KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 3/2/2014, 20:50

Hvala drage moje! @Jovanka.draskic- u pitanju je PFC Dr Sonja Lazarovska, 3. i nadam se, poslednji put!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/2/2014, 20:51

lenjivica ::Hvala drage moje! @Jovanka.draskic- u pitanju je PFC Dr Sonja Lazarovska, 3. i nadam se, poslednji put!
Navijacemo, mila moja za to iz sve snage!!!!!!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/2/2014, 20:53

Lenjivice pa to je divmo navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 3/2/2014, 20:56

Bice to treca sreca Lenjivice draga  yes srca srca srca ljubav 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/2/2014, 20:58

mi imamo još jednog eskima u Pragu i nama ce biti treci put
a tebi je ovo sigurna treca sreca igracice igracice igracice 
kuci ces se vratiti kao trudnica 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 21:13

Joko  sunny 

Lenjivice draga  trudnica  zagrljaj  navijam svim  srce  za tvoje  d d da se lepo ušuškaju kod mamice  d d d navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/2/2014, 21:17

Lenjivice nasa, ipak niste bili lenji pa ste u petak krenuli na vreme i stigli  Wink . Vazno da je sve teklo po planu i da su praski pingvincici kod tebe  igra  igra  igra  igra 

Navijam, nemas pojma koliko!  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/2/2014, 21:18

Žvako, nema te 10000 godina zeno uzeleh se, šta ima kod vas novo? love srca1 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 21:22

Joko bez meni ti je život prazan  lol! lol! lol! 
Iz potpisa vidiš da ništa novo nema po planu bebca, ali biće, ne damo se mi tako lako prevariti  lol! lol! lol! A juče sam se po drugi put udala za mm, pa sam sva u oblacima  srca srca srca srca srca d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 3/2/2014, 21:23

lenjivica ::Hvala drage moje! @Jovanka.draskic- u pitanju je PFC Dr Sonja Lazarovska, 3. i nadam se, poslednji put!

Navijam jako za treću sreću  vv vv b b b vv vv vv vv 
 wavecrowd wavecrowd wavecrowd zalivanje zalivanje zalivanje 
 napred scuro roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/2/2014, 21:24

Mravac, navijam da se beta lepo dupla za 2 dana!!!  igracice igracice igracice igracice 

Lenjivice, neka je sa srecom! Mislim da je ovoga puta drugacije, pocev od puta pa na dalje! Imali ste srece, pa verujem da je ovaj vas 3. put, treca - sreca!! Navijam jaaako i da me vuces za nos za dve nedelje!  igracice igracice igracice 

Srecno svima koje su u postupku, da vas ne nabrajam!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/2/2014, 21:26

neka vam je sa srecom Zvako , bice i bebac uskoro igracice igracice 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 21:29

Hvala Joko, biće, biće, daće Bog  Wink
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/2/2014, 21:48

Lenjivice, neka je sa srecom, draga!!!  igracice igracice igracice 

Koliko ste platili assisted hatching?

Prasim!!  vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 3/2/2014, 22:04

Lenjivice,neka je sa srecom!!!navijam jako,najjace! b b b b b b f vv vv vv vv vv vv 
Jovanka dobrodosla!
Ganedina,dobro sam ja ,samo siptomi nadam se kasne!ljubim te !
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/2/2014, 22:13

Lelas, hvala na dobrodošlici.
Kad je beta? ili nisam videla da si pisala navijam svim srce  za uspeh igracice 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 3/2/2014, 22:21

meni beta za 9 dana.nemam dovoljno knjiga do tad,citam po jednu dnevno,samo da ne mislim !
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/2/2014, 22:25

joj znam čekanje je najgore , zanimaj se bilo čim , budi pozitivna i mazi trbu, sad je ono vreme tvojih 5 minuta i mora biti uspesno roda igracice igracice igracice 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/2/2014, 22:27

Lelo, gledaj neke relax filmove. Juce sam gledala The horrible bosses, komedija koja me je nasmejala do daske!
Lep je film About time.The secret life of Walter Mitty, Identity thief.... Smesni, simpaticni, prijace ti, ukoliko ih nisi gledala do sad. Ima jos jedan meni bas simpa Rummor has it.`
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 3/2/2014, 22:29

valjda ce biti dobro.hvala ti Joko od srca! osmeh srce
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 3/2/2014, 22:38

Leptirko dusice potrazicu filmove,ne secam se da sam neki film odgledala skoro do kraja a ovi mi deluju nepoznato!meni filmovi sluze za uspavljivanje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 3/2/2014, 23:36

Devojke, divne ste  osmeh srce 
Leptirko, upravo odgledala About time, bas je idealan za ove dane cekanja bete  likeit 
Sofija, assisted hatching je 300 e. Nisam sigurna da mi treba, jer potpusujes neki papir pise nesto u stilu ne uzdajte se mnogo u AH, jer ako su embrioni dobri, sami ce izaci iz te opne, a ako nisu, prestace sa razvojem bez obzira na AH. Ne znam da li ti treba, obicno devohke tamo odgovaraju od toga emvriolozi, mene nisu. Ne znam, razmisli. Embriogen uzmi obavezno, on je 150 e.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 4/2/2014, 00:11

mi smo isto koristili sve to, samo je nama sve ulazilo u cenu pa nismo placali pojedinacno osmeh srce 

Lenjivice dani do bete su ništa videces kako ce biti cekanje na prvi UZ igracice igracice 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/2/2014, 04:27

Palčice, zagrl prvo, drago mi je da razmišljaš tako kao što pišeš, jer time si samo bliža uspehu! Ja sam u prošlom postupku imala biohemijsku, a u narednom trudnoću, što ti od srca želim!

Atomski mrave, navijam za pravilno dupliranje bete!

Lelas, navijam za tvoju visoku betu jakoooo!

A bome i za Lenjivicinu! Reda je! Čim je kijamet mimoišla, to je znak da su bebe rešile da se izbore!

JocY, znaš kako navijam, ma ne znaš, svim svojim bićem, veruj mi!

Bakiša, joj što volim što se raspituješ za stimulaciju i tako to, to je znak da si blizu onog dela kad ja tebe zezam što nemaš seksa i imaš gorušicu i zatvor i tako to, ovo ono! sreca 

Sofija, moguće da je asa vaš problem. Kako god, navijam za vaše smrzliće!

Novim članicama želim dobrodošlicu i uspešne korake, kao i starim članicama, da vas ne iskobim!

Šta da vam poželim svima koje se još borite, sem da što pre ustajete na svaka tri sata da hranite bebu, izmazate mleko, sterilišete pumpicu, stavljate kupus na sise , da se ušnjovite u te mirisne vratiće koji će biti samo vaši, da vas gledaju slatke pospane okice koje čekaju mlekce i čiste pelenice i da se samo zbog toga pretvarate u baricu! Borite se, borite se, borite se! Ja sam uz vas, a i Arsenije vas sve ljubi i šalje bebeće prašine svaki dan!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/2/2014, 04:31

Leptirko, i ja sam bila u tom fazonu što se tiče datuma, uvek mi krize tako nailazile, a onda se samo jedared sve promeni, što ti uskoro, od sveg srca, želim!

Joj brbljiva brbljiva, al ga ti utešiš, ubiješ čoveka u pojam dodatno samo tako! Zamisli da tebi neko sa više neuspešnih kaže ono što si ti rekla Palčici, jbga, aj malo razmisli kad ispaljuješ reči! Gruvaš nekad da čovek ne poveruje!

Sigurno sam još htela nešto napisati, al moram na spavanje, imam jedno sat ipo da otkinem, ako odmah zaspim, do sledećeg servisiranja! lol! 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu