KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 19/3/2014, 12:33

Zvončice, divne vesti, neverovatne, život piše romane, zaista  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Čestitam draga, neka je sa srećom, da ti bude školska i lagana trudnoća  trudnica vv vv vv vv 
 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

Suzanasaki, znači sada si u 8.nedelji trudnoće? Kada ćeš ponovo na uz? Navijam iz sve snage da čujete srculence  srce trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 12:36

Zvoncice, iznenađenje iznenađenje cestitke draga od srca! NEka ti trudnoca bude sto laganija i da uzivas u svako sekundu iste!!! I meni si ulepsala dan i dala novu snagu! Cuda se desavaju i onima koji im se ne nadaju!!! Mogu misliti tvoj sok kod lekara, posle svega!!! Trudni ste-nisam!!!!  Laughing  Laughing  Laughing  osmeh srce osmeh srce sreca sreca d d d d d bb bb bb bb bb d d d d d d cveće nemam reči  nemam reči  

p.s. Mogla si ti ovako do kraja trudnoce, da nisi resila na VTO. Eto kako zene ne znaju do kasno da su trudne, ako se ne nadaju i imaju regularno krvarenje.

Korpice, navijam danas za komisiju i navijam za sve vas ovde!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 19/3/2014, 12:45

Vauuuu,koracaljke moje,vise ne mogu da vas pohvatam!!!
Navijam za sve i sve vas zagrljaj 
Zvoncice,cestitam, kakva divna prica!!!Lepo da lepse biti ne moze b b b b b d d d d d ff ff ff ff ff ff 
Zelim da ti trudnoca bude lagana i dosadna osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/3/2014, 12:46

Twinsi , Zvoncice ulepsale ste nam dan 

Trudnjacice uzivajte  trudnica  trudnica 


Koraci samo napred !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 19/3/2014, 12:49

Jelena,procitah sta se izdesavalo,jako neprijatno i stresno ali ubedjena sam da ce sve biti OK srca1 srca1 srca1 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 19/3/2014, 12:51

Koraci ,navijam svim srcem za sve vas!Ne mogu da stignem da citam ko je jos trudan .Twinsi?
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 19/3/2014, 12:53

I ovde čestitke Zvončici, svarno prelepa vest  srca srca srca srca srca srca srca 
Cure drage, sve vas u kompletu ljubim i navijam jako za svaki korak  d 
I danas je KUTAK šaren i veseo, neka nastavi tako  osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 19/3/2014, 12:54

Zvoncice procitala sam tvoju pricu i cestitam ti od srca..da imas laku i lepu trudnocu.. osmeh srce  i vuci nas za nos.... radost radost radost radost radost 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/3/2014, 12:56

Suzana za nedelju dana idi na uz rano je u sestoj cuti srculence trudna si zeno draga ! Nenervija bebca  beba 
Jeco znam jos slucajeva i to bas sa blizancuma kazu krv im se niz boge sve slivala a bebci ok cak i u cetvrtom mesecu bila takva krvarenjavsamo krevet i vc
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/3/2014, 13:07

Devojke HVALA VAM SVIMA!!!Nabrajala bih vas,ali ću neku zaboraviti pošto mi je mozak kao kaša.SVE VAS VUČEM ZA NOSIĆE!Želim svima ogromne bete.Ko zna kad bih ja saznala da sam trudna da nisam htela u Maju da radim vto.Verovatno kad bih osetila mrdanje bebe mislila bih da sam bolesna.Simptoma NIKAKVIH nemam.Tako da sve koje čekate betu i ako nema simptoma i ima krvarenja može da bude bebica tu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2014, 13:09

Vazno je da je jedini merodavan "SIMPTOM" u tvom stomaku  trudnica 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 19/3/2014, 13:16

zvoncica36 ::Devojke HVALA VAM SVIMA!!!Nabrajala bih vas,ali ću neku zaboraviti pošto mi je mozak kao kaša.SVE VAS VUČEM ZA NOSIĆE!Želim svima ogromne bete.Ko zna kad bih ja saznala da sam trudna da nisam htela u Maju da radim vto.Verovatno kad bih osetila mrdanje bebe mislila bih da sam bolesna.Simptoma NIKAKVIH nemam.Tako da sve koje čekate betu i ako nema simptoma i ima krvarenja može da bude bebica tu.

Sestro slatka, kakva prica! Mnogo mi je drago zbog tebe i zelim ti svu srecu!!!
I hvala ti do neba sto sve podelila s nama, mozes samo da zamislis koliko nam svima znaci  d b d b d 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/3/2014, 13:27

Erata ::Vazno je da je jedini merodavan "SIMPTOM" u tvom stomaku  trudnica 
Hvala ti draga ti si mi među prvima koje vučem za nosić.Nadam se tvojoj ogromnoj beti.Volim borce,a ti to jesi.Ljubim te i grlim i nadam se da ćeš nas što pre i ti obradovati.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/3/2014, 13:41

Vuchica ::
zvoncica36 ::Devojke HVALA VAM SVIMA!!!Nabrajala bih vas,ali ću neku zaboraviti pošto mi je mozak kao kaša.SVE VAS VUČEM ZA NOSIĆE!Želim svima ogromne bete.Ko zna kad bih ja saznala da sam trudna da nisam htela u Maju da radim vto.Verovatno kad bih osetila mrdanje bebe mislila bih da sam bolesna.Simptoma NIKAKVIH nemam.Tako da sve koje čekate betu i ako nema simptoma i ima krvarenja može da bude bebica tu.

Sestro slatka, kakva prica! Mnogo mi je drago zbog tebe i zelim ti svu srecu!!!
I hvala ti do neba sto sve podelila s nama, mozes samo da zamislis koliko nam svima znaci  d b d b d 
Vučem te za nosić.Hvala ti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 19/3/2014, 13:44

Kad se sad nisam slogirala  b b b b b b b b b 
Divna predivna vest od veteranke! Kako ovakve vesti daju vetar u ledja!!!!! Cestitam jos jednom od srca, skolsku trudnocu i nestasnu bebu vam zelim od srca  b 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/3/2014, 13:55

Zvonci, malo je reci da sam odusevlhena!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/3/2014, 14:10

Sofija kako se osecas trudnice ?
Nininaa da zasarenim za tebe  trudnica  beba  roda 
Ganedina kako je sta radite ?
Saska da maj bude u pravom svetlu maja da ispupi da bude plodonosan srecno i bebicetno ! 
palcice i tebi maj da donese bebu !
Karakaca sretno bebicetno
brbljiva da sredis i dogovoris sve sa dr pa da krenete po bebe ...i sve cure koje krecu krupnim koracima navijamo i prasimo

Niny Sova Sladza Zvoncica Twinsi...
 trudnice zaprasujte ...i prelazite na trudnicke strane
Volim ovakve dane ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 19/3/2014, 14:25

Hvala Noja  osmeh srce 
Drage moje, cula sam se sa jos jednom zenom koja je radila vto, isti simptomi, naduvan i bolan stomak, rekli su joj da svako drugacije reaguje, da moze biti od ishrane, da uvede laganiju i puno vode, pregled se u ovoj fazi ne preporucuje, a ni bilo kakvi lekovi, ukratko stisni zube pa ce valjda proci. Nadam se da je tako, umirilo me je sto nisam jedina.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/3/2014, 14:46

Zvoncice draga kakvo iznenadjenje,mogu misliti u kakvom ste soku! sreca 
Neka ti je trudnoca lagana i skolska,ti vec trecinu pregura a da nisi znala  g 
Sve najlepse od srca!  c 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/3/2014, 15:10

Zvoncice cestitam od srca Very Happy 
Suzanasaki samo bez nerviranja,rano je jos za srculenca ne brini.cvet 
Petkana draga hvala na podrsci od srca,nadam se da ce sad sve biti u redu,krvarenje je gotovo stalo.
Noja draga,malo kad seam prelistala dnevnike i forume i videla sam da je puno zena imalo ove odlive pa da imaju zdrave prave bebice,to me tesi jako molitva molitva

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2014, 15:32

Pošto su zadnji dani na kutku jako lepi i veseli i puni novih trudnoća, red je da i ja uveličam radosne događaje.
Nama je uspela VTO u Pragu. Bili smo u februaru. Neke moje drage drugarice to već znaju, a red je da podelim i sa ostalima. Sada sam u 6. nedelji. Vraćena su mi 2 dvodnevna embriona, jedan četvoroćelijski i drugi koji je bio dvoćelijski i pred ET je imao već 3 ćelije. 14 dpt beta 483, 16 dpt beta 1095. Dalje nisam proveravala. Celi postupak nije bio baš optimističan. 3 folikula, endometrijum tanak. Ipak, izvađeno je 5 jć, 1 zrela, 3 nezrele i 1 neupotrebljiva. Ove 3 nezrele su sazrele u laboratoriji i svih 4 je oplođeno. Rađen je PICSI i embryogen. Vraćena 2 embriona, a 2 zamrznuta. Do sada nismo imali zamrznutih i to nam je bio pozitivan šok. Na dan ET endometrijum jedva 8 mm i to sa estrofemom. Ja sam verovala ovaj put u uspeh i nisam prvih 7 dana nijednom pomislila da neće uspeti. Ali, kada smo došli za Bg, povredila sam oko i svakog dana išla na terapije. Bolovi su bili jezivi. Pored toga sam dobila trovanje, a na kraju se okliznula i cela protresla. Tih dana sam pomišljala da uz takve pehove možda i ne uspe, nisam verovala šta me snašlo. Ali eto sve je ispalo dobro. UZ nisam zakazala, niti planiram, bar ne dok trudnoća ne odmakne. Trudna sam, verujem da je sve u redu. Mirna sam, ne strahujem ni od čega. Videću sa mm kakvi su njegovi stavovi, jer ipak odluke treba da donesemo zajedno, ali što se mene tiče, znam termin porođaja i guram dan po dan, pozitivno i lagano. Ja ne bih tu ništa dirala i čačkala UZ-ovima. Neka bebe uživaju, sad im je najlepše :))
Ljubim vas sve i sve vas vučem za nosiće, da se uskoro pridružite!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 15:38

Erata, duso, stavila si jagodicu na ovaj divan dan!!! Cestitke mila i ovde i neka je trudnoca laganica, kao i do sada, a ti opustencija kao i do sada!!!
f f f f likeit likeit likeit likeit likeit  osmeh srce beba beba trudnica d d d d d d d d d d d d v v v v 

Vuci za nosic sve ove cekalice, bockalice, pa na kraju i nas koje cemo to biti za koji mesec!  love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2014, 15:43

Meto moja draga, naravno, vučem sveeeeeee redom, ali tebe posebno, da ti nos otpadne! :))
Ja verujem u tebe, tvoje telo, vas...i znam da će sve ružno uskoro biti daleko iza tebe.

Svim koračaljkama želim da što pre postanu trudnice, a svim trudnicama mir i spokoj. Ja sam mirna, spokojna, verujem da je sve u redu i da će biti u redu. Došlo je i to vreme, nakon svih uspona i padova...

Kod mene se ovi mališani javljaju, zategne ponekad stomak, nekada krsta, ponekad mukica, pospanost, ali da ne znam da sam trudna možda sve to ne bih ni primetila.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 19/3/2014, 15:45

Erata draga!!!! Nisam bila na koracima dugo, posao me odvukao na drugu stranu, ali ovo danas sto sma procitala mi daje nadu i vetar u ledja!

Erata, cestitam od srca, mnogo si me obradovala!  ljubav 

Zvoncice, i tebi draga cestitam!  ljubav 

Ostalim devojkama saljem poljubac!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/3/2014, 15:45

Erata cestitam od srca! Jako mi je drago zbog vas.Neka ti je laka trudnoca,bez ikakvih trzavica.  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu