KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/2/2014, 12:01

MeMyselfAndI, raspitaj se na VMA, muz moje drugarice je tamo radio OGTT na uput.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 28/2/2014, 12:18

Misliš da ne mora prethodno da se ide kod  zbunjen njihovog endokrinologa?  zbunjen 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/2/2014, 12:19

Mislim da ne, na uput lekara opste prakse.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/2/2014, 13:21

Mislim da je lakse dobiti rogove nego uput za VMA,pogotovo od lekara opste prakse.Prvenstveno mislim na mog lekara  borba 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/2/2014, 13:57

Kusurko, dusice, proci ce, mora proci. Tu sam za tebe, kad ti zatrebam!  zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
Ana, Niny, za bete debele!!!  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/2/2014, 15:34

Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 28/2/2014, 15:36

Sjajnoooooo!!!!! Čestitaaaam!!!!  roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice as as as as as as as family family family family family family trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 28/2/2014, 15:42

Ana osmeh srce , diiiiiiiiiivno draga! Cestiram!!!!!!!!
 as bebe bebe bebe beba beba beba beba beba 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/2/2014, 15:44

Ana CESTITAMOOO
BRAVO !!!
 trudnica
  as
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/2/2014, 15:55

Jupiiiii, Ana!!!  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra d d d d d d d d 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 28/2/2014, 15:57

Wooooohoooo Ana super, cestitam...  roda  sreca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/2/2014, 15:59

Hvala vam MeMyselfAndI, Lenjivice moja, Noja draga, Leptirko najdrazi  love
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 28/2/2014, 16:02

anasrce ::Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 

Bravo, Ana, sjajna vest, konačno  d d d d d d 
 čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra v v v v v v v v 
 d vv d vv d vv d vv d vv d 
 d d d d d d d d d d d d d d d d 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
 as as as as as sreca sreca sreca sreca sreca sreca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/2/2014, 16:10

Ta ra ra ra, ni na na na, ta ra ra ra ra ra.... i tako, uzicko raspalimo kolo!
Ane, sa srecom da ti je trudnoca i da bude lagana totalno, skolska, ma da uzivas sto vise!

 d d d d d d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d vv vv vv vv vv vv
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/2/2014, 16:13

Ana  sreca sreca sreca 

Bravo draga,cestitam ti od srca  d d d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/2/2014, 16:22

Divna vest Anasrce!!!!

Cestitam!!!  b b b b b 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/2/2014, 16:22

Soja, Palcice, Okaciceeee hvala vam od srca, vucem vas za nosiceeeeee  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bixic moj, hvala od srca  osmeh srce osmeh srce ali najzasluznija je moja najsladja amajlija koja mi je drzala pesnice!!!!! love love love
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/2/2014, 16:48

anasrce ::
Bixic moj, hvala od srca  osmeh srce osmeh srce ali najzasluznija je moja najsladja amajlija koja mi je drzala pesnice!!!!! love love love
 osmeh srce love 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/2/2014, 17:00

anasrce ::Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 

E pa rečima se opisati ne može koliko si mi ulepšala dan  yes   as trudnica sreca 
 love d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb čestitamo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/2/2014, 17:26

Zvakice najbraza tebe posebno vucem za nosic  love ljubav love 
Hvala ti od srca!!!!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 28/2/2014, 17:31

Anasrce dddivnee vesti!!! Cestitam!! Bravo bravo za betu! Bebica stize juhu trudnice nasa najnovija!!!

 trudnica   roda   igra igra igra igra igra igra igra 

 b b b b b b b 

 vv vv vv vv 

 d d d d d d d 

 v v v v 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 28/2/2014, 17:43

Ana cestitam od srca igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/2/2014, 17:56

SoJa ::
anasrce ::Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 

Bravo, Ana, sjajna vest, konačno  d d d d d d 
 čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra v v v v v v v v 
 d vv d vv d vv d vv d vv d 
 d d d d d d d d d d d d d d d d 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
 as as as as as sreca sreca sreca sreca sreca sreca


jeeeeeee :) bravo drugarice moja draga :) Čestitam od sveg srca :) neka bude školski i lagano
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/2/2014, 18:06

Anasrce, cestitam od srca  b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 28/2/2014, 18:08

Ana srce ,čestitam od  srce  i sve dalje nek ide školski !

 d d d d d d d 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu