KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 15 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 17/3/2014, 11:52

Slađo, sveki je dobila najlepši poklon za rođendan  osmeh srce likeit 

Joj, Pipi tužnjikavac, verujem da pati za Anom, ali će zato biti presrećan kad se vrati  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 17/3/2014, 12:09

Maus, blagiš tebi, kavo lepo društvo za kaficu... srca  srca  srca 
Ko će pored ovakvih okica da uoči tvoju papuču, žeeenooo Very Happy
Mnogo je sjadak, sva sam se istopila, dušaaa  osmeh srce 

Dančić  sunny pa uživajmo sve u njemu  yes 

Sofija  trudnica  cmoka 

SladZana, najlepši poklon je dobila sveki  srca1 

Jamajka, bila uživancija, super  likeit 

Niny  poljubac 

Biksi  poljubac 

Sve vas jako  zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 17/3/2014, 12:31

Jocy, drago mi je da je tvoj otac bolje.  cvet 
Sofija, da ti je narednih 8 mjeseci "bring your kids to work day".  trudnica 
Ili da k'o SladZa mozhesh kuci stomak maziti.  d  trudnica  d 
cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
 Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!
Shuti, nas bi bilo kakav tip obradovao.  Razz 

maus ::Kada smo kod zivotinja, Pipi pati za Anom, ne verujem da je tuzan zbog Milana Laughing On je navikao da spava sa njom i da ga ujutru mazi (ja to zovem maltretiranjem). Cutljiv je i stalno je u kavezu. Trudim se da mu pricam i da ga ljubim, ali nisam Ana...
Jesi neka, pa pusti mu poneki video sa Anom. Hajde nakachi neku sliku sa koshnicama? Shaljem pchelicama malo  cveće 
A zhenama  poljubci 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 12:40

Shizika ::
cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
 Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!
Shuti, nas bi bilo kakav tip obradovao.  Razz 


hahahahahahahaha jao shiiiiiiizzzzzz hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Zvala Tinu i pustila joj da cuje kako zuje. Sa`cu pogledati u mob. Mislim da imam par fotki.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 17/3/2014, 12:43

Maus kako je lep isti moj malisan, sad sam dosla iz apotreke uzela frontlajn za psa do 10 kg on ima skoro 12 kg prodavacica mi rekla da se ne stavlja stencima sad da mu stavim ili ne hocu da ga zastitim od krpelja koji su vec krenuli, ajde drugarice pomagajte
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 12:47

...da nastavim pricu o zivotinjama. U subotu bila na placu u Trsicu i pregledala sam kosnice. Svaki ram sam izvadila, pogledala da li ima leglo, gde je matica, da li ima polena, hrane...ma uzivancija.Sve se to zapisuje u svesku. A pcelice zuje, zujeeeeeeee...ja im pricam, pevam, tepam im...tata me gleda k`o da sam pala s`Marsa. Al` zna se ko je pao s`Marsa - Arsa Very Happy Samo jedna kosnica od mogucih 40 nije u redu. Sve ostale su ok. Zene, koje je to opustanje, koji mir, koja relaksacija...muzika za usi. Tata je danas u jednom selu blizu Loznice gde se nalaze druge kosnice. Ja mu ne mogu pomoci, na zalost, na poslu sam.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 12:49

karakaca ::Maus kako je lep isti moj malisan, sad sam dosla iz apotreke uzela frontlajn za psa do 10 kg on ima skoro 12 kg prodavacica mi rekla da se ne stavlja stencima sad da mu stavim ili ne hocu da ga zastitim od krpelja koji su vec krenuli, ajde drugarice pomagajte

Balto ima oko 9 kg i sestra ga je vodila u cetvrtak da primi jos jednu vakcinu i kaze da je zasticen od krpelja narednih mesec dana. Sad ne znam da li je frontlajn bio u pitanju ili nesto drugo...javice mi kada pogleda u njegovu knjizicu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 17/3/2014, 13:02

Misu, divan ti je Balto! I carapica i papucica!  lol! Uh, sta bih dala za kafu u dvoristu!  Rolling Eyes 

Sladzo, srecan rodjendan sveki! Najlepsi poklon je dobila!  Very Happy 

Jamajka, uzivanjac sa decurlijom, verujem da vam ga vreme nije pokvarilo.

Lep dan vam zelim, odoh da radim ono sto sam sebi natovarila za vratom.  Rolling Eyes 



KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 17/3/2014, 14:10

Dan cure !
Da vas sve stisnem jako zajedno s papučicama ,kučićima ,mačćima ,papagajima ,crvenim čizmicama ,bebama u stomaku ,bebama kod kuće iiiiii i tako sve redom .
Ja na poslu od 8-19h ,lepota samostalne preduzetnice ....radnik na odmor a ja dupla smena .....a kad ja na odmor on dupla smena al dupla i plata Very Happy  Rolling Eyes 

I tak ...nego videste li vi NOVO OKUPLJANJE
https://kutak.forumotion.com/t2810p45-novo-okupljanje

Ćuftice ,turaj se na spisak  Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 17/3/2014, 14:14

Dobar dan!
Zivotinje su prelepe,a i cipele su zanimljive...
Sve iscitah, ali mi ova prehlada mozak pomutila, pa ne znam ni sta da pisem...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Orline 17/3/2014, 14:51

maus ::
Shizika ::
cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
 Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!
Shuti, nas bi bilo kakav tip obradovao.  Razz 


hahahahahahahaha jao shiiiiiiizzzzzz hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Zvala Tinu i pustila joj da cuje kako zuje. Sa`cu pogledati u mob. Mislim da imam par fotki.

Ijaooo, ubih se od smehaaa  lol!  lol!  lol!   b   b   b  Pa vi niste normalne, kako mi nedostaje vaš humor f  Mene takav tip ne bi obradovao, uveselio dan da, i ne smeta mi, al sam ja ipak konzerva  Laughing  Samo zamislim da moj M sutra kupi takve čizmice, ijaooo. Al šta ćeš, majka voli svoje, pa makar i crvenim čizmicama. Jedna dobra stvar kasnog roditeljstva jer što ću poseniliti do tad, pa ću se manje štrecati. Dako ne bude  Laughing 

KoMetaK ::Misu, divan ti je Balto! I carapica i papucica!  lol! Uh, sta bih dala za kafu u dvoristu!  Rolling Eyes 

Sladzo, srecan rodjendan sveki! Najlepsi poklon je dobila!  Very Happy 

Jamajka, uzivanjac sa decurlijom, verujem da vam ga vreme nije pokvarilo.

Lep dan vam zelim, odoh da radim ono sto sam sebi natovarila za vratom.  Rolling Eyes 
I ja vala, maus, najviše mi nedostaje dvorište u ovom Bg.
Bome sladžo, sveki je pala na doope, sigurno  d 
Jamajka, divan rodjendan, da divniji ne može biti.
Viš ja nikad nisam bila na Paliću  Rolling Eyes  ne znam kako mi je to promaklo, a baš smo skitali Srbijicom  Very Happy 

Lep dan, žene. Ja na odmoru, pa dovatim pomalo i kompa prepodne. Kad turbo dete dozvoli  lol! 
Sad sam ga, kao prava nemajka, ostavila vezanog u stolici za hranjenje i pustila babytv da se družim sa vama deset minuta. Žvaće koru leba i bulji, ne trepće, hahaha. Doziram mu tv opasno pa je srećan kad se dovatim daljinskog, pa makar bio i vezan  lol! 

Nije loš ovaj odmor, mada mi bilo žao što sam "oterana" tj dobila kad mi ne odgovara, a nigde nisma mogla mrdnuti zbog muževljevog puta, al na kraju ispade super, bar ću se naspavati, jer sam na rezervi već mesecima, počesto uključim autopilota  Laughing 



Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 18/3/2014, 09:21

Jutro cure !

Još niko kafu nije "turio "...au al ste se ulenjile....
Evo  ja ću  Very Happy (doduše ova je od pre par dana....)

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 2ywhket


Ovo je kafa i doručak.....

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 18/3/2014, 10:04

Dobar dan!

Ja sam se malo rastuzila. Ana ima T 38,5 od sinoc, mada je raspolozena i lepo je doruckovala. Dr ju je pregledao. Cula sam se sa njom malo pre i bas je raspolozena. Nekoliko dece pre nje je imalo isto T i trajala je 24 sata. Ona ne kaslje, ne kija, ne slini...ne boli je grlo ...Ostace u sobici sa jos 2 decaka koji takodje imaju T.
Ali me je mnogo obradovalo sto ce nasa Biksi otici kod nje danas da je vidi. Rekla sam joj da je zagrli jako jako za mene.

Djole hvala na kafici.

Orliska uzivaj na odmoru.

Miss sanjah te sinoc.

Htedoh jos nesto napisati, ali isceze u vidu lastinog repa...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 18/3/2014, 11:03

Zdravo dragi drugari  sunny 

Djole hvala draga  cvet 

Mausice nadam se da ce i Ani da traje najduze do veceras da moze da nastavi sa uzivanjem na Zlatiboru. Ljubim i tebe nda se ne sjekiras  usne Bixi  queen 

Orli uzivaj u odmoru  love 

Ja se dosadjujem kuci, naravno lijena sam za sve pare  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 18/3/2014, 12:09

Dobar dan drugari!

Maus nadam se da će Anči brzo biti zdrava. Dobro je da je raspoložena i da jede  yes 

Sugrađanko moja trudna  zagrljaj 

Imam i ja vijesti za vas u ovom divnom mjesecu MARTU!

Naime, očekivani ciklus je trebao da bude 07.03. Kašnjenje od tri dana sam prepisala stresu zbog operacije krajnika, jer mi nekad zbog stresa kasni i do sedam dana. Međutim četvrti dan crvi ne daju mira i kupujem test za trudnoću koji radim popodne pole posla i odmah se pojavljuje druga linija. Odmah idem da vadim krv i beta 786,1 to je 18dpo. 19dpo doktorica je vidjela smješak! 21dpo beta 1.215,9  Rolling Eyes u laboratoriji kažu nije baš dobro, doktorica kaže dobro je, raste i da više ne provjeravam betu! Aha važi, sinoć pustila još malo krvi i danas beta 24dpo 6.624.
Ja mislim da je ovo sada zaista ok beta za ovaj dan, a vi?
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 18/3/2014, 12:13

O Twinsi oces da me strefi na ranu zoru je li?  d d d d d d cutis ovih dana. Evo me po kuci skacem samo da znas  d d d d d i srecan ti trudnicki rodjendan  love love love b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 18/3/2014, 12:18

Hvala draga, trebalo mi je vremena da dođem sebi. Još uvijek sam u šoku, a tek moja doktorica.
Pročitah da ideš na UZ 28, taman kad i ja!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 18/3/2014, 12:21

Kod Motrenko u Life ti? Nisam htjela da jurim ranije. I ja sam u soku sto zbog tebe sto zbog sebe.  sreca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Orline 18/3/2014, 12:22

Ajao, twinsi, kakav fleš  osmeh srce 
Sjaaaajnoooo, nenadano je najbolje, ma bravo!!! I beta je super, ionako si prvi put radila popodne. Beta je suuuper!!! A i vidi se smešak tako rano, da ič ne brigaj. sreca 
Kakve lijepe vijesti na Kutku.
I Sofija će da nas obraduje za neki dan  igracice igracice igracice 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Orline 18/3/2014, 12:22

Montenegrine, bravo  osmeh srce osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 18/3/2014, 12:23

Twinsi

Beta je sjajna, cestitam!! navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica smiledraw beta 

vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Mozda ce i ovoga puta da budu twinsi!!  Wink 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 18/3/2014, 12:30

Orline

 osmeh srce ljubav c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 18/3/2014, 12:33

Twinsi, čestitam od srca, predivna vest  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce sreca sreca 
 vv vv vv vv v v v v v srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 18/3/2014, 12:40

Dan JUtra!

Tresla se Crna Gora prosli mesec, vidim ja! Divna vest twinsi  radost radost radost radost radost 

Ana, verujem da je Ana vec danas bolje. I super sto ce je ona blesusa obici, kakva kraljica  queen 

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 18/3/2014, 12:43

SladZana ::Kod Motrenko u Life ti? Nisam htjela da jurim ranije. I ja sam u soku sto zbog tebe sto zbog sebe.  sreca 

Ne, ja sam kod Milane Šoć, a kasnije ću da se prebacim kod Zdravka Filipovića.

Cure moje hvala vam puno, sve vas vučem za nosiće, jako najjače.

twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 15 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu