KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/3/2014, 09:17

Sovo navijam da su to oni bolovi sto treba da jesu  yes   ljubav 

Niny jedva cekam kraj nedelje da nas obradujes  bravo bravo bravo 

Devojke lep dan zelim  poljubci poljubci poljubci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/3/2014, 09:23

Masato, bem mu misa!  c Sledeci put MORA da bude dobitni

A gde nam je Ivanicasale????

Niny, mislilm na tebe, i navijam da prepises Aninu srce  betu! trudnica 

Sovice,  i ti si nam, bre trudnica 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/3/2014, 10:45

niny ,navijam draga ... usne  usne  usne  usne 
 vuchice ,stvarno ...gde nam je ivanicasale ?! 
 kako si ti,vuchice ?
 sovo ,ja mislim da to nisu losi znaci ...svaku curu koju sam cula da je boleo stoamk do bete ,je imala posle pozz betu .secam se jedne drugarice ,koja se bukvalno valjala od bolova koliko je boleo stomak i mislila hje da nema nista ..kad ono bile trojke ,,,(posle su joj jedan plod odstranili u n frontu ,jer je valjda bio veliki rizik za trudnocu ...)..tako da sovo glavu gore ,imas velike sanse da beta bude pozz sto ti i zelim ! igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 4/3/2014, 11:01

Masato,bas mi je zao,glavu gore i do pobede!
Niny,Sovo,Ivanicesale navijam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/3/2014, 11:12

Samo da vas sve jakooo  zagrljaj 
Ja cekam  lol!  i onda zakazujem UZ za 9dc kod dr Kopitovic.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 4/3/2014, 11:19

Da i ovde kopiram svoj odgovor i komentar za PFC:
Bak,ja nisam iznenadjena odgovorom iz Praga.oni stvarno imaju pacijente iz cele Evrope i rade kao na traci i svakako im je u interesu da bude sto vise uspeha,a i itekako su svesni da  ih u Srbiji veoma cene,mislim na nas ,korisnike njihovih usluga.Zato nemoj da te cudi njihova fleksibilnost i da sve moze sto je u interesu zene.imaju strpljenja i ako ti mislis i tvoj doktor da nesto treba onda je ok.Svaka od nas ,koja je duze u ovoj borbi ,imala je mnogo pitanja i strpljivo su odgovarali.tako da im ja za taj deo dajem najveću ocenu.
E sad dr Sonja,nije sujetna ali je realna zena i veoma postuje misljenje tvog ginekologa ali i daje misljenje ako se sa necim ne slaze.ja sam je dozivela kao instituciju,kao dr koji ce uraditi sve sto je do nje.nije slatkoreciva a ni bezobrazna.i za profesionalizam isto dajem najvecu ocenu.
E sad ,mi smo birali njih ,jer imaju savremenu laboratoriju i nude vise nego klinike u Srbiji,po pristupacnoj ceni.Nama je trebala i Pisci metoda i produzena kultivacija i zamrzavanje.znaci birali smo ih  po onome sta nude.Ja sam se stimulisala po njihovom protokolu i protokol je u mom slucaju bio dobar.izbegnuta hiperstimulacija i dobijene zrele jajne celije.E sad zasto kod mene nije uspelo sa svezim embrionima to je vec druga prica .
Mislim da ce ova klinika postati jos uspesnija.Zeni koja je bila sa mnom,imala prvi neuspusan postupak kod njih  i jedini u zivotu,dali su odmah spisak svih dodatnih analiza da odradi pre narednog postupka.
Znam da ti je tesko da se sad odlucis.i znam da ces doneti najbolju mogucu odluku.Sve je bitno u nasoj borbi,i dobra stimulacija,i u pravo vreme dati stop,i da se embrioni lepo dele,i u pravom trenutku raditi transfer,i terapija posle transfera.ja sam nokautirana posle Praga,tako da mogu samo da iznesem ovde svoje utiske.Ima i stvari koje im zameram naravno.ako smo isli u laboratoriju koja ima mogucnost dozrevanja jajnih celija,zasto je kod mene dvaput produzavana terapija da bi sve j.celije lepo sazrele.mozda je stop trebala ranije.znam da je moje zdravlje najprece ali imala sam drugacija ocekivanja.Endometrijum je mogao biti i bolji.receno mi je ,radicemo Pisci,kad na otpusnoj listi pise samo Isci metoda.Zasto su isli na morule ,ako je do tog stadijuma doslo cak 6 embriona,mi smo bili zainteresovani za transfer blasti.To su odluke koje donosi embriolog i na koje mi nismo imali uticaja.
Kazem imala sam prevelika ocekivanja.
Da dodam sta mislim laicki i logicki(bar na svoje misljenje imam pravo)
razlozi neuspeha:
1.postoji neki problem koji nije otkriven,jer nemamo lab i strucnjake da ga detektuju i lece,
2.imala sam i kiretazu i operaciju na fundusu materice(izoblicio se i na uz daje da je polip) pa je moguce da se materica nije regenerisala ,
3.mozda imam NK celije.mozda terapija prednizon od 5 i 10mg ,naizmenicno nije bila dovoljna,
4.mozda nemam NK celije pa je terapija bila nepotrebna,
5.imam samo pozitivna antitela stitne i TSH mi pada ,da li je moguce od terapije prednizonom.ovaj postupak ponovo na dan bete,kao i predhodni,tsh pada.u predhodnom nisam bila na terapiji za stitnu samo deksazon.ovaj terapija za stitnu i prednizon i tsh identicno pada kad je i negativna beta.
6.mozda je endometrijum bio nedovoljno nabildovan i receptivan u ovom postupku,zbog terapije za stimulacije koja je dala dobar broj i zrele jajne celije,
7.imam i miom u samom zidu materice,napred,mozda mi polazaj na transferu gde lezim na ledjima u dva neuspesna postupka ne odgovara.
U frontu,sam bila u polozaju naglavacke i bio je uspesan transfer.
8.imam slabo izrazenu Ir i nisam bila na terapiji.vodila sam racuna o ishrani i vezbala ali nisam smrsala.


Poslednji izmenio lelas dana 4/3/2014, 11:39, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 4/3/2014, 11:20

Sofija,navijam jako da se taj endometrijum lepo spremi za embrioncice!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/3/2014, 11:44

Hvala puno, Lelas!!  c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/3/2014, 11:48

lenjivica ::
Sofija, opusteno, estrofem pijes dok ti ne kazu da prestanes, ne moze da skodi, vec samo da pomogne. p.s. mogu da ti dam, ostalo mi je, kupih ga pre mesec dana u Pragu. kod nas je nestasica, imas samo u Igoru, madjarski.
Bak, ne znam sta da ti kazem, kod Kopitovicke nikad nisam bila, kod Sonje 3 puta, i moj utisak je da se ne unosi previse u problematiku, nego se sve nekako radi rutinski. Veoma je nezgodna i ta komunikacija na daljinu, ona je u guzvi, koordinatorke prenesu na brzinu, mnogo je zena sa mnogo pitanja, nekad i same koordinatorke odgovaraju i tako. Sonja se recimo ne udubljuje u to zasto ne uspeva, ne predlaze nove analize, bilo kakve inovacije i posle vise neuspeha. Ipak, veoma je prijatna, mila i smirena zena, nimalo sujetna, cak ne kazem n da nije odlican strucnjak, vec je jednostavno tamo ogromna guzva i nema vremena da se posveti svim pitanjima pacijenata preko maila. Opremljenost je odlicna, tehnicki su inovativni, a cene za nase ljude su pristupacne.

Hvala ti draga!  zagrljaj 

Ja sam juce kupila estrofem, isto i Igoru, bilo mi blizu AirSerbia bas kada sam menjala avio karte, a i u Immo centru ga nisu imali. Tako da sam pokrivena za 14 dana, Sonja rece da ga koristim do transfera (za nedelju dana), pa cemo posle vidti da li mi treba. Ukoliko mi bude potreban jos jedan, zovem te oko tvoje kutijice ukoliko je budes jos uvek imala, a da ti ne treba, hvala na tome, medena  poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/3/2014, 11:53

Masato, zao mi je sto ovaj put nije bio pravi, al mi je drago da vec imas plan i jasan stav da ces postati mama!  likeit 

Niny, joj ti snovi, ti trudnicki ludi snovi!  budenje sreca 

Cekalice, navijam!

Bakisha, fino papir i olovku, jednu i drugu kliniku i dr, pa prednosti i nedostaci. Pa onda se duboko zaronis u sebe i pitas se sta ce tebi licno doneti smirenje, Sonja i odlazak u Prag ili Kopitovicka i Novi Sad. Znas i sama da je taj psiholoski faktor kod nas bitan. Da te nista ne kopka sto si, ili sto nisi. Ja bih verovatno otisla kod Kopite na histero i da mi ona radi uz i stimulaciju, a u Prag na aspiraciju i transfer, ako imaju bolji lab i boljeg embriologa. Mada, s druge strane, sreca igra veliku ulogu. Vidi i finansijski kolika bi razlika bila, nije ni to mala stvar. Kad pogledam Kometino stanje 3 spermica, dva embriona, jedna beba, to je stvarno odlicno za embriologa koji radi tamo, nemoj ni to zanemariti. I ja ti sad kao nesto pomogla, joj, izvini, al eto, probah, a nista konkretno ne rekoh. Rolling Eyes 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 4/3/2014, 12:26

Niny ::Sovo, ja već par noći ne spavam dobro, mada me ništa ne boli. Noćas sam ustala da odem do wc-a oko 5 i onda samo leškarila ostatak vremena. I snovi su mi čudni. Pre neku noć sam sanjala dr Kopitovićku (ne znam zašto baš nju), kako ima neki čarobni štapić umesto sonde za uz i prisloni ženama dole i odmah kaže dal su trudne ili nisu  affraid Nije mi lako  lol! 
:

Haha, isti slucaj, ja nocas - ono malo sto sam oka sklopila - sanjala dr Arsic iz Fronta, koja mi je radila et. Mislim da smo preopterecene  lol!
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 4/3/2014, 12:48

Pre neku noć sam sanjala dr Kopitovićku (ne znam zašto baš nju), kako ima neki čarobni štapić umesto sonde za uz i prisloni ženama dole i odmah kaže dal su trudne ili nisu  affraid Nije mi lako  lol! 

Hit!!!!!!  sestro slatka 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/3/2014, 13:05

Vuchica ::Masato, bem mu misa!  c Sledeci put MORA da bude dobitni

A gde nam je Ivanicasale????

Niny, mislilm na tebe, i navijam da prepises Aninu srce  betu! trudnica 

Sovice,  i ti si nam, bre trudnica 



vucice tu sam nego ne ulazim cesto,jer je mm zaplenio laptop sa igricama.

Masato zao mi je Sad Sad  nema odustajanja.Koliko su ti vratili embriona? Koliko celija su imali?

Ja i dalje imam zatvor,gasove na sve strane,ne pamtim da sam ovoliko pr.... Kako me je juce u jedno vreme zaboleo stomak vise na desnu stranu,jace nego obicno malo sam lezala na desni bok i prestalo da me boli.Nadam se da je to dobar znak.
Ovako neke promene nesmem da obracam paznju,mada mi je sinoc na momenat bilo muka i juce mi se spavalo toliko su me pekle oci ceo dan,pa cak i jutros.Mozda i moja psiha reaguje.Videcemo u ponedeljak.U svakom slucaju ova vto mi je skoz drugacija od prve,do juce me boluckao stomak,danas nema. Ljubim vas cure puno,puno...
 trudnica  nase i koje su zvanicno i koje ce biti kroz koji dan  srca1 srca1
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/3/2014, 13:11

Ja sam sanjala da muzu kupujem pidzamu i nadjem boju koja mi se svidja kada izvadim bila je bebi benkica plave boje to je bilo pre nekoliko dana,a preksinoc sanjam da uzimam cigaretu(prestala pre 5-6 god i nikad do sada nisam sanjala cig) i mm mi kaze neces valda sada da pocnes da pusis i ja vracam cigaretu i kazem da nesmem zbog bebe.
Psiha je cudo...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/3/2014, 14:00

ivanicasale  srca srca srca 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 4/3/2014, 14:08

Niny ::

Miss, ne znam kad ću betu, možda krajem nedelje  yes

Drzim fige!!!!!!  Very Happy   igracice 

za najsrecniji ishod!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/3/2014, 14:52

Hvala devojke  osmeh srce 

Nešto da vas pitam: da li je moguće da mi non stop curi utrogestan? Ujutru ga stavim u 6h, onda odležim još sat i po, do podne budem suva, posle krene da curi belo  affraid  Popodnevnu dozu popijem, jer sam na poslu, ali svejedno curi. Bojim se da unosim premalo progesterona, ako mi toliko izlazi.
Jer se dešava i vama tako nešto?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/3/2014, 15:37

Niny nemas razloga za brigu,on se apsorbuje za to vreme koje lezis,sat,dva...Normalno je da iscuri ostatak,nema gde  Very Happy 

Ivanice ludilo snovi  lol!  Neka pretkazu tvoju trudnocu.
Navijam za ponedeljak!  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/3/2014, 15:51

Hvala Palčice  osmeh srce  Nešto mi se čini da mi nije u prethodnim postupcima toliko curelo, pa sam se zabrinula, ali sad mi je lakše  ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 4/3/2014, 16:03

Hvala vam puno na cestitkama  ljubav 
Ja naravno jos nicega nisam svesna, valjda cu biti 23.marta kad mi je zakazana srcana radnja :) Kad cujem tu muzikicu o kojoj svi pricaju  Embarassed 

Do tad Mamavit po jedna svaki dan, Utrogestan oralno 2x3 od 1oomg, Progesteron depo na 5 dan. uz za jajnike imam sl ponedelja
Bakisa, stvarno nisi na lakim mukama, evo i mog misljenja, cini mi se da se poklapa sa necijim ali ga uzmi sa rezercom jer nisam imala kontakata sa dr Sonjom a dr Kopitovic videla 2 puta i kupila me za sva vremena. Ja bi Kopitovickih protokol i obavezno da ti ona uradi histero, mesec prre postupak! Tempiraj! Ja mislim da je to meni dosta pomoglo.
A u Prag bi otisla na ostalo, jer kazete da ima je lab neprevazidjena, embiolog, Pisci,embriogen...
Svakako moras sve da stavis na papir sto kaze Bixi i da sma hladne glave odlucis.
Ja ti zelim svu srecu najiskrenije, i da ovaj postupak bude onaj dobitni!!

Niny, nama u NF daju da ga pijemo oralno, pa nemam tih problema, vecda sam po pijana par sati posle nejga sto i nije tako lose  Laughing

Mozda da kazes dr za to pa da vidis sta ce ti reci :*
Drzim ajko fige za beturinu krajem nedelje, znas da vucem za noc virtuelno svaki dan!

Sovo, Ivanica Sale nvijam najajace i vucem za nosice  igracice  igracice  igracice 

Masato jako mi je zao sto nije uspelo ovog puta, ali mis edopada tvoj stav, nema odustajanja, sledeci ce uz dobru pripremu biti dobitni  love 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/3/2014, 16:40

lenjivica ::Pre neku noć sam sanjala dr Kopitovićku (ne znam zašto baš nju), kako ima neki čarobni štapić umesto sonde za uz i prisloni ženama dole i odmah kaže dal su trudne ili nisu  affraid Nije mi lako  lol! 

Hit!!!!!!  sestro slatka 

Neprocenjivo!!  lol! 
  b  b  b  b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 4/3/2014, 17:15

Ivanice, bilo je 4 jc, a 2 embriona osmocelijska. Obzirom da mi je nizak amh, stimulacija je bila dobra, po mom laickom misljenju. Medjutim, meni je materica izokrenuta, tako da je transfer uspeo tek iz drugog pokusaja, prvi pokusaj je trajao pola sata... Mislim da je to uticalo na neuspeh, a ni endometrijum mi nije bio sjajan. Naravno, to je moje misljenje, treba da porazgovaram i sa dr. sta ona misli i sta predlaze dalje.
Cure, navijam iz sveg srca za pozitivne bete, za uspesne postupke i pocetke  igracice igracice igracice
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 4/3/2014, 17:15

Niny, navijam jaaaako!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/3/2014, 17:31

masato ::Ivanice, bilo je 4 jc, a 2 embriona osmocelijska. Obzirom da mi je nizak amh, stimulacija je bila dobra, po mom laickom misljenju. Medjutim, meni je materica izokrenuta, tako da je transfer uspeo tek iz drugog pokusaja, prvi pokusaj je trajao pola sata... Mislim da je to uticalo na neuspeh, a ni endometrijum mi nije bio sjajan. Naravno, to je moje misljenje, treba da porazgovaram i sa dr. sta ona misli i sta predlaze dalje.
Cure, navijam iz sveg srca za pozitivne bete, za uspesne postupke i pocetke  igracice igracice igracice
masato , cmoka ....dobri ti bili embrioni..pa oliki ti je amh ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 4/3/2014, 17:48

Niny, cekalice sve  radost  radost  radost  radost  radost  radost 

Sofija, jos malo pa krecete! Uskoro si nam  trudnica 


Bila kod Miljica, opet nisam zavrsila sa njim  Rolling Eyes 

ANA su mi povisena i to poprilicno (1:160) , dao mi uput za imunologa, zakzano za 25. 03. Sumnja na lupus, sva antitela su mi bila negativna pre 3 god. Jbg ima li jos nesto?

Sve mi je poviseno, d dimer, fibrinogen, protrombinsko vreme, snizeno parcijalno.... Krvna slika kao kobila, kaze da ignorisem feritin koji mi je snizen.

Sutra vadim opet krv za protein c, s, i jos svasta nesto, kad zavrsim sa imunologom da se vratim kod njega.

Sto da bude prosto.... Samo da sve stignem do maja, ubi me zakzaivanje. A bez adekvatne terapije propisane od strane specijaliste za to (a ne ginekologa) ja ne krecem

Elem, u vezi dileme oko vto, nakon vecanja, presipanja, stavljanja na papir, dumanja.... nasa mala srecna porodica je donela odluku da ovaj put puno poverenje poklonimo dr Kopitovic i Genezisu. Mnogo toga je presudilo, pa videcemo....
Ponajvise to sto ce dr videti licno, iznutra, moju ne bas sjajnu matericu i imati vrlo jasnu sliku sta joj je ciniti na transferu. Jedno je kad neko procita tudj nalaz, a drugo kad licno vidi. I jos po nesto, tice se nase porodicne situacije, mnogo ce nam biti izvodljivije ovde nego tamo...

Hvala vam puno na pomoci, bas mi je znacilo, uvek mi znaci  love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu