KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 5/3/2014, 22:53

Genedina, probaj sa laganim uvodjenjem terapije, bar su mene drugari tako ucili, kad ti smeta vrati se na staru dozu nedelju, dvije pa opet probaj, tada bi trebalo lakse da padne dok seorganizam ne navikne.
Jesi li kontrolne testove radila pod terapijom? Ir se ne lijeci, drzi se pod kontrolom ljekovima i ishranom.

Folnu 5mg pijem odavno. Kontrolni secer mi je ok, insulin solidan, zato mi je povecana doza.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/3/2014, 23:19

Niny, Ivanice, Ninana  roda   roda   roda 
Sofi  vv bb   vv   bb   vv   bb 
Brbljiva srecan rodjendan  c 
A ja drage moja zakazala danas drugostepenu  g 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/3/2014, 00:13

Brbljiva, srecan rodjendan i da bude upamcen kao najlepsi do sada jer ces docekati  beba ili  beba beba  love love love love

Bak, bravo za donosenje odluke! Drzim fige da donese uspeha! Mozda cemo i zajedno!  sreca
Sladzo, polako otkrivas sta ti je, uz nas nema nista da ti fali!  Wink Samo ces da se lepo pokrijes terapijom i da napadnes muzica!  Very Happy 

Jelena, bravo za 2 mrvice! Jedva cekam da cujes srculenca!  srce srce 

Niny, Ninana, Ivanice i ostale cure koje cekaju betu, navijam jaaaaako da nas obradujete i uskoro vucete za nosice!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija, srecan put i da nam se vratis trudna iz Praga!!!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Genedina, drzim fige jaaaako i za tebe, kad god krenes put Praga!  igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/3/2014, 12:14

jelena87 ::ivanicasale hvala puno srca1 srca1 
vadila sam je tako rano zbog krvarenja koje je tad pocelo i koje jos nije stalo  Crying or Very sad 


imas poruku
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/3/2014, 12:30

ja sam sinoc prokrvarila.Zvala sam kliniku rekli su mi da radim sutra betu,zavisno od rezultata videcemo sta ce biti.Boli me i stomak.Jutros sam imala i neku sluz zajedno sa krv na dnevnoj ulosci.Tako me je strah.... Sad Sad Sad  Danas mi je 12dpt.Inace koristim Crinone gel uvece,pitala sam da koristim dva puta dnevno rekla mi je da je to maksimalna doza.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/3/2014, 12:43

Ivanice, nadam se da su bebice tu  beba beba beba Možeš već sad da uradiš betu. Držim pesnice jakoooooooo da bude ogromna  beta beta beta beta 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/3/2014, 12:47

SladZana ::Drugari stigli rezultati za PAI:

U analiziranom uzorku nadjen je 4gG/5G GENOTIP koji dovodi do povecane ekspresije PAI gena odnosno povecanih nivoa plazminogen aktivator inhibitora-1.


I ja ima 4G/5G i MTFHR heterozigot. Elezović mi je dao fraxi 0.3 nakon transfera i 2x5mg folne. Miljić mi nije ništa dao.

Sačekaj da vidiš ostale reultate, pa pravac hematolog  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/3/2014, 13:01

ivanicasale poslala sam ti pp

Mislim da stavrno ne bi trebala da brines,ja jos krvarim, vec danima,pa je sve u redu,mada znam kako ti je,preplakala sam dane do UZ. Nadam se da ce sve biti u redu,a slazem se sa NiNy mislm da mozes betu da uradis vec danas,nece biti neke razlike da li je danas ili sutra.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/3/2014, 13:21

u labu su mi rekli da mora ujutru
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 6/3/2014, 13:40

Drage Karakaca, Biksi, Kometak, hvala vam puno na podršci  ljubav ljubav ljubav ljubav 
Ivanicasale, navijam da kod tebe kao i kod Jelene trenutnu brigu zameniti velika sreća  bb bb bb 
Moj današnji izveštaj je deveti dan stimulacije, endometrijum 11 mm, 18 folikula od 19-20 mm, večeras stop inekcija  Very Happy 
Drage čekalice navijam  navijači2 navijači2 srcasti poljupci 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/3/2014, 13:42

ninana hvala ti na lepim zeljama,saznacu sve ujutru.
Lep ti je endo bice tu mnogo lepih j.c
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 6/3/2014, 13:56

Ivanice,navijam da sve bude u redu igracice igracice igracice igracice 
Ninana,odlican izvestaj,nema sta,srecno stopiranje srca1 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 6/3/2014, 14:01

Ivanice, držim fige za sutrašnju  beta b b vv vv navijacica navijacica 
Ninana, super ti je izveštaj, bravo curo  good job bravo bravo navijači2 navijači2

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/3/2014, 14:06

Karakaca kad je drugostepena?Hocemo se druziti u maju?  lol! 

Ivanice nadam se da nije nista strasno i da ce sve biti ok.  zagrljaj 

Ninana super izvestaj,bravo za stop,navijam za sto vise lepih jajasca  igracice igracice 

Devojke sve vas  d   ff 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/3/2014, 14:12

ninana izvestaj je savrsen,samo napred napred scuro napred scuro 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 6/3/2014, 14:23

Devojke hvala vam puno, puno, divne ste  poljubci poljubci poljubci poljubci 
Uff, koliko sam bila opuštena tokom stimulacije, toliko me sad uhvatilo uzbuđenje  Very Happy Sve vas  zagrljaj 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 14:32

Ninana, super su ti brojke, sve od reda, neka je sve kako treba i nadalje.  igra 
Ivanice, ne znam sta da ti kazem, meni je prva vto i nemam mnogo iskustva sa tim cekanjem bete posle postupka, ali ti od sveg srca zelim svako dobro i da sve bude kako treba, a ti pokusaj da se opustis do sutra  usne 

Meni je danas 6dpt, stomak me boli od juce skoro stalno, sa manjim prekidima. Malo me zigaju jajnici, ali me stomak boli kao pred ciklus, a evo sad sam i merila tempraturu, imam 37, inace je svih ovih dana bila 36,2. Sve u svemu, nadam se najboljem, kao i uvek, kao i sve mi.  b
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/3/2014, 14:46

Ninana

Sve zvuci super!! Navijam iz sve snage, srecno draga!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 igra igra igra igra igra igra 

 vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 6/3/2014, 14:46

Sovice, meni sve to deluje kao dobar znak  trudnica roda roda roda igracice igracice 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/3/2014, 14:49

KoMetaK ::

Sofija, srecan put i da nam se vratis trudna iz Praga!!!  igracice igracice igracice igracice igracice 

 

Kometa mila, hvala puno!! Upravo smo bulikali i apartman, sledeca nedelja je "ta" nedelja...  radost radost radost 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/3/2014, 14:50

Ninana, odličan izveštaj, biće tu puno lepih jć i embriončića  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Sovo, mislim da je to odličan znak  yes   trudnica  Sve bih dala da mene probode koji put  Laughing Mene ništa ne žiga, jedino povremeno grudi onako zatrepere (to je verovatno posledica stimulacije) i usne su mi ispucale užasno. Non stop ih mažem labelom, ali ne vredi.
Reci mi da li ti piješ ili stavljaš vaginalno utrogestan? Ja kombinujem. Mada možda je bolje piti ga, jer ću onda biti sigurna da nije ništa iscurelo. Mada kad ga popijem nisam sva svoja nekih sat vremena, skroz mi obori pritisak  Shocked 
Posebno je zanimljivo kad ga popijem na poslu, pa počnem da pričam kao usporeni snimak, diša 100% misli da sa mnom nešto nije u redu  Laughing
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 14:57

Niny, ja koristim Crinone gel, koji stavljam aplikatorom svako vece, ne pijem nista. To su nam dali na klinici i meni i ostalim zenama. To je isto progesteron, samo neki drugi proizvodjac valjda, sta ja znam.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/3/2014, 14:59

A da rekla si, al sam ja senilna, sorry  ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/3/2014, 17:13

Sovo a da li iscuri taj Crinone gel? Pošto Utrići kad se stavljaju vaginalno iscure  zbunjen 

Navijam devojke drage svim  srce  za vas  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Ja sam u ozbiljnoj dilemi, da li poći stopama Bakiše i Kometice?  v 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 17:19

Gel stavljam uvece, pred spavanje naravno i tek sutra u neko doba popodne malo nekih komadica ima na papiru kad idem u wc.
Ali uglavnom ostane sve unutra... valjda  Shocked 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu