KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 28/4/2014, 15:06

Ok, hvala draga  ljubav Srećno sutra. Biće sve dobro  trudnica bebe srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/4/2014, 15:06

NT odličan, rekla bih. Ja sam prvi eksp radila sa punih 14. nedelja, a pre toga ovaj u 12. nedelji trajao 2 min, samo uzete mere zbog dabl testa.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/4/2014, 15:08

zvoncica36 ::
d77 ::Prominjete jagode kao alergen, a sta reci za mleko i gluten koji su najveci alergeni?! Meni je imunolog iskljucio mleko i mlecne proizvode jos pre 7meseci i sada nikome ne pada da mi uvede u ishranu  ove namirnice. Plasim se da nedovoljno unosim kalcijum i da cu imati problema.
Susam,leblebije,suve smokve,svež brokoli,mahunarke,pomorandže,...Eto za početak sve to u sebi ima kalcijum.Da li ti imaš problem sa laktozom?Da li podriguješ posle mleka ili imaš problem sa varenjem posle banane?
Zvoncice, sve ovo koristim, kako bih nadoknadila kalcijum. Inace, ne znam da li imam problema sa laktozom, sem sto mi se uvek javljao proliv nakon ispijene kozije surutke od 0,5l. Banane obozavam i ne smetaju mi...
Endzi, za ustajanje posle CR mi ne pricaj...ja sam videla kako izgleda kako izgleda ustajanje nakon klasicne operacije endometrioze Crying or Very sad ...na noge stala tek 5.dana od operacije...uzas blagi  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 28/4/2014, 15:22

jeste bolan taj nulti dan...al kad malo bolje vratim film,tj ovaj sad drugi put sam osluskivala sta i kako tj koliko me boli....pa sam zakljucila da me vise zatezala koza tamo gde su me prelepili sto rece sestra koja me posle previjala kad je videla kako sam sa butina tj prepona malo odlepljivala flastere,nama to zalepe odmah nakon operacije u onom lezecem polozaju sa ogromnim stomakom...kako sati prolaze tako se koza skuplja i ti flasteri nisu prijatni...cupaju,ja rez nisam osecala,cak me taj prvi dan stigao onaj napad kaslja...i opusteno sam skocila sa kreveta ...uhvatila se za stomak i iskasljala...isle suze al nije tragedija...svako pomeranje u krevetu i van njega znaci za brzi oporavak..ja sam svaki put kad dobijem injekciju za vracanje materice trazila i protiv bolova...jedino me tad boleo stomak...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/4/2014, 19:30

MEni se cini da su mere dobre, nemam ovde rezultate, ali mi se cini da je i nama NT bio 1.2 u 11+1 i sve je bilo OK.

Sto se kalcijuma tice, ima ga vise 14 puta u susenom persunu nego u mleku. Iz mleka se ne moze ni da resorbuje, to su samo ostala uvrezena misljenja.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/4/2014, 20:06

Kao što reče Buby-NT do 3mm je ok.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 28/4/2014, 22:11

Da se javnem, bila sam danas na uz. druga beba je porasla i srce kucka.
Prva beba je velika 17mm a druga manja je 12mm
28.5 imama zakazan ekspertni uz.
Dr kaze da je sve ok. Ja joj verujem i potpuno sam opustena, uzivam u svekom danu i bas mi prija trudnoca, nemam mucnine, jedino sto mi se malo vise spava i bas mi je potrebna popodnevna dremka.... nadam se da ce sve biti ok i da cu ovog puta uspeti da izguram do kraja.
 ljubav 
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 28/4/2014, 22:12

Bravo Likoli za dva srculenca. Naravno da ces izgurati  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/4/2014, 22:17

Bravo Likoli!!! Naravno da ce se izboriti obe bebe! Znala sam da je druga malo lenja i da ce prokuckati i njeno srculence! Uzivaj u trudnoci!  trudnica trudnica 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/4/2014, 22:34

Bravo Likoli.

Jes vala ustajanje posle carskog najgore od svega, meni bar bilo, al su bolovi podnošljivi uz anelgetike, ja sam valjda očekivala da će da me rasturi sve, pa mi ispalo ok. Meni je i treći dan bio težak, kad je krenulo mleko, bila sam nekakko baš iscrpljena, valjda i od hodanja, ustajanja i svega. Generalno, ako uporedim bolove posle operisane kičme i ove posle carskog, carski mi dodje kao mala beba u odnosu na ove prve. Ko nije osetio gore, verovatno su mu ovi bolovi najstrašniji. A i ne trpimo svi isto, prosto nekome je prag bola niži, nekome viši.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/4/2014, 22:42

Likoli,divno,divno,divno!!!!
Mazi bebane i uživajte!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 29/4/2014, 07:46

Likoli, divan izvestaj  osmeh srce 
Kometice, persun je zabranjen u trudnoci...cak i u vidu zacina potrebno je smanjiti isti sto je vise moguce.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 29/4/2014, 08:32

Likoli,extra za drugo srculence!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 29/4/2014, 08:46

Likoli, bravo za drugo srculence, nismo ni sumnjali  srce srce   d d d d 

D77, nisam znala da je peršun zabranjen u trudnoći? Ja volim da jedem živ peršun  Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 29/4/2014, 09:30

Peršun deluje na organizam kao diuretik(izbacuje tečnost iz organizma).Najčešće se koristi kao ''prečišćivač'' bubrega kad postoji pesak ili kamen u istima.Peršun u jelu kad ste trudne je ok.U trudnoći se preporučuje 2l vode dnevno tako da mala količina peršuna neće naškoditi.Isto kao peršun je i kafa diuretik,ali od jedne ili dve neće ništa biti trudnicama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 29/4/2014, 09:32

Likoli divno za dva srculenca.Drago mi je da lepo podnosiš trudnoću.Želim ti da i dalje bude tako.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 29/4/2014, 09:33

Mojoj bebi je NT izmeren 1,0.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 29/4/2014, 12:34

Likoli Bravo za dva  srce srce Naravno da ces izgurati do kraja i zelim ti i dalje skolsku trudnocu,puno veselja i naravno sto manje nervoze  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/4/2014, 12:37

Zvončice, super je NT!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 29/4/2014, 15:45

Likoli bravo za bebce..mali borci  ljubav ljubav 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 29/4/2014, 16:16

BiKsi :) ::Zvončice, super je NT!
To je rekla i dr.Novakov.Ljubi guzonju Arsenija(lepo ime).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 29/4/2014, 20:27

Bas sam se iznervirala...pocinje da me hvata neka prehlada...gde bas sada?  Sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 29/4/2014, 21:27

d77 ::Bas sam se iznervirala...pocinje da me hvata neka prehlada...gde bas sada?  Sad 
ne brini...u toj ranoj trudnoci bebi nista nece biti...mene i prehlada i stomacni virus zakacio...u obe trudnoce....povracanje i temperatura...
ako ti bas bude lose moze popiti sumeci eferalgan...on je dozvoljen
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 29/4/2014, 21:30

d77 Crying or Very sad drzi se draga
mada mozda i nije prehlada, ja sam se osecala na pocetku kao prebijena macka,sa svim simptomima prehlad osim temperature al opet za svaki slucaj piji cajica,cedjenu narandzu limunadu,ne moze da skodi sigurno.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 29/4/2014, 21:34

Trudnice  osmeh srce 

Joj bre d77, svaki tvoj post ima bar jednog ili dva  Crying or Very sad Crying or Very sad Izes prehladu, izes gluposti, zeno trudna si! Ko j..e prehladu, proci ce.

Izvini morala sam osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu