KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/2/2014, 09:16

Joko duso  cmoka 

Lenjivice  trudnica  mazi tibu,nek decica ostanu tu narednih 9 meseci...  osmeh srce 

Biksi hvala na lepim recima,nema nam druge sem da verujemo u bolje sutra.Poljubi ono malo cupavo  srcasti poljupci 
Lelas dobra si ti,meni knjiga drzala paznju citava 3 reda  lol! 
Devojcice moje ljubim vas sve i grlim jako  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 09:29

Koračaljke moje lepe sve vas  ljubav ljubav ljubav  i  zagrljaj  najjače

Lelas  trudnica   poljubci poljubci poljubci  za tebe i dečicu

Lenjivice  trudnica ljubav ljubav ljubav mazi tibu i uživaj
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 4/2/2014, 09:54

Biksi moja  love 


Lenjivice super za transfer, mozda se i sretnemo s obzirom da putujem večeras  usne  usne
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/2/2014, 09:56

jovanka.draskic ::Ivanice  kako  napredujete? igracice   navijam  jako


Jovanka danas sam davala krv u 13h idem da me bockaju pa cu da ih pitam kakvi su rezultati,inace sam u Nisu u petak mi ubacuju Menopur i Puregon.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/2/2014, 10:01

Lenjivice mazi stomacic i uzivaj,a ja ti zelim visoku  beta beta beta beta 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 10:10

Jocyka mila, približilo se. Baš se radujem  likeit  i ti si nam za 2 dana  trudnica igra igra igra igra igra ljubav ljubav ljubav 

Ivanice navijam da rezultati budu dobri  napred scuro tapšanje tapšanje tapšanje 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 11:48

Drage koracaljke, veliki  zagrljaj 
Nisam vas pratila, jer me pored problema sa VTO, stegao i grip, ali navijam jakooo za sve .
Juce ponovila Uz i endometrijum 8,5mm i imam samo 2 folikula, bez obzira na pojacanu stimulaciju. Ostaje mi da sutra definitvno odlucim sta dalje?! Crying or Very sad 
Dr vidim da je za, ukoliko se ovi folikuli pravilno razvivjaju...videcemo...


Poslednji izmenio d77 dana 4/2/2014, 11:57, izmenjeno ukupno 1 puta

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/2/2014, 11:52

Lenjivice, jeeeeeee  vv vv vv vv  Bravo draga, ovaj put će biti pravi  bb bb bb bb bb

Baš smo te juče pominjale, falila si nam  d 

Samo ti odmaraj i mazi bekane, pa da ostanu kod mame  bebe bebe trudnica srce srce as family
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/2/2014, 11:56

Drage moje

Mi jutros radismo ASA test. MM se smorio za sve pare, i rekao sledeci put nece nikakva drzavna testiranja  affraid Ranije smo spermogram radili u Jevremovoj, pa tamo dobiju zaseban sobicak sa prigusenim svetlima i sa zanimljivim inspirativnim muskim casopisima Wink a na Torlaku stres oko parkinga, ogroman red iako smo dosli pre nego su otvorili, i ono sto je mm-u najgore palo - uzorak smerme se daje u obicnom hladnom WC-u gde je red ogroman (svi za sistu stvar;)) i gde se vrata ne zakljucavaju. Jos se niotkud pojavi neka baba i odmah za bravu, i ne cuje mene gde jos vicem da ne otvara jer je zauzeto, niti kuca, nego odmah ulazi. MM se oduzeo, sva ga volja prosla  Rolling Eyes I baba pose ceka, ja joj kazem da muskarci tu daju uzorke. Izadje mm nekako, drugi muskarac koji je cekao kaze babi da udje ona, pa ce onda on, a ona kaze "idi sinko ti prvi, ovaj 10 minuta nije izlazio, mora da mnogo smrdi"! Ne zna covek da li da se smeje, ili da place  lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 12:00

Sofija, strasno...pitam se samo ima li kraja ovim nasim mukama i glupostima...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/2/2014, 12:02

Sofija Veks ::Drage moje

Mi jutros radismo ASA test. MM se smorio za sve pare, i rekao sledeci put  nece nikakva drzavna testiranja  affraid Ranije smo spermogram radili u Jevremovoj, pa tamo dobiju zaseban sobicak sa prigusenim svetlima i sa zanimljivim inspirativnim muskim casopisima ;)a na Torlaku stres oko parkinga, ogroman red iako smo dosli pre nego su otvorili, i ono sto je mm-u najgore palo - uzorak smerme se daje u obicnom hladnom WC-u gde je red ogroman (svi za sistu stvar;)) i gde se vrata ne zakljucavaju. Jos se niotkud pojavi neka baba i odmah za bravu, i ne cuje mene gde jos vicem da ne otvara jer je zauzeto, niti kuca, nego odmah ulazi. MM se oduzeo, sva ga volja prosla  Rolling Eyes I baba pose ceka, ja joj kazem da muskarci tu daju uzorke. Izadje mm nekako, drugi muskarac koji je cekao kaze babi da udje ona, pa ce onda on, a ona kaze "idi sinko ti prvi, ovaj 10 minuta nije izlazio, mora da mnogo smrdi"! Ne zna covek da li da se smeje, ili da place  lol! 

 lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Joj Sofija, sto se ismejah... Jeste, tako je tamo, toalet, a svi cekaju "za istu stvar"... Kad smo mi bili izasao je medicinksi brat koji je pitao vicuci da li "svi imaju uzprak spe*meeee?"... Neki tip koji je dosao za neku dtrugu analizu, ali omasio dan, samo se covek pokupio i vise se nije vracao...

 lol! lol! lol! 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/2/2014, 12:03

Ajoj Sofija  affraid affraid  lol!  Užas jedan, mogu misliti kako je bio tm-u No Ali neka ste to završili, velika je to stvar  yes  Kad će rezultati?

D77, baš mi je žao što je sve tako  No Zašto ne bi išli na ta dva folikula, kad si već toliko stimulacije primila?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 12:07

Niny, ne znam  Crying or Very sad 
Toliko se plasim da idem do kraja, jer suma nije zanemarljiva-bice oko 4000 Eura. Do sada sam na lekove potrosila 1000E+200 E odradjena punkcija+2500 sam postupak...a verovatno ce i narednih dana biti neke terapije...
Ili jednostavno da rizikujem, pa kako ispadne...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 12:10

Uh bre D77 ala deru  Shocked ja se nadam da će to sve biti dobro  Wink 
Sofi  sestro slatka  crni humor, to samo na nas liči  Rolling Eyes  kod nas je sve 3u1 5u1 itd  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 12:23

Kusurko, hvala  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/2/2014, 12:36

D77, nije lako odlučiti  No Koliko bi još dana trebala primati stimulaciju? U slučaju da ne dođe do transfera, nećeš platiti ceo iznos, već samo za aspiraciju. To trebaš da se raspitaš.

Znači 2500 e je sama vto? Pa to je baš mnogo  affraid 

Kakav ti je e2? Po njemu može da se vidi da li su ta dva folikula ok. Šta ti dr savetuje?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 4/2/2014, 12:38

Drage moje koracaljke evo i ja se polako priblizavam cilju... 27.01 smo obavili prve konsultacije, posle toga smo radili jos neke nalaze koje sam doktorki poslala mejlom pa mi je javila da pocnem da pijem D3 vitamin i Siofor... Da li neko zna da mi kaze za cega je taj Siofor?
Nisam bas u toku sa desavanjima na kutku, ali Vam svima zelim mnogo, mnogo srece u vasim koracima! Sve vas  zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/2/2014, 12:41

Tatjana  sretan početak  Gde radite i kod koje dr?

Siofor ti je dala radi povećanog insulina. Verovatno si radila ogtt?

Imaš manjak vidamina D? U kom obliku ga piješ?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 12:42

Niny, stimulaciju jos danas primam, a sutra dr predlaze da li ici do kraja ili ne. NAravno, ja sam ta koja treba da presece...sutra ponavljam i E2.
Cena postupka je 2300 E+200 za AHA=2500E.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/2/2014, 12:42

Niny ::Ajoj Sofija  affraid affraid  lol!  Užas jedan, mogu misliti kako je bio tm-u No Ali neka ste to završili, velika je to stvar  yes  Kad će rezultati?

D77, baš mi je žao što je sve tako  No Zašto ne bi išli na ta dva folikula, kad si već toliko stimulacije primila?

Niny

Rezultati ce u petak. Mejlom, prosto da ne poverujes :-D

D77, zaista nezgodna situacija, treba dobro promisliti sta raditi, da li da prolongiras to sa nekom novom stimulacijom...da li si zadovoljna klinikom? Mislis li da mozes za te pare negde drugde, gde mislis da su sanse vece...ne znam da li je stimulacija dobro pogodjena  No 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 12:45

d77 ::Niny, stimulaciju jos danas primam, a sutra dr predlaze da li ici do kraja ili ne. NAravno, ja sam ta koja treba da presece...sutra ponavljam i E2.
Cena postupka je 2300 E+200 za AHA=2500E.

 affraid affraid affraid Shocked Shocked Shocked  a rastu li išta folikuli, znam da si pisala da su nepravilnog oblika?
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 12:47

Tatjana  sretan početak  i bebićetan postupak ti želim  cvet 
Siofor, Metformin ili Glukofaž,Gluformin se daje kod dijagnoza insulinske rezistencije i policističnih jajnika.Sve zavisi šta si od analiza radila.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 12:49

Sofija Veks ::
Rezultati ce u petak. Mejlom, prosto da ne poverujes :-D
 

Bitno je da to imaju, a što su uslovi sačuvaj Bože to nema veze  Mad i stvarno živimo u banana državi  v 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/2/2014, 12:52

Sofija, zadovoljna sam klinikom u NS i dr, ali definitivno je promasila protokol. S druge strane, ona i nije mogla znati kakav ce biti moj odgovor, jer ovo mi je prva stimulacija.
Sve u svemu vrlo nezahvalna situacija, ali se nadam da ce mi sutrasnji E2 i UZ pomoci pri donosenju odluke.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/2/2014, 12:58

D77, znači sa stimulacijom je gotovo? Ostaje da se odlučite da li ići dalje.

Moguće da su ti promašili stimulaciju, a možda ni ne bi mogla da dobiješ mnogo više ćelija, zboh amh-a. Razgovaraj sa dr-om i detaljno ispitaj sve. Nekad treba malo i rizikovati, jer nikad se ne zna, možda su baš te dve ćelijice tvoje buduće bebe  yes  Poznajem devojku kojoj je isto tako bilo, i pored stimulacije je imala samo jednu jć i jedan embrion i sada i jednu bebu  osmeh srce  Želim ti isti takav scenario  roda 

Sofija, mailom šalju i to tako brzo  affraid  Odlično, sve pohvale za njih  Very Happy  Da imaju bolji wc, rekla bih da su profi  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu