KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 11:10

Lep san ali da znas nisi daleko od realnosti, svako okupljanje na kom sam bila je bilo puno emocija  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 11:19

Bice dana, bice dana, ide nam prolece...  sunny 

 srca1 sreca srca1 sreca srca1 sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/2/2014, 11:54

Sofija Veks ::Bice dana, bice dana, ide nam prolece...  sunny 

 srca1 sreca srca1 sreca srca1 sreca 

A odmah zatim i leto  lol! lol! lol!  moj mesec  likeit likeit likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/2/2014, 13:10

Palcice uzmi neki cajic hormoni su se malo uzburkali,
Afrodita ne verujem zovi u RZZO pa se raspitaj zasto kasne sa pocetkom nisam pametna sta drugo.
JocY  roda   roda   roda   roda   roda 
Korpice da nam brzo ozdravis  cvet 
Sofija navijam za prolece  igracice 
Ivanicasale srecno
ostale devojke  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 13:46

Hvala Karakaca!  cvet 

Javila mi se Ivana iz Praga, rece mi (izmedju ostalog) da su mi svih 5 smrzlica zajedno zamrzli i da imamo dakle 1 FET preostao. Ja sam se ponadala da su ih makar zamrzli 3+2, pa da bi nam sledila 2 dodatna pokusaja, ali sta je, tu je...  Rolling Eyes 

Rece mi i da ce Dr Sonja biti na klinici u narednom periodu, tako da se mozemo organizovati sa sledecim, ili onim tamo narednim ciklusom...

Pitala sam da li mi treba nesto dodatno za jacanje edometrijuma, jer mi je bio 8mm 11dc, ali ona rece da je to skroz ok, i da ce mi reci ukoliko u tom ciklusu bude trebalo.

Mislim da cemo mi ici sa FET+ EmbryoGen opcijom...

 srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 12/2/2014, 14:10

Sofija, i mi smo mislili da su nam zamrzli sva 4 zajedno, tj tako nam je rekao embriologkad smo bili na svezem ivf-u. Ja sam racunala da onda odmrzavaju sve, i htela sam da ih moljakam da mi vrate 3, jer oni obicno vracaju 2. Medjutim na dan transfera embriolog rece da su 2 odmrzli a 2 ostavili. Ja pitam kako to, oni rekose pa eto ova 2 su se ok razvijala, pa one nismo odmrzli. Planiram da sutra radim betu, to mi je 10 dpt. Ziva nisam. Vec sevtresem.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 14:14

Ajde Lenjivice da se sutra sve prsti od pozitivne bete  beta  navijači2  tapšanje  navijači1  navijacica  beta  jumping  b  igracice  igracice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/2/2014, 14:24

Lenjivce sutra  beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv 
Sofija bice ave super sigurna sam bice tu minimum dva bebica, samo mi nije jasno da li neko ovde predlaze EmbryoGen ako ima vece sanse da uspe pokusaj zasto ga ne daju
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 14:27

karakaca ::
Sofija bice ave super sigurna sam bice tu minimum dva bebica, samo mi nije jasno da li neko ovde predlaze EmbryoGen ako ima vece sanse da uspe pokusaj zasto ga ne daju

Jel si mislila u nasim klinikama u Srbiji? Ako si to mislila to je novina i u svetu se primenjuje tek od 2012. PFC je to uveo od jeseni cini mi se, a u naše klinike mislim da jos nije stiglo...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 14:27

Lenjivice,

Navijam jako za pozitivnu, dobru betu!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ne znam, meni je Ivana napisala da su mi svih 5 zajedno zamrzli, ali da po potrebi kada ih odmrznu, mogu drugi deo ponovo da zamrznu ako se bude dobro razvijao. Malo mi bilo neobicno da ih prvo razmrznu svih 5, pa onda ako misle da vrede, da ih opet zamrznu.

Ne znam da li je neka ovde devojka imala vec iskustvo da su joj na FET-u odmrzli sve embrione, pa onda zamrzli jedan njihov deo ponovo, pa da su imali zapravo dva FET-a od jednog postuka?

Nekako mislim iako odmrznu tih 5, da ce odabrati najbolje medju njima...?  Rolling Eyes 

 srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 14:31

Sofija kako je meni objasnio embriolog u PFC oni sad imaju neku novu tehniku kojom ih sve odlede ali imaju mogucnost da ih ponovo zalede, e sad posto sam ja imala samo 2 za zamrzavanje nisam pitala nista vise koja je tehnika al mi rece da je najsavremenija tehnoligija brzog zamrzavanja...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/2/2014, 14:33

Da JocY mislim kod nas dosta sam citala o tome kad mi je poslat mejl iz Praga, ali ovde niko od dr ne daje EmbryoGen a ako ga nema ovde kao sto smo dugo vremena kuburile sa utrogestanom da ga porucujemo negde gde ga ima
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 14:35

Jocy

Nadam se da ce biti tako  molitva

Mislim, ja bih veoma, veoma volela da nam ovaj FET uspe, ali nije zgoreg imati plan B, a daleko je lakse skupiti 750 evra za ceo proces (plus put i smestaj) nego celi novi proces, stimulacije...nas je prosli put kostalo 5500 evra sve, a ovo ce izaci maksimum 1500 evra sa svim analizama, razlika je ipak ogromna, plus telo ne trpi dodatnu hormonsku "vrtesku", da se tako izrazim. Svakako bi nam puno znacilo..a nije zgoreg ni razlisljati da bi tu bio i mozda dodatni bata ili seka za neki drugi put... Wink

c  
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 14:53

Sofija, ja sam imala 3 zamrznuta i sad kad smo u oktobru radili FET vracene dve blaste a jednu najkvalitetniju smo ponovo zamrznuli,nadam se da to moze i u klinici gde su radili

Afrodita, moras nesto poraditi po tom pitanju da vidis kad ces sve krenuti, puno strpljenja i srece

Jecy, druga nedelja je teza ali ako mozes radi betu 14det

Palcice, tako je i meni bilo u novembru krvarenje sredice se to brzo

a to sa piknik je bas super ideja, mogli bi tako nesto i uraditi osmeh srce smajli angel 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 14:57

Hvala Joko  cvet 

A gde ste vi radili VTO/FET?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/2/2014, 14:59

Lenjivice, navijam za sutrašnju  beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Koraci, navijam jako za sve i stalno mislim na vas  srca srca 
Ja sam "zakačila" virus, ne mogu da se izborim sa temperaturom, pritom mi je i grlo otišlo u aut, pijem antibiotike, i tako... Zato me nema da bodrim i navijam, ali molim se za sve vas  molitva ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:01

Prag klinika Evrope IVF Internacional, ja zaista imam jako divno iskustvo, i pored dva neuspeha ponovo bih tamo radila
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/2/2014, 15:03

Sofija Veks ::Jocy

Nadam se da ce biti tako  molitva

Mislim, ja bih veoma, veoma volela da nam ovaj FET uspe, ali nije zgoreg imati plan B, a daleko je lakse skupiti 750 evra za ceo proces (plus put i smestaj) nego celi novi proces, stimulacije...nas je prosli put kostalo 5500 evra sve, a ovo ce izaci maksimum 1500 evra sa svim analizama, razlika je ipak ogromna, plus telo ne trpi dodatnu hormonsku "vrtesku", da se tako izrazim. Svakako bi nam puno znacilo..a nije zgoreg ni razlisljati da bi tu bio i mozda dodatni bata ili seka za neki drugi put... Wink

c  

Naravno, toliko je i nas otprilike kostalo prosli put (da ne racunam popravku kola u Madjarskoj  v  fd ) Zato je meni i znacilo to sto smo prvi put imali nesto za zamrzavanje (ovde sam imala jednom ali u frontu nema zamrzavanja) Sad nas je kostalo: malo manje od 400e avion, hotel 130e, 750 FET i plus sto smo potrosili na zezanje po Pragu
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:08

Sajo, puno limuna i čaja, uzmi Heksoral za ispiranje grla , meni je puno pomoglo letos, imala sam 15 dana 39 T i gnojnu upalu grla

zelim ti brz oporavak zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:10

nas FET kosta 500e sreca 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 15:16

JocY ::
Sofija Veks ::


c  

Naravno, toliko je i nas otprilike kostalo prosli put (da ne racunam popravku kola u Madjarskoj  v  fd ) Zato je meni i znacilo to sto smo prvi put imali nesto za zamrzavanje (ovde sam imala jednom ali u frontu nema zamrzavanja) Sad nas je kostalo: malo manje od 400e avion, hotel 130e, 750 FET i plus sto smo potrosili na zezanje po Pragu

Tako otprilike i ja racunam: 750 EUR FET (sa EmbryoGen-om), 300-400 EUR avion, smestaj 100-tinak EUR + hrana i "sve ostalo" po Pragu, dakle jos negde 200-250 EUR. sto mu dodje oko 1400-1500 eur manje-vise...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/2/2014, 15:18

Hvala, Joko  osmeh srce U Ponedeljak treba da radim ACA i beta 2 glikoproteinska at, da bi mi rez. bili gotovi do 26. kad imam zakazano kod hematologa. Nadam se da neće imati neki uticaj sve ovo na rezultat..

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2014, 15:19

Lenjivice navijam za sutrasnju betu!  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Mi imamo 4 zamrznuta embriona,u Valjevu zamrzavaju po 2,znaci 2 pokusaja.
E sad mene zanima kad budemo radili FET i ako ta dva embriona ne prezive odmrzavanje,da li se odmah mogu odlediti i druga dva ili moramo da cekamo sledeci ciklus?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:23

Soja, nece sigurno imati uticaja, nebrigaj za to, nadamo se dobrim rezultatima igracice 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:25

Palcice, mala je verovatnoca, da nece preziveti odmrzavanje,o tome ni nerazmisljaj usne zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu