KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 18/2/2014, 13:26

Sofija & Genedina srecno vam bilo, mi navijamo za vas!
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/2/2014, 13:34

Sofija, Ganedina, navijam  trudnica trudnica bebe bebe as family roda roda beba beba
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 13:39

Hvala, Atomski Mrave & Niny!  c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 18/2/2014, 13:40

Atomski mrave , hvala ti . Nadam se da će te i tvoja suproga uskoro krenuti put Praga po vaše bebice i da će vam taj put ostati u sećanju kao najlepši u životu .

Annci , hvala ti puno . I ja tebi želim da od ova 2 folikula dobiješ 2 savršene jajne ćelije i 2 savršene bebice .

NinY , hvala ti , i ti da nam budeš trudnica pre mene .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 18/2/2014, 14:01

Devojke,hvala vam na ohrabrenju,mnogo mi znaci osmeh srce Danas se probudim,vidim cetiri propustena poziva iz Genesisa,nazovem i pitaju dal sam uspela da dobijem lekove i da ce se ipak raditi histero ako bris bude sterilan!Lomila sam se oko toga jer to odvlaci proces za dva meseca a imam mali subseptus,no zbog iskustva sa prethodnom trudnocom,volela bih da sprecimo sve moguce komplikacije kolko je do nas.
Jelena87,pratim tvoj dnevnik od pocetka i znam da si se i ti vise puta nasekirala a jos sve sama placas.Verujem u vas uspeh i u debelu betu roda 
Anci,Ivanice ,zajedno do uspesne aspiracije i do ostvarenja cilja beba 
Niny,uzimam probiotike,hvala sto brines o meni.Kako ti napredujes,kako se osecas?
Ninana,meni je dr.opste prakse rekla da se za sve oko Vto obracam izabranom ginekologu,a suprug moze kod nje.
Leptirko,Genedina,Sofija poljubac i iscekujem vase korake
Lelas draga,radila sam kariotipo,imunologiju i trombofilije nakon gubitka bebe,mislim da nisu kompletne analize vec samo deo,uglavnom sve je bilo ok a sad mi niko nije hteo dati uput da to radim a takav izdatak je za nas nemoguc,i za histero smo rekli da ne mozemo da platimo pa su nam maksimalno spustili cenu i dali na koliko hocemo rata,tu me dr.Crnogorac odusevila!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/2/2014, 16:48

Sofija,Genedina srecno!!!
Anni tako je i samnom ni mene nije bolelo na proslu vto ali tada sam primala Gonal i bila na kratkom protokolu,a sada sam na dugom i primam Puregon zato pitam.Ista je situacija kod mene kao i kod tebe.Do juce me boluckali,sada sam popila tab za praznjenje i rekli mi da ne jedem nista do sutra.

A sto se tice nasih ljubavi ocigledno smo nasli ljubav nasih zivota.


Poslednji izmenio ivanicasale dana 18/2/2014, 18:57, izmenjeno ukupno 1 puta
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 16:51

Hvala ti, Ivanice  cveće 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/2/2014, 17:06

Ivanice Annci navijam svim  srce  za kavlitetne ćelijice, ljubav u labu i divne bebice  b b b b b b b b b b 

Sofi mila moja za tebe  zagrljaj  i bebićetan put po eskimčiće ti želim  igra igra igra tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje igracice igracice igracice igracice igracice d d d d d 

Ganedina navijam za eskimčića da bude tvoja sreća najveća  vv vv vv bb bb bb bb bb konfete konfete konfete konfete konfete 

Niny bockalice moja  poljubac zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Koračaljke drage, sretni vam koraci  ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 17:17

Kusurko

 srca   srcasti poljupci   srca   srcasti poljupci   srca   srcasti poljupci 

 poljubci   poljubci   poljubci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 18/2/2014, 17:32

hocukusurnecuzvaku ::Ivanice Annci navijam svim  srce  za kavlitetne ćelijice, ljubav u labu i divne bebice  b b b b b b b b b b 

Sofi mila moja za tebe  zagrljaj  i bebićetan put po eskimčiće ti želim  igra igra igra tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje igracice igracice igracice igracice igracice d d d d d 

Ganedina navijam za eskimčića da bude tvoja sreća najveća  vv vv vv bb bb bb bb bb konfete konfete konfete konfete konfete 

Niny bockalice moja  poljubac zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Koračaljke drage, sretni vam koraci  ljubav ljubav ljubav 

Potpisujem Kusurka  smiledraw Navijam jako za sve vas  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 d roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Napred KORACI  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 17:38

Sojice  osmeh srce   srca   ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 20:23

Drage moje

Da li mi preporucujete za Stop inekciju Pregnyl ili Ovitrele?

Uopste se ne secam koju sam prosli put primila  Shocked a u Pragu napisase moze ili jedna ili druga...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 18/2/2014, 20:25

Klomifen + menopur jedna jc od 6mm, 7 dc Sad
bas sam se izbedacila...
sutra radim hormone i u petak pa UZ ponovo......
Prosle god u ovo vreme bilo je vise na samo klomifenskoj stimulaciji...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 18/2/2014, 20:25

Sofija,Genedina,b b  zelim vam uspeh i srecu najvecu, da se iz praga vratite trudnica trudnica 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 18/2/2014, 20:27

luckystar, nadam se da ce u petak biti bolje stanje, samo veruj da ce sve biti dobro a mi ovde jako igracice igracice 

Sofija, ja glasam za Pregnil
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 18/2/2014, 20:30

Lucky drzi se. Porasce taj folikulcic, drzim fige.
Sofija, Genadina, zamrzela sam Prag ali nadam se da ce vama ipak ostati u lepom secanju kao zlatni Prag koji vam je podario najlepsi poklon. Gooooo girls!
 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 18/2/2014, 20:33


Hvala vam cure svima redno na nesebicnoj podrsci . A tako me hvata strah od , ne daj Boze ponovnog neuspeha . Mada cu ovaj put biti pokrivena ful terapijom , ali nikad se ne zna . Uh ...........

Koracaljke , srecni vam svi buduci koraci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 18/2/2014, 20:35

Sofija, potpuno je isto. Uglavnom pregnil idu 2 injekcije a Ovitrel jedna ( nije pravilo, ali napisace ti dozu, tj jedinice Sonja). Drugo, Ovitrel je mnooogo skuplji, a sa druge strane Pregnil se uzasno tesko nalazi. Ako se bas odlucis za Pregnil, a nema ga u apotekama, mozes ga kupiti u Jevremovoj, po visoj ceni, naravno. Ja se secam da je prosle zime Ovitrel bio oko 6000 din, a Pregnil oko 1500 ali ga nigde nije bilo.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 18/2/2014, 20:35

Lenjivice  zagrljaj 

jako dobro poznat taj osecaj,ali moramo dalje da se borimo, nasa e bebice cekaju pravi trenutak, ja sam sigurna da ce svaka od nas biti mamika najsrecnija i najponosnija osmeh srce 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 18/2/2014, 20:38

ganedina ::
Hvala vam cure svima redno na nesebicnoj podrsci . A tako me hvata strah od , ne daj Boze ponovnog neuspeha . Mada cu ovaj put biti pokrivena ful terapijom , ali nikad se ne zna . Uh ...........

Koracaljke , srecni vam svi buduci koraci .


nemoj razmisljati o lošem ishodu, razmisljaj pozitivno, da ces u martu biti trudnica, da te ocekuje 9 divnih meseci pa onda upoznavanje sa bebicom ili bebicama, kako od tada krece zivot poput bajke

i USPECE
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 18/2/2014, 21:09

Koracaljke sivima neka koraci budu uspesni  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ganedina samo nemoj negativno da razmisljas i bice mora jednom  igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 18/2/2014, 21:09


jovanka , hvala ti srce moje . Kako si ti mlada a tako iskusna u ovoj prici - VTO ..... Jbg .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 18/2/2014, 21:22

Šta da se radi bog nas je postavio na ovaj put, baš iz razloga što smo borci za tako nešto dragoceno kao što je beba

mnogo sam prošla, u ovoj borbi, mnogo teških odluka je doneto samo za jedan cilj
MM je dosta stariji,ali od njega dobijam svu podrsku paznju i ljubav i još vecu snagu

zato cvrsto verujem u sve nas  smajli angel 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/2/2014, 21:41

zvako hvala ti.
Sofija ja sam koristila taj na "O'' sada kao stop.Ali sam koristila i pregnil kao stop.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 18/2/2014, 22:32

Genedina,pokrivena si terapijom,uradila si sve sto je do tebe,imas podrsku od svih nas....i samo pozitivno  osmeh srce 
Sofija,zelim ti sve najbolje i navijam  igracice 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu