KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 17:58

Bak, i ja sam bas tako nesto mislila, sada kada cujem tebe kako obrazlozes, jos vise mislim da si skroz u pravu, i da je bas to to!  Very Happy   usne usne usne 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/3/2014, 18:05

Ma u pravu smo 100%  Razz 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 7/3/2014, 18:06

Dr Bak  queen 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/3/2014, 18:13

ragaco ::Dr Bak  queen 
potpisujem.
Nego ,kad smo kod grlica,primetila sam ,a proslo od stimulacije vec mesec i po dana da mi je grlic bas spusten.nisam mogla ni mini tampon da koristim kad sam imala menstruaciju.sta li se tu desava.cekam dr iz doma zdravlja da pocne da radi pa da odem da joj se zalim.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/3/2014, 18:31

Ivanice, bas mi je zao Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 7/3/2014, 18:47

Lelas zbog polazaja materica sam lezala na stomaku, prebacivsi me sa sa stola u krevet, okrenuli su me na stomak. Na moje pitanje koliko dugo tako da lezim, Dr. Sonja je rekla da su prvih 15 min bitni,a sto se nje tice mogu da lezim i dva sata. Ja sam lezala sat, vremena .

I ja imam osecaj da mi se spustio grlic, ali sam mislila, da ja to umisljam. Bas me interesuje sta ce ti Dr. reci.

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 7/3/2014, 18:48

Lelas,dok sam proučavala tu tematiku,tj. živela u zabludi da nešto možemo uraditi prirodnim putem,sećam se priče da položaj grlića zavisi od nivoa estrogena u organizmu,pa je oko ovulacije duboko postavljen,a u ostalim delovima ciklusa nisko da se može prstom dopipnuti i to je kao jedna dodatna,do duše-ne mnogo pouzdana- metoda utvrđivanja plodnih dana.
Možda su se hormončići malo zbrkali nakon stimulacije,a to svakako pitaj dr na pregledu.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/3/2014, 18:59

Ragaco,dusice draga hvala ti na odgovoru.od stimulacije mi se zbrkalo u glavi pa ne umem ni da razmisljam.i ja sad mislim da mi je jos estrogen visok od stimulacije.
Tara,kakav ti je polozaj materice ?
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 7/3/2014, 19:41

Dobrodoslica novim devojkama
Tara, jako mi je zao zbog tvog gubitka oca, ali sam i presrecna zbog toga sto si nam trudnica igracice 
Olja, mislim da su smokve u maslinovom ulju najbolje za snizenje FSH
Ivanice draga moja, neopisivo mi je zao tuga zagrljaj 

Niny,Sovo igracice igracice  vi ste nam trudnica  sigurna sam

Ninana, predobri rezultati , bice tu puno lepih jc, embriona i bebica b b 
Sofija, sitno brojis do susreta sa svojim bebicama ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 7/3/2014, 20:11

a ja zaboravih Ceci 797 puno srece  b  b  i da nam se vrati sa  beba beba  u trbi
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/3/2014, 20:12

Odradicu jos neke analize za sledecu vto,pronacicu problem zasto se ne usade kada je sve ok za njih.Hvala vam puno,stvarno ste divne.Ljubim vas sve
Niny,sovo drzim vam palceve za lepe  beta 
Ninana,Sofija puno srece vam zelim da budu i lepi embrioni i lepe bebice. usne usne usne 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 20:30

Ivanice, mnogo mi je zao   Sad 

bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 20:30

Devojke, za to curenje napolje, nasla sam da moze da pomogne nesto sto se zove instead/soft cup/ moon cup. Radi se o proizvodima koji su zapravo zamena za tampone i uloske i izgledaju kao male casice koje se ubace unutra i one skupljaju krv koju posle ispraznis. E sad, zene su provalile da ta 'casica' moze da se iskoristi i u druge svrhe tj. da ona drzi spermu sto blize grlicu tako da se on u njoj prakticno kupa. Ja samo da kazem, mozda moze da pomogne da se povecaju sanse dok se radi na prirodnim radovima. Samo nemojte da me pitate sta to sve ja citam Embarassed
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 7/3/2014, 21:18

Lelas leziste materice je islo vise na levu stranu, Transfer mi je bio bas bolan i dva dana sam imala braon kapi krvi posle transfera.

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Olja-B 7/3/2014, 21:46

Ivanice,glavu gore mora da bude uspesna,a bice sledeci put.
Niny, Sovo pa vi ste vec trudne videcete obe za nekoliko dana.
Devojke hvala vam puno za smokve od sutra pocinjem.citala sam i na forumu na koji ste me uputile kazu iz iskustva da deluje.

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 7/3/2014, 21:55

tara01 ::Lelas zbog polazaja materica sam lezala na stomaku, prebacivsi me sa sa stola u krevet, okrenuli su me na stomak. Na moje pitanje koliko dugo tako da lezim, Dr. Sonja je rekla da su prvih 15 min bitni,a sto se nje tice mogu da lezim i dva sata. Ja sam lezala sat, vremena .

I ja imam osecaj da mi se spustio grlic, ali sam mislila, da ja to umisljam. Bas me interesuje sta ce ti Dr. reci.
KOD NAS SE ISTO PRAKTIKUJE LEZANJE NA STOMAKU POSLE TRANSFERA,OKO SAT VREMENA...ja sam oba puta lezala tako i par zena samnom...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 7/3/2014, 21:57

Olja, kazu da je dobar i sok od psenicne trave. Taj sok moze da se nadje u prodavnici organske hrane Just Organic na Vracaru u Nevesinjskoj ulici. Pakovanje od 32 doze (ili tako nesto) kosta 2800 dinara.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 23:27

Ja sam baš dosta čitala o tom ležanju na stomaku posle ET...i to ću da probam  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 8/3/2014, 01:09

Ivanice, grlim jako!  v 

Meni su savetovali isto lezanje na stomaku u Pragu, neko mi rece da lezim an levom boku, pa sam tako lezala posle RT u NS-u. Nisam pametna! Jedino sto je drugacije u NS-u je da isticu da se ne stavlja parfem ni dezodorans nikako na dan transfera! Kazu da niko od onih koji su u sali ili u labu ne stavlja parfeme (a ne smrde za divno cudo!  Wink Laughing lol! ) Pa eto, cisto da znate! Sad se ne secam da li su mi rekli i da se ne tusiram gelom za tusiranje tog jutra (ima svezih cura koje su VTO radile u Genezisu, pa nek dodaju), ali znam da su mi naglasili da ne stavljam mleko za telo nikako i nikakve kreme.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 01:11

Kometice

A jesu li rekli zbog cega sve to smeta?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 8/3/2014, 01:17

Kometak i nama su u Nisu to naglasili biolog je to reko ovako nikakve mirisljave kreme, parfemi i dezodorans samo flasica sa vodom, a za lezanje samo na ledja.
Ivanice  cmoka   zagrljaj 
Sladzo  c 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/3/2014, 07:44

Ja nijednom nisam lezala na stomaku,dva puta lezala u neuspesnim postupcima na ledjima ,a u uspesnom postupku,na stolu za transfer koji se pomera pa vam glava bas bude nisko a karlica gore i stavljaju vam kateter a i daju bensedin da budete mirne.zene koje su radile u Frontu to ce lepse opisati,ja sam imala osecaj da lezim naglavacke.e sad ja imam miom na prednjem zidu,vise desno i materica jeste malo vise napred ali mi transfer ne predstavlja problem.
Sad ja u sva tri transfera nisam koristila dezodoranse i parfeme,cinimi se da su nam jos Frontu tako rekli za transfer i aspiraciju,bez gelova za tusiranje sa jecim mirisom ,samo blagi sapun i voda,bez dezodoransa ,parfema,mleka za telo.
Navodno ,embrioni ne podnose jace mirise.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 8/3/2014, 09:16

Ja sam radila u Genesisu. Za aspiraciju nisam smela da imam sminku,parfem,mleko za telo,lako za nokte i slicno a za transfer mi nista nisu branili. Lezala sam na stolu posle transfera 20min i posle u sobi sam trbala 2h al sam primala infuziije pa se to oduzilo na 6-7h,sa tim sto sam setala po sobi,sedela,stajala ma sve..posle tranfera otisli u obliznji restoran na rucak... i Hvala Bogu uspelo je. Ja mislim da to nema veze sa stajanjem ii lezanjem al to je je moje misljenje.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 09:54

..da tacno karakaca ,i u Nisu isto savetuju .
ja sam cak prvi put ,morala u krevet da pi...pi pi ...  Very Happy Very Happy,ynam da sam yvala sestru na svakih pola sata skoro ..toliko me neka trema uhvtila i svasta nesto ..da sam samo piskila ko luda.lezala oko sat ,sat i po ...i prvu vto su me prebacili sa stola  u kreveta pa tako vozili  do sobe .i tamo lezala oko sat vrmena i vise.
a drugi put nakon et rekli -Aj sad polako sidjite sa stola ,pa polako u krevet u sobu _....
 prvi put se bebe zakacile ,a drugi put beta ni makla nije .neznam dal ima nekih pravila ...
drzite mi fige da nam nalaz na ureaplazmu danas bude ok ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/3/2014, 10:07

Brbljiva mora biti treca sreca !!!

Ja sam se vrtela jel sam cula i levi bok i stomak i ledja kao na rostilju na svakih dvadeset min okretala al bila sam poprilicno uspavana i tih dva sata a predhodno 10 min na tom prvom stolu ...kad sam dosla kuci bila je subota prespavala sam taj dan i nedelju a u ponedeljak na pposao krenula ..imali smo predhodnu noc sex bez zastite sa ejakulatom i sve onako zajedno zaspala a Ujutru sam se samo malo zaprala onako brzinski pod tus ...

meta je u pravu za dezedoranse i ostalo jedino sam malo lics sredila da budem lepa
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu