KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/3/2014, 13:28

Sofija Veks ::Brbljiva,

U proseku imas autobuse Beograd-Novi Sad na svakih 15 minuta, trazi one koji putuju autoputem, jer oni stizu za nekih 75 min, dok ovi drugi putuju 2 sata, "preko Male Krsne" sto bi rekli. Evo ti link sa svim podacima o vremenu i autoprevoznicima, ukucaj u polazak Beograd, a u dolazak Novi Sad: http://www.bas.rs/RedVoznje.aspx?lng=sc
e bas sam pre nego sto siam procitala tvoju poruku nasla taj link .i bas to upisivala .buseve koji idu autoputem ,ali koliko vidim isto stizu za sat i po .
 esad razmisljala sam i vozo da ,ali to je oko 2h klackanja verovatno ...mi smo jednom ja mislim putovali tim severtrans busom ,i tada je karta jos 2009 cini i se bila oko 400 din .
nezna sada koliko su karte .
inace feniks sa pitala ,kazu da nemaju polaske ka n sadu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/3/2014, 13:32

Voz je svakako jeftiniji, ali i sporije stize, i ume i u startu da kasni, ali svakako vidi sta ti najvise odgovara.

Karte nisu nesto jeftine, ako se dobro secam budu negde oko 750 dinara u jednom pravcu po osobi...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 18/3/2014, 13:38

To je onda nesto novo ili su vratili da ne ulaze u stanicu nego ispred stanu i zato budu jeftiniji..prosle nedelje sam platila 860 din kartu iz BG..voz je ok jos kad bude taj medjunarodni to je super varijanta stigne za sat vremena..srecno :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/3/2014, 15:01

HVALA cure  ,divne ste ....ja saam dobila poziv iz klinike da su moji nalazi odstampani pa cemo videti sta kaze Kopitovicka,za koji dan ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/3/2014, 15:03

Navijam za ovo prolece i tvoj super VTO proces, leptiricu brbljivicu!  Wink  igra  igra 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/3/2014, 15:14

Razz  Razz ..sad sam jos i leptiric brbljivic ... v   b   b   b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/3/2014, 17:45

saska1 ::Pa valjda za bolje j.ćelije kaže da mi je amh nizak.I ako mi je sa 1,69 a bio pre 2 god o,6.

Cek, cek, cek...kako bio 0,6 pa porastao na 1,69??? Mislim da je to nemoguce, jer on govori o rezervi, a ni jednoj od nas se rezerva ne povecava, vec naprotiv, samo smanjuje. Verovatnije je da je u pitanju bila neka greska. A ako je moguce, sestro slatka, pomagaj! Daj sve sto si pila ili jela ili vracala lol! Kao sto u potpisu vidis, moj je 0,3 i svi su mi rekli da "to mi je sto mi je", nije beznadezno jer jos ima tih celijica, ali da se trose...
Daj malo detaljnije, pls, sta si radila poslednje dve godine.
Fala  Very Happy 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 18/3/2014, 19:09

Hvala puno drage moje... ljubav 
Jos uvek neznam sta se desava  h 
Uradila sam ponovo betu 20.200 je a jos nismo culi srculence... v 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 18/3/2014, 19:11

Svim koracaljkama....sve najbolje zelim.  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 d d d d d d d d d d d d d 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 18/3/2014, 19:12

hvala svima na lepim zeljama, i hvala na objasnjenju, htela sam ja da pitam uvek imam neko pitanje, ali kad odes kod njih tu si doso tu si poso, nema nikoga da odgovori!! znam tu proceduru, samo mi bilo cudno sto bas 26og dana ciklusa, razmisljala sam, ako je dug protokol pocinje ranije, ali izgleda da ne.. u svakom slucaju srecna sam sto pocinjem sa bockama, pa do kraja aprila nadam se bude bebice..!! inace ovo mi je prva VTO, zato oprostite mom neznanju  Laughing 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 18/3/2014, 19:24

Suzanasakii bravo za betu  yes yes , ali najlepsi je onaj osecaj kada se cuje  osmeh srce osmeh srce , kada imas Termin?

Sofija super da se danas osecas bolje i opustenije( sve to lakse izgleda u teoriji, ali osecam ja, da ce mi uskoro  slaviti beta beta beta nisam te ja za dzabe vukla za nos :-)

Sareni Leptiru i ja navijam za skori pocetak Procesa  zagrljaj 

Ganedina nam se ne javlja. Kada ima ona Transfer?

Zene, znam da je pogresno mesto, ali da ipak pitam. Da li je to normalno da se ja osecam ovako depresivno. Mislim po njihovom 8 sedmica, sve ide kuc kuc kuc glatko, a ja pre podne ljuta na sebe,a popodne na ostali svet, a vec moj dragi me pravi agresivnom, sve sto kaze me nervira, ne daj boze da me dotakne.... Bojim se da to nije neki los znak,da nesto ne doslucujem i  ako cu ovako do kraja, ostacu sama :-) Ko ce ovakvog namcora trpeti:-)

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 18/3/2014, 19:35

Vec smo ga trebali cuti,ali kazu da nije isto kod svih zena,zato sam morala ponoviti betu. I na svu srecu raste ali....
A sto se tice toje nervoze i kod mene je tako bilo,sad me uhvatila neka depresija. Mislim da nam je to zato sto jos ne verujemo da smo trudne. Ja jos nisam osetila pravu radost ,kakvu sam mislila da cu osecati...Ne brini,iskreno se nadam da ce nas istrpeti.... h v h 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 18/3/2014, 19:41

Suzana, posle toliko muka i nije lako da se shvati... Opusti se, beta sve govori, uskoro ćeš čuti  srce zagrljaj poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 18/3/2014, 19:50

Suzana bitno je da beta raste, doci ce i prvi UZ na red srce srce srce 

I ja sam isto cekala da cujem  srce i cula sam i bila presretna, ali avaj, Dr. mi rekao da u 9 nedelji treba da dam krv, da vide da li je plod u redu( ako sam dobro razumela moze da se uzme uzorak iz plodove vodice) ali je ovo sigurnija varijanta. Ne znam koliko ti imas godina, ali mi trudnice starije od 35 god. moramo to da radimo. I ja umesto da se radujem ovom `drugom stanju`ja kao neka kukavica, samo trazim razloge da budem ovako depressivna. Ja u stvari nîkome i ne pricam o mom stanju, jer nemam zelju o mojoj trudnoci da pricam,a do juce sam zavidno gledala trudnice.....ne mogu sebe da razumem , obicno se radujem i malim stvarima,a sada muk..........Strah me od same sebe

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 18/3/2014, 20:27

tara01 ::

Ganedina nam se ne javlja. Kada ima ona Transfer?


Ganedina bi trebalo u petak da ima ET nadam se da ce se javiti bar porkicom u svakom slucaju navijam jako za nju igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/3/2014, 20:34

annci ::
saska1 ::Pa valjda za bolje j.ćelije kaže da mi je amh nizak.I ako mi je sa 1,69 a bio pre 2 god o,6.

Cek, cek, cek...kako bio 0,6 pa porastao na 1,69??? Mislim da je to nemoguce, jer on govori o rezervi, a ni jednoj od nas se rezerva ne povecava, vec naprotiv, samo smanjuje. Verovatnije je da je u pitanju bila neka greska. A ako je moguce, sestro slatka, pomagaj! Daj sve sto si pila ili jela ili vracala lol! Kao sto u potpisu vidis, moj je 0,3 i svi su mi rekli da "to mi je sto mi je", nije beznadezno jer jos ima tih celijica, ali da se trose...
Daj malo detaljnije, pls, sta si radila poslednje dve godine.
Fala  Very Happy 

Ancci ni meni nije jasno ali je tako.Pisala sam na temi vrednosti AMH šta sam koristila pa dali je od toga neznam.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/3/2014, 20:37

Sofi mila samo da te  ljubav  da znaš da mislim na tebe  sunny  i da ti pošaljem malo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda konfete konfete konfete konfete konfete 

Ganedina draga, navijam za petak i tvoju  d bb bb bb bb bb d d d d d igra igra igra 

Koračaljke dragemislim na vas i želim vam srećne korake  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 18/3/2014, 21:12

Draga Tara,ja imam 42 godine...tako da cu i ja kroz mnogo toga proci. I ja isto tako razmisljam o svemu.Prvo brinem da li sam trudna,pa da li ce sve biti u redu.A sad eto da li cemo cuti srculence,a jos mi gore sto kazu,da je velicina odgovarajuca za ovo vreme ali na kraju dodaju to ali...I ja sam mislila da cu celom svetu objaviti trudnocu a sada kad me neko pita jel sve u redu....ujela bih ga...Nego iskreno se nadam da ce sve proci i da ce bii sve u redu....
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 18/3/2014, 21:25

saska1 ::
annci ::
saska1 ::Pa valjda za bolje j.ćelije kaže da mi je amh nizak.I ako mi je sa 1,69 a bio pre 2 god o,6.

Cek, cek, cek...kako bio 0,6 pa porastao na 1,69??? Mislim da je to nemoguce, jer on govori o rezervi, a ni jednoj od nas se rezerva ne povecava, vec naprotiv, samo smanjuje. Verovatnije je da je u pitanju bila neka greska. A ako je moguce, sestro slatka, pomagaj! Daj sve sto si pila ili jela ili vracala lol! Kao sto u potpisu vidis, moj je 0,3 i svi su mi rekli da "to mi je sto mi je", nije beznadezno jer jos ima tih celijica, ali da se trose...
Daj malo detaljnije, pls, sta si radila poslednje dve godine.
Fala  Very Happy 

Ancci ni meni nije jasno ali je tako.Pisala sam na temi vrednosti AMH šta sam koristila pa dali je od toga neznam.
Meni takodje to nije jasno moj AMH 2012 bio 2.8 a u decembru 2013 5.6
Za sve vas drage moje  d b d b d b d b d b d b d b d b d b d b d b d roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
A ja sutra na drugostepenu  molitva molitva molitva 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/3/2014, 21:32

karakaca ,jupiiiii za drugostepenu ! jeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! radost  radost  radost
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/3/2014, 21:42

Karakaca, drzimo fige sutra jaaako!  igracice  igracice  igracice  igracice 
Gde ides na drugostepenu?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 18/3/2014, 21:50

NIS, hvala vam mile moje  ljubav 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 18/3/2014, 21:57

Neka je sa srećom,Karakacice!!!

A što se AMH tiče,poraste kod policistične strukture jajnika,ali to realno ne predstavlja poboljšanje rezerve jajnih ćelija.
Zato je i bitno sagledati uz AMH i nivoe E2 i FSH,kao i UZ prebrojavanje antralnih folikula.
I ja sam pre tri god imala AMH 2,2 a prošle 5,5 ,a levi jajnik je postao policističan,dakle nije klasični PCOS ,jer je hormonski status ok,ali eto AMH je otišao.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/3/2014, 22:00

Karakaca srecno sutra,navijam da prodjes ko od sale  navijači2 navijači2 navijači2 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/3/2014, 22:03

Karakaca srećno sutra  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu