KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/3/2014, 20:06

ivanice pisacu ti na temi imunologije o cenama u konyilijumu i tormbofilijama ...
 srculence ,,, cmoka  cmoka 
 neko je pitao zaa fraxiparin ,utrogestan ....na recept ..ja cu u ponedeljak pokusati da dobijem na recept utrogestan ,ali neznam kolkio cu uspeti .da ima neku kutiju bar kad odem u ns .
 sto se tice fraxiparina ,i meni je dr opste prakse rekla da joj donesem samo papir sa vto procesa gde pise da to moram primati i mora mi dr napisati da sam sposobna sama sebi davati tu inekciju ,kako bih to uzimala iz d zdravlja i bola se kuci .
 ninana,sofija ....pratim vas ...divna beta i jos laksa vam bila trudnoca .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/3/2014, 20:12

Nadji, dobrodosla draga!!!

Da sto pre prodje ovo cekanje i da zajedno docekamo ogromnu beeetuuuu!!!  beta  beta  beta  beta 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/3/2014, 20:16

kometak ,imas pp -odgovor.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 26/3/2014, 20:17

annci, sta ti radis, na kakvom si statusu? Citala sam tvoja iskustva sa prirodnjacima, jel planiras jos neki uskoro?
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/3/2014, 20:18

Ja danas zakljucila bolovanje kod dr opste medicine i usput pitala za Fraxipparin, ali dobih odgovor-ne znam ja da li uopste moze ovde... niko to nije uzimao... javi se svom ginekologu da ti on napise...  Very Happy 
A stomak i dalje mulja i boli...sta li se desava, ne znam  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/3/2014, 20:26

... ada ,dobila sam i tri kutije folnaka tada kada sam isal po gluformin ,,,sve na recept .
 d 77 ,opusti se i ne brigaj ...bice sve ok .
 kakva je gzuva u genesisu ,ima li je uospte ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/3/2014, 21:35

Ninana, super beta, cestitam!  lol! 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 26/3/2014, 21:46

annci ::
ivanicasale ::
bundevica ::Sad kad ponovis betu a ona 15 000 lol!" alt="lol!" title="lol!"> 
Bicete vi u stratu  family

prepisujem...

i potpisujem....
 smiledraw smiledraw smiledraw 

hahahahahaaha lude ste ja kad sam videla Sofijinu Betu prvo sam pomislila na reklamu za ARIEL prasak
Sofija mila jedva cekam sutra da vidim cifru saljem ti rode i prasim da se lepo udupla roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 26/3/2014, 21:48

Bravo, Ninana!!! OOOdlicna beta!!!  vv  vv  vv 

Sofija, navijam da sutra da padnemo na doope od tvoje  cveće 


 konfete Mi sutra idemo po nase bebirone!!!! konfete    Pisem kad se vratim sa ET!  konfete
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/3/2014, 21:56

vuchice ,jeeeeeeeeeeeeeeeeee f  f  f  f  f  f  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 26/3/2014, 22:25

Sofija draga, čestitam ti!!! WOOW kakva beta!!!  d d d 

Leptiriću, želim ti srećan početak i u odličnim si rukama!!! Dobrodošla u moj grad  bb 

Ana, divno... srce 

Vučice, divan broj, dovoljno je to, ne brini  radost 

Ninana divno, divno!!  sunny 

Srculence  zagrljaj 

Čekalice naše, držim vam fige jako, jako!!!! Ovo proleće je divno počelo....
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/3/2014, 22:31

insomnia ,Ns --obozavam !!!!!!!!!!!! igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 26/3/2014, 22:33

Ninana cestitam as 
Srculence zao mi je,upravo znam kako se osecas.Nas je jedan andjeo usrecio,a sada bismo i mi njega da usrecimo batom ili sekom i da mu detinjstvo ucinimo bogatijim.Upravo znam kada kazes ne zelimo da ostane"sam".Ja bih se i pomirila sa sudbinom da imam samo jedno dete i hvala Bogu sto mi je i njega dao,ali nekako ne mogu da mislim samo na sebe.A vec sam i umorna od ovih postupaka,psihicki.Ovo je vec treci put da nije uspelo i stvarno ne znam sta dalje  Crying or Very sad  Kada se stisaju emocije,oporavimo se ,odemo na odmor...e onda cemo videti sta cemo.
Cure koje cekate betu,NAVIJAM  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 26/3/2014, 22:33

I ja  srca1  Ako ti nešto treba, tu sam!
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 26/3/2014, 22:39

Ninana, bravo za betu koja je extra  d d d good job 

Sofija, jedva čekam tvoju astronomsku cifru da vidim, Ginisu jedan  lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

SladZana moja, bravo za  srce Biće sve o.k.  yes srca srca love 

Vuchice, i ovde da poskočim za bekice  x x x x d d d 

Šareni  napred scuro 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 26/3/2014, 22:41

Koraci wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 26/3/2014, 22:45

Ninana, divna beta, divna :-)

Sofija, jedva cekam da se javis sutra :-)

Vuchice, sretno sutra :-)

Sareni leptiru, srecan pocetak :-)

Sve ostale djevojke pozdravljam i zelim nam joooosss mnoooogooo ovakvih divnih beta sto prije :-):-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 26/3/2014, 23:36

Ninana cestitam mila odlicna beta  sreca konfete konfete konfete konfete čestitamo 
Sofija kad god vidim onu reklamu za prasak za ves mislim da su je svi videli,kada muz kaze sva sreca pa ih je troje a zena kaze "pa ne bas"   Laughing  tvoja beta mi padne na pamet tako ces i ti na prvi UZ-i a sutra ce biti lepa i dupla beta naravno  yes sreca cveće 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 27/3/2014, 00:07

Leptiricu brbljivi  Laughing  i ja sam u NS-u ako ti nesto treba  yes 
 sretan početak napred scuro srcasti poljupci 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 27/3/2014, 07:44


Srculence , zao mi je . Izgubljena je 1 bitka , ali ne i rat . Idemo dalje .

Nadalice , zao mi je sto ni 3 put nije uspelo . Makar imas to tvoje zlato da se tesis . Odmorite se ovog leta pa onda napravite plan za dalje . Ja bih ti savetovala da svakako uradis neke dodatne pretrage iz krvi, histeroskopiju itd, mora da postoji neki problem , samo ga treba otkriti .

Ninana divna ti je beta . Pretpostavljam da ce i kod tebe biti isti scenario kao kod Sofije -2 bebe .

Sofija , cekamo danas da nam javis astronomsku betu . Jedno je sigurno - ti ces nam kutku po njoj biti apsolutni rekorder !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vuchice zelim ti srecan susret danas sa tvojim bebironima . Drzim pesnice da se bebe lepo zakace i ostanu tu narednih 9 meseci .

Svim cekalicama zelim da sto pre ugledaju najmanje trocifrene bete .

A svim koracaljkama uspesne sve naredne korake.

Ariadne , mogla bi i ti da nam kazes gde i kad si radila IVF .
Koliko sam ja informisana utrogestan se na recept moze dobiti tek kad se dr. donese pozitivna beta , tako je po zakonu i ja ne verujem da ce vam ga bilo ko pre dati, bez obzira sto nam to pise u lekarskom izvestaju . pa svakoj od nas to pise. Evo ja sam po povratku iz Praga otisla do mog ginica za nalog za progesteron injekcije i tom prilikom ga bas pitala u vezi utrogestana i on mi je samo potvrdio to sto sam vec znala i upravo napisala . Vrlo slicna situacija je i sa fraksijem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 07:46

Ganedina  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 27/3/2014, 07:52

sofija jedva cekam da vidim danasnju betu Very Happy 
drage koracaljke  ljubav 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/3/2014, 08:29

Vec 6. mesec primam fraxi i utrogestan, sve od prvog do zadnje sam dobila na recept...ako nece dr. da vam da idite kod zastitnika prava pacijenata i ne odustajte...pogotovo sto su sad ukinuli ucesce za utrogestan. Do febrara je bilo 800 i nesto din za 3 kutije...A fraxi jedna boca je oko 250 din x 10 meseci, pa necete valjda da same to finansirate... hvatajte ih za gusu...

Kome trebaju rode, saljem roda roda roda roda roda 
kome treba da ga vucem za nos, vucem...
ko se bocka, navijam... navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/3/2014, 08:42

Sofi, danas iz sve snage  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Da raaaaaaaaaaaaasteeeeee beeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaa!
 ljubav ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 09:00

Sofija, navijam jakoo za lepu betu  ljubav ljubav ljubav ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu