KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 2/3/2014, 13:14

anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 

Hvala vam na divnoj energiji i podrsci :*

Ganedina, Kometak, Bak,Kusurka, Jocy, Sofija, d77 namestite se vucem vas za nosiiic!!! I vse vas druge koje ne smomenuh!!!
Posebno nase trudnicice Niny, Jednu sovu i ivanicu!!!!
200  vv vv vv vv vv vv
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 2/3/2014, 13:16

Ana divna beta sada opusteno uzivaj  radost radost radost radost radost radost radost radost 

Ganedina srecan ti rodjendan, moje zelje znas sledeci da docekate u prosirenom izdanju  beba beba 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 2/3/2014, 13:16

anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 

 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 x x x x x x vv vv vv d d d d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/3/2014, 13:27

Bravo anasrce odlicna beta  sreca sreca sreca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/3/2014, 13:42

Bravo, Ana  vv b b b b d d d d d radost radost jumping beta beta beta 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/3/2014, 14:14

SoJa ::
anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 

 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 x x x x x x vv vv vv d d d d
Jupiiiiiiii!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/3/2014, 14:26

ana srce cestitam,dobrodosla u trudnicki klub navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

srca srca srca srca srca a svim ostalim koracaljkama od srca zelim da nam se sto pre pridruzite, srca srca srca srca 
ovo je godina za nase bebe roda roda roda roda roda roda

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 2/3/2014, 14:48

Anasrce, cestitam...divna beta  b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 2/3/2014, 14:53

Ana  osmeh srce cestitam!!!!! Neka bude skolska i lagana trudnoca do kraja!  radost 
Ganedina, srecan rodjendan draga! Sledeci, jubilarni, da docekas sa svojom bebicom u narucju! ( ili 2 Wink)
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/3/2014, 14:57

Bravo Anci  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 2/3/2014, 14:59

anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce Divna Beta,dobro dosla u klub trudnica  likeit  likeit  likeit  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/3/2014, 15:09

srca srca srca 200  srca srca srca 
 likeit trudnica love 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv d d d d d igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/3/2014, 15:21

Ana , carica si ,beta je savrsena . Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Soja, Ana, Maakki. Lenjivice hvala vam do neba . Kako to lepo zvuci-jubilarni-50.-ti docekati sa bebom ili 2 u rukama. Fali jos samo 1 mala sitnica, da se to i ostvari .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/3/2014, 15:24

Anasrce, divna beta...uzivaj i raduj se...

Genedina, da ti pozelim srecan rodjendan i da ti se naravno ispuni ono sto najvise zelis...

Ljubim sve redom...ja sam se malo raspitivala...izgleda da do jula necu stici na red na postupak...kazu da je guzva nevjerovatna...sutra cu zvati Banja Luku da ugovorim konsultacije ppa cu valjda znati vise....
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/3/2014, 15:27

Genedina srecan rodjendan,od srca. Da ti ova godina bude najbolje u zivotu jer ces u njoj postati mama sreca 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/3/2014, 15:54

AnaSrce
Diiivnaa okrugla sjajna beta draga!! Cestitam!! Neka bude skolska & opustena trudnoca!!

 d d   vv vv   d d   v v 

Ganedina

Draga moja, kao sto su ti i devojke pre mene pozelele, i ja ti od sveg srca zelim da ti ova godina bude najsrecnija u zivotu, da sledeci docekas u troje, sa svojom bebicom sto te ceka u Pragu!!
 molitva   konfete konfete   wavecrowd wavecrowd   zagrljaj   navijači1 navijači1   navijacica navijacica   poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/3/2014, 17:03


Palcice , Suzo77 , jelena87, Sofija , hvala vam puno,puno,puno.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/3/2014, 17:12

Anasrce,divna beta cestitam!!! v  vv  vv 
Ganedina,srecan rodjendan i da sledeci docekas kao majka!!!!! srca  srca  srca  srca  vv  vv  vv  vv   ff 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/3/2014, 17:14

Ana, diiivna beta! Cestitam jos jednom!!!  srca srca srca 

Genedina, neka ti je ovaj rodjendanac najsrecniji do sada! Da sledeci docekas sa bebom/bebicama u kuci!  love love love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 2/3/2014, 17:33

Drage moje, imam jedno pitanje...pa ukoliko mi mozete pomoci, bila bih zahvalna. Ranije sam februara meseca dobila menstruaciju 6 dana. I dalje imam, ne tog intenziteta ali krvarim promenljivo. Jutros se iznerviram (jer je vec 10 dan i nikad nisam toliko krvarila) i odem kod dr. Moram da napomenem da mozda ne bih otisla, vec mi je dr rekla da sredinom ciklusa dodjem kod nje na dogovor i da od sledeceg ciklusa pocinjem sa postupkom. I tako, odem ja danas ona kaze da ne vidi nista neuobicajeno, neka tamo dr koju prvi put vidim, jedino je brine debljina endometrijuma koji je 12mm. Ali ne zna zasto krvarim, misli da je to menstrualna krv.....Da li neko zna dimenzije endometrijuma i da li mi neko nesto vise moze reci...poludeh od brige. Gde sad pred postupak da zaglavim sa ovim...Sad Takode, previse, previse stresan mesec je za mnom i ja mislim da je to zbog toga....Hvaaalaaa :))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 2/3/2014, 18:04

Pozdrav Afrodita,

nisam sigurna koliko treba da bude endometrijum u tvom slucaju, ali evo napisacu ti kako je kod mene bilo pred postupak vto.
Drugi dan ciklusa 6mm, treci dan ciklusa 4mm, 4 dan - 2mm i tada su mi poceli sa stimulacijom i terapijom, a na kraju, pre embriotransfer mi je bio 13mm i rekose da je to super, tako da su bebice vracene i sad su ovde sa mnom, pa cekamo betu za koji dan. :)

Mozda neka od devojaka zna nesto vise o tome, ja sam ti samo napisala svoj primer. Srecno draga i drzim ti palceve  igra 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/3/2014, 18:24

Sladzo, mi smo asa na Torlaku radili, ne znam gde jos to rade.

Anasrce, bravo, kakva lepa i okrugla brojka!  likeit 

Cure, samo napred!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 2/3/2014, 18:36

Ovo sam napisla nakon 13og neuspješnog postupka mpo. -koliko dugo još moram čekati da postanem majka (barem okvirno)
-koliko još testova na trudnoću moram napraviti, molit sve molitve koje znam dok čekam rezultat, buljiti u njih cijeli dan, okretati ih, proučavati, slikati, povećavati, gledati pod prozorom, pod svjetlom, zažmirit na jedno oko pa na drugo, onda gledati slike onih pozitivnih kad sam prvi put bila trudna i imala spontani
-koliko još temperatura moram izmjerit ujutro, čekati da toplomjer pišti, palit svjetlo, gledat kolika je temp, tražit mobitel da upišem temp u graf
-koliko još puta moram čekati kod dr-a sa zatočena u čekaonici sa 20 trudnica koje se glade po trbuhu, pričaju o tjednima, spolovima i mučninama
-koliko još uputnica i recepata, nalaza i lijekova moram podići (i popiti)
-koliko će trajati da mi nađu pravu kombinaciju lijekova koja će napravit i najmanju pozitivnu promjenu na bolje
-koliko ću još puta hodati do doma zdravlja, skidati se, popeti na stol, čekati da se upali ekran i gledati ima li folikula, cisti ili žutog tijela
-koliko ću još papira skupit u svoj fascikl s nalazima
-koliko ću puta još morati slušati kao me moj doktor tješi i govori mi pozitivne primjere
-koliko ću još puta vidjeti nove trudnice koje su tek saznale da su trudne koje izlaze iz ordinacije i zbunjene zovu muževe/dečke
-koliko puta ću još moliti muža da napravi jednu jedinu pretragu koju ima
-koliko ću mu još puta prijetiti da ću podrapati i pobacati papire i tablete u wc školjku, pakirati kofer kad se skupa s njim nađem ispred zida, dignuti ruke od svega a u sebi i dalje znati da nije on kriv i da ne zna uvijek kako bi se nosio sa mnom u takvom stanju
-koliko ćemo još puta skupljati zadnje novce i štediti na najosnovnijem da skupimo novce za put u ZG i na putu do kuće šutiti jedan od drugoga, dok će on gledati u cestu, a ja se pravit da spavam
-koliko ću još puta čekati bus ispred bolnice sa negativnim nalazima u fasciklu, sjesti do prozora i malo-malo pogledavat u nalaz kao da će se nekim čudom promjeniti, pa opet tupo gledati kroz prozor do stana
-koliko ću još puta morati okretati glavu od trudnica, trgovina s dječjom opremom, dječje robice, prebacivati program na tv-u, poskrivećki gledati drugim ženama u trbuhe, izbjegavat police sa pelenama i dudama
-koliko ću još čekati da vidim neki broj beta hcg hormona veći od 1, pa opet strahovati da se pravilno dupla, da čujem srce i živjeti za svaki idući uzv
-koliko ću još puta reći mm-u da vidim drugu crtu na testu, al ovaj put stvarno, a na kraju dana mu jecati na ramenu
-koliko ću još noći molit iz sveg srca, iz sve duše, iz same srži cijelog svog postojanja, razgovarati i pregovarati sa Bogom, tiho plakati da ne probudim muža, okretati jastuk na drugu stanu jer je cijeli mokar od suza
-koliko ću se još puta satima preispitavati jesam li kome, zašto i kako nešto strašno loše rekla ili napravila da mi se ovo događa
-koliko ću još dana izbrojati
-koliko će me još puta u ljekarni s druge strane šaltera čudno gledati i misliti što će mi toliko testova
-koliko ću još puta žarko željeti da mi bude muka i da povraćam
-koliko ću još puta spuštat glavu i gledati u pod kad nas pitaju imamo li djece
-koliko će me još puta proći jeza cijelim tijelom kad mi netko kaže "moram ti nešto reći"
-koliko ću puta strepiti od ručka kod svekrve ili mojih da mi ne bi rekli da je šogorica ili sestra trudna i hoće li mi one ili ja sama sebi ikad oprostiti što sam progutala ogromnu knedlu u grlu prije nego sam čestitala, možda se i rasplakala
-koliko ću još nakupovati stvari za drugu djecu umjesto svoje
-koliko ću se još puta ukopati na mjestu i zuriti u poznanice i sebi u bradu mrmljati "evo i ona je trudna"
-koliko dugo će mi još moja vjenčana kuma šutit da je trudna jer ne zna kako bi mi rekla
-koliko će još puta muž automatski pogledati u mene kad netko objavi trudnoću i na kavi ispod stola mi držati ruku dok nas trudni par dolazi pozdraviti
-koliko ću se još nagledati tuđih slika s ultrazvuka gdje beba maše rukicama i nogicama
-koliko ću još puta sjedit na balkonu i gledat u tuđu djecu na igralištu i poskrivećki brisati suze
-koliko ću puta u razgovoru s nekim pomisliti kako sam si bliža s curama s foruma koje imaju iste probleme kao ja, a veliku većinu njih u životu nikad nisam ni vidjela ni čula
-koliko ću još puta okrenuti očima kad čujem da se trudnice žale na kile, strije i nesanicu
-koliko ću još puta preispitivati odluke nepoznatih roditelja tuđe djece i onda se zakleti da ja nikad neću biti takva
-koliko će još tuđe djece sjediti u mom krilu
-koliko ću još puta imati promjene rapoloženja
-koliko ću se još puta lažno nasmijati i odgovoriti da nisam još trudna, našaliti se sa kilama kao muž dobro kuha i ljudima koji pitaju to famozno -što čekate- u sebi psovati sve redom
-koliko će mi se još puta svijet zaustavit na sekundu kad vidim tatu kako skreće pogled u stranu kad pričamo o ovome, i mamu kako odlazi kao nešto obavit u kuhinju da bi se zapravo išla smiriti i obrisat suze
-koliko ću ja još puta biti bijesna na svoje tijelo, i na sebe jer ne mogu zaustaviti suze u javnosti
-koliko ću se još puta pitati kako je to biti mama i hoću li to ikad biti
-koliko ću se još priča o opuštanju naslušati i o parovima kojima su doktori rekli da nikad neće imati djece, pa eto, i koliko ih je posvojilo pa sami ostali trudni
-koliko će nas to još sve skupa koštati
-koliko ćemo još puta raditi na gradilištu, a svekar hodati kroz kuću i govoriti kako "treba napunit te dječje sobe"
-koliko ću još puta jedva dočekati da zaključam stan i srušim na pod s druge strane vrata i plačem satima -koliko ću još puta pitati KOLIKO?!
 tuga 
Uh,bas me pogodio ovaj tekst...
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/3/2014, 18:57

Uh...draga Petkana....ja se isplakah...iako je ovo realnost koja se vjerovatno nalazi u svakoj od nas, i iako sam se isplakala kao idiot, sad sam obrisala suze i drma Stoja i Bela Ciganka...ma idemo dalje :) ljubim vas puno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 2/3/2014, 19:01

Jaoooo,udjem na fejsu na profil zene koja je napisala ovu poemu,da izvidim sadasnju situaciju kad ona,izvesna Nikolina,truudna,u devetom mesecu  cveće cveće cveće
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu