KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/2/2014, 23:43


Anasrce , srecnice najveca ,cestitam ti od srca i zelim da ti danasnji dan i cela trudnoca ostane medju najlepsim uspomenama . Uzivaj draga, raduj se, zasluzila si to .
Jedna sovo , bravo za 3 lepa embriona koja su se vec lepo ususkala kod svoje mamice i neka tu i ostanu jos 9 meseci .

Meni su tek sada osposobili laptop da mogu da udjem na forum od srede , od kad inace i lezim kuci prikovana za krevet , mrtva bolesna .Ljudi moji , ovo je takva gripcina da sam mislisla da se jednostavno raspadam, tek danas sam odvojila glavu od jastuka. Ovo je virus tipa H1N1 ili AHA 1 ili vec ne znam koji tip koji cini mi se moze da ubije i mislim da trenutno vlada njegova prava epidemija . Cure , gledajte da ga izbegnete kako god znate , posebno nove trudnice i vi koje ste u postupku .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 1/3/2014, 01:11

Ana,ceeeestitaaam,i zelim ti svu srecu!!! radost radost radost radost radost b b b b b d d d d 
Jelena 87,bravo za beturinu ljubav  
Genedina,draga,da nam sto pre ozdravis ljubav 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/3/2014, 07:55

Ganedina znam o cemu pricas,i moju mamu je uhvatio,al evo sva sreca prolazi.Danima nije mogla da progovori.
Zelim ti sto brzi oporavak  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 1/3/2014, 11:27

Hvala cure od srca, ovolika eksplozija lepih zelja i pozitivne energije stvarno coveku natera suze na oci  d d 
Mene je zakacio virus (kasalj i povisena temperatura) dok sam bila na terapiji i bojala sam se da mi slucajno ne traje do aspiracije ili ne daj Boze do transfera, ali eto - za dva dana lezanja i kljukanja svim i svacim uspela sam da ga oteram od sebe, mada me je posteno polomio.  No  Bitno je da sam sada dobro.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/3/2014, 13:00

Ana trudnice čestitam da trudnoća bude školska  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sovo bravo da nas i ti uskoro obraduješ velikom betom  igra  igra  igra  igra 

Ganedina da uskoro ozdraviš još malo pa u Prag i da se vratiš kao trudnica ima da sve pršti od slavlja ovdje na forumu  yes  osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 1/3/2014, 14:42

bravo, anasrce, bas mi je drago.  srca srca
sovo, saljemo rode.  roda  roda  roda 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2014, 16:43

Bravo Anasrce, bas mi je drago, zelim ti skolsku trudnocu, bezbriznu i laganu  radost radost radost radost radost radost 

Niny, sovo, ostale cekalice  roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ja bila kod Kopitovicke. Jajnici joj izgledaju sjajno, po nekoliko antralaca, dopler uredan, protok krvi sjajan. Ne svidja joj se moj endo, danas, 17 dc je oko 6 mm, ono sto joj se ne svidja je sto ima prekida, nije kontinuiran. Lici joj na priraslice na endu od trudnoca i kiretaza. Predlaze ono po sta sam i otisla, histero, kaze da ce se njome moguce otkloniti, a i ako ne videce se i mapirati pravo mesto za embrione.

Ne slaze se sa terapijom Sonje ( kratak protokol, 5 gonala) vec predlaze potpuno suprotno, kaze one su razlicite skole stimulacije. Ona mi predlaze dug protokol, bez kontracepcije, stimulacija meroinalom i puregonom, ne vise od 2-3 ampule.

Kaze ja imam npr 10 antralaca i sa 5 gonala i sa 2 merionala cemo, s obzirom na moje godine, hormone, dosadasnje reakcije na stimulaciju... dobiti npr 8 jc. Pa sto onda primati 5 gonala umesto 2 merionala? Drugo sto cist fsh (gonal)? Trece sto dati 1200e kad moze 500e? Tezak rebus

Kaze da bi se dugim protokolom bolje postigla ravnoteza izmedju rasta folikula i rasta enda, da nista ne iskoci i ne krene pre vremena.

Obavezno dodati u postupku estrogen (npr estrofem)

Preporucila mi je da kontaktiram kliniku dr Mazeka (Gynem) kaze bili su tamo, dr je fenomenalan a klinika svemirski brod. Da vidim sta bi mi i oni savetovali. Ona ih preporucuje od srca, nema nista od toga

Kaze da u Genezis stize (tj stigao je ) embrioskop. Bice u funkciji uskoro.

I ja tek sad ne znam sta da radim.....

Idem da lupam glavu


bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/3/2014, 17:20

Ninyć  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda d d d d d d d d d d love 

Sovice  b b b b b b b b b b b b b roda roda roda roda roda d bb bb bb bb bb 

Bak ja se ozbiljno mislim da li kod Kopitovićke next time  zbunjen good job napred scuro 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 18:02

Bak

Napisah ti na temu Praga kako sam ja uskladila dve predlozene terapije, ali kod mene su bile samo nijanse, da li menopur ili gonal, kod tebe su ta dva predloga zaista veoma, veoma razlicita. Ja bih na tvom mestu dobro razmislila u koju terapiju vise imas poverenja, jer su kao sto i ti rece veoma razlicite, ako se odlucih za Prag, idi na njihov nacin, ako se pak odlucih da Kopitovicka mozda im bolje resenje za tebe, radi lepo ovaj proces kod njih...ili ako ti je tesko da se odlucis, posalji mejl Pragu i obrazlozi im ovo sto si obrazlozila nama, zbog cega tvoja dr smatra da treba da imas takvu stimulaciju, pa sacekaj sta ce da ti odgovore, bice ti mozda lakse da tada odlucis.

Srecno draga!  sretan početak 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 18:07

Ja inace upravo zamenih moje karte za Prag, jer mi ovog meseca ovulacija (zbog stresa na poslu uglavnom) kasni malo, danas mi je na 13dc endo bio samo 6mm, a glavni folikul 17x13mm. Verovatno ce mi ovulacija biti 15-16 dana...ako mi se do ponedeljka endo ne podeblja, uvece mi Dr Sonja Estrofem...

Karte smo doplatili oko 6400 dr po osobi, dakle oko 12800 din za nas dvoje (preomenili smo oba datuma, i odlazak, i povratak), sto je oko 110 evra, sto nam na prethodnih 280 evra sada izadje oko 390 evra za nas dvoje...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2014, 18:21

Sad cu da pisem. Mada mi bas glupo, da kazem e znate, ja bila sad kod druge dr, ona mi kaze.... A sto da mi bude glupo, moje zdravlje moja stvar u krajnjem slucaju. Uf.....

To oko doplate karata, nije bas jeftino... Ja tako mislim da izvadim karte, pa i ako bude neki dan duze, jeftinije mi da sedim tamo nego da menjam. Naravno, tako razmisljam posto mi nije problem s poslom, pa mogu i ovako cu biti na bolovanju

Ako odem....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 18:27

Ja sam to vec uradila - uzela sam 5 nocenja inicijalno umesto 3, da mi da malo prostora...ali me stres na poslu "ubio", prethodnih meseci mi je ovulacija bila 12-13dc, a sada ce 15-16, a toliko vec nisam predvidela...jbg sve ovo nase nosi malu dozu rizika finansijskog, ali sta je, tu je...

Javi kada ti budu odgovorili iz Praga  doktor 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2014, 18:40

Mislim da ce dobiti nervni napad od mojih podpitanja. A i to me bas briga....  Rolling Eyes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 18:48

Musterija je uvek u pravu!  Wink 

Ono sto ti rece - treba dobro da preracunas sta ti izgleda kao najbolja opcija, jer je u pitanju i tvoje telo, vreme, finansije...svasta nesto...ja idem na FET, moja Dr ovde uglavnom saradjuje sa klinikom u Solunu, i ona mi je recimo rekla da "Solunska skola" zagovara da se pri FET-u prati endometrijum, i da se obicno on "stimulise" malo, dok Prag prati u prirodnom ciklusu folikule, a onda i pojace endo ukoliko bude za tim potrebe. Ja mislim da to ima i te kako smisla, s tim u vezi im verujem, i radim onako kako me Dr Sonja savetuje  Very Happy U svim ovim situacijama je veliki udeo i element srece, a to ne zavisi ni do nas, ni do doktora...oni i mi smo tu da se postaramo da sa nase strane uradimo najbolje. Moj "mindset" je veoma pozitivan, verujem i u strucnost doktora iz Praga, i ostaje jedino da se molim da me i sreca posluzi...  Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 1/3/2014, 19:28

Bak lepo Sofija rece, musterija je uvek u pravu.
Isto bih uradila i ja, poslala mail sa ovim sto si nama napisala, na kraju krajeva ti ovde svakako imas svog ginekologa, koji je isto strucan kao i dr Sonja, razlicito gledanje na stimulaciju moze da bude i posledica toga sto dr ovde ipak vidi stvari, a dr tamo samo papire. U pitanju si ti, tvoje zdravlje i tvoje pare.Very Happy 
Sofija nije mala razlika u cenama karata. Shocked 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/3/2014, 19:35

Bak, bravo za novu akciju . Navijam za tebe svim srcem . Kopitovicka je stvarno cudo zena i cudo lekar . Svaki vas post o iskustvima s njom u meni sve vise uzdize misljenje o toj zeni . Vidim da je i Kometi rekla da je uzrok njenog spontanog 99% kratak grlic materice i da joj je trebao serklaz , na koji grlic njen dr. nije ni obracao paznju . Strasno. Toliko mi je zao te divne hrabre zene , koja je sada vec mogla biti srecna majka . No , ona je ponovo u najboljim rukama i od aprila ona ce u svom stomaku imati i batu i seku .
Kometa, nadam se da se ne ljutis na mene sto sam ovo gore napisala i podsetila te na nedavnu proslost .

Sofija, bas mi je krivo sto ti ovaj ciklus ne ide bas po planu i znam da se nerviras zbog toga , a to ni sada bas ne treba . A i to sa finansijama skoro sve nas ovde vise ili manje muci . Pa stvarno su bezobrazni s tim kartama i ciframa za promenu datuma leta.A i taj posao i stres na poslu je manje-vise neizbezan . Mene sad endokrinolog pitao- pa otkud vama dijabeticki problemi kad u porodici u poslednjih 100g niko nije bio dijabeticar. Ja mu kazem- doktore, verovatno od lepog zivota .
Tako i ti gledaj da se ne nerviras zbog posla , jer znas sta ti je trenutno prioritet . Jos malo pa si ti nama trudnica i onda nema posla u naredne 2 godine , tako se i ja jadna tesim , da cu tako resiti svoje trenutne poslovne probleme .
Ti moras zbog enda uzeti obavezno estrofem . FET se obicno radi od 16.dc pa nadalje , tako mi je Sonja rekla, tako da zbog toga nema sta da brines .
Reci mi molim te Sofija koliko ti Z.Corac naplacuje UZ ovih dana kad si isla .I ja cekam ciklus cekam 3.ili 4. matra i krecem sa stimulacijom . Danas sam napravila sedmodnevni jelovnik za sva 3 glavna obroka a prema glikemijskom indeksu . Pocinjem od ponedeljka s njim jer ovde u selu nemam mogucnost nista da kupim . I naravno samo Tonus hleb ce doci u obzir .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/3/2014, 19:44

Ana srce to je prelepa vest CESTITAM od srca da ti bude skolska trudnoca i da uzivas u narednim mesecima  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bravo bravo bravo bravo bravo bravo igra igra igra igra igra konfete konfete konfete konfete wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
Ana zaprasi me da idem tvojim stopama d d d d 

Sova sada uzivaj i mazi tvoje mrvice pa za dve nedelje ocekujem lepu betu i od tebe radost radost radost radost 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 19:45

Ganedina  cvet 

Nadam se da ti je bolje od gripa  ljubav 

U potpunosti si u pravu za stres. Meni se sada naguralo i ucenje za magistarske, a zbog situacije na poslu ne mogu da uzmem godisnji odmor za ucenje kao sto sam planirala, pa mi je i to dodatno opterecenje...od 1.aprila negde 20-oro ljudi (od nas 70-ak) nece vse da radi, smanjuju se radna mesta i ukidaju odeljenja zbog krize, juce je poslednja grupica obavestena ko ce prestati da radi, svi su bili beskrajno napeti...meni nije sto sam bila opterecena zbog posla, nego sto bi se to desilo bas kada planiram bebu, jer bi ovako ostala bez svih beneficija da mogu da budem na bolovanju i na trudnickom a primam celu platu. No dobro, ovaj talas je prosao, a sudbinu mog odeljenja gde radim su pomerili da o njoj odlucuju za par meseci, ja se stoga iskreno nadam da cu do tada da budem  trudnica 

Dr Corac naplacuje UZ 2000 din, draga...navijam za tvoj postupak, od srca!!

 navijacica navijacica navijacica navijacica 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/3/2014, 19:59


Hvala ti draga , ti si sada prva na redu kao nova Praska trudnica pa cu onda ja za tobom , ako se ovaj dragi Bog bude vec jednom smilovao i na mene .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/3/2014, 20:00

molitva molitva 

 c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/3/2014, 20:22


Bas sam se nesto ubedacila , valjda me ovaj grip potpuno slomio i fizicki , a kad sam slaba fizicki tad sam uvek slaba i psihicki . Ja sam se kao pridigla iz kreveta a sad mi je tata pao i tako me strah za njega jer je jako star, ima 81 god i vrlo, vrlo je mrsav .

A sutra mi je taj cuveni 49.rodjendan koji mi je unapred vec preseo zbog liticacija u PFC apropo obaveznog ET pre 49 god. Bas sam tuzna .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 1/3/2014, 20:32

Bak,pazljivo sam procitala tvoj izvestaj od prof.Kopitovicke,koju planiram da posetim i da vidim sta ce ona da kaze za moj endo posto moja dr iz doma zdravlja smatra da je uzrok mog neuspeha u Pragu  upravo endometrijum.Zbog toga mi je predlozila da uradim pre feta kontrolnu histeroskopiju.ja sam sad ,oktobra,imala histeroskopiju gde je isecen deo  fundusa prilikom intervencije.poslata da otklonim polip,na histeroskopiji nije nadjen polip vec fundus,tj dno materice pravi neko ulegnuce koje se vidi kao polip.i tako kad sam se vratila sa histeroskopije moja dr poludela zbog secenja a jos vise sad posle neuspeha u Pragu.Smatra da je mozda endo jos neoporavljen.ja se plasim i da vise nema nade ali cu pokusati ponovo.
Bak ,ja sam ti jednom rekla da nije mnogo 5 gonala jer sam mislila da je za nas bolji gonal kad imamo ove godine.a i ja sam imala vec stimulaciju ,u Frontu ,sa gonalom i menopurom i ostvarila trudnocu ,ali imala i missed.pa sam zato jurnula u Prag i nije mi bilo tesko da se bodem ponovo sa gonalom i menopurom.i dobih dovoljno jajnih celija ali endo kilav.
Razlika Front i Prag ,kod mene>
Front manje gonala  vise menopura a Prag vise gonala a manje menopura.u Frontu endo 12mm a u Pragu 9 mm.U frontu 9 j,celija a u Pragu 14.Znaci ,veca kolicina gonala je dala kod mene vise jajnih celija a tanji endo.I ja uvek imam vise od 10 antralaca na ultrazvuku.
E sad ja sam imala i jednu stimulaciju sa Merionalom ,kod Ljubica u Visegradskoj.tad nisu mogli da prebroje folikule koliko ih je bilo.odlucili su se da mi daju stop kroz dva dana ,kad su folikuli bili 17 mm a endo 9 mm i mislim da su tu prerano prekinuli stimulaciju i upropastili postupak.Zato sam i pobegla od menopura ,koji mi je dr Sonja prvo predlozila .poslala sam joj otpusne liste iz Fronta i Visegradske i ona mi tad korigovala terapiju i ubacila gonal sa menopurom.
Ja nikad nisam bila na dugom protokolu ,mislila sam da ,zbog godina to nije za mene.sad imam punih 39 godina i mislim da posle ove jake stimulacije iz Praga verovatno i Amh u tragovima.
Nisam cula za ovu kliniku sto ti prof.Kopitovicka predlaze.
Malo sam bila opsirna ali da iznesem svoje iskustvo.
Ja sam se drzala Sonjine terapije ,ko pijan plota ,jer sam joj verovala.mene je stimulacija kostala 1250 evra.


Poslednji izmenio lelas dana 1/3/2014, 21:47, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 1/3/2014, 20:41

Ganedina,da ti brzo budes bolje,ja sam tri nedelje vukla prehladu i sva sam ko krastava zaba koliko mi je izasao herpes na usni.i zao mi je sto ti je otac lose.
Da te zagrlim,ovako virtualno jednom jako  zagrljaj i da ti pozelim sve najlepse za rodjendan i ispunjenje rodjendanskih zelja!!!!
Sofija,zezaju opasno sa kartama za avion,to sam i ja prosla vec.A sto se posla tice ,svi smo ne samo u borbi za potomstvo,sa samim sobom vec i imamo stresove na poslu.ja se raspadam od posla ,posebno zbog zlobnih koleginica.
E sad za endometrijum .Nadam se da ce se nabildovati za kratko vreme pa evo da zalijemo malo. zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Uzimaj b vitamine ili kvas a probaj i sredinu od ananasa.da prenesem iskustva zena ja nisam licno koristila.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2014, 20:49

Lelas, srce si.

Ja sam u sva tri stimulisana, doduse ja sam sva tri imala u Frontu  Rolling Eyes primala cuvenu kombinaciju malo ovoga-malo onoga. I nikad mi endo nije bio preko 10 mm. Poslednji put je bio 7,8 mm, Garalejicka mi je rekla da em je tanak em ne izgleda bas sjajno. Beta bila pozitivna  Rolling Eyes 

I ja sam mislila da dugi protokol nije za mene, godine... medjutim istu pricu mi je ispricala kao Meti, a ona ima vise od 40, da to nema veze, da jajnici izgledaju mnogo mladje,  da bi dug postupak bas uskladio rast enda i folikula...

I ja sam slala Sonji otpusne liste, ali na osnovu njih stvarno nije mogla bas puno toga da zakljuci, sva tri razlicita protokola, dva duga jedan kratak, dva puta 8 jednom 7 jc . Sve u svemu, sta god mi davali rezultat isti.

E to mi i kaze Kopitovicka, ako je vec tako, sto strpati u sebe toliko hormona, kad sa tri puta manje dobijemo isti rezulalt. Od 10 antralnih tesko ce i sa 15 gonala ispasti 20 jc. A i sta ce mi?

A nikad nisam primala cist fsh (gonal je cist fsh), sta ako mi ne nabilduje endo?

Razumes, zato sam ja u tolikoj dilemi. Ja Sonji ni oci nisam videla, ne mogu reci da imam bezgranicno poverenje, imali su oni i totalnih promasaja sa terapijom.

Poseti Kopitovicku, neka te osmotri uz, imaces jos jedno misljenje. Meni ce ona raditi histero, za to je stvarno majstor, ja sa tako ostecenim endo nisam bas rada da padnem u ruke nekome u Frontu ili Visegradskoj, pa jos da ga seckaju da zavire i prouce.

Za to imam neograniceno poverenje u Kopitovicku i Pjevicku, seckanja prepustam njima.

Da napomenem, ovo sam sve sa Kopitovickom oko terapije diskutovala nakon uz, ona mi je napisala to kao predlog a da joj ja nisam nista rekla o Sonjinij terapiji. Tek kad je ona iznela svoje ja sam joj rekla Sonjin predlog, kaze ona, znala sam, mi smo razlicite skole.

Hvala ti puno na razmeni iskustava  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2014, 20:50

Ganedina, ja sam se raspadala tako danima, dok se na kraju na osnovu leukocita nije ispostavilo da uopste nije virus vec bakterija. Posla jednog dana antibiotika sam bila kao nova. Osim mucnina od ab  Rolling Eyes Tako da, idi kod dr, ja da sam se sama lecila cajevima i gčupostima jos bi se vukla.

A mrzim ab vise od svega, al sta ces
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu