KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/3/2014, 09:12

Niny draga redom ima zena bez ikakvih simptoma, opusti se koliko mozes a mi navijamo iz sve snage  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/3/2014, 09:17

Niny devojka iz moje grupe nije imala nijedan simptom,evo je sad 10 nedelja i dalje nema nijedan simptom sem sto joj kad kad bude malo muka.I ona je bila ubedjena da nije uspelo,a u mene verovala jer je mene boleo stomak,grudi,a eto vidis kakav je preokret bio.
Navijam da nam i ti budes trudnica bez simptoma.  radost 

Ivanice navijamo i za tebe,nadam se da ce sve biti ok  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 09:19

Hvala vam Palčice i Sladžana na ovim rečima, puno mi znače  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/3/2014, 09:40

Tara,cestitam na trudnoci,cuvaj sebe i bebice!Zao mi je zbog tvog oca.
Niny ,navijam da nema siptoma a beta bude ogromna!
Ivanice navijam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 7/3/2014, 10:03

Niny, sve je individualno, nemoj se opterecivati time. Ostala sam u kontaktu sa 3 devojke koje su radile vto isto kad i ja i cujemo se svakodnevno, isti dan su nam vraceni embrioni - sve 4 imamo razlicite simptome, tako da nemoj to da te brine.
Kad pocne da me boli stomak, ja se negde u sebi nadam da je to to, ali isto tako znam da nema garancije sto se simptoma tice i da je najbolje misliti pozitivno i uzdati se u Boga, pa sta bude - bice. Ljubim  srca
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 7/3/2014, 10:04

Tara ,hvala ti sto si sa nama podelila tvoju pricu . Cestitam ti na trudnoci , bas si prava srecnica po tom pitanju da ti je uspelo iz prvog pokusaja u tim godinama i da ti se bas taj 1 jedini embrion zakacio . Divna prica . I ja sam mog muza isto kao i ti kasno srela pa se sada i ovako stari borimo da dobijemo bar jedno detence .
Zao mi je zbog tvog tate , mogu misliti koliko te to pogodilo, znajuci koliko sam ja vezana za mog tatu i koliko ga obozavam i neprestano strepim da mu se nesto ne desi , iako ima 81 godinu .
Kao sto cure rekose, Bog ti je uzeo nesto mnogo vazno u zivotu , ali ti je sa druge strane i dao nesto sto ti je isto mnogo vazno . Dao ti je tu privilegiju da zatrudnis i ti dobijes svoje dete . Bilo bi lepo da mu ako bude decko das ime tvoga tate .Sada moras da mislis samo o vama i toj maloj mrvici sto se zakacila u tvom stomaku .

Ivanice,nestrpljivo cekamo da nam javis trocifrenu betu .

Niny, to sto nemas nikave simptome ne iskljucuje mogocnost tvoje trudnoce , znas da je sve to individualno . Kad planiras da radis betu ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/3/2014, 10:05

Tara nam je Praska trudnica!Prag je proradio zene!!! radost radost radost radost radost Razbijen je maler.
Sofija ,divno sto si nam prenela informaciju .Mi smo bili u Clarionu i tamo ostajes do 12 sati ,a posto smo imali vecernji let produzili smo boravak ali naplacuju 10 evra po satu.Bas bezobrazno.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/3/2014, 10:07

cure ,ja propustam ovde svasta ....juce bila ceo dan ya bg ,odradila bris ureaplayme *oboje ( u konyiljum /posto ovi moji ovde cele nedelje nemaju reagense !!!),i sad cekam nalaz...
 hvala cure na lepim zeljama i da Vam se istom merom vrati !svaka od Vas neka doceka prelepu betu plus i prelepu trudnocu sa prelepom bebom (bebama ! Wink )
 sladzana,vidim da imas nedoumicu oko PAI mutacije ....ja idem opet u ponedeljak za bg ,ali sada imam  zakazano kod elezovica pa cemo videti sta ce i dati  kao terapiju ...da ne duzi ovde ,imas ceo moj nalaz na temi 
https://kutak.forumotion.com/t2613p465-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2#476789


inace sam ranije radila i MTHFR i on i je ok ...sada znaci imam svasta nesto ,Lupus antikoagulans ,pai ,,,,aptt mi je skraceno ..neznam ni ja ...
inace sam na terapiji gluforminim sada vec od 1500 dnevno ,diejta....valjda ce se sve srediti do procesa ,jer mi se od novebra bbas oduzilo a frka mi je zbog briseva samo tako ..znate vec .to mi je najveca muka ...uh !
niny,ivanice ,i sve koje su u procese  usne  usne  usne  usne  i navijam ,.... igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/3/2014, 10:28

Tara, zao mi je tvog tate, ali kao sto cure rekose, Bog te je nagradio novim zivotom! Probaj da okupiras misli, dok ne prodje neko vreme, da bi ti bilo lakse. Znam sta znaci izgubiti roditelja, izgubila sam ih oboje. Cuvaj svoju mrvicu i potrudi se da je ne sekiras mnogo.

Nony, nisam imala ni jedan jedini simptom pred pozitivnu betu prosle godine! Za razliku od prethodnih 5 postupaka, gde me je probadalou stomaku, bolele me grudi... a nista. Tako da, ne trazi simptome, nego idi u neki lab i u radi betu ako ne mozes da cekas!  Very Happy Very Happy Drzim fige da beta bude veeeeelika i da nas obradujes! A nekako verujem da hoces!  igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda 

Ivanie, navijam i za tvoju betu!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ninana, kad je aspiracija? Navijam za lepe celijice i embrioncice!  igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/3/2014, 11:07

Tara mnogo mi je zao zbog tate a ujedno mnogo drago sto si  trudnica Cuvaj se, pricaj s bebom, mazite se

Niny da ja posaljem nekliko  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda , nece da se bace Navijam jako, jako, jako

Ninana super brojke, jedi i pij sto vise belancevina, jaja, mladi sir, surutku... Bice sve super  yes 

Brbljiva nadam se da ste se resili bestije i da polecete  yes 

Sovo i ostale cekalice  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 7/3/2014, 11:13

ivanice cekamo tvoju betu beta beta beta 
koracaljke poljubac poljubac 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 12:08

Pozdrav svima,
ja sam nova, ali vas pratim duze.
Taman kad sam stisla petlju da vam se pridruzim, napisem poruku ali je sad nema nigde Embarassed v 
Jel sad ispocetka da pisem ili ima neke sanse da ispliva odnekud?
U svakom slucaju, dobar dan, ja sam bundevica  Very Happy
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/3/2014, 12:13

...ha ha ..smesna si ...dobar dan i tebi bundevice .. zelim ti lepo druzenje ovde na forumu .ima jako lepih momenta,jakih zena, ima kritika ,ima suza ,radosti ,smeha ,snage ,volje ,patnje,briga, resavanje problema ,sukob misljenja,poneka ostra rec ... ..ima svega ,kao i u zivotu ...zelim ti dobrodoslicu . love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 7/3/2014, 12:26

Drage devojke

Hvala vam na lepim zeljama. Lezeci prve sedmice sam istrazivala po net, kakvi mogu da budu prvi siptomi i naisla na vas. Htela sam da se javim, ali sam se bojala, previse cu uci u pricu, mislicu samo o tome( kao da to moze i da se potisne)
Na kraju kada je sve uspelo( to jeste zacece je tu) htela sam samo da vas ohrabrim.
Koliko sam pratila Sofiv iskreno navijam za tebe da ti ovaj put uspe : Very Happy Very Happy 

Budnevice dobro dosla, mada sam i ja nova :-)

Ja i dalje nemam nikakve trudnice simptome.

Neko mi je rekao da dam ima po tate, naravno, jer sve ostalo bi bilo bez smisla.
Nazalost i zensko ime je isto spremno, jer smo i mamu izgubile, ali pozitivno oko svega je da nece biti dileme.
Ja i crnjinu nosim, jer sam zelala da izbegnem dodatna pitanja, zasto kako itd...

Ganedina navijam za tebe, da tu svoju sansu konacno iskoristis, jer posle toliko godina bi bilo pravo vreme

Puno pozz za sve

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 12:46

Hvala na dobrodoslici  Very Happy 
Jel verujete da ovaj post po secanju pisem jer mi je jos jedan nestao. Kompjuter me mrzi Very Happy
Dakle, da pocnem (po treci put!). Mi smo tek na pocetku price o kojoj ja ne znam skoro nista. Trudim se da citam, citam i citam i saznam sto vise mogu. Isprepadala sam se nacisto i pre nego sto smo poceli bilo sta konkretno da radimo. Kutak je u tome neprocenjiv izvor informacija, a tek atmosfera koja vlada i podrska koja jedna drugoj pruzate! Stvarno ste neverovatne  king 
 
Tara, cestitam na trudnoci i zelim da ti pruzim podrsku u ovoj situaciji u kojoj se nalazis. Znam kako ti je jer sam i sama to prezivela kada je umro moj tata, druga polovina mene. Medjutim, tacno 9 meseci kasnije rodila se moja beba. Ljubav prema njemu nastavila je da zivi kroz nju. Znam da si sad isprepadana, i ja sam bila, narocito na pocetku. Snagu mi je davalo to sto sam znala da tata ne bi dao da se nesto lose desi. Ovo dolazi od super-racionalne osobe, ali znam da kada nam je snaga potrebna, imamo pravo da je crpimo iz onih izvora gde je najvise ima. On je meni uvek davao snagu i tako je bilo cak i kad njega nije vise bilo. Samo hrabro, tvoja beta je super!
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 12:48

Sad citam sta sam napisala i ispadne da je kutak imao neprocenjivu ulogu u tome sto sam ja isprepadana!
Nije, stvarno  Laughing!
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/3/2014, 12:55

Dobrodošle Bundevice i Tara  sunny 
Ninana, Niny, Sovo, Ivanicasale  beta beta beta beta beta beta beta beta v vv ff 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 13:22

Bundevice, dobrodošla  osmeh srce 

Meta, malo si me utešila, hvala ti  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 13:25

Tara, Bundevice, dobrodosle!!  sreca   c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 13:29

Devojke (Praske koracaljke:), secate li se kako se zvase ona ulica (distrikt) u centru Praga gde se moze kupiti garderoba njihovih lokalnih dizajnera? Ja sve nesto cackam na netu, ali ne mogu da se setim gde tacno base, znam da je bilo nedaleko od nekg centralnog trznog centra, male ulicice...

Tu sam prosli put kupila jednu premedenu haljinu, a mislila sam da kupim i sada neku, imam 4 svadbe u naredna tri meseca, valja obnoviti garderobu, a njihove su unikatne i super za takve prilike stvari Very Happy

Javite ako neka od vas zna, da se spremim i za shopping spree pre FET-a sledece nedelje Wink
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 7/3/2014, 13:39

Curice, je li neka od vas koje ste cekale betu, bila placljiva i osetljivija nego inace tih dana i je li i to od progesterona? Isplakah se ja malopre kao kisa....ceo dan mi oci pune suza i knedla u grlu - bez ikakvog razloga, pa me intresuje da li i za to moze da bude "kriv" progesteron ili sam jednostavno flipnula sama od sebe  Razz 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 13:49

Sovo, i ja sam plačljiva, već nekoliko puta sam bez razloga počela da plačem  Very Happy  Mm me samo posmatra, pošto baš retko plačem  lol! 
Nadam se da je od trudnoće, a ne od progesterona  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 7/3/2014, 13:57

Sovo, Niny i ostale čekalice navijam za vas iz svog srca  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 7/3/2014, 14:01

JednaSova ::Curice, je li neka od vas koje ste cekale betu, bila placljiva i osetljivija nego inace tih dana i je li i to od progesterona? Isplakah se ja malopre kao kisa....ceo dan mi oci pune suza i knedla u grlu - bez ikakvog razloga, pa me intresuje da li i za to moze da bude "kriv" progesteron ili sam jednostavno flipnula sama od sebe  Razz 

Niny ::Sovo, i ja sam plačljiva, već nekoliko puta sam bez razloga počela da plačem  Very Happy  Mm me samo posmatra, pošto baš retko plačem  lol! 
Nadam se da je od trudnoće, a ne od progesterona  Very Happy

to je to - TRUDNE STE!!!!  igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/3/2014, 14:06

Ja na zalost i ovaj pokusaj nema dobar ishod.Beta je 1.06.
To je to  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu