KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 8/1/2014, 12:40

Bebice,čestitam!!!
Naišla tura vrednih malaca,svima se žuri.
LaFolie,izgleda i ta tvoja buvica nije lenjivica.Primiri se skroz,brzo će i kontrolica,a ja se nadam da se to malecka samo uvežbava i priprema za mart.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 8/1/2014, 15:23

HVALA ZA SVE LIJEPE ZELJE TETE MOJE DRAGE   usne  usne  usne  usne  usne  
dugujem vam drage moje malo detaljnije objasnjenje,
kako nas je bebac iznenadio.Imala sam jake bolove u rebrima zadnji mjesec dana a i noge uzasno pocele boleti, pa sam mislila da je to moja bolest(reumatoloska inflamacija).legli spavati oko jedan sat u noci 29 12 na 30 12.nisam zaspala jos ni napravila nikakav pokret kad vodenjak puko,panika drhtala sam citava zasto sada ,zasto ranije,strah da li ce sve biti u redu.
Odmah u clinici,otvorena jedan prsti nekoliko malih konrakcija. Kaze DR trajace otvaranje dva dana.Medjutim oko 8h odlucili da prouzrokuju bolove inekcijom.KOTRAKCIJE SVE VISE I CESCE kazu dolazi anestezist oko 12H za peridural.OKO 11H30SAMA U SALI OSJECAM DA TRBA DATI NAPON.zovem dr,pregleda me i nemoze da vjeruje  daje porodjaj krenuo,nekolilo napona i eto ga nase BLAGO,nase BOGATSTVO nas ZIVOT ,nase SVE rodjen tacno u 12H.
30 12 2013.PLACE I KONACNO NA MOJE GRUDI LEZI.osjecam mu dodir koze ,miris,rucice.i radujem se i placem i zahvaljujem bogu.zrav  ima 2200 sve uredu.Nije morao na nikakav aparat borac dise sam.Mali problemi oko hranjenja jako mali pa se brzo umori od sisanja.tako malo po malo prihvatio flasicu i dobija po koji gram iz dan u dan. Akad je anestezist dosao u 12h samu su mi rekli da moz nazad.
priodni porodjaj i sve proslo jako dobro.

Toliko za danas drugarice drage, ljubim vas i zelim svu radost ovoga svijeta. usne usne usne usne usne usne usne
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 8/1/2014, 15:55

Bebice, divna prica!
Neka je momcic ziv i zdrav 100 godina!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 8/1/2014, 16:25

Lafe, da, upravo se vratila, sve ok, tesko ih je merio, ona je i dalje glavicom dole, on je poprecno, imaju oko 2100, a i meni je pritisak bio dosta nizak, pa nisam mogla dugo da lezim. Grlic je mek ali zatvoren i dalje, plodove vode ima kako treba, idem u ponedeljak u front na ctg, kaze da ako je sve ok, primili bi me u 36 nedelji da lezim, da mogu da isprate i porodili verovatno u 37.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 8/1/2014, 16:35

Nije im los plan Very Happy Ja bih bila srecna da me prime na nedelju dana da me gledaju i da me porode natenane, a ne da jurim hitno u porodiliste... Mislim da si na ovaj nacin sigurna, da se sve to najbolje moguce isprati. Mozda se i sretnemo tamo  Very Happy 

Ja nisam dobila uput za BG jos, rekla mi je dr da tek krajem meseca dodjem, jer uput vazi mesec dana, pa da ne idem 2 puta na komisiju za istu stvar.

Ja sam danas umrla od smeha, odem u dispanzer, nema 6 zena ukupno, stanem u red da predam knjizicu, njih 3 ispred mene, za 9 minuta 3 puta su se posvadjale  lol! lol! lol! 
Jedna se dere kako je mrtva bolesna, ova druga hoce preko nje da dodje na red, kaze da je i ona mrtva bolesna, pa se jedna od tih mrtvih bolesnih i krene nesto da mi prica (ne znam ni ja zasto jer sam ja cutala)... I ja je zamolim da se okrene ka salteru, ako je vec bolesna jer nije u redu. I ona nastavi da mi objasnjava njene tegobe, a romkinja do mene poludi i tako se izdere na zenu, kao gledaj tamo, vidis da je trudna, sta hoces??  lol! lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 8/1/2014, 17:13

lol!  lol!  lol! LUDA KUCA  lol! A ROMKINJI SKIDAM KAPU  queen  queen  queen  queen Bebice DIVNA PRICA,SA JOS DIVNIJIM KRAJEM,nek je bebac ziv i zdrav i nek bude ponos mame i tate   smajli angel  smajli angel  smajli angel  ....Stenli Bravo za izvjestaj,guras ti dobro,da kucnem o drvo... osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 8/1/2014, 17:14

Ima nedelju dana kako je Saritam otisla da se javi u bolnicu, je li tako?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 8/1/2014, 17:16

Ima i nema glasa od nje  No  No  No
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 8/1/2014, 20:08

Bebice divno divno divnooooo cestitam od srca  sreca sreca sreca pravo novogodisnje iznenadjenje!!!!!

Da ste zivi i zdravi 100 godinica i da zajedno rastete i radujete se divnim stvarima koje dolaze.....

.....ovih dana cu se valjda i ja prikljuciti klubu roditelja.....ljubim i stiska, puno puno


Ja odoh sutra na kontrolu u privatnu bolnicu a u petak visegradska....

Srecni praznici trudnice, mame, tate i moj dragi kutku  ff 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/1/2014, 20:22

ja se prepadoh kad sam videla, Ivka, da si pisala...reko' da nije i tvoja beba pozurila  Very Happy 

Srecno! Javi nam se!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 8/1/2014, 21:55

Trudničice ja da vas sve  zagrljaj 
Stenli bolje je tako,polako i na tenane, pa da bebice stignu bezbedno i bez frke  vv 
Lafice  ljubav Endzi cvet 
Ivka ti još malo i stiže bebana  d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/1/2014, 14:13

cao, zenske, slabo zalazim ovde
zakazala sam dabl u genesisu sad kod Stojica, valjda ce biti ok, radice mi ga kad budem 11+6, to je ok vreme za dabl, to jest EUZ, krv vadim posle u privatnoj lab...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 9/1/2014, 14:15

Vucice, hocukusurnecuzvaku  ljubav 

Moja bebica izgleda ne zuri bili danas na kontroli kod novog dr-a i bas bas smo zadovoljni ....rastemo malo nam se muti plodova voda sto znaci da je zrela, bebica je 3400g, a meni se preporucuje cr....tako da cu ja dragi moj kutku izgleda na upoznavanje sledeceg petka ili subote.....hihihi jedva cekam, mada mi je stomak do zuba bas bas po volji i drag najdrazi.....ljubima i stiskam citav kutak  sreca 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 9/1/2014, 14:17

Divno Ivka  d d d d d  stiže beba mašala krupna je  sunny  likeit igra igra igra igra igra ljubav ljubav

Botox navijam da dabl bude dobar, a biće sigurno  srca srca srca srca srca
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/1/2014, 14:23

i ja se nadam
imam povremeno i dalje, ne svaki dan, ali ponekad braonkast sekret, bude to malo, ali... ne bude svejedno naravno, pijem i utrogestane i trudim se da mirujem, ali... znam sebe, bicu mirna posle 23. januara :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 9/1/2014, 14:38

Botox, potpuno te razumem. Ja sam danas podigla rezultate dabla i konacno mi je pao kamen sa srca...
Bebice, cestitam, zivi bili, srecni i veseli sa svojom bebicom!!!
Fmala, stisni se jos malo...
Ivka, navijamo da prodje sve kako treba...
Ostale trudničice, uzivajte i ne zurite...
 srcasti poljupci 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 9/1/2014, 18:07

Ivka divnooooooo,blago tebi jos 8-9 dana i upoznavanje  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 9/1/2014, 19:50

Stigli mi rezultati krvna slike hemoglobin 104, a gvožđe 9, holesterol 8,2 trigliceridi 2,5 krvna slika skroz pala a masnoća skočila uzas
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 9/1/2014, 20:03

Ivka,još malo!!!!
Tetreb,a kako stojiš sa kilogramima,kako jedeš?
Verovatno se treba koncentrisati na određene vrste hrane,a druge izbegavati,ali često čujem da trudnice imaju problem sa holesterolom i da na metabolizam masti imaju uticaja i hormoni.
A krvna slika-za očekivati,mada treba tu uzeti u obzir i MCV i MCH,eritrocite pored hemoglobina.
Jesi li nosila nalaze lekaru?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/1/2014, 20:05

I meni je masnoca pakao :-)))))
Cak stoji napomena uz tsh rezultat da je uzorak lipidan Very Happy
Pre trudnoce mi je holesterol bio 3.7 (ukupan) a sada je 7.5
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 9/1/2014, 20:08

Tetreb, meni su rekli da holesterol i masnoce ne proveravam u trudnoci jer se rast ocekuje, cak i preko 12 .... A za krvnu sliku ja sam pila ferum sandozu i odlicna je a nema nikakvih kontraindikacija, moja ks se srozala u 25.nedelji i od tada sam na terapiji....
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 9/1/2014, 20:29

drage moje u subotu nosim rezultate kod Miljića pre trudnoće sam pila ferum lek i ks je bila odlična inače imam sada 59kg al volim kajmak,čvarke, pa sam krkala i salate sa pavlakom sad za praznike tako da sad to sve izbacujem i moram napraviti komb.sa cveklom.šargarepom,jabukom i limunom za krvnu sliku
Dobro je da mi je D-dimer ok 125
Sve vas ljubim i grlim najače
Ivka draga još samo malo je ostalo tako se radujem draga  igra samo napred
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 9/1/2014, 20:32

 Ivka, jos malo, diiiiivno  konfete 

Tetreb, mislim da su svakako rezultati veci u trudnoci. Meni su holesterol i trigliceridi katastrofa, 7 i 2.5, a sa izuzetkom slatkisa, prilicno se zdravo hranim. Naravno, u svakom slucaju povedi racuna o ishrani, kako kasnije ne bi imala problem. Za gvozdje ce ti pretpostavljam dati neki suplement a ti ga ubaci malo vise u ishrani.

Ssanja, kako si ti, nema te dugo?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 9/1/2014, 22:29

Danas smo bili na kontroli.Bebice su ok,dr kaze za sada je sve super.
Prvi expertni je 11+....,samo da proverim?

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 9/1/2014, 23:53

Super što je sve kako treba,Pluton!
Prvi ekspertski se radi prilikom Double testa,značii 11+6 do 13+6.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu