KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 14/3/2014, 14:35

Jelena 87 takođe,mislim da ćeš od nje dobiti najsvežije informacije.
A tog njihovog štelovanja ima,na žalost,kako državno-tako i privatno.
Biznis,kao i svaki drugi  Mad 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/3/2014, 14:39

Leptiru, baš bezveze  Rolling Eyes  Shvatam da te je najviše strah zbog briseva i to je sasvim opravdano. A još i ta kontracepcija  Rolling Eyes  Raspitaj se kao što ti je Bak rekla, nemoj da dozvoliš da je piješ, ako ne smeš.

Ja sam prvi put u Višegradskoj pila kontr. a sad nisam, već odmah 2dc krenula sa bocama.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 14:40

hvala cure ,pitacu  jelenu .ipak ste vi sve ovde ok ..ja ponekad planem ,izvinite i ne zamerite mopjoj brzopletosti i ostrini ...nikad nijednoj nisam pomislila zlo ,ali ponekad mi  je ocigledno jezik brzi od pameti a nekoo shvati bukvalno sve sto kazem .
izvinjavam se .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 14:44

Niny ::Leptiru, baš bezveze  Rolling Eyes  Shvatam da te je najviše strah zbog briseva i to je sasvim opravdano. A još i ta kontracepcija  Rolling Eyes  Raspitaj se kao što ti je Bak rekla, nemoj da dozvoliš da je piješ, ako ne smeš.

Ja sam prvi put u Višegradskoj pila kontr. a sad nisam, već odmah 2dc krenula sa bocama.
a na osnovu cega su ti tako odredili da krenes bez kontracepcije ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/3/2014, 14:47

Sladzana, divna beta :-)

Sareni leptirko, ne daj se...i mene isti strahovi brinu...ja sam vec na kontracepciji, na konsultacije idem 25. 03. a djevojke kazu da je i juni rezervisan, tolika je guzva...nadam se da ce ti sve biti u redu, i nadam se da ces sto prije krenuti u proces!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 14:50

suzo a gde ti radi vto ? u leskovcu za jun jos nema sema
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/3/2014, 14:53

sareni leptir ::
Niny ::Leptiru, baš bezveze  Rolling Eyes  Shvatam da te je najviše strah zbog briseva i to je sasvim opravdano. A još i ta kontracepcija  Rolling Eyes  Raspitaj se kao što ti je Bak rekla, nemoj da dozvoliš da je piješ, ako ne smeš.

Ja sam prvi put u Višegradskoj pila kontr. a sad nisam, već odmah 2dc krenula sa bocama.
a na osnovu cega su ti tako odredili da krenes bez kontracepcije ?

Nemam pojma pravo da ti kažem. U Višegradskoj šteluju cikluse pomoću kontracepcije. Sada mi je dr rekao idemo bez kontracepcije i to je to. Pogledao je hormone, pa možda na osnovu toga.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/3/2014, 14:55

sareni leptir ::hvala cure ,pitacu  jelenu .ipak ste vi sve ovde ok ..ja ponekad planem ,izvinite i ne zamerite mopjoj brzopletosti i ostrini ...nikad nijednoj nisam pomislila zlo ,ali ponekad mi  je ocigledno jezik brzi od pameti a nekoo shvati bukvalno sve sto kazem .
izvinjavam se .

Tu smo da pomognemo jedna drugoj, koliko možemo  osmeh srce Uvek ima nekih nesuglasica, osetljive smo i to je normalno.  ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 14/3/2014, 15:06

Sareni Leptiru, jako mi je zao sto su te tako nasekirali, potpuno te razumem, nama je svaki mesec kao godina. Mislim da kontracepcija pre vto ima smisla kad imas pcos da se jajnici odmore i umire pred stimulaciju i da ciste popucaju, a da se inace koristi i da se nasteluje pocetak stimulacije. Raspitaj se dobro da li smes da uzimas kontracepciju pa ih napadni ako ne smes, nazalost mislim da su retki doktori koji se bas posvete pacijentu i pregledaju sve analize detaljno pa me ne bi cudo da im je to promaklo.  zagrljaj 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/3/2014, 15:12

sareni leptir ::suzo a gde ti radi vto ? u leskovcu za jun jos nema sema

Sareni leptiru, ja sam u BiH, u Banja Luci trebam da radim..izgleda da je svugdje neopisiva guzva Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 15:14

nema je jelena87 da se javi .. Sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 14/3/2014, 15:26

Malo da zalijem za Ganedinin endo  zalivanje zalivanje zalivanje  vv vv vv 
Sladzo  konfete čestitamo
Niny, Sojo i sve ostale divne Koracaljke, hvala na podrsci  poljubci 
Da nam procveta mart na Kutku  konfete 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/3/2014, 16:01

Sovo jesi ponovila betu drzimo fige da se lepo dupla da ta devet meseci zagliss smotuljsk
Sofijaaaaa za mrvicu navijamooiiii
Ganedinaaaaaaaa za endoooo 
Soja takodje navijamooo
Niny Sladzo uzivajte !! pridruzite se trudnicama 
Brbljiva gde god odlucis ns ili leskovac mora biti bebe !
Sretno i bebicetno koraci !!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/3/2014, 16:03

Ninanaaaa drzimo fige za debelz beturinu !!
Suza i tebi se priblizilo
Mi smazno navijamooooooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/3/2014, 16:47

Sovice čekamo lepe vesti i debeluuuuu betu  b b b b b b b b b b b b b d d d d d 
Sojčice lepotice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Ninana  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Ganedina  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  malo tvoj endo  poljubci poljubci poljubci 
Sofi umoljava se tm da popije jedan pivenzi za mene me  lol! lol! lol! 
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav trudnica zagrljaj 
Ninyć SladŽo trudnaje naše lepe  love love d d d d d vv vv vv vv vv 
Vuchice sretno na UZ  d d d d d 
Brbljivice gde god da odlučiš navijam za  d b b b b b tapšanje tapšanje tapšanje 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 16:49

noja ,zvala sam kao sto si mi preporucila .... nije doktorka tamo do 27og ali mi je sestra rekal da sve skeniram i posaljem im nalaze pa da  ta DR.pogleda kada se vide ,i da mi kaze sta i kako dalje i kakav bi bila sema za mene .pitala sam je za LAC ona mi rece da nesmem kontracepciju zbog LAC ali da sacekam jos misljenje hematologa.tako da devojke,sve sam bliza toj drugoj klinici .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 14/3/2014, 17:00

Brbljiva, tj. Šareni Leptiriću, žao mi je što je tako ispalo. Možda je Nebojša zaboravio da ste se dogovorili da nema kontracepcije, a dešava se, veruj mi. I ja sam mu neke stvari više puta ponavljala, jer nas je mnogo, teško da se svega seti. Uz to, ja sam u Le, za svaku sitnicu sam išla gore, a viđam ga i u komšiluku, živi na minut od moje zgrade... Što se gužve tiče, ogromna je. Znam da je veliki problem ureaplazma kod vas i sad kad ste je se rešili, trebalo bi da što pre krenete. Ako se uklopiš ranije, ti idi u Genesis. Ne znam šta da ti kažem, osim da jako navijam za tebe  cmoka 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 17:22

sojo ,sada sam prosledila email u n sad jer smo se tako dogovorili ,pa ce sestra da vidi sa dokotrkom kada bi to moglo ....neznam ni zbog finansija koliko ce to biti .ali se mlada doktorka konsultovala sa nebojso i par puta me zvala da bi se dogovaral sa njim,i ispade jun .mada cisto sumnjam da ja smem da pijem kontracepciju,ali njima to odgovara opet ,i verujem da bi me opet stavili za jun .cekam da vidim sta ce mi hematolog reci,ako nesemm na kontracepciji da  budem zvacu le i prosledicu im napismeno ,jer sam tako trazila da mi poslaju emil iz bg .ako  le moze da e ubaci maja ,aprila -onda ok .ako ne ,krenucu u genesis.
 kako ide kod tebe ,koliko si ti bila na mikorginonu ? ja sam se tome nadala da me nece staviti na mikorginon ,pa zato se nisam opterecivala ,,i gle sada sta se desava ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 17:35

sareni leptiru imas pp

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 17:41

hvala duso sto si se javila ..imas i ti ... Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 14/3/2014, 17:43

sareni leptir ::kako ide kod tebe ,koliko si ti bila na mikorginonu ? ja sam se tome nadala da me nece staviti na mikorginon ,pa zato se nisam opterecivala ,,i gle sada sta se desava ...

Ja nisam bila na kontracepciji, čekali smo da krene ciklus u Martu i 3.dc krenula sa stimulacijom

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 17:45

odlicno ,a sto ja nisam mogla tako da krenem ?! tako je bio dogovor da i ja ili u martu ili u aprilu krenem sa vto ,bez kontracepcije  !!!!!znaci ispali su bas bezobrazni !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 14/3/2014, 17:48

Pozdrav cure

Leptiricu, zao mi je sto se toliko nerviras, ne mogu nikako da ti pomognem jer o tome ne znam mnogo i nemam iskustva, ali ti saljem  zagrljaj 
Ganedina, posto nema kise, zalivacemo mi, da endo bude odlican  zalivanje zalivanje zalivanje
Malo sam sludjena ovih dana, pa me nema, betu cu ponoviti u nedelju u Frontu, po rasporedu...a nisam ni trebala da je radim ranije, sad se samo nerviram i brinem zasto je mala, da li bi bila ok da sam sacekala kako su mi oni rekli, zasto nisam mogla da cekam i trista stvari mi se mota po glavi, lepo cu ekspolidrati, a moram da budem mirna do prekosutra.  borba
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 14/3/2014, 18:00

sareni leptir ::odlicno ,a sto ja nisam mogla tako da krenem ?! tako je bio dogovor da i ja ili u martu ili u aprilu krenem sa vto ,bez kontracepcije  !!!!!znaci ispali su bas bezobrazni !
Kod mene je evidentno da mi kontracepcija ne odgovara nikako, prvo zbog mutacija koje imam, a imaš ih i ti, povećan je rizik od nastanka tromba, plućne embolije... a drugo, imala sam dva postupka sa kontracepcijom i oba puta je bilo jako teško da se pokrenu jajnici, primala sam dve nedelje ter. Sad već mogu da kažem da imam dva postupka iza sebe bez kontracepcije (oba u SPEBO-u), sa dobrim odgovorom na stimulaciju. Nebojša je jedini dr. koji je saslušao svaki put ono što sam imala da kažem, a imam utisak da sam mogla i sama sebi da odredim ter. a da on to samo pozdravi. Nije fer to što su tebi uradili, slažem se sa tobom. Razmisli, na tebi je odluka. Ti u postupak treba da uđeš mirna i sa poverenjem u ekipu koja te vodi.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 14/3/2014, 18:34

Niny predivan nacin na koji ste saopstili porodici!!! Bas, bas emotivno!  srca srca 
Ganedina, maxialna doza je 4x2, mislim da je Pegaz uzimala tako, ali u dogovoru sa Sonjom. Ne znam da li da uzimas na svoju ruku? Meni je 12 dc bio 8, na dan transfera 8,9 mm. Kazu da je ok od 8 pa navise, tj. neke klinike rade i od 7,5 mm.
Vuchice?  doktor ?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu