KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 09:03

Hvala vam drugarice moje drage  love love love Puno mi znači vaša podrška  osmeh srce 

Nisam sinoć drmnula bromazepan, jer ga nisam nisam imala, ha, ha, tako da sam jedva zaspala  Rolling Eyes  Moja beta se uvećala za 30%, nije čak ni tih 60% što je minimum, pročitah i ja taj podatak negde noćas.

Jutros sam zvala Jevremovu, pitaju što sam uopšte ponavljala  Laughing Ja lično ne znam nikog da je nije ponovio, makar jednom  Laughing Pitali su Tulića, on kaže da ne ponavljam više, već za 2 nedelje da dođem na uz. Jbt ko će izdržati do tad  affraid 

Mm i ja smo odlučili da je ipak ponovim večeras, da znamo na čemu smo. Držite pesnice svi redom pliz  osmeh srce 
Najžalije mi je njega, toliko se namučio oko boleština i uopšte u životu, ima samo 30% jednog testisa i još samo par zamrznutih tkiva testisa i to je to. Teško je nositi se sa tim, ali on je uvek otimističan i veseo, pa zato moram i ja sada biti i nadati se da smo mi ipak u toj nekoj manjini koja uspe i pored slabog rasta bete  trudnica 

Od simptoma nemam apsolutno ništa, osim što me ponekad probode dole nismo, ali nije strašno, valjda, jel, šta mislite?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 09:08

SladZana ::

Mene od jutros bas boli stomak... Rolling Eyes 

Slađo,neka boli, pusti ga. Beta ti je više nego odlična, ne brini draga i ne tripuj se bezveze, jasno?  osmeh srce 

Sovo, držim pesnice jakooooooooooo za tvoju veliku betu  beta beta beta beta roda roda roda roda roda 

Ivanice, žao mi je draga, ne znam šta da ti kažem, osim da moramo dalje  zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 13/3/2014, 09:13

Niny ::
SladZana ::

Mene od jutros bas boli stomak... Rolling Eyes 

Slađo,neka boli, pusti ga. Beta ti je više nego odlična, ne brini draga i ne tripuj se bezveze, jasno?  osmeh srce 


A vidis li ti da ja tebe ucim a kad sam ja u pitanju to ne vazi  v luda glava, prastajte na maltretiranju.  osmeh srce 

Ninice drzimo palceve, mada ja mislim da je profa potpuno u pravu kad su bete visoke nema brige (opet ti ja pametujem).  poljubac 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 09:20

Sladjo  love trudnica Lako je meni da pričam drugome šta da radi  lol! 

Još nešto da vas pitam, juče sam uradila D dimer=171,5 (<250) , TSH= 2,09, progesteron= 328 nmol/L  tj.104,3ng7mL. Za njega nema ref.vrednosti, pa ne znam da li je to ok? Zna li iko?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 13/3/2014, 09:24

Niny cini mi se da je sve ok. Uzimas li prog ili je ovo domaca radinost?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 13/3/2014, 09:32

Devojke cestitam za bete..uskoro ce te cuti  srce ne sumnjam u to..D77 i ja sutra u genesis,mozda se sretnemo  Very Happy 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 09:36

SladZana ::Niny cini mi se da je sve ok.  Uzimas li prog ili je ovo domaca radinost?    

Uzimam 3x200
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/3/2014, 09:40

Niny, proveri opet taj tsh za par dana, ne bi valjalo da ode visoko, a u trudnoci se desava  Wink 

Proveravas opet veceras ili si jutros?
Sinoc sam bas razmisljala o tebi, da ti je neko reko 13. dpt ce ti biti beta 375 rekla bi daj! Jel tako? E to nase ranije vadjenje bete, doci ce nam glave jednog dana  Laughing 

Ja bih zaboravila na prvu vrednost i ovu drugu smatrala kao merodavnu.  yes 

Sladzo, boli, raste, pravi mesta  smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 13/3/2014, 09:43

Ja uzimam 2x100mg, je li to ok sta mislite? Mislim..toliko je dr rekla.

Hvala drugari moji.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 09:47

Bak, meni je juče bio 15dpt, nije 13.

TSH mi je bio takav i pre početka stimulacije, znači ostao je isti. Ali uradiću ga svakako opet, ukoliko sam trudna.

Sladjo, mislim da je ok, kod tebe je prirodna trudoća.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 13/3/2014, 09:59

Niny, mislimo svi na tebe  cmoka  cvet

Sovo naaaavijamooo igracice igracice  igracice
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 13/3/2014, 10:04

Nini, Sovo, svi smo uz vas :-)

Veliki pozdrav za sve djeevojke!!!! Meni je kutak postao kao droga, uz kaficu umjesto cigare druzim se sa vama....ljubim vas sve redom ♥♥♥♥♥♥
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/3/2014, 10:09

Dobro je sto je tsh isti, rekoh da nije poceo da skace  osmeh srce 

I za 15. dan je bas lepa beta  yes Znam kako ti je, mogu samo da ti saljem goooooooomilu pozitivnih misli  srca srca srca srca srca 
A bice sve ok, mora!!!!!!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/3/2014, 10:12

Niny ::

Ali uradiću ga svakako opet, ukoliko sam trudna.


 v v Ne Niny, sa ovolikom beto ti nisi trudna!?  v v Joooj, dodje mi da dodjem tamo da te izlemam malo, nego si trudna pa ne smem!!!  Very Happy lol! lol! Opusti se i ne ponavljaj betu vise! Ti si  trudnica i tako se i ponasaj! Ne sekiraj tu malenu mrvicu koja raste u tvom stomaku!  osmeh srce osmeh srce Koliko se secam, mislim da se beta ne dupla bas prvih dana, ali ne secam se do kog dana, tako da, opusti se i ne brigaj! Sto kaze Bak, da si je juce uradila po prvi put bila bi srecna! Opusti se i zbog mrvice i zbog tm, kad je on posle svega tako pozitivan, budi i ti!  Very Happy Sad cu opet ja, uzmi persen ili neso na biljnoj bazi ako si mnogo nervozna, nece smetati mrvici, uzimala sam i ja, cisto da se opustis. Meni je beta 16. dana bila manja od tvoje 15. pa ti vidi! Kontrolisi TSH na 2 nedelje do kraja prvog trimestra, hoce da skace.

Sojciece, devojcice, navijam za lepe folikulice!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija, navijam da mrvica danas pocne da se dnjezdi kod mame!!!  igracice igracice igracice igracice 

Sovice, za diiiivnu betu, danas-sutra kad god da je urradis!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Ivanice, grlim. Odboluj, pa za par meseci opet.

D77, drzim fige za sutra!!!  igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 13/3/2014, 10:19

Niny,cekamo i vecerasnju betu.i ova je super,ali kad ponovis bices mirnija.svi su ti rezultati super i Tsh,d dimer i progesteron je lepo skocio.
SoJa ,navijamo ,navijamo.
Sofija,uzivajte u zlatnom Pragu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/3/2014, 10:35

niny ,devojke ti lepo kazu ...zasto si opet ponavljala sad betu ?! vidis da je beta ok ,ne mora strikno da se dupla (ja bar tako misli ) bitno je da raste .
daj ne tripuj se ,gora si od mene ... Razz .opusti se malo i ja bih za koji dan opet radila betu a ne vecaras,ali svakako ako nemas mira u svom srcu -odradi je ,pa nam javi rezultate.
 vidim da si i d dimer radila ,meni elezovic reko tek na 2-4 nedelje od pozz bete da uradi ddimer i tako nadalje ... Rolling Eyes 
  sojoooo,cekam izvestaj i navijam za sto vece i brojnije folikule ... i mislim cvrsto da ces uspeti ovaj put ,pa da zajedno setamo .... zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  srca1  srca1 
 sofija ,opusti se ..evo i tebi saljem malo bebece prasine  vv  vv  vv 
 sladzo ,ti si trudna zeno ! uzivaj i opsuti se ,ide prolece ,pticice cvrkucu ,setaj i kuliRAJ ,... d  d  d  d  
 ivanice ,ko sto si mi pisala ...odmori, odboluj ,,...pa u nove pobede .prvo sve analize pa onda vto .ko sto rekoh ako ti nesto znaci ili ces na uput (ja ssam radila privatno sve od doktora do analiza ,pa ti mogu tu malo pomoci ) ,a ako ides na uput javice ti se cure koje su tako radile analize ostale (tormbofilije itd...) pa ce ti one pomoci .d 
  pozdrav za ostale cure  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/3/2014, 12:22

Mene i dalje ne zovu iz Genesisa  Crying or Very sad 
Sigurno dr Kopitovic nije tu...juce sam ih zvala,kazu-javicemo vam...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 13/3/2014, 12:22

Cure, stigao mi je nalaz bete. U Frontu su nam rekli da radimo 16dpt (nedelja), danas mi je 13dpt i beta je 40,6.

Ne znam da li da se radujem ili da strepim...

Poludecu do nedelje dok ne odemo u Front.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 13/3/2014, 12:28

Cestitam.Sova,beta je mala ali vazno je da progresivno raste posle 48 sati.Zato ponovi za dva dana.
Krecemo sa radovanjem da lepo poraste.Ako krvaris onda povecaj progesteron u dogovoru sa doktorom.To je sto znam. b b b b 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/3/2014, 12:29

Sovice, navijam jakooo za pravilno dupliranje  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 13/3/2014, 12:30

Niny, duso, bice sve u redu. Samo za to mogu i da navijam.
sovice, samo je ponovi. Ja verujem da je to to.
Sofija, uzivas li? Soojce devojce, da poskocim jaaako!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 13/3/2014, 12:31

U nedelju ionakio idemo u Front na betu, pa cemo videti kolika ce biti posle 3 dana. Ne krvarim i ok sam. Hvala vam na podrsci. srca1 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/3/2014, 12:32

Biće to dobro Sovo!!! vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb x x x x v v v v v v v radost radost radost radost 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 13/3/2014, 12:35

Whooohooo jos jedna pozitivna beta beta  beta  beta
  vv  vv  vv  vv igra igra  good job  good job
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 13/3/2014, 12:45

Sovo,pozitivna je!!!!Navijam da lepo raste!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu