KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 9/3/2014, 18:48

Ako sutra ne slomim nogu (na primer), možda ću ja i pre Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/3/2014, 19:21

ako ako ,samo napred
drzim palceve da Ne slomis Nogu ,vec da udjes u proces sto pre !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 9/3/2014, 19:46

JednaSova ::Bundevice, ne znam sta da ti kazem, mislim da je - sto se toga tice, bolje da porazgovaras sa nekim ko je strucan po tom pitanju, a ne sa nama, ipak se radi o lekovima koji sadrze neke doze hormona i ja se ne bih usudila da ti dam bilo kakav savet u vezi toga sta i kako da pijes.
Bolje vidi sa svojim docom.  Wink 

Hvala, Sovo. Doktorka je rekla sve prema semi u uputstvu, ali ja sad nesto razmisljam i komplikujem.
Sorry sto upadoh onako, naravno da navijam  Very Happy
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 9/3/2014, 23:24

Devojke

Zvali su me iz Praga, kazu da cu umati FET popodne (verovatno ce tokom prepodneva odmrazavati moje blastice). Znaci li to da mogu da doruckujem ujutru? da ne umrem od gladi do kasnih popodnevnih sati...  Shocked 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 9/3/2014, 23:41

Divno Sofija,bas se priblizilo....navijam i zelim ti sve najbolje  igracice igracice igracice igracice igracice 
Nazalost,ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali sigurno ce se javiti neka devojka koja zna
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 10/3/2014, 00:03

Sladzo, cestitke!!!!!!
Sofija, mislim da mozes normalno da jedes, transfer se ne radi u anesteziji ( osim u mom slucaju  lol! )
Niny, drugarice, drzim fige jako, najjace!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 01:47

osmeh srce           ljubav

Inace, koja hrana se nakon transfera ne preporucuje, da li ima ogranicenja oko recimo vrste ribe? Mislim da sushi nije dobar jer je sveza riba u pitanju, za drugo se ne secam...   Rolling Eyes 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 10/3/2014, 05:52

Sofi, rado bih tu pomogla, ali nemam znanja iz te oblasti.
Svratih da navijam za Sladzinu betu koja raste, a Ninyna da bude veeeelika!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/3/2014, 08:08

Sofija mislim da smes da jedes pre transfera,zasto ne bi...Od hrane posle transfera ne znam bas sta ne bi smelo,verovatno susi,sto kazes sveza je riba.Jedi sto vise povrca,voca,neku laganiju ishranu,ali i meso zbog proteina. ljubav 

Ono sto ja ne bih savetovala da se u toku postupka jede grejp,ja sam ga tamanila,po 2,3 dnevno cedila i pre i posle transfera i onda cujem od jednog prijatelja koji ima koksaki virus i pije dnevno gomilu lekova kako mu je doktor rekao ni slucajno grejp jer je toliko jak da smanjuje dejstvo lekova.

Sladzo,Niny danas navijam za vas i vase trocifrene bete  b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 10/3/2014, 08:13

Sofija Veks ::osmeh srce           ljubav

Inace, koja hrana se nakon transfera ne preporucuje, da li ima ogranicenja oko recimo vrste ribe? Mislim da sushi nije dobar jer je sveza riba u pitanju, za drugo se ne secam...   Rolling Eyes 

Sofija, nemoj ni puno slatkisa da tamanis, ni kafe  c 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 10/3/2014, 08:19

Drage moje, navijam jako za sve  igracice igracice igracice
 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 08:47

Sofija, smeš lagano da jedeš. Srećno draga, držimo pesnice jakooooooo  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 08:48

Vuchica ::

Mi sutra radimo spermogram u Jevremovoj, sve ostalo od papira je uredno i spremljeno, samo da stigne  veštica  i  radost


Jupiiiiii jeeeeee, baš se radujem  osmeh srce love osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 10/3/2014, 08:59

Niny ::
Vuchica ::

Mi sutra radimo spermogram u Jevremovoj, sve ostalo od papira je uredno i spremljeno, samo da stigne  veštica  i  radost


Jupiiiiii jeeeeee, baš se radujem  osmeh srce love osmeh srce

Sad cu morati ''sama''... kad sam  propustila da se bockamo zajedno    ljubav 

Ja juce kupila bezakloholno pivo, da probam, moracu da bildujem endo kad krene postupak. Kvas mi se nesto ne sviDZa, ima mi neki vestacki ukus, ali ovo bezalkoholno PIVCE - je odlicno!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 10/3/2014, 09:07

Sladzo, trudnjačo , lepa ti je betica, navijam za danas da se lepo udupla pa da izgurate narednih 9 meseci .

Ninana , super za jajašca , ekstra ,biće tu puno lepe dečice , sigurno 7-8 blastica .

Sovo , i tebi se približava beta . Ma ti si trudna 100% samo čekamo tu potvrdu u vidu trocifrenog broja .

Niny ženice , pa ti mi mogla koliko danas da izvadiš krv i obraduješ sebe i nas .

Krenulo je da se zahuktava , sad nam je sledeća Sofija , pa ja , šareni leptir, vuchica, Kometa i ..........

Sofija , pa moraš doručkovati , kako ćeš gladna na ET ako ništa pre toga nisi jela ?! Posle jedi nešto lagano tog dana . Za kad je zakazan FET ?
Cure, hvala na lepim željama .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/3/2014, 09:08

Sofija, srecno i da se mrvice sto pre ugnezde kod svoje mame  yes 

Vuchice, navijam jako za novi pocetak i najsrecniji zavrsetak price koju zapocinjes  radost 



JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/3/2014, 09:09

Niny,Sovo navijam jakooooo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sladzo držim fige da se beta fino udupla radost radost radost radost radost radost radost radost  

Vučice srećno  igracice igracice igracice 
Sofi i tebi da bude sa srećom odlazak u Prag i da se vratite u većem broju  yes 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 09:09

Uh, veruj mi da bih se sad opet bockala pre nego da vadim betu  Rolling Eyes 

Što se tiče kvasa, meni je on definitivno pomogao za debljanje endometrijuma. Ne znam koji si probala, onaj BIP-ov je najbolji. Nije tako loš ukus posle par dana  lol! Imaju oni neki razni u konzervama, oni su bezveze.

Meni od juče užasno lupa srce, ne znam dal može to od utrogestana?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/3/2014, 10:20

Niny, pre bih rekla da ti je to od napetosti zbog bete  v  Probaj da se smiris malo, sta je tu je, ne mozes nista da promenis, beta ce samo pokazati ono sto mora da pokaze, a tvoje je da budes smirena sto vise mozes. Ne zelis sebi da nabijes pritisak pre trudnoce  cvet

Mene od sinoc boli desni jajnik, onako zateze i ziga i bas se pitam - sta mu je sad... nisam imala hiper, mada je taj jajnik bio aktivniji, na njemu je bilo vise folikula, ali prestao je da me boli ubrzo posle aspiracije, sta se sad povampirio...? fd
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 10/3/2014, 10:26

Uh, pa ovdje se svasta nesto desava, a sve je divnooooo :)
Nina, Sovo, Sladzo, Vucice, Sofi i sve ostale koje su u iscekivanju ,
ljubim vas, pozdravljam sve i navijaaaaaammmm:)

Brbljiva, ja ne znam mogu li se navici na sarenog leptira :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 10:32

Sovo, nemam pojma, jedino ako nije na nervnoj bazi  Laughing Nisam baš toliko napeta, znam da više ne mogu da utičem, šta je tu je, ali ipak odlažem, nisam ni sama sebi jasna zašto produžavam agoniju, i terapiju  Rolling Eyes 
Juče smo se mm i ja nakanjivali ceo dan da odemo u lab, ajde posle ovog filma, pa još jedan... pa da operemo veš, pa da jedemo, i tako prođe ceo dan  Rolling Eyes 

Što se tiče žiganja, znaš moje mišljenje  trudnica as
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 10/3/2014, 10:55

Nini pisah na jutrima, i ja imama ubrzan rad i preskoke evo nekoliko dana,

Drugari navijam  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica iz sve snage, i za cekalice, i za bockalice, i za one koji se spremaju  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

Danas 14dpO beta 109,7. Jos sam u grcu.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/3/2014, 10:58

Bravo Sladjo,to je to!  likeit   sreca 

Niny svaka cast na strpljenju  Laughing  Zeno mi smo ko na iglama,ne znam kako ti izdrzavas...  Rolling Eyes 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 11:01

Sladjo, videla sam, odgovorila sam ti tamo  likeit 

I ovde da poskočim za lepu trocifrenu betu  vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/3/2014, 11:03

PalcicaBg ::

Niny svaka cast na strpljenju  Laughing  Zeno mi smo ko na iglama,ne znam kako ti izdrzavas...  Rolling Eyes 

Ne znam ni sama  Rolling Eyes  Valjda se bojim razočarenja  Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu