KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/1/2014, 09:04

hahaha, stenli, fotkica je vrh :)
sta li ti rade tu unutra, zxurku prave :)

mi danas dosli na 199 dana, jeej :)
pecem slane mafine za dorucak, pa ko zeli, nek dodje :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/1/2014, 09:46

 zagrljaj Divne ste!

Ja se spremam za sutra ujutru, pa ce mi kada me prime, sigurno reci kakav je plan. Nesto nisam mogla da uhvatim wi fi kada sam bila tamo, ali cu pokusati da vam se javim svakako. Budite dobro srca1 

Jao Botox, sada sam gladna kao vuk.....
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 21/1/2014, 10:58

Stenli draga a u koje porodilište ideš?
Držim pesnice da sve prođe glatko  igracice igracice igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 12:30

srecno sutra Stenli!!!!!!!!!!!  b 

Ninche, bravo za malu princezu!!!!!!!!!!!!  naočare 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/1/2014, 12:52

Samo da pozdravimo trudniceee
Stenli opasno se primallo jel sve spremnooi mislim babe dede :)))slika je extra i snimi filmic. Ja sam daljinski stavljala i tako snimala kako sw mrducka Wink samo ranije posle se cela tacna tresla a kod tebe bas zurka
Cestitamo mami na rodjenju duplicima da su zivi i zdravi sTo godina Sad ce oni kad ih mama nahrani ...
Mala jos malo endzi takodje millite tibe
Botox jesi bila ma uz
Kusurko soka vucice leptirko i ostale drage da sto pre dodjete na ove strane sad ima mesta punoooo ...
Gral ljub
Primetila sam da ima bas dosta mama sa duplicima samo uzivajteeeee
Nince cera ti je krofnica preslatka je lepa joj ke trakica gde ste je uzeli Nama dve trebaju odma takvs Wink))
Pluton Ljub
Bixi ljubi sincinu
Lafo prirodni i najbolji bices natura cela

Sve vas ljubimo jako ragaco bravo za drugi trim.
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/1/2014, 12:58

Hvala! kusurko, idem u NF i upravo razmisljam da li se baby friendly odnosi i na CR i blizance? Ako je tako bice zurka!!!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/1/2014, 13:02

Ne donoseti bebu na tri sata da ih podojis pojedinacno tako kad je cr
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 13:54

75 kila  Shocked 

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Kaqi

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 21/1/2014, 14:03

Upravo kako Noja kaže  yes Kod prirodnog porođaja bi bili kod tebe.
Lafe  love love love love love  predivna tibica  d d d srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 21/1/2014, 17:34

poljubac Stenli,fenomenalno,djecica su ti vesela,drzi se i da sto lakse sve prodje. osmeh srce 

Ivka, mislim na tebe i cekamo da javis kako si smajli angel 

Lafe,prelijep stomacic,uzivaj i drzi se,i tebi zelim da sto lakse prodjes osmeh srce 

TETA BIKXI kako si  i bebac kako je ?LJubimo vas poljubac

TRUDNICE,OKRUGLICE,novopecene mamice,drugarie moje drage,pozdrav i grose bisous ljubav ljubav ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/1/2014, 17:38

Lafe, bas ti je lep stomak, pu, pu, pu, i vidno odskocio od pre mesec dana! Ne delujes kao da imas toliko kg!

Bebice, dobro smo, presli sa flasice na siku, pa ucimo da dojimo, malecan je, nema bas mnogo snage, pa nam je to glavna preokupacija. Inace, on je beba koja se ne buni kad ga mazim po kosi, i ljubim po vratu, kulira i uziva maksimalno!

Nego bebice, kako se zove vas sin, nisam skontala?

Ninche, ovi tvoji obrazi, i ove tvoje oke, ma nemam reci koliko ste slatki i neodoljivi~!

Noja, cmokisa za tebe i tvoje devojke~!

Stisak i pozdrav svim curama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 21/1/2014, 17:53

BiKsi :) ::Lafe, bas ti je lep stomak, pu, pu, pu, i vidno odskocio od pre mesec dana! Ne delujes kao da imas toliko kg!

Bebice, dobro smo, presli sa flasice na siku, pa ucimo da dojimo, malecan je, nema bas mnogo snage, pa nam je to glavna preokupacija. Inace, on je beba koja se ne buni kad ga mazim po kosi, i ljubim po vratu, kulira i uziva maksimalno!

Nego bebice, kako se zove vas sin, nisam skontala?

Ninche, ovi tvoji obrazi, i ove tvoje oke, ma nemam reci koliko ste slatki i neodoljivi~!

Noja, cmokisa za tebe i tvoje devojke~!

Stisak i pozdrav svim curama!

Nas sin se zove DARIS,kao DAR od boga.I mi smo na flasici i na mlijeko iz apoteke.Dala sam sVe od sebe i izvlacila moje mlijeko pa mu davala flasicom,nisam imala dovoljno,a sada ga nema uopste,a i zbog bolova Koje imam moram da pijem  antianflamatuar pa su dr.insistrali da se nemucim vise i predjemo na mlijko artifisijelno.Nesmeta mu puno,pivikao se polako.Meni je bas zao al sta cu dala sam sve od sebe  trpela jake bolove,od dana prodjaja do prije neki dan.ljubac teta Bikxi i ljubac Arsi.
POLJUBC I ZA SVE VAS DRAGE TETE ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 21/1/2014, 19:09

Stenli,prelep prizor!
Još malo,pa će se gurkati i protezati po krevecu!
Kod kog si dr u NF?
Želim vam ugodno i opuštajuće veče,sledeći put kad budete na okupu-bićete divna porodica!
Navijam da sve ide kako se samo poželeti može!

Lafe,ženo,ma gde se tebi spakovalo tih 75kg?
Odavno nisam videla da neko tako fino nosi trudnoću.

Mama Biksi-ljubi nam mazuljka!

Bebice,baš zanimljivo i simbolično ime!

Trudničice i mame-pozdrav za sve!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 21/1/2014, 19:22

LaFolie, već sam ti ranije rekla, sad ću se ponoviti, ti si najzgodnija trudnica koju sam ikada videla, pa možeš da imaš i 100kg  nemam reči  

Stenli, držim fige da sve prođe glatko

ragaco ::Želim vam ugodno i opuštajuće veče,sledeći put kad budete na okupu-bićete divna porodica!

Ragaco ti je rekla, a ja potpisujem  smiledraw 

Ivka  cveće 

Trudničice drage, sve vas jako grlim  zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/1/2014, 19:28

Noja, idem u cetvrtak, uvece u genesis kod stojica...
nadam se da ce sve biti ok i da cu dobiti i neku lepu fotkicu bebironcica :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 21/1/2014, 19:43

Lafe, stomak ti je kao lutka! Koliko si visoka? Ni meni ne izgledas kao da imas 75, osim ako si preko 170 cm. Prava si macka, nista ti neces imati da skidas kad se porodis!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 21/1/2014, 19:50

trudnice drage ljubim vas sve!
Stenli,da sve prodje brzo i lagano !A stomak je stvarno vrh,bice to vrednice tvoje male!
LaFolie cure su ti sve rekle,ja samo mogu da dodam da ti stomak bas lepo stoji.
Noja,Ninche poljubac za vase curice!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 21/1/2014, 20:16

Snago i podrsko najbolja na svetu...mi smo juce postali roditelji jednog divnog Lazara od 3600g i 53cm duzine....imao je pupcanu vrpcu obmotanu dva puta oko nogice i vrata i sreca da su nam na vreme preporucili cr....mene sve cupa i boli tako da cu pisati opsirnije cim malo dodjem sebi. hvala i hvala sto ste tu sa nama
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 21/1/2014, 20:24

Ivka, neka je živ i zdrav Lazar, junak maleni, sto godina  osmeh srce 
Vama želim uspešno roditeljstvo i da ste uvek ponosni na svog sina  srca  srca 
Čestitam od srca, a tebi želim brz oporavak  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 21/1/2014, 20:28

ivka ::Snago i podrsko najbolja na svetu...mi smo juce postali roditelji jednog divnog Lazara od 3600g i 53cm duzine....imao je pupcanu vrpcu obmotanu dva puta oko nogice i vrata i sreca da su nam na vreme preporucili cr....mene sve cupa i boli tako da cu pisati opsirnije cim malo dodjem sebi. hvala i hvala sto ste tu sa nama
IVKA

 poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac 

CESTITAM OD SRCA bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

NEKA  VAM JE SIN ZIV I ZDRAV STO GODINA A TI DA SE STO PRIJE OPORAVIS  poljubci poljubci 
 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 21/1/2014, 20:36

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Images
 
srce L srce A srce Z srce A srce R srce E srce   DOBRO NAM DOŠAO, DA SI ŽIV I ZDRAV ZAJEDNO SA MAMOM I TATOM  srca 

ČESTITAM IVKA OD  srce  cvet  cvet  cvet 


Poslednji put izmenio hocukusurnecuzvaku dana 21/1/2014, 20:43, izmenio ukupno 4 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 21/1/2014, 20:38

Lazare dobrodosao, Ivka neka vam je ziv i zdrav  srca srca srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/1/2014, 21:05

Cestitam Ivka od srca, neka je Lazar zdrav i radostan za ceo zivot!
Zelim ti brz oporavak i da uzivas sa svojom dusicom :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 21/1/2014, 21:07

Ivka cestitam od srca, neka vam je Lazar ziv i zdrav 100 godina!  srca srca srca 

Trudnice  srca1 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 21/1/2014, 21:08

Draga Ivka, cestitam ti malog princa i zelim ti da se lako i brzo oporavis! Odlezi sto duze, da sve lepo zaraste, ispucaj sve pomoci prjatelja i rodbine koje i se ponude! Ljubac za srecne roditelje i velikog momka!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu