i neka juni nama i svim ostalim djevojkama donese samo srecu :-)

Ninana, saljem ti veliki zagrljaj :-)

Genedina, samo hrabro, mislim na tebe i vjerujem da ce sve biti dobro!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/3/2014, 20:03

Genedina, nisam ni ja imala implantacijsko krvarenje, pa trudna! Mnogo zena ga nije imalo, ako pogledas i ove najsvezije trudnice, malo njih ga je imalo. Nista ne mora da znaci! Drugo, 9dpt nije dan kad se implantiraju embrioni, nego 9-10. dana od formiranja embriona, sto je kod nas aspiracija, tako da su bebice tu, zato i imas te simptome kao pred ciklus, namestaju se i muljaju. Sto znaci da su se beba/ice implantirale pre 2 dana, sad se samo namestaju!  Very Happy  Vazno je da si smirena! Proletece i ova 3 dana i znaces na cemu si. Da me ne shvatis pogresno, ne znamo sve sta mozemo da podnesemo!!! Ja nisam ni pomisljala na amnio jer sam govorila da posle toga namerni spontani ne bih mogla da podensem, pogotovu sto je porodjaj, a onda mi se desio spontani, pa ga preziveh i evo spremam se ponovo za postupak. Iz ove perspektive mi negativna beta nije nista!  Rolling Eyes I ako mi ne bude uspelo sledeci put, znam da cu se manje nervirati nego za 5 prethodnih negativnih beta! Veruj samo! ja verujem da je ovo onaj tvoj dobitni postupak!!!!  yes osmeh srce 

Lelas, zaboravih da ti kazem, ako i kad resis da radis operativnu histero, vidi sa Kopitovickom da li moze ona da ti radi u Betaniji. Ne znam da li za tu operativnu postoji neka drugacija prica od TVL i hitero, ali mislim da ne. Mozes i u BEogradu kod dr kog ti je ona preporucila, ali ja bih bila sigurnija da mi to radi neko kog znam i u kog imam poverenja, pa makar placala. Ne znam da li za tu operativnu histero vazi cena od 35000 u Betaniji ili ne, samo ti kazem sta moze, cisto da imas ideju, a ti ces se raspitati.

Leptirko, ja verujem da ce rezultati bidi dobri, uopste ne sumnjam!!!  osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 21:07

Hvala vam puno drage moje na savetima!! Bas ste me umirile, i eto i umirio mi se stomak...  srca  srca  srca  srca 

Ova Dr kod koje sam danas bila mi se cini da je u principu ok, tipa nije se bunila da mi da bolovanje i prepise lekove, bila je cak i za nekoga ko radi u drzavnom domu zdravlja dovoljno ljubazna, ali je ona smatrala da mi treba pregled, mislim da je prosto takav tip lekara koji zagovara cesce preglede, takva je bila moja impresija.

Nesto se razmisljam da pozovem DZ sutra i da kazem da mi je moj privatni dr zakazao nekoliko dana kasnije UZV, pa da bih da otkazem kod njih da ne bi isla duplo.

Da li je to ok, ili bi mi posle zakerala sa izvestajem za komisiju?


Ganedina, nisam ni ja ovog puta imala implantacijsko, tako da ti zelim slican scenario kao kod mene Wink

 d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 31/3/2014, 21:44

Ceco, nadam se da ce u sredu beta biti velika trocifrena i da cemo se jako jako radovati  b b b vv vv 

Genedina, svim srcem zelim veliko  iznenađenje iznenađenje beta beta roda roda roda a tvoja osecanja i ponasanje je potpuno ratumno , imas moju potpunu podršku i razumevanje

Lelas, najbolje je da sve to sredis pa da ides po svoje  beba beba 

Dacika, divna beta, ja sam presrecna zbog tebe  as srce ljubav 

Sofija, bitno je da je bol prestala, samo odmaraj i uzivaj sa svojim bebicama zagrljaj zagrljaj 
Najdi, da u cetvrtak bude velika beturina  b b b b 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 31/3/2014, 22:30

Genedina opisti se i uzivaj.Ne dozvoli da te nervoza  f  f  f savlada kao mene.Sela sam i sa sobom razgovara da mi to ne donosi nista dobro, i danas sam potpuno druga osoba.Najvise me tesi sto mi je organizam normalno prihvatio ceo postupak i sto on slusa mene, a ja njega.Tako da samo napred, pa da ti i ja slavimo zajedno vv vv vv sa nasim grugaricama koje nas sve do jedne podrzavaju i podre.
D77 sve cestitke za divnu betu i uzivaj u svojoj trudnoci.Hajde malo vuci za nos d  d  d , nece da skodi  jumping  konfete  navijači1
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 22:38

d77 ,sve cestitke! rekosmo mi da ce biti oko 800 betA !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 31/3/2014, 23:24

Leptirko ,navijam da hormoni budu ko bombonice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 23:36

zna li neka od vas gde ima jeftin i dobar uZ aparat tj pregled ginekoloski da se uradi u bg ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 08:12

Dobro jutro, ranom zorom se javljam jer sam jutro oko 6 kada sam stavljala Utrogestan na gacama primjetila braon mrljanje, bila je i jedna mala tackica svjeze krvi. POtom sam stavila Utogrstan i otisla da odmorim. Sada  nakon 2 sata sve se smirilo, malo me boluckaju ledja. Danas mi je inace 13, dan od et. Joj sto juce ne uradi onu betu pa da znam,. .. Sada nisam pametna da li da ostanem da lezim i isprimam ovo do cetvtka pa onda da uradim betu, ili da vidim do vecersa sta ce biti .....ako prokrvarim stvar je jasna. Sta vi ako ste budne mislite o tome? c
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/4/2014, 08:21


Nadji10 , da ti je 7-9 dpt ja bih ti sad cestitala trudnocu . A posto ti je 13. dpt ne znam , mozda je i to znak trudnoce . Da sam na tvom mestu ja bih se posle dorucka lepo spremila i otisla do laba da uradim betu . Ako si trudna ona ce to sigurno pokazati . Ti odluci sama kako smatras da je najbolje za tebe . U svakom slucaju ja navijam jako i cekam da javis trocifrenu betu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 08:34

Evo imas i svjeze krvi... tuga 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 08:35

Odoh da jedem pa u lab
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/4/2014, 08:44

Najdi nadam se da ce lab reci da si trudna,ali ja mislim da treba da radis betu danas.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/4/2014, 08:48

D77 bravo, odlična beta  bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Najdi, čekamo betu veliku beta beta beta beta 

Mi smo juče videli našu bebu i srculence koje kucka  srca srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/4/2014, 08:51

Nadji nemora ništa značit uradi betu pa ćemo vidjeti a ja navijam da nas obraduješ velikom betom drćžim fige  molitva 
Ganedina i Ceco vi ćete zajedno da trudnujete navijam jako za vas samo opušteno biće sve dobro  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Vučice ,Sojo još malo pa i vaša beta stiže  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Drage moje imam jedno pitanje trebam sutra počet sa mikrogoninom pred histero kako se on pije ? jel jedan put na dan i jel bitno prije ili posle obroka?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/4/2014, 08:52

Danas čekamo i Cecinu poduplanu betu  navijači2 navijači2 navijači2 

Ganedina, navijam iz sve snage za tebe i mrvice  bravo bravo bravo  Ni ja nisam imala implatacijsko krvarenje, niti neki drugi znak trudnoće, pa evo bebice  vv vv vv 

Lelas, neka si otišla na konsultacije, treba čuti više mišljenja. Dajte sebi vremena mužić i ti da razmislite i da donesete pravu odluku  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu