KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/2/2014, 19:32

Moram da vam priznam, i ja sam jako neozbiljna.  Embarassed
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/2/2014, 19:35

E pa onda pssst  Laughing  Slican se slicnom raduje  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 11/2/2014, 19:35

Palcice draga, brzo ce prolece, onda eskimcici stupaju u akciju, ima da budes trudna i da uzivas ne samo 9 meseci vec i ostatak zivota smajli angel 

a mi nismo ni svesni da imamo divna bica kraj sebe lol! 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/2/2014, 19:36

PalcicaBg ::E pa onda pssst  Laughing  Slican se slicnom raduje  lol! 
Jooooj, a i potegla sam iz flajke.... lol!  lol!  Embarassed  Shocked
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/2/2014, 20:00

Leptirko

Super odluka da angazujes i tm-a vise u ovome, mislim da to puno pomaze, vama oboma. Mmm u pocetku nije gotovo ni znao sta od kojih analiza radim, ali se vremenom sve vise angazovao. Na kraju mi se u Pragu sam nudio da mi daje stop inekciju, krenuo da se raspituje ima li sta od analiza sto bi mogli da uradimo, i uglavnom od onog polu-zbunjenog i veoma malo ukljucenog muskarca sada on ovaj proces nosi sa mnom rame uz rame. Mislim da cim se i oni angazuju malo vise, i oni postaju motivisaniji, pazljiviji i tebi veci oslonac, koji ti u ovom trenutku znaci.

A mi koracaljke smo naravno tu za sve dodatno... :) :*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/2/2014, 20:08

Sofi, osetila sam da moram. Toliko tereta nekog se stuštilo i onaj glupav osećaj da nigde nisi, a čini ti se da guraš kamen uz brdo do besvesti.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 11/2/2014, 20:09

Sofija bas tako lol! smajli angel 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 11/2/2014, 22:09

Leptirko uh ko da vidim sebe kroz tvoje pisanje tako je meni fsh skakao taman dva meseca super sledeci los a onda sam nahvatala da kad se nerviram da l zbog posla ili zbog sveki moj fsh poludi, uzivaj draga sa tm ugadjajte jedno drugom i volite se.
Sofija svaka ti je zlatna
Palcice zvala ja za drugostepenu ali februar je popunjen pa cu da zovem pocetkom marta
ljubim ja vas sve uz vas je sve lakse
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 12/2/2014, 00:31

Drage devojke,puno pozdrava za sve vas!
Imam jedno pitanje...da li je kasno da hormone radim 4.dana?Eto,koliko god da sam se psihicki spremala na to da cu na ovom putu sretati svakakve lekare,ja ne mogu da verujem da doktorka iz DZ nije htela da mi da uput kad sam bila pre deset dana kod nje.Rekla mi je da prvo zakazem,pa da ce mi tek onda dati.A danas sam saznala da se u NF ne zakazuje.Ja cu ici kod nje u cetvrtak,jer idem po rezultate,pa bih u petak otisla da uradim hormone,ali mi je to pocetak 4.dana.Sta vi mislite?
Bas sam se iznervirala,a tek sam krenula sa ovim.
Moram da vam kazem da vam se iskreno divim,prava ste inspiracija....ja sam se nekako nadala da mi VTO nece biti potrebna,mislila sam da sam vec dovoljno puta u zadnjih 7 godina bila kod lekara zbog razlicitih zdravstvenih problema,pa mora valjda da postoji neka pravda i ravnoteza u zivotu,ne mora bas sve tezim putem....ali kad je vec ocigledno da neki problem postoji,drago mi je da mi je drugarica preporucila Kutak,jer mi sada uz vas vise nista nije beznadezno i nemoguce...
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 01:11

ChillyVilly

Mislim da ti nije kasno. Obicno kazu 2-5 dan, ali ce vecina da savetuje 2-4 dan, tako da si na vreme :) Meni se pala subota drugi dan ciklusa kada sam trebala da vadim hormone, primise me u Visegradsku, ali posto je bio vikend samo su me dzaba drzali preko vikenda u bolnici, radili su mi sva hormonska ispitivanja tek u ponedeljak, tj. 4-og dana.

Tako da mislim da slobodno mozes otici u petak, samo proveri da li primaju u Front bez uputa. Prosle godine nisu kada sam ja isla (bez uputa), pa sam onda otisla u Visegradsku zbog toga, mozda se sada promenilo, a mozda se i tada moglo, ali sam se ja zapala kod pogresnog osoblja.

Moj ti je takodje predlog da poranis sto vise mozes, tipa pola 7-7, jer je vec posle 7 luda guzva, kada dodje nova smena...

Puno srece u postupku, i javljaj kako bude islo...!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 01:47

ChillyVilly, i ja mislim da nije kasno u petak, mada kazu da je najboljhe raditi 2-3dc
u ovoj borbi VTO ti treba puno snage, strpljenja, vere i uspeha,a uz divnu druzinu sve ce biti lakse zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 12/2/2014, 08:48

Hvala Sofija i Jovanka,uzecu uput sutra...
 Very Happy 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 12/2/2014, 09:14

Drage moje, najdraze, poludeh od cekanja....Niko ne zna nista da mi kaze, prosla sam konsultacije jos pocetkom januara i od tada nista, setkam se s vremena na vreme do Visegradske gde me gledaju ko budalu kad odem da pitam kad ce se poceti sa procesom....Mucno mi je vise jer ne znam kome da se obratim niti koga da pitam. Ako neko ima bilo kakvu informaciju neka mi javi....Puno pozdrava
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2014, 09:42

Afrodita draga znam kako ti je,to cekanje ubija,sve u svemu u ovoj prici stalno nesto cekamo,treba se naoruzati strpljenjem...Pa sta kazu kad pitas kad ce poceti proces?

Ja od sinoc opet krvarim,krv je kao menstrualna,nije kao sto je bila kad sam prokrvarila posle bete crvena,cista... Nema puno,a meni nisu bas ovako oskudni ciklusi pa ne znam dal je menstruacija.Videcemo u toku dana...Donekle sam mirna jer je prekjuce sve bilo ok na ultrazvuku.
Drage moje koracaljke navijam za vas,nek su vam laki koraci!  igracice igracice igracice 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/2/2014, 10:00

Palčice, moguće da malo horomoni luduju, nadam se da će biti sve u redu  zagrljaj 

Lenjivice trudnica , JocY  trudnica naše  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Ostale koračaljke  zagrljaj i šaljem pozitivnu energiju i strpljenje  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 12/2/2014, 10:10

Koraci  ff 
Stalno kasnim,nije ni cudo sto ne mogu sve pohvatati Embarassed 
Sad sam bolesna,skoro me nije uhvatila ovakva prehlada,morala sam na bolovanje tako da cu bar sad imati vise vremena za Kutak yes 
Lelas,Atomski mrave,jako mi je zao zbog negativnih beta No 
Na ovakve vesti uvek se rastuzim i ostanem bez pravih reci
Jocy,navijam jako,jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Ivanicesale,jos malo aspiracija,navijam jako i za vas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Afrodita,kako se kaze,strpljen-spasen.U vto prici u kojoj smo mi,toga najvise treba,strpljenja.Sto pre da te pozovu i sto pre startovala.Ja ti samo ne zelim situaciju kao moju,cekala sam tacno godinu dana od komisije do postupka.Znaci,produzavali su mi i potvrdu,ne daj Boze nikom
Palcice,sve je to posle vto,pa ajde da kazem normalno.Potrebno je da prodje 3 meseca da se organizam vrati u normalu.Opet,verovatno sve zavisi od osobe do osobe.Ja sam neka 3 meseca nakon vto vise nosila uloske,bilo dnevne ili one druge,nego sto nisam
Inace,postupak sam pomerila,sto zbog ove jake prehlade,sto zbog histeroskopije koju radim sledece nedelje,tako da planiramo kontracepciju da pocnem pocetkom maja.Znaci,Palcice,mozda padne upoznavanje i druzenje Very Happy 
Koracaljke koje ne spomenuh,ne zamerite,jedva gledam na oci,puno srece u koracima do beba
Da,zaboravih,Vuciche,procitah da si se operisala.Sto brzi oporavak,da nam strartujes i ti i da ovaj postupak bude uspesan
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 10:11

Dobro jutro koracaljke, zene drage!  sunny 

Ja jutros pisah Ivani sa svim pitanjima sto mi padose na pamet u vezi Praga, i naseg planiranog FET-a, pa cu videti kada ce mi i sta odgovoriti...da se polako spremamo za prolece... Wink
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 12/2/2014, 10:12

Palcice, ne kazu nista, samo me razvlace. Bila sam pre neki dan tamo-rekli su mi da idem na komisiju!!! :)) Ja pocela da se smejem, kazem sestri da sam to vec prosla, a ona kaze da cekam pocetak marta pa da se informisem. O cemu vise da se informisem? Stalno dobijam istu informaciju! Ne znam ni kome da se obratim, ne znam ni sta cekamo ni zasto cekamo. Niko nista nece da ti kaze, ko u Kafkinom Procesu :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2014, 10:34

Korpice da prehlada sto pre prodje,a mi da se druzimo u maju,junu  d d d 
Srecno na histeroskopiji,nadam se da ce sve biti super.  usne 

Sofija javi sta ti je odgovorila,pa da spremamo ekipu za prolece  igra 

Kusurko  grljenje grljenje grljenje 

Nema nam nasih trudnicica Jocy i Lenjivice da se oglase,hoce bas da nas iznenade jedan dan.  Laughing
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 10:40

Afrodita ::Palcice, ne kazu nista, samo me razvlace. Bila sam pre neki dan tamo-rekli su mi da idem na komisiju!!! :)) Ja pocela da se smejem, kazem sestri da sam to vec prosla, a ona kaze da cekam pocetak marta pa da se informisem. O cemu vise da se informisem? Stalno dobijam istu informaciju! Ne znam ni kome da se obratim, ne znam ni sta cekamo ni zasto cekamo. Niko nista nece da ti kaze, ko u Kafkinom Procesu :)

Joooj sto su oni to sad iskomplikovali, a samo pre dve godine je sve islo ko podmazano, prodjes prvostepenu i sledece nedelje je drugostepena. Odmah znas da li si prosao, sledeci mesec krece cikloproginova ili kontracepcija i posle toga vto, od komisije do zavrsetka procesa nije prolazilo vise od tri meseca a vidi sad... Malo je reci da sam besna zbog vas, kako je moguce da su toliko zakomplikovali strasno. Sta da ti kazem draga moja Afrodita sem da imas strpljenja a za njih imam samo jednu rec  c  c  c 

Ostale djevuske hvala vam na bodrenju sutra prolazi prva nedelja od transfera ja naravno nemam nikakvih simptoma (.)(.) malo bole malo ne, stomak zigne po nekad samo da se javi da je tu i tako... Prva laksa polovina prolazi sad mi ostaje onaj tezi deo... v  v  v
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 12/2/2014, 10:52

Jocy, ja ne znam sta se desava. To me najvise i ubija. Kakvi lekovi kakvi bakraci-nema nista, nema ni informacije. Da stvar bude jos gora-ne znam koga ni da pitam. Kad odem tamo sestre me otkace za dva minuta, kad pozovem kao da sam pozvala nuklearnu kliniku da pitam koliko je sati..:)) Otprilike, sta pitate-ne razumem!!!  c c Prvo je mikroskop bio problem, jos 6. januara, od tada do sada se verovatno neka pipeta polomila ili mozda nemaju spric za bockanje....:)) Ko zna. Niti znam da li nekom rade VTO - nista. Mora da mi je inteligencija srozana ali ne umem da se snadjem i da saznam nesto. Mislila sam da postoji neki red, medjutim-pusta nadanja...Jedini odgovor je - Vi se interesujete sledeceg meseca, i tako od januara....:)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 10:57

Jocy

Super za prvu nedelju, opusteno (koliko mozes:)) i u drugoj!  igracice igracice igracice 

Na koji dan planiras da radis Betu? Znam da devojke rade jos od 10-og, 11-og dana, a Dr Sonja kaze tek 16-og.

Ja sam prosle godine radila 12-og, ali su jos uvek vrednosti bete bile male (mislim da je bilo oko 300), a sada mislim da cu pokusavati kada budem radila FET da izdrzim makar dva dana duze, do 14-og, mada poslednjih dana zaista ume da neizvesnost "ubije"...super sto radis, jer si rekla da ti posao nije napet, jer ces time u velikoj meri da otklonis misli, zaokupirana necim drugim...podrska velika da uzivas koliko mozes u narednim danima, a onda da neka velika, sjajna beta zalepi!  sreca 
 beta beta beta 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 11:01

Ma jako one dobro razumeju nego je problem tu na višim instancama, al se kola lome na njima pa ne znaju više šta da pričaju ljudima pa im lakše da pacijente prave blesavima, nego da priznaju da ne znaju. Eto to je moje vidjenje...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 11:03

PalcicaBg ::

Sofija javi sta ti je odgovorila,pa da spremamo ekipu za prolece  igra 

 Laughing

Hocu draga yes  Ivana je obicno najbrze od svih koordinatorki odgovarala, videcemo i da li ce sada biti takav slucaj, nadam se da nije na nekom odmoru bas sada. Doduse, i ja sam imala dovoljno pitanja za nju, i mislim da ce trebati da se oko vecine konsultuje sa Dr Sonjom, ali sam zato unapred poslala pitanja, da joj dam dovoljno vremena da mi sve proveri  sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 11:08

Inace, da podelim i ovde - sanjala sam nocas okupljanje Kutka! Ne secam se previse detalja iz sna, ali mi je zanimljivo da sam sanjala okupljanje, a da nijednu od vas jos uvek nisam uzivo upoznala  Very Happy Znam samo da je bio prolecni dan, sunce, livada/trava, kao neki piknik, puno toplih boja i emocija...eto, i posdvesno ste mi u mislima...!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu