KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/2/2014, 11:39

Niny srecno draga,da se bebice lepo smeste kod mame  b b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/2/2014, 11:56

Niny ::Samo da vam javim da je danas transfer u pola 6  trudnica  Ne znam detalje, samo su rekli da dođemo. Nadam se da su se lepo razvili, u svakom slučaju najbolje će im biti kod mamice  bb d x bb d x bb x bb
bb d x bb d x bb x bbbb d x bb d x bb x bbbb d x bb d x bb x bbbb d x bb d x bb x bbbb d x bb d x bb x bb
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/2/2014, 12:02

Niny  radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Cekalice, ide li vreme?  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/2/2014, 12:11

Vuchica ::
Niny ::Samo da vam javim da je danas transfer u pola 6  trudnica  Ne znam detalje, samo su rekli da dođemo. Nadam se da su se lepo razvili, u svakom slučaju najbolje će im biti kod mamice  bb d x bb d x bb x bb
bb dxbbdxbbxbbbb dxbbdxbbxbbbb dxbbdxbbxbbbb dxbbdxbbxbbbb dxbbdxbbxbb


niny pridruzujem se cestitkama,drzim nam polceve da budemo zajedno trudnice...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 25/2/2014, 12:52

Nony  radost radost radost radost radost igracice igracice igracice d d d b b b bb bb bb d d d d 
od danas si trudnica i uzivaj u svakom danu

drugarice sve vas  zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 25/2/2014, 12:58

Niny  radost roda radost roda radost radost roda radost roda radost roda radost radost roda radost 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca family family family family family family family family family family family family family igra igra ljubav 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/2/2014, 13:01

Niny, draga, navijam da se bebice ugnjezde kod svoje mamice, pa da se za dve nedelje radujemo  beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 vv bb d x vv bb d x vv bb d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/2/2014, 13:02

Niny srećno ,naravno da im je kod mamice najljepše navijam da se fino ugnijezde kod mamice narednih 9 mjeseci  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 25/2/2014, 13:34

Niny, srecno danas! napred scuro   igracice igracice igracice b b b vv vv vv igra 
Želim ti veliku betu za dve nedelje, ili bolje rečeno za 10-tak dana jer malo koja uspe da izdrži da je ne uradi ranije  beta 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 25/2/2014, 13:42

Ivanicasale, cuvaj se i odmaraj, navijam za veeeliku betu 10.03. (inače divan datum za mene)  igracice igracice igracice d d d jumping beta beta beta 
Koračaljke, imam jedno pitanjce, da li Puregon jako peče? Treba sutra sama sebi da bocnem prvi pa sam se malo uplašila hoću uspeti jer sam čula da jako peče. Inače sam baš happy jer počinje stimulacija!!!
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 25/2/2014, 13:46

Ninan, koliko znam pece sad svako je prica za sebe nekoga jace , nekoga slabije, nebrini bice to sve dobro

 sretan početak sretan početak zalivanje zalivanje b b b 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/2/2014, 13:51

Niny, divno draga! Navijam silno!

Suzo, bravo, nek ti je srećno u nastavku!

Anasrce, ivanicasale, posipam vas mamećom prašinom! :) AKo ima još koja čekalica, a da ja to ne shvatih i nju posipam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/2/2014, 13:55

sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny niny ,bravo g  g  g  g  za embrione ! bice to velika beta  molitva  molitva  molitva  molitva ,,a ti debela ,am najdeblja .... trudnica
 evo malo da se pridruzim i ja curama .... zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 


 bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci 

 ivanice ,evo i tebi saljem malo bebece prasine ....da stigne i do tebe... konfete  konfete  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  b  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda ff  ff  ff  ff  ff  ff  
 suzo ,,samo da te  ff  ff  ff  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 25/2/2014, 13:58

jovanka.draskic ::Ninan,  koliko  znam  pece  sad  svako  je  prica  za  sebe  nekoga  jace  ,  nekoga  slabije,  nebrini  bice  to  sve    dobro

 sretan početak sretan početak zalivanje zalivanje b b b 

Hvala ti puuunooo osmeh srce ljubav ljubav ljubav 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/2/2014, 14:42

Niny, draga, srecno danas na transferu!!! Ma, znala sam da ce sve biti u redu! NE prestajem da mislim i najvijam od nedelej za tebe i vase bebe!!! Drzim fige jaaaako!  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

Jocy, da te stisnem samo jako! Procitah negde na nekoj drugoj temi da ne odustajete i da ste sad jos odlucniji, i podrzavam stav, jer se isto osecamo!  zagrljaj 

Suzo, Ivanice, Ana, drzim fige jaaako i navijam za veliku betu!  beta beta 

Ninanana, mene puregon nije pekao, mada je to individualno. Najvaznije je da mislis pozitivno!  Very Happy 

Ja cu vam se verovatno uskoro opet pridruziti na koracima, bila sam kod Kopitovicke, rekla je da mi se organizam vratio u normalu, materica normalnih dimenzija, jajnici rade posao, organizam mi je kao u tridesetogodisnjakinje, puno antralaca. Ona predlaze histero u martu a postupak u aprilu, sto bi meni odgovaralo zbog toga sto mi je u aprilu bio termin, ali ne znam hocu li uspeti zbog obaveza i ispita. Svakako, dobro je da znam da mi je organizam u redu i da mogu dalje uskoro!  Very Happy


Poslednji izmenio KoMetaK dana 25/2/2014, 14:44, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/2/2014, 14:43

e to je super kometa ,bravo ...bas lepo sto kreces u nove pobede !

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2807
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu